440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Hızlı Saç Uzatan Keratin Dip Bakım Yağı (50ML)

Saç sorunları arasında en sık yaşanan neredeyse kadın, erkek herkeste görünen sorunların başında dökülme geliyor. Saç dökülmesi birden çok nedene bağlı olarak gerçekleşebilir. Bazı dökülmeler mevsim geçişlerine ya da dönemlere göre gerçekleşirken bazıları da sürekli olarak devam eder. Dökülme sorunu ciddi gibi görünse de birkaç küçük değişiklikle bunun önüne geçebilirsiniz.

Öncelikle ilk adım doktora gidip kan değerlerinize baktırmak olmalı. Alacağınız sonuçlarda dökülmeyi tetikleyen bir eksiklik yoksa dışarıdan destek alma zamanı gelmiş demektir. Saç dökülmesinin nedeni; saç köklerinin zayıflaması ve giderek güçsüzleşen köklerin tutunamayıp saç derisinden ayrılmasıdır. Bunun önüne geçmek için öncelikli hedef olarak saç köklerinin beslenmesini sağlamaktır. Dip bakım yağı ile bunu gerçekleştirmek mümkündür.

Saçın güçlü olmasını, elastik yapıda kalması ve kırılmaması için en temel protein keratindir. Vücudun kendi ürettiği bir protein çeşididir. Ancak saça uygulanan herhangi yoğun işlem, boyalar, hava kirliliği gibi nedenler saça zarar veriyor ve saç yapısında yüksek oranda bulunması gereken keratin oranını düşürüyor. Bu nedenle de saç gitgide zayıflıyor.

Tüm bunlara karşın kendinize saç dökülmeyi engelleyici ve saçı besleyici içeriklere sahip ürünlerle rutin oluşturmalısınız. Şampuandan, maskeye kadar içeriğinde keratin barındırmalıdır. Bu rutinde en önemli rol; saç derisi ve köklerini besleyecek iyi bir yağda. Keratin dip bakım yağı bu süreçte size en büyük desteği verecektir. Keratin dip bakım yağı içeriğinde yüksek oranda saf keratin barındırır. Düzenli kullanımda saçınıza kaybettiği ya da eksik kalan keratini geri verir. Saçta hasarlı bölgeleri onarır.

Keratin dip bakım yağı saç köklerine yoğun bakım uygulayarak besler. Henüz ölmemiş saç köklerini uyarır. Böylece mevcuttaki saçı besler, gürleştirir, yeni saç oluşumunu destekler ve hızlandırır. Aynı zamanda keratine ek içeriğinde bulunan doğal yağlar sayesinde nemini kaybetmiş saçı yumuşatır ve nemlendirir. Beslenen saç telleri zamanla kalınlaşır. İnce yapılı, zayıf saç tellerini güçlendirir. Güçlenmiş saçlar her zamankinden daha dolgun, daha hacimli ve daha sağlıklı görünür.

Saç derisine uygulanan yoğun bakım sayesinde saç dökülmeleri minimum düzeye iner ya da tamamen kesilir. Kullananlar; saçlarının artık daha güçlü, daha esnek, daha ışıltılı, daha sağlıklı olduğunu belirtmiştir. Siz de dökülmeden şikayetçiyseniz keratin dip bakım yağını mutlaka denemelisiniz.

***** Anahtar Kelime: keratin yağı, keratin yagi, keratin bakım yağı, keratin dip bakım yağı, keratin dip bakım yağları, keratin saç bakım yağı, doğal saç bakım yağı, saç yağı, Saç Yağları, keratin dip bakım yağı kullanımı, keratinli dip bakım yağı, katkısız keratin dip bakım yağı, saç dökülmesi için yağ, saç için en iyi yağ, saça iyi gelen yağlar, saç için  yağlar, saç yağı nasıl kullanılır, saç yağı ne işe yarar, 

Alışveriş Sepetim