440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Keratin Fiyatları

Keratin Fiyatları

Günümüzde keratin fiyatları satan firma ve kaliteye göre değişmekte olup, saf keratin sattığını, iddia eden ancak ürünleri gerçek olmayan sayısız firma ve hizmet veren kuaför ürünlerin ederinden fazla fiyatlarla ne yazık ki siz değerli kullanıcıların parasını çöpe atmasına neden olmaktadır. 

Liquid Keratin ailesi olarak sizlere saf kerati ürünleri sunuyoruz. Sertifikalı ürünlerimiz sayesinde artık saçlarınızın eski haline dönmesi bir hayal olmaktan çıkıyor.

Saf keratin proteinli ürünleri temin etmek ülkemizde oldukça zor olmaya başladı bunun nedeni ise sayısız firma ve kuaförün içeriği zayıf olan ürünlerini sizlere atmış olması. Sertifikalı ve doğal keratin içerikli ürünlerimizi yapmış olduğumuz kampanyalar sayesinde daha uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Ucuz olduğunu düşündünüz ve aldığınız bir sürü keratin ürünü ne yazık ki gerçek formda değil bu yüzden sizi ürüne bağımlı yapmaya yönelik politikalar gütmektedir. Sürekli olarak daha çok kullanımda etki edeceğini söyleyerek sizlerin parasını çöpe atmaya devam edecektir.

Liquid Keratin olarak ürünlerimizin saf ve sertifikalı olduğunun altını çizerek, keratin fiyatı konusunda verdiğiniz her bir kuruşun hakkını vereceğimizi garanti ediyoruz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim