200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Ekstra Saç Botooksu-2 (Onarıcı+Düzleştirici) Keratin Seti
Düzleştirici Keratin Seti - Evde Brezilya Fönü 5'li Full Set
Ekstra Acil Onarıcı + Düzleştirici Keratin Bakım Seti
Ekstra Düzleştirici + Onarıcı Mega Keratin Seti 1
Ekstra Yıpranan Saç Onarıcı + Düzleştirici Keratin Bakım Seti
Ekstra Keratin Saç (Onarıcı+Düzleştirici) 4'lü Bakım (Şampuanlı) Set
Ekstra Mega Full Düzleştiricili Keratin Bakım Seti
Ekstra Saç Düzleştirici + Onarıcı (4'lü) Keratin Bakım Seti (Kremli)
Düzleştirici Keratin Seti - Brezilya Fönü - 4'lü Full Set
Saç Düzleştirme - Brezilya Fönü 3'lü Set
Brezilya Fönü - Saç Düzleştirici (2'li) Keratin Seti (Şampuan+Düzleştirici Krem)

En iyi kalıcı saç düzleştiren keratin krem ya da bir diğer adıyla Brezilya fönü nedir? nasıl kullanılır?


Keratin saç düzleştirici krem ya da bir diğer adı ile Brezilya fönü dediğimiz saç bakım işlemleri aslında iki grupta toplanabilir.

Bunlardan birincisi gerçekten doğuştan kıvırcık ya da rahatsız edici düzeyde dalgalı olan saçların düz olarak istenmesinden kaynaklanır. ya da saçta şekil değişikliği yaparak kişilerin daha değişik ve daha güzel bir görünüme kavuşmak için uygulayabilecekleri bir yöntemdir.

Bir diğeri ise çoğunlukla kadınların özellikle kuaförlerde saçlarına boya işlemleri ya da açıcı işlemler yaptıklarından dolayı bu işlemlerin sonucunda kullanılan yüksek ısı ya da kimyasal açıcılar saçta bir deforme oluşturur saçları yıpranırlar zamanla kuru mat sert tiftik ve tülerik kabarık ve elektriklenen bir hal alarak hoş bir görüntü vermezler ve kişileri çok rahatsız ederler.

Bu tip saç sahipleri de saçlarına bakım yapmak isterler aslında bunun adı bir cihette bakılirsa düzleştirici, bir cihetfe bakılsa Keratin bakımı denir bir farklı yönden düşünüldüğünde keratin yükleme gibi isimler verilebilir. 

 fakat yine burada saçın durumuna göre iki farklı sistem uygulanabiliyor yani düzleştirici yaparak saç daha iyi bir görünüme kavuşabiliyor ancak Ne var ki bu tamamen geçici bir bakım olur saç hasarlı olduğu için yapılan işlemin etkisi birkaç hafta sonra gittikten sonra eski haline geri gelir.

Kalıcı saç düzleştirici krem genellikle doğal dalgalı ya da kıvırcık saçlara yapıldığında ürünlerin kalitesine ve içeriklerine ve yapılan ısı uygulamasının derecesine ve kişinin kabiliyetine göre kalıcılığı 3 ila 6 ay arasında değişebiliyor.

En iyi saç düzleştirici krem aslında içeriklerinin etkisiyle seçilebildiği gibi uygulaması da bu noktada en iyi saç düzleştirici krem unvanı almasını çok yardımcı olur

 genellikle saç düzleştirici krem yorumları yapan kişiler kendi saçının durumuna göre yorum yaptıkları zaman farklı istekleri olan kişilerin örneğin yıpranmış hasarlı çok işlem görmüş saçlara yapılan saç düzleştirici krem uygulayanlar Bu konuda bir karışıklık yaşayabilirler çünkü doğal ve kıvırcık saça yapılan uygulamada kullanılan keratin kremi farklıdır bakım amaçlı yapılan saç düzleştirici krem uygulaması farklıdır

Hangi krem saçı daha çok düzleştirir konusunda yukarıda belirttiğim gibi uygulayan kişinin kabiliyeti saçı tutam tutam ayırdıktan sonra düzleştirici cihazın ısı derecesi ve saç üzerinden yapılan uygulama sayısı gibi durumlar hangi düzleştirici krem daha çok etkili olur konusunda bize ışık tutuyor.

Erkek saç düzleştirici kremler aslında kadın saç düzleştirici kremlerden hiçbir farkı yoktur sadece erkeklerde saç düzleştirici krem uygulanırken yüksek ısı uygulanması için sıcak fön kullanmak zorunda kalabilirler çünkü genellikle saç düzleştirici krem erkek yorumlarında düzleştirici cihaz kullanmadığı için olumsuz eleştiriler yapılabilir.
Genellikle doğal saç düzleştirici krem uygulamak isteyenler kalıcı ve uzun süreli sonuç elde edemezler Bu mümkün değildir.

Çünkü saç en iyi saç düzleştirici  ya da diğer adıyla Brezilya fönü etkisini alabilmek için yüksek ısı uygulaması şarttır bunun için de düzleştirici cihaz kullanmak gerekir. Kaldı ki kalıcı saç düzleştirici kremlerde mutlaka belli oranlarda saçı yumuşatan kimyasal içerikler vardır ve olması gerekir yoksa istenilen sonucun alınması da mümkün olmuyor.

Keratin saç düzleştirme kremi saç döker mi sorusu sıkça karşımıza çıkıyor

Aslında düzleştirici krem saçın uçlarına ve boylarına uygulandığı için ve saç diplerine temas ettirilmediği zaman diplerden köklerden saç dökülmesi yapmaz ancak Ne var ki işlemde hata yapılırsa hem diplerden hem de ortalardan saç yanabilir hasar alabilir kopabilir ve dökülebilir.

Saç düzleştirici krem ne işe yarar bu soru çokça karşımıza çıkıyor bu konuda yukarıda anlattığım gibi ya doğal kıvırcık saçları düzleştirmek ya da işlem görmüş saçları yatıştırmak için oldukça işe yarıyor

 her iki sorun yaşayan kimseler de elbette hangi keratin krem saçı düzleştirir ya da doğal saç düzleştirici krem hangisi, çokça araştırılıyor.

 hatta saç düzleştirici krem erkek tavsiyesi olarak da yorumlar ve oldukça ciddi bir araştırma yapılıyor.

 yukarıda anlattığım gibi erkek ve kadın saç düzleştirici kremler aynıdır tek bir farkı olmaz. saç düzleştirici krem yorumları yaparken bunlara çok dikkat etmek gerekir yani erkek ve kadın ayrımı yapılmaması daha mantıklı olur.

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim