440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Keratin Botooks-2 Saç Bakım Seti
%22YENİ

Keratin Botooks-2 Saç Bakım Seti

1,930.00 TL 2,464.64 TL
Yıpranan Yanan Saçlara Keratin Bakım Seti
%18YENİ

Yıpranan Yanan Saçlara Keratin Bakım Seti

1,555.00 TL 1,891.31 TL
Yıpranmış Yanan Saçlara Acil Onarıcı Keratin Bakım Seti

Saç stilinde en çok değişikliği saç renginde yaparız. Açıktan koyuya birçok renk denemesi yapar ve en doğru rengi bulmaya çalışırız. Bazen doğal bazense cesur renkler denemeyi severiz. Bir de üstüne saç şekillendirici yüksek ısılı cihazlar eklenince saçın yıpranmaması mümkün değil. Boyaların içerisinde yer alan alkol, uygulanmaması gereken yüksek ısılar derken koruma uygulanmayan saçlar yavaş yavaş yıpranır ve yanar. Yanan saçı tekrar sağlıklı hale getirmek uzun süre alsa da doğru bakım ürünleri ve biraz zamanla mümkün.

Yanan saç bakımı için kullanacağınız ürünler mutlaka besleyici ve onarıcı içeriklere sahip olmalı. Yıpranmanın en yoğun görüldüğü saç uçlarını toparlamalı. Keratin bakımından zengin ürünler bu süreçte ihtiyacınız olan en doğru ürünlerdir. Liquid Keratin; yıpranmış saçlar için harika setler hazırladı. Tüm ürünlerin içeriği yıpranan saçları toparlamaya odaklı, yeniden yapılandırma görevi görecek şekilde geliştirildi. Saçınızı ekstra yormadan temizleyecek şampuan, bolca nem verecek ve aynı zamanda ağırlaştırmadan bakım sağlayacak saç kremi ve maskesi ile birlikte temel bakımı sağlayabileceksiniz. Ayrıca ek olarak sunulan keratinli saç serumları, saç bakım yağları da bu sürecin en büyük destekçisi olacak. Tamamlayıcı ürünlerle birlikte kullandığınızda yanmış saçlarınızın kısa süre içerisinde canlanmaya ve yeniden ışıldamaya başlayacağına şahit olacaksınız.

Liquid Keratin yıpranmış saçlar için bakım seti keratinbakim.com ‘da satışta. Birbirinden farklı içeriklere sahip setleri detaylı incelemek, ürünlerin içeriğine bakmak ve nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İhtiyacınız olan doğru sete ulaşabilir, profesyonel bakım etkisi yaratacak ürünleri güvenle sipariş verebilirsiniz.

Yanan saçı ne kurtarır, Yanmış saç en hızlı nasıl düzelir, Yanmış saça ne iyi gelir evde, Yanmış saç ne kadar sürede düzelir, Yanan saç keratinle düzelir mi, Saçın yanık olduğunu nasıl anlarız, Yanan saçlara mucize, Lastik gibi saç nasıl düzelir, Açıcıdan Yanan saça ne iyi gelir, Düzleştiriciden yanan saç nasıl düzelir, Yanmış saça hangi yağlar iyi gelir, Yanmış saç görüntüsü, Boyadan Kopan saça ne iyi gelir, Açıcılarla yanmış saçlara bakım Kadınlar Kulübü, Lastik gibi saç nasıl düzelir, Keçe gibi olmuş saç nasıl açılır, Saç en hızlı nasıl uzar, Saçın yıpranmış olduğunu nasıl anlarız.

***** Anahtar Kelime: yanan saç nasıl düzelir, açıcıyla yanan saç nasıl düzelir, açıcıdan yanan saç derisine ne iyi gelir, boyadan yanan saç ne kadar zamanda düzelir, yanan saç uzar mı, boyadan yanan saç, yanan saç ne kadar zamanda düzelir, yanmış saç, yanmış saç nasıl düzelir, yanmış saç görüntüsü, yanmış saç bakımı, yanmış saç uzar mı, yanmış saç nasıl olur, yanmış saç nasıl kurtarılır, yanmış saç için maske, yanmış saç için bakım, yanmis sac icin keratin, yanan saçlar nasıl düzelir, düzleştirici ile yanan saçlar nasıl düzelir, yanan saçlar için bakım, yanmış saçlar için maske, yanmış saçlar için şampuan, yanmış saçlar için bakım, yanmis saclar icin cozum, yanmış saçlar nasıl onarılır,

Alışveriş Sepetim