Kampanya
%16

Saf Keratin Serum (20ML)

118.00 TL 141.00 TL
%15YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (30ML)

172.00 TL 203.00 TL
%15YENİ

Saf Keratin Serum Seti

260.00 TL 305.00 TL

Saç keratin bakımında tercihleriniz sınırsız diyebileceğimiz kadar geniş. Evde yapılan saç keratin bakımı profesyonel salonlarda yapılanlara kadar yüzlerce çeşit var. Hepsinin içeriği farklı olsa da temelde aynı olan tek şey; keratin. Saçın temel yapıtaşı olan saf keratin proteini saç bakımında olmazsa olmaz bir yerde. Kullandığımız şampuandan maskeye kadar tüm ürünlerin içeriğinde bulunması gereken bir protein olan keratini daha sık görmeye başladık.

Son yıllarda da giderek popülerleşen ve şu an en çok uygulanan bakım olan saç botoksunda da kullanılan saf keratine ulaşmak Liquid Keratin sayesinde çok kolay! Evde bakım uygulamak istiyor, salonlarda saatlerce geçirmek ve çok yüksek meblağlar ödemek istemiyorsanız sizin için harika saf keratin serum setleri hazırladı. Saf keratinin en doğan ve kimyasaldan uzak haline ulaşabilirsiniz. Uluslararası birçok sertifika ve patente sahiptir. Organik içerikli ve ecocert sertifikalıdır. Üstelik piyasadaki tüm eş değer ürünlerden daha ulaşılabilir fiyattadır. Uygulaması çok kolaydır, ev konforunda ekstra ürün ya da cihaza gerek duymadan uygulayabilirsiniz. Etkisini uyguladığınız tarihten itibaren aylarca görebilirsiniz.

Keratinbakim.com üzerinden ulaşabileceğiniz Liquid Keratin saf keratin serum setleri saç yoğunlukları düşünülerek farklı hazırlanmıştır. Herkesin ihtiyacı doğrultusunda ulaşabileceği bu setleri üst düzey güvenlik önlemleri ile hazırlanmış online ödeme yöntemi ya da kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek ürünler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz gibi daimi olarak online olan ürün danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır