440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Garanti ve İade Şartları

1. Garanti kapsamı tüm Keratin Setleri için geçerlidir, tekli ürünleri içermez. Kür halinde ve set halinde kullanılması ve kullanım şartlarına ve süresine uyulması durumunda geçerlidir.

 

2. Yıpranmış saç setleri garantisi, normal bir yıpranmış saç ortalamasına göre esas alınmıştır, aşırı yanmış veya yıpranmış saçlarda 3 sete kadar kullanılma şartı vardır.  

 

3. Dip bakım seti, kişiye, bölgeye, yaşantıya, sağlık, vücut, beslenme, temiz hava, stres, ortam gibi birçok değişik etkenlere göre farklı sürelerde sonuç verir. Bu bakımdan kullanıcılar bunu göze alarak üründen sonuç alana kadar en az 3 ay ara vermeden devam etmeleri söz konusudur.

 

4. Kullanıcı, ürün kullanımından önce ve sonra Eposta veya Whatsapp üzerinden saçın durumunu net olarak gösteren resimlerini tarafımıza ulaştırmaları gerekmektedir. Bu resimler her set bitiminde yenilenmek zorundadır. 

 

5. Garanti şartlarının değişiklik veya kaldırılma hakkı firmamıza aittir. 

 

GENEL İADE ŞARTLARI

 

Satın almış olduğunuz ürün ya da ürünleri iade edebilmeniz için öncelikle tahribatına ve bozulmasına sebep olmadan size gönderilmiş orijinal ambalajı ile varsa yanında aksesuarı ya da hediyesi ile birlikte teslim almış olduğunuz gibi maksimum ( 7 iş günü) içerisinde MNG veya Sürat kargo ile tarafımıza gönderebilirsiniz.

İade ve değişimleriniz için geri gönderilerinizin kargo ücretlerini şirketimizden kaynaklanan sorunlarda 1 defaya mahsus FİRMAMIZ karşılar. Ürünlerimizde herhangi bir sorun ya da problem olmadığı durumlarda alıcıdan kaynaklı iade ve değişim taleplerinizde kargo ücreti tarafınıza yansıtılmaktadır.  Aynı alıcıdan gelen 1 den fazla iade ve değişim ücretlerini iadeyi ya da değişimi gerçekleştiren alıcı öder. Siparişlerinizi teslim alırken öncelikle kargonuzun tahrip ve deforme olmamış olmamasına bakınız. Unutmayın ki bu kontrolü gerçekleştirmeden kargonuzu teslim aldığınızda kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirmiş olduğunu beyan etmiş sayılırsınız.

Deforme olmuş olduğunu düşündüğünüz siparişlerinizi lütfen kargo firmasının personelinin önünde kargonuzu açarak tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız ve iade ediniz.

keratinbakim.com den satın almış olduğunuz ürünler için iade ve değişim süreci maksimum 7 iş günüdür. 7 iş gününü geçen iade ya da değişim ürünleriniz maalesef kabul edilmeyecektir.

7 iş günü içerisinde tarafımıza gönderilen iade ya da değişim ürünlerinin bedelleri 10 iş gününde tarafınıza iade edilir.
Kredi kartı ile tek çekim ya da taksitli yapılan alışverişlerde tarafımızdan hesabınıza ya da kredi kartınıza  iade yapılmış olmasına rağmen artı bakiye olarak göremeyebilirsiniz. Bu durum tamamen bankanızdan kaynaklanan  bir durumdur. Bu konuyla ilgili bankanızın müşteri hizmetleri departmanından yardım istemenizi öneririz.

Tüm iade şartlarının kabulü için; üründe ve ambalajında herhangi bir yırtılma, bozulma, tahrip  kısacası ürünün görünümüne ve kullanımına engel oluşturabilecek tüm sorunlar için teslim ve iade hallerindeki farklılıklardan ötürü keratinbakim.com tarafından iade kabul edilmeyecek ve karşı ödemeli olarak kullanıcıya geri gönderilecektir. 

Alışveriş Sepetim