440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Keratin Elixir Gözenek Açıcı (30ML)
%41YENİ

Keratin Elixir Gözenek Açıcı (30ML)

260.00 TL 442.49 TL

 

Yoğun saç dökülmesi yaşayanlar için piyasa yüzlerce farklı ürün bulunabilir. Şampuanlar, saç maskeleri, serumlar ve daha birçok malzeme mevcut. Hepsi saç dökülmesini durdurmayı vaat etse de her zaman işe yaramıyor ya da yeterli gelmiyor. Bazen destek ürünler kullanmanız gerekebilir. 

Keratin Elixir Gözenek Açıcı da bu amaçla üretilmiş bir destek elemanıdır. Çok fazla saç dökülmesi yaşayan, düzenli olarak bakım yapanlar için geliştirilmiş özel karışımlı bir iksir görevi vardır. Saç dökülmesine karşı oluşturduğunuz bakım rutininize ekleyebileceğiniz keratin destekli bir gözenek uyarıcıdır. 

Saç dökülmesi yaşıyorsanız kullandığınız şampuanlar, saç kremleri, maskeleri ve serumları ona göre seçilmiş olmalıdır. Gözenek Açıcı Elixir saç köklerini besleyici, güçlendirici ve yeniden saç çıkarmayı desteklemelidir. Ancak tüm bunları yaparken farkında olmadan ve istemeyerek saç derisinde birikintilere yol açabiliyor ve gözenekleri tıkayabiliyoruz. Bu şekilde kapalı gözenekler ve saç derisinde birikintiler varken kullandığınız hiçbir ürün yeteri kadar etki etmeyecektir. 

Keratin Elixir Gözenek Açıcı bu şekilde birikinti oluşmuş gözenekleri açma hedefli geliştirilmiş ve üretilmiştir. Temizlenmiş saç derisine uygulayıp masaj yaparak kullanabileceğiniz bu ürün saç köklerinizi ve saç derisinde bulunan tüm gözenekleri uyarır. Gözeneklere ve saç derisine birikmiş kalıntıları söker, tamamen açılmasını sağlar. Üstüne uygulanacak olan saç serumlarının ve bakım yağlarının daha güçlü nüfuz etmesine yardımcı olur. Verimini yükseltir. Ayrıca bu ürün içerisinde barındırdığı doğal yağlar sayesinde saç köklerini açarken aynı anda besler ve kuvvetlenmesine yardımcı olur. 

keratinbakim.com üzerinde bulabileceğiniz ve sipariş verebileceğiniz Keratin Elixir Gözenek Açıcı‘yı daha da verimli hale getirmek için özel üretilmiş keratin bakım serisiyle kullanmanızı ayrıca tavsiye ederiz. Barındırdıkları içeriklerle birbirini destekleyen bu ürünler aynı zamanda kullanıldığında maximum verim sağlar ve daha hızlı sonuç almanıza yardımcı olur. Doğal özleri ve diğer içerikleri sitemizden inceleyebilir, güvenle sipariş verebilirsiniz.

*****  Anahtar Kelime: gözenek açıcı,saç gözenek açıcı elixir, gözenek, gözenek nedir, gözenek temizleyici, gozenek ne demek, gozenek, gözenek nasıl açılır, gözenek açıcı, saç gözenek açıcı, keratin iksir gözenek açıcı fiyatları, liquid gözenek açıcı,

Alışveriş Sepetim