Hızlı Saç Uzatma

Kısa kestirilmiş saçları pişman olan ya da orta boy kullanmaktan sıkıldığı saçları uzatmaya başlamak için hızlı saç uzatma yöntemleri arayan pek çok kullanıcı var. Doğal bakım yağları kullanmak, sık sık saç uçlarından kırıkları aldırmak ya da örülen saç

Devamını Oku

Kıvırcık Saçlar Şampuanı

Almanların Endüstri 4.0, Japonların Toplum 5.0 (Toplum için teknoloji) isimlerini koydukları günümüz çağında artık hem teknoloji hem de uygarlıklar hızla ilerlediği gibi tabiatımız da hızla geriliyor demek mümkün.

Devamını Oku

Saç Sırları

Saç bakımında kullanılan ürünlerin açıklanmayan saç sırları bulunmaktadır. Saç sırları arasında en gizli tutulanı ise keratin mucizesidir.

Devamını Oku

Saç Uzatma İçin Yöntemler

Uzun saçlar ve sağlıklı saçlar her kadının hayalidir. sağlıklı saç uzatmak kolay bir iş değildir. saç neden uzamaz gibi soruların cevabını saç uzatmak için yöntemler makalesinde bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Saç Uzatılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzun saç kadın erkek demeden bireylerin geneli tarafından tercih edilmektedir. Bazı yapıya sahip saçlar hızlı bir şekilde uzarken bazıları da uzun uğraşlar sonunda bile oldukça yavaş bir şekilde uzar.

Devamını Oku

Düz Saça Hacim Vermek

Kadınlar arasında bir hayli önemli yere sahip şeylerden bir tanesi hacimli saçlar olmaktadır. Bunlar için yapılan bakımlar saçların daha güzel ve parlak görünmesi üzerinde de etkilidir.

Devamını Oku

Saç Uzatma Yöntemler

Saçlarımız, kimi zaman genetik kaynaklı, bazen düzenli saç bakımı ve beslenme biçiminizle ile ilgili olarak, ayda ortalama olarak, 1 - 2 cm arasında değişen oranlarda uzarlar.

Devamını Oku

Keratin Saç Düzleştirici

Geçmişte boya, maşa, fön, oryal, röfle, perma gibi çeşitli işlemlere maruz kalmış ve yıpranmış saçlar saç botoksu ile tedavi edilmektedir. Saç botoksunda saça keratin yüklemesi yapılır. Keratin yıpranmış, hasar görmüş, incelmiş ve kopmuş saçların onarılma

Devamını Oku
 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır