200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Saç Güçlendirici ve Çıkarıcı Keratin Bakım Seti (5'li)
Keratin Saç Dökülme Önleyici 3'lü Set
YENİ

Keratin Saç Dökülme Önleyici 3'lü Set

846.00 TL 1,279.90 TL
Keratin Dökülme Önleyici 5'li Ultra Set
YENİ

Keratin Dökülme Önleyici 5'li Ultra Set

1,489.00 TL 1,946.02 TL
Keratin Saç Dökülme Önleyici 4'lü Set
YENİ

Keratin Saç Dökülme Önleyici 4'lü Set

1,111.00 TL 1,627.24 TL

Herkesin en büyük saç sorunlarından bir tanesi saç dökülmesidir. Saç dökülmesinin önlenmesi için en önemli şey önce saçınızın neden dolayı döküldüğünü, nelerden zarar gördüğünü net bir şekilde tespit etmeniz gerekir. Tespit edilen problemlerin çözümü için saç dökülme seti adlı ürünümüz bu yönüyle bir adım daha öne çıkıyor.

Eğer saçınızın hangi sebeplerden döküldüğünü tespit edebilirseniz işiniz oldukça kolay demektir. Şimdi ben sizlere en çok saç dökülme sebeplerini maddeler halinde tane tane yazacağım. Bunlardan hangisi sizi ilgilendiriyorsa, onlara daha çok önem vermenizi yani önce saçınızı olumsuz etkileyen tüm sebeplerin ortadan kaldırılmasını sağlamanız gerekmektedir.

Daha sonra saçınızı besleyen, güçlendiren ürünlerle saçınıza çok güzel bir bakım yapmanız gerekir. Bu sıralama çok önemli yani önce gelen zararın tespitinin doğru olması, sonra bakım yapılması gerekiyor.

Saç Dökülmesi Nedenleri

  1. Saçları sık sık yıkamak saçları yorar,
  2. Çok fazla tuzlu, sülfatlı, parabenli şampuan kullanmak saç derisini yıpratır,
  3. Saç bakımı ürünlerinde ve saç şampuanlarında sentetik ve silikon olursa saç derisinin nefes almasını engeller,
  4. Çok fazla köpüren şampuanlar çok fazla kimyasal madde içerir,
  5. Saç boyası yaparken boyanın deriye temas etmesinden dolayı saçlar çok dökülür,
  6. Renk açma işlemi yapılırken saç açıcı, oryal kremini, karışımını asla saç derisine temas ettirilmemesi gerekir. Aksi halde saçlar dökülür,
  7. Saçlara sık sık yüksek ısı ile ve düzleştirici cihaz ile yoğun işlem yapmak saçların incelerek kopmasına sebep olur,
  8. Deniz suyu veya havuz suları saç dökülmesine sebep olabilir,
  9. Stres ve moralsizlik aşırı olursa genel insan sağlığını etkilediği gibi saçların zayıflamasına da sebep olabilir,
  10. Bulunduğunuz ortamlardan radyasyon ultra ışınlar ve wireless gibi radyoaktif hareketler varsa yine genel saç sağlığınıza zarar verebilir.

Saç dökülmesi mevsimsel değişiklikler, stres, demir eksikliği, hormon bozuklukları, saç yanması, yıpranmış saçlar ve çok fazla saçı boyatma gibi sebeplerden dolayı oluşabilmektedir. Bu yüzden saç dökülmesine karşı keratin bakımının yapılması gerekmektedir. Saç tellerindeki keratin dengesi düzene girdiğinde saç dökülmesi gözle görünür bir şekilde azalacaktır.

Fakat bu tür problemlerde ürünleri tek başına değil de set olarak kullanmak çok daha etkili sonuçlar veriyor. Özellikle keratin saç dökülme setlerini çok tavsiye ediyoruz. Çünkü keratin proteini uzmanlar tarafından saç bakımında çok tavsiye edilir. Hem yıpranmış saçların tedavisinde hem de saç dökülmesinde çok olumlu sonuçlar veriyor. Bu alanda en çok olumlu yorumlar alan Liquid Keratin patentli saç dökülme keratin setlerini özellikle tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Saç dökülmesine karşı evde keratin bakımı yaparken saç dökülmesini önleyici ve hızlı saç çıkaran setlerini de tercih edebilirsiniz.  

Kadın veya erkek fark etmeden sağlıklı bir saç derisinde ortalama 100 bin adet saç bulunur. Yetişkinlerde yıkanma ve taramaya bağlı olarak günde ortalama 100-150 adet saç teli dökülmesi normal kabul edilir. Ancak bunun üzerinde bir saç dökülmesi bir soruna işaret ediyor olabilir. Bu yüzden düzenli keratin bakımı yaparak saçların gücünü korur ve daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz..**.

saç çıkaran yağlar, saç çıkaran serum, saç çıkaran şampuan, 14 günde saç çıkaran ilaç, kesin saç çıkaran yağlar, saç çıkaran, gerçekten saç çıkaran bir şey var mı, saç çıkaran kür, saç çıkaran ürünler, saç çıkaran ilaç, 14 günde saç çıkaran ilaç eczane, en iyi saç çıkaran serum, saç çıkaran vitaminler, saç çıkaran bitkiler, saç çıkaran doğal yöntemler, saç çıkaran karanfil kürü, saç çıkaran sprey, saç çıkaran kür ibrahim saraçoğlu, saç çıkaran ilaç eczane, saç çıkaran besinler, saç çıkaran serum, gerçekten saç çıkaran bir şey var mı, şems arslan'dan fırça gibi saç çıkaran formül, saç çıkaran serum yorumları, saç çıkaran yağlar, saç çıkaran sabun, saç çıkaran kürler, saç çıkaran yağ, en iyi saç çıkaran şampuan, saç çıkaran kür | ibrahim saraçoğlu, saç çıkaran şampuan yorumları, saç çıkaran formül, saç çıkaran tarak, urban care saç çıkaran sprey, saç çıkaran yağlar ibrahim saraçoğlu, ibrahim saraçoğlu saç çıkaran kür, saç çıkaran yağlar kadınlar kulübü, saç çıkaran ilaç, saç çıkaran yağ karışımı, saç çıkarıcı yağlar, saç çıkaran mavi su, kerastase saç çıkaran serum, en iyi saç çıkaran serum yorumları, saç çıkaran hap, saç çıkaran yağlar karışımı, saç çıkaran ilaçlar, saç çıkaran serum eczane, saç çıkaran ilaç 2016, yeni saç çıkaran yağlar, saç çıkaran formül suna dumankaya, saç çıkaran şampuan, bioxcin saç çıkaran serum, saç çıkaran bitkiler ahmet maranki, saç çıkaran vitamin, denenmiş saç çıkaran formüller, saç çıkaran krem, saç çıkaran ilaç bulundu, saç çıkaran bitkisel yağlar, saç çıkaran bitkisel çözümle., Saç dökülmesine ne iyi gelir, 

Saç dökülmesi,Saç dökülmesi nedenleri,Erkek tipi saç dökülmesi,Aşırı saç, dökülmesi,Saç dökülmesi için şampuan,Saç dökülmesi için vitamin,Saç dökülmesi nasıl önlenir,Kadınlarda saç dökülmesi,Çocuklarda saç dökülmesi,Doğumdan sonra saç dökülmesi,Hamilelikte saç dökülmesi,Saç dökülmesi ,Saç dökülmesi ne iyi gelir,

Alışveriş Sepetim