%22YENİ

Saf Keratin Serum (20 Ml)

59.95 TL 77.00 TL
%41YENİ

Saf Keratin Serum Seti

134.95 TL 230.00 TL
%46YENİ

Saf Keratin Serum Seti (6X20Ml)

249.95 TL 460.00 TL
%22YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (30Ml)

89.95 TL 115.00 TL
%41YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (2x30Ml)

134.95 TL 230.00 TL
%43YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (3x30Ml)

194.95 TL 345.00 TL
%46YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (6x30Ml)

369.95 TL 690.00 TL

Kaliteli saç bakım ürünleri araştırıldığında karşınıza en çok keratin çıkar. Saçın temel yapı taşı olan bir protein çeşidi olan keratin vücutta üretilir. Saç dışında cilt ve tırnaklarda da bulunur, darbelere, işlemlere karşı kalkan görevi görür. Keratin adındaki bu protein saç, cilt ve tırnak için oldukça önemlidir.

Dış etkenler, ısıl işlemler, yanlış bakımlar sonucu saçlarda keratin eksikliği oluşabiliyor. Sık sık saç boyatma, her gün saç şekillendirmek için kullanılan yoğun sıcaklık, hatalı ürün kullanımları saçtaki keratin oranını düşürüyor. Keratin oranının düşmesi de saçta gözle görülür hasarlar bırakmaya başlar. Elastikiyetini kaybeden saç sertleşmeye ve kırılmaya başlar. Matlaşır. Saç kökleri zayıflamaya başlar ve peşinden yoğun dökülme gelir.

Tüm bunların önün geçmek için saça ihtiyacı olan keratin bakımı verilmelidir. Daha çok saç kaybı yaşamamak için saçın bir an önce onarılması, eksik keratin yapısının takviyelerle onarılması gerekmektedir. Saf keratin serumları bu sorunlar için en doğru destek ürünlerindendir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta saf keratin serumlarının kaliteli içeriklere sahip olmasıdır. Eğer doğru içerikteki serumu kullanmazsanız saçınızı daha çok yıpratabilirsiniz.

Saf keratin serumunu tavsiye edilen şekilde düzenli olarak kullandığınızda kısa sürede toparlayıcı etkisini göreceksiniz. Saf keratin içeriğindeki özlerle saçınızı kökten beslemeye başlar. Zayıflayan saç köklerini güçlendirir, dökülmeyi durdurur. Kökten uca besleme yapar; saça eski elastikiyetini kavuşturmayı hedefler. Esnek yapısına yeniden kavuşan saç; sağlıklı, canlı bir görünüme kavuşur. En çok zarar gören saç uçları da saf keratin serum sayesinde onarılmaya başlar. Çatallanmış, sert saç uçları yerini daha yumuşak, ipeksi bir pürüzsüzlüğe bırakır.

Liquid Keratin saf keratin serumu piyasada bulabileceğiniz en kaliteli içeriklere sahip takviyelerden biridir. Ecocert sertifikalı, birbirinden kıymetli laboratuvarlardan onaylıdır. Ayrıca ihtiyaca yönelik birbirinden farklı setler de bulabilirsiniz. Size özel hazırlanmış bu setleri inceleyebilir, aralarından en doğru olanı seçebilir ve saçınıza evde kolaylıkla ihtiyacı olan bakımı sağlayabilirsiniz. Keratinbakim.com üzerinden yapacağınız güvenli alışveriş sayesinde saf keratin serumunu satın alabilirsiniz. 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır