440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Patentli Keratin

 

Türk Patentli Keratin

Patentli Keratin Nedir?

 

Saç bakım ve onarımı son zamanlarda günden güne önem kazanmaktadır. Özellikle Saçlardaki renklendirme ve şekillendirme günden güne daha fazla ilgi çekmekte ve daha fazla yayılmaktadır. Fakat bunun sonucunda saç tellerinde yıpranmalar meydana gelmekte ve bu kazanılan zevki adeta yok etmektedir. 

Bunun çaresi olarak saçlara keratin yüklendiği bilinmektedir. Fakat keratin denilince hangi keratin ve hangi marka ürün kullanılmalı çok önem arz eder. Her keratin ismi geçen ürünü saçınızda kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Çünkü birçok keratin ürünü kimyasal madde ve sentetik katkılar içerdiği için saça fayda verirken zarar da verebilir.

En doğrusu ve en güzeli doğal keratin yüklemesi yapmaktır. Saça doğal içerikli protein kompleksi yüklemektedir.Liquid Keratin Uluslararası Patent

Peki, hangi ürün hangi marka bu özellikleri taşıyor derseniz elbette resmi olarak bir ispatlı belge olmalı ki biz bir güven hissedelim ve gönül rahatlığıyla o ürünü kullanabilelim. Bunun için en iyisi özellikle patentli keratin kullanmak en mantıklısı hatta mümkünse uluslararası patente sahip olan keratin markalarını kullanmak bir derece daha güveni arttırıyor.

 Amerika Patent

Türkiye'de de patent konusunda devlet çok sıkı politikalar uyguluyor. Öyle kolay kolay kimseye patent vermiyor. Türk patentine güvenmek mümkün.  Ancak bir markanın Ulusal, Uluslararası ve Amerikan patenti varsa, bu üçlü güvence ve garanti demektir.

Liquid Keratin markası olarak Türkiye'de ilk ve tek üç patent sahibi olan markanın ürünlerini kullanmanızı tavsiye eder, güvensiz ürünlere boşuna paranızı ve zamanınızı harcamamanızı tavsiye ederiz.

 

1. PATENTLİ FORMÜL

(Türk Patent ve Marka Kurumu - 2017 / 12588) (Uluslararası Patent Birliği - 2018 / GE-360832) (Amerika Patent ve Marka Ofisi - 16640739)
PATENTLİ FORMÜL

Liquid Keratin ürünleri doğal içeriği Amerika Patent Ofisi tarafından 16640739 numaralı patent başvurusu, Uluslararası Patent Birliği tarafından 2018 / GE-360832 numaralı patent başvurusu ve Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından 2017 / 12588 numaralı patent başvurusu ile koruma altına alınmıştır.

Bahsi geçen patentli ürünlerimiz taklit ya da sahte olarak üretilemez. Aksi halde kanuni ceza hükümleri uygulamaya konulur. Bu sayede Liquid Keratin, kendi sınıfında patent sahibi olan ilk marka olma özelliğini taşımaktadır.

 

2. LABORATUVAR TESTLERİ

Patentli Keratin

 

Türkiye’de ünlü ve güvenli akredite laboratuvarı Cosminglab tarafından uygulanan testlerde; Liquid Keratin ürünlerinin, saç derisinde hiçbir irritasyon (yani tahriş) yapmadığı, saça ve saç derisine uygun olduğu ve güvenle kullanılabileceği kesin olarak onaylanmıştır.

 

3. PATENTLİ KERATİN ÜRÜNLERİNDE YASALARA UYGUNLUKPatentli Keratin

 

Sağlık Bakanlığının, Kozmetik Mevzuatına uygun ve ilgili bakanlıkların denetimine açık olarak, yetkili ve denetleyici yasalar dahilinde tüm ürünlerimiz güvenle üretilmektedir.

 

4. PATENTLİ KERATİN ÜRÜNLERİNDE KALİTE STANDARTLARINA UYUM

 

Hammaddeler başta olmak üzere kullanılan tüm katkılar ve bileşenler, en üst seviye kalite standartları çerçevesinde değerlendirilir. Böylece kendi sınıfında sahip olabileceğiniz en kaliteli ürünlere güvenle ulaşmanız sağlanır.

 

- Liquid Keratin ürünleri asla hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

- Kendi markası altında tüm ürünlerinin üretim aşamalarında insan ve çevre sağlığını korumakta, asgari güvenlik koşullarını sağlamaktadır.

- Ürün güvenirliliği açısından gerekli olan standartlar temin edilmiştir.

Patentli Keratin Markası Uluslararası Patentli Keratin Ulusal Patentli Keratin Amerika PatentPatentli Saf Keratin

Alışveriş Sepetim