440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Hakkımızda

Şirketimiz ve markamız ilk önce 2013 yılında Kral Bitki Doğal Ürünler Tic. San. olarak hızlı bir başarı grafiğinden sonra 2017 yılında daha da yükselerek Aysa Doğal Kozmetik LTD. ŞTİ.'ni kurmuştur. Daha sonra artan yurtdışı talepleri ile birlikte İncosmo Teknoloji Anonim Şirketi olarak 2019 yılından bu yana doğal ve organik içerikli saç bakım ürünleri alanında oldukça olumlu sonuçlar veren ürünlerimizle hizmet kalitemizi bir kat daha arttırmış bulunmaktayız. Ürünlerimizin Sağlık Bakanlığı bildirim kayıtlarına ve Marka Tescil belgesine ve Patent Belgelerine (2 adet Türk Patent, 1 adet Uluslararası Patent ve 1 adet Avrupa Patenti) Ürün Güvenliği sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Keratin proteini, saç bakımında çok değerli bir katkı malzemesi olmasına rağmen piyasadaki ürünlerin yeterli miktarda olumlu sonuç veremediği göz önüne alındığında, şirketimiz bu konuda tamamen doğal ve saf keratin protein içerikli ürünlerin imalatı ile hasarlı, yıpranmış, zayıf ve güçsüz saçlarda neredeyse yüzde yüze yakın sonuç alarak bu alanda büyük bir başarıya imza atmıştır.

 

Özellikle gelen yoğun talepler üzerine cilt bakım alanında pek yakında sizlere doğal içerikli ve etkili çözüm sunan ürün hazırlıklarımız hızla devam ediyor.

Yine eczane sektöründen gelen büyük talepler için hazırlıklarımız süratle devam etmekte olup, pek yakında tüm eczanelerden ürünlerimize ulaşabileceksiniz.

 
 

Alışveriş Sepetim