440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Yağlanan ve Kepeklenen Saç Bakım Seti
%34YENİ

Yağlanan ve Kepeklenen Saç Bakım Seti

846.00 TL 1,279.90 TL

Saç tipleri herkeste farklı olmak üzere çeşitlidir. İnce telli, kalın telli, elektriklenen, kuruyan, kabaran saçlar gibi onlarca farklı saç tipi var. Yağlanan saçlar da bunlardan biri. Yağlanan saç görünümü diğer insanlarda temizlenmemiş, uzun süredir yıkanmamış saç algısı oluştursa da bazı kişiler çok yoğun saç yağlanması sorunu yaşar. Aynı gün içerisinde yıkanmış ve yine yağlanmış saçları çok sık duyarız.

Saç derisi ve saç kökleri aslında saç için faydalı bir yağı kendiliğinden üretir. Bu saçın sağlıklı olması sürecinde faydalıdır ve olması gerekir. Birçok faktöre dayalı olarak vücut yağ salgısını fazla yapabilir ve bu ciltte olduğu gibi saçta da yağlanmaya, yağlı görünüme yol açar. Yağlı saça uygun bir temizleme ve bakım rutini ile saçınızın yağlanmasını kontrol altına alabilirsiniz. Saça gerekli olan yağı tamamen arındırmadan sağlıklı hale getirmek çok kolay. Bunun en önemli adımı doğru ürünleri bulmak.

Saç yağlanmasının nedenlerinden biri kullanılan ürünlerin ve içeriklerinin saç yapısına uygun olmaması, onu ekstra yormasıdır. Bu yüzden içerik okumayı öğrenmeniz gerekiyor. Kullanacağınız şampuanda, saç kreminde ve diğer bakım ürünlerinde içeriğin temiz olmasına özen göstermelisiniz. Kullanılan tüm maddeler sağlıklı ve doğal olmalı. Kimyasallara boğulmamış, gücünü doğadan alan ürünler tercih etmelisiniz.

Liquid Keratin yağlı saç bakım seti; saçı hızlı yağlanan, kontrol altına alınamayan yağlanmalar için özel hazırlandı. Şampuandan saç maskesine kadar tüm ürünler ekstra yağlanmayı engelleyici özelliktedir. Saçı yormadan arındırır ve saçtaki yağlanmayı geciktirir. Keratinbakim.com üzerinden yağlı saç bakım setlerini inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

***** Anahtar Kelime: çabuk yağlanan saçlar için şampuan, çabuk yağlanan saçlar, çabuk yağlanan saçlar için, cabuk yağlanan saçlar için ne yapmalı, çabuk yağlanan saçlar için ne yapılmalı, çabuk yağlanan saçlar için ne yapmalı, çabuk yağlanan saçlar için çözüm, yağlanan saçlar için öneriler, çok yağlanan saçlar için ne yapılmalı, sık yağlanan saçlar için ne yapılmalı, cabuk yaglanan saclar, hızlı yağlanan saçlar,  yağlı saçlar, yağlı saçlar için ne yapılmalı, yağlı saçlar için çözüm,

Alışveriş Sepetim