200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Saf Keratin Onarıcı Serum (20ML)
YENİ

Saf Keratin Onarıcı Serum (20ML)

161.00 TL 314.03 TL
Saf Keratin Serum Sprey (30ML)
YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (30ML)

239.00 TL 466.28 TL
Saf Keratin Serum Seti
YENİ

Saf Keratin Serum Seti

381.00 TL 742.25 TL

Saçın en temel bir yapıtaşı olan saf keratin proteini, saç bakımında adeta olmazsa olmaz bir değere sahip diyebiliriz. Ve kullanılan saf keratin serumlarda da fazlaca bulunur.

Keratin saç bakımında tercihler sınırsız diyebileceğimiz kadar geniş bir yelpazeye sahip. Evde yapılan saç keratin bakımlarından tutun, profesyonel kuaför salonlarda yapılan saç bakımlarına kadar yüzlerce çeşit saç bakımı var. Her ürün markasının içeriği farklı olsa da temelde aynı olan tek değişmeyen şey; saf keratin proteini olmalıdır.

Kullandığımız keratin şampuanından keratin maskesine kadar tüm ürünlerin içeriğinde bulunması gereken çok değerli bir protein olan saf keratini son zamanlarda çevremizde daha sık duymaya başladık.

Son yıllarda da giderek popülerleşen ve şu an en çok saçlara uygulanan saç bakım olarak bilinen ve elit kesimde büyük rağbet gören, hatta lüks kuaför salonlarında daha çok tercih edilen saç uygulamalarında gerçek saf keratin kullanıldığını çokça duyuyoruz. Bu alanda Liquid Keratin markası lider durumda diyebiliriz.

Eğer evde keratin bakımını kendiniz uygulamak istiyorsanız ve kuaför salonlarında saatlerce vakit geçirmek ve çok yüksek maliyetler ödemek istemiyorsanız, saf keratin serum setleri alanında 2014 yılından beri hizmet veren Liquid Keratin‘e  güvenebilirsiniz.

En iyi saf keratinin en doğal ve kimyasaldan uzak haline keratinbakim.com sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Uluslararası birçok sertifika ve patente de sahiptir. Organik içerikli ve Ecocert sertifikalıdır. Üstelik bu sitedeki en iyi saf keratin fiyatları piyasadaki tüm eş değer ürünlerden daha ulaşılabilir ve daha uygun fiyattadır.

Uygulaması çok kolaydır. Ev konforunda ekstra ürün ya da cihaza gerek duymadan “evde keratin bakımı” uygulayabilirsiniz. Kalıcı etkisini uyguladığınız tarihten itibaren aylarca görebilirsiniz.

Keratinbakim.com üzerinden ulaşabileceğiniz Liquid Keratin’e ait saf keratin serum setleri saç yoğunlukları düşünülerek farklı ihtiyaçlara göre hazırlanmıştır. Herkesin ihtiyacı doğrultusunda ulaşabileceği bu setleri güvenli online ödeme yöntemi ya da kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilirsiniz.

Sitemizi ziyaret ederek ürünler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz gibi 7/24 online olarak ürün danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

 

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim