Günün Fırsatları

Sizin İçin Seçtiklerimiz

 • Saf Keratin Serum Sprey (50 ml)
  %47
  140.00 TL 74.90 TL
  Saf Keratin Serum Sprey (50 ml)
 • Dökülen Saçlar İçin Sülfatsız Şampuan
  %33
  89.90 TL 59.90 TL
  Dökülen Saçlar İçin Sülfatsız Şampuan
 • Kabaran ve Zor Taranan Saç Bakım Seti
  %45
  429.00 TL 234.00 TL
  Kabaran ve Zor Taranan Saç Bakım Seti
 • Hızlı Saç Uzatma 3’lü Set
  %57
  350.00 TL 149.90 TL
  Hızlı Saç Uzatma 3’lü Set
 • Röfleli Saç Bakım Seti Full
  %47
  495.00 TL 264.00 TL
  Röfleli Saç Bakım Seti Full
 • Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti
  %47
  685.00 TL 362.00 TL
  Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti
 • Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili Set 1
  %50
  620.00 TL 310.00 TL
  Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili Set 1
 • Keratin Dökülme Seti Mini
  %47
  235.00 TL 124.00 TL
  Keratin Dökülme Seti Mini
 • Evde Keratin Bakım Seti - Süper Set
  %47
  385.00 TL 204.00 TL
  Evde Keratin Bakım Seti - Süper Set

Blog & Haberler

SAÇ BOTOKSU ve KERATİN BAKIMI NEDİR NASIL YAPILIR?  

Keratin, saçlarımızın %72'sini oluşturan ve zayıf saçları güçlendiren mucize bir proteindir. Yüzdeki kırışıklıkları gidermede botoks yöntemi kullanıldığı gibi, bu keratin proteinleri de yıpranan, aşınan saç yüzeyini pürüzsüz, parlak ve daha kalın yapmasıyla saçları daha sağlıklı görünüme kavuşturur. Liquid Keratin Saç Botoksu ürünleri kimyasal maddelerle saça yapılan Brezilya fönü, ya da saç düzleştirme veyahut kalıcı fön işlemleriyle hiçbir ilgisi yoktur. Tam tersine onların yıprattığı saçları tamir eden kalıcı ve tamamen doğal bir saç bakım uygulamasıdır.

Özellikle boyama, şekillendirme, düzleştirme ve güneş, deniz, radyasyon, sülfat gibi etkenlerden oluşan saç  problemleriniz, artık evde yapacağınız saf keratin içeren Saç Botoksu ile son buluyor. Evde Saç Botoksu yapmanın en iyi yolu, saça Katkısız Keratin yüklemektir.

Kuaförlerde  kimyasal Keratin Ürünleri kullanılarak ve çok yüksek ısı ile pres yapılarak Keratin Bakımı yapmanın kalıcı etkisi olmamaktadır. Hatta saçı fazlasıyla yorar ve yıpratır. Mutlaka %100 güvenli ve garantili Doğal Keratin içeren ve Uluslararası Patentli Keratin markası olan LIQUID KERATIN kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Böylece yanan, yıpranan, incelen, koparak dökülen, yavaş uzayan, kırılan ve zor taranan saçlarınız evde kolayca yapabileceğiniz Saç Botoksu ile problem olmaktan çıkıyor.

Peki Evde Saç Botoksu,  yani diğer bir adıyla Doğal Keratin Bakımı Nasıl Yapılır? Sizlere bunu maddeler halinde anlatalım.

1.Önceden yıkanmış,  havluyla kurutulmuş saçınıza yeterince  Saf Keratin Serum'undan sürün, kuruyana kadar (en az 5-6 saat) bekletin.

2. Sonra durulayın ve Liquid Keratin Maskesi uygulayın ve 10 dakika sonra tekrar durulayın. Saçta kalan kremi uyguladıktan sonra saçınızın nasıl güzelleştiğini gözlerinizle görün.

Keratin Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Saç uzunluğuna ve saçın yıpranma derecesine göre farklılık göstermektedir. Genellikle omuz hizasındaki orta derece hasarlı yıpranmış saçlar için bir kutu 3’lü serum seti ile 3 seans bakım yeterlidir. Saçınız bu orandan ne kadar fazla uzun ve hasarlı ise o oranda da keratin ilave edilmesi gerekmektedir.

Boyadan Yanan Saçlar,  aşırı sıcak yüksek ısılı işlemlerden Yıpranan Saçlar ve özellikle Yavaş Uzayan Saçlar veya Koparak Dökülme sonucu oluşan Saç Problemleri, doğuştan gelen her türlü saç sorunları artık Evde Keratin Bakımı ile ve üstelik saçlarınızı kestirmeden nihayet kesin çözüme kavuşuyor. 

Günümüzde keratin bakimi iki farklı şekilde yapılıyor. Bunlardan birincisi Brezilya Fönü adı altında yapılan fakat aslı Saç Düzleştirme olan ve yüksek miktarda kimyasal ve sentetik katkılar içeren ve saçı çok yıpratan Keratin Bakım işlemidir. İkinci yöntemdeki Keratin Yükleme ise saçınızın Saf Keratin ile doğrudan buluşup deforme olan kısmının hızlı bir şekilde Katkısız Keratinli dolgu yapılarak iyileştiği yöntemdir.

Özellikle Yıpranan Saçlara Çözüm için, yapılacak Keratinli Onarıcı Full Set ile Keratin Saç Bakımı sayesinde İncelen Saç Tellerinin tüm katmanları Keratinli Serum sayesinde daha güçlü bir form alır. Saçımızın etrafında adeta koruyucu çelikten bir kalkan görevi yapar.

Keratin proteini hem fön, maşa, perma, Saç Düzleştirme, Brezilya Fönü gibi saçları aşındıran işlemlere hem de boya, renk açma, röfle, platin, ombre gibi uygulamalardan Yanan saçları birkaç seans sonunda saçları çok kolay ve hızla yeniden yapılandırıyor.

Piyasada yer alan bazı taklitçi firmalar olabilir ve sizlere  İngilizcede intense keratin  yani Türkçede yoğun keratin anlamına gelen kelime vurgusu ve algısı yapabilirler. Ya da  Katkısız ve Saf (yani pure) Keratin Ürünleri olduğunu öne sürebilirler ve sizlere seyreltilmiş ya da sahte doğal keratin ürünleri sunuyor olabilirler. Bunlara çok dikkat etmek ve patentli keratin markalarını tercih etmek gerekiyor.

Keratin bakımı yaptığını iddia eden kuaförlerin de sadece bir kaç çeşit keratin saç bakım kremi'ni ya da keratin saç bakım maskesi'ni saçınıza sırası ile sürüp ‘’keratin bakımı’’ yaptığını iddia etmesi nedeniyle saçlarınız istediğiniz forma ne yazık ki kavuşamıyor.

Liquid Keratin ailesi olarak sizlere saf keratini kapınıza kadar getirip evde keratin bakımını uygulama imkânı sunuyoruz. Düzenli ve doğru kullanım sonucu garantili keratin bakımı sağlıyoruz. Böylelikle hasarlı saçlar için özel üretilen ürünlerimizin etkisini Liquid keratin serum ile keratin yüklemesi yapar yapmaz gözlerinizle görebiliyorsunuz.

Keratin bir çeşit  proteindir. Ama  Keratin Nedir ve  Keratin Ne İşe Yarar, özellikle  Evde Keratin Bakımı yapmanın faydaları nelerdir?  Veya keratin saç bakımı nasıl yapılır ve keratin nerede satılır.  En İyi Keratin Markaları hangileridir ve Keratin Bakım Fiyat 2017 ve 2018 de nasıldı 2019 da nasıl olacak? Kuaförde yapılan Keratin Fiyatları ne kadar?  Evde Keratin Bakım veya Keratin Yükleme nasıl yapılır? Keratin Erkek saçına uygun mu?

Keratin Nedir ve Ne İşe Yarar?

Özellikle saç, diş, tırnak ve deride yer alan ve sert yapılı koruyucu olarak görev yapan ve  bir protein olan Keratin, çok işlem görerek ve renklendirmelerden dolayı yıpranarak aşınan hasar gören saçları onarmak için kullanılır. Hatta yanan saçları kurtarmak için çözüm arayanlara dahi cankurtaran gibi imdatlarına yetişir. Keratin aslında yüz senedir bilinen bir protein ve saç bakım malzemesidir. Ancak son zamanlarda daha çok popüler oldu ve kuaför sektöründe yerini aldı.  Çünkü sürekli yapılan yeni saç modelleri ve şekilleri ve özellikle moda olan ombre, balyaj ve gölgeli renkler elbette saça zamanla zarar vermekte ve keratin ihtiyacını arttırmaktadır…  Keratin Nedir sorusunun tam olarak detaylı anlatımını ise şöyle diyebiliriz; saçın yapısında bulunan sisitin bağlarını onaran ve sülfür köprülerinin yapı taşı olarak görev yapan özel bir Keratin Nedir konusunda istenilse daha çok yazı yazılabilir ancak saç sektöründe bu kadar bilgi bizleri tatmin etmeye yeterlidir.

Keratin Nerede Bulunur?

Genellikle Amerika gibi çok gelişmiş teknolojiye sahip ülkelerde ve bazı Avrupa ülkelerinde yüksek teknoloji ve teknik sayesinde elde edilirler ve daha sonra sıvılaştırılarak kullanışlı hale getirilirler. 

Özellikle saç bakımında onarıcı olarak görev yapar ve yurt için de ise Patentli Keratin sahibi olan Liquid Keratin Markası adı altında AYSA DOĞAL KOZMETİK ÜRÜN. İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ tarafından dağıtımı ve satışı yapılmaktadır.

Son zamanlarda kişisel bakıma verilen önemin artması ve bunun doğal bir sonucu olarak bayanlarda saç bakımı ve daha da önemlisi saç renklendirme ve saça değişik şekil vererek daha farklı ve daha güzel görüntü verme istekleri oldukça artmış bulunuyor. 

Bunun sonucunda elbette saçlar bu tür yoğun kimyasal ve sentetik işlemlere karşı aşınıyor ve sonuçta yıpranarak ve zarar görerek sevimsiz bir kuruluk sertlik matlık ve hatta kırık ve kopmalar ve zor taranma problemleri baş gösteriyor. 

Taklit Keratin Firmalar: Son zamanlarda ürünlerimizin başarısı fırsatçı ve hırsız firmaların dikkatini çektiğinden, taklit ürünlerle özellikle de ''Lore Keratin'' ve ''İntense Keratin'' adı altında ya da intense keratin eczanesi  adı altında ürünlerimizin isimlerini kullanarak yanıltıcı aldatıcı satışlar yapmaya çalışmaktadırlar. Ürünlerimiz patentli  olduğundan hukuki süreç başlatılmış olup  pek yakında sahte ürünler toplatılacaktır.

Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır