440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Keratin Saç Dökülme Önleyici 3'lü Set
%34YENİ

Keratin Saç Dökülme Önleyici 3'lü Set

846.00 TL 1,279.90 TL
Keratin Dökülme Önleyici 5'li Ultra Set
%23YENİ

Keratin Dökülme Önleyici 5'li Ultra Set

1,489.00 TL 1,946.02 TL
Keratin Saç Dökülme Önleyici 4'lü Set
%32YENİ

Keratin Saç Dökülme Önleyici 4'lü Set

1,111.00 TL 1,627.24 TL

Herkesin en büyük saç sorunlarından bir tanesi saç dökülmesidir. Saç dökülmesinin önlenmesi için en önemli şey önce saçınızın neden dolayı döküldüğünü, nelerden zarar gördüğünü net bir şekilde tespit etmeniz gerekir. Tespit edilen problemlerin çözümü için saç dökülme seti adlı ürünümüz bu yönüyle bir adım daha öne çıkıyor.

Eğer saçınızın hangi sebeplerden döküldüğünü tespit edebilirseniz işiniz oldukça kolay demektir. Şimdi ben sizlere en çok saç dökülme sebeplerini maddeler halinde tane tane yazacağım. Bunlardan hangisi sizi ilgilendiriyorsa, onlara daha çok önem vermenizi yani önce saçınızı olumsuz etkileyen tüm sebeplerin ortadan kaldırılmasını sağlamanız gerekmektedir.

Daha sonra saçınızı besleyen, güçlendiren ürünlerle saçınıza çok güzel bir bakım yapmanız gerekir. Bu sıralama çok önemli yani önce gelen zararın tespitinin doğru olması, sonra bakım yapılması gerekiyor.

Saç Dökülmesi Nedenleri

  1. Saçları sık sık yıkamak saçları yorar,
  2. Çok fazla tuzlu, sülfatlı, parabenli şampuan kullanmak saç derisini yıpratır,
  3. Saç bakımı ürünlerinde ve saç şampuanlarında sentetik ve silikon olursa saç derisinin nefes almasını engeller,
  4. Çok fazla köpüren şampuanlar çok fazla kimyasal madde içerir,
  5. Saç boyası yaparken boyanın deriye temas etmesinden dolayı saçlar çok dökülür,
  6. Renk açma işlemi yapılırken saç açıcı, oryal kremini, karışımını asla saç derisine temas ettirilmemesi gerekir. Aksi halde saçlar dökülür,
  7. Saçlara sık sık yüksek ısı ile ve düzleştirici cihaz ile yoğun işlem yapmak saçların incelerek kopmasına sebep olur,
  8. Deniz suyu veya havuz suları saç dökülmesine sebep olabilir,
  9. Stres ve moralsizlik aşırı olursa genel insan sağlığını etkilediği gibi saçların zayıflamasına da sebep olabilir,
  10. Bulunduğunuz ortamlardan radyasyon ultra ışınlar ve wireless gibi radyoaktif hareketler varsa yine genel saç sağlığınıza zarar verebilir.

Saç dökülmesi mevsimsel değişiklikler, stres, demir eksikliği, hormon bozuklukları, saç yanması, yıpranmış saçlar ve çok fazla saçı boyatma gibi sebeplerden dolayı oluşabilmektedir. Bu yüzden saç dökülmesine karşı keratin bakımının yapılması gerekmektedir. Saç tellerindeki keratin dengesi düzene girdiğinde saç dökülmesi gözle görünür bir şekilde azalacaktır.

Fakat bu tür problemlerde ürünleri tek başına değil de set olarak kullanmak çok daha etkili sonuçlar veriyor. Özellikle keratin saç dökülme setlerini çok tavsiye ediyoruz. Çünkü keratin proteini uzmanlar tarafından saç bakımında çok tavsiye edilir. Hem yıpranmış saçların tedavisinde hem de saç dökülmesinde çok olumlu sonuçlar veriyor. Bu alanda en çok olumlu yorumlar alan Liquid Keratin patentli saç dökülme keratin setlerini özellikle tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Saç dökülmesine karşı evde keratin bakımı yaparken saç dökülmesini önleyici ve hızlı saç çıkaran setlerini de tercih edebilirsiniz.  

Kadın veya erkek fark etmeden sağlıklı bir saç derisinde ortalama 100 bin adet saç bulunur. Yetişkinlerde yıkanma ve taramaya bağlı olarak günde ortalama 100-150 adet saç teli dökülmesi normal kabul edilir. Ancak bunun üzerinde bir saç dökülmesi bir soruna işaret ediyor olabilir. Bu yüzden düzenli keratin bakımı yaparak saçların gücünü korur ve daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz..

***** Anahtar Kelime: Saç dökülmesi, Saç dökülmesi nedenleri, Erkek tipi saç dökülmesi, Aşırı saç dökülmesi, Saç dökülmesi nasıl önlenir, Kadınlarda saç dökülmesi, Doğumdan sonra saç dökülmesi, Hamilelikte saç dökülmesi, Saç dökülmesi ne iyi gelir, dökülen saçlar için bakım, dökülen saçlar için bitkisel çözümler, dokulen sac icin bakim, saç dökülmesi neden olur, saç dökülmesi, saç dökülmesi nedenleri, aşırı saç dökülmesi, saç dökülmesi sebepleri, doğumdan sonra saç dökülmesi, dökülen saç geri çıkar mı, dokulen sac cikar mi, dökülen saç nasıl çıkar, liquid keratin saç dökülme seti, sac dokulmesi, saç dökülmesi için ne yapılmalı, saç dökülme önleyici, saç dökülme önleyici bakım setleri, saç dökülmesi için bakım seti, dökülen saçlar için ürünler, saç dökülme engelleyici bakım setleri, 

Alışveriş Sepetim