440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Keratin Botooks-2 Saç Bakım Seti
%22YENİ

Keratin Botooks-2 Saç Bakım Seti

1,930.00 TL 2,464.64 TL
Yıpranan Yanan Saçlara Keratin Bakım Seti
%18YENİ

Yıpranan Yanan Saçlara Keratin Bakım Seti

1,555.00 TL 1,891.31 TL
Yıpranmış Yanan Saçlara Acil Onarıcı Keratin Bakım Seti

Her gün fön çektirmek, sık sık maşa yapmak, düzleştirici kullanmak, düzenli olarak boya yapmak… Tüm bunlar bir süre sonra saçı yıpratmaya ve öldürmeye başlar. Hiçbir önlem almadan yapılan tüm işlemler saçı giderek öldürmeye devam eder. Saçın yıpranmaması ve sürekli güçlü kalması, sağlıklı olması için tüm işlemlere karşı koruyucu önlemler almak gerekir. Eğer bu önlemleri şimdiye kadar almamış ve saçlarınızda yıpranma başlamışsa acil olarak müdahale etmeniz gerekmektedir.

Saçlarınız artık daha kuru ve mat görünüyorsa, saç uçları sertleşmiş ve çatallanmış görünüm varsa, kırıklar başlamış ve dökülmeyi de gözlemliyorsanız saçınız çok yıpranmış demektir. Bu andan itibaren elinizdeki tüm ürünleri gözden geçirip sağlıklı bir bakım seti oluşturmalısınız. Bu seti oluştururken ilk dikkat etmeniz gereken kısım ürünlerin içerikleri. İçeriği temiz, doğal, keratin bakımından zengin ürünler tercih etmelisiniz. Saçınızın ihtiyacı olan proteinler ve vitaminleri geri vermelisiniz. Tüm bu özelliklere sahip Liquid Keratin yıpranmış saç bakım seti sadece yıpranan saçlara özel üretildi ve geliştirildi. İçeriğindeki yoğun keratin oranıyla saçın kaybettiği proteini geri yükler ve iyileşme sürecini başlatır. Temizlemek için geliştirilen şampuan kimyasal içeriklerden arındırılmıştır. Temizlik görevi görürken aynı anda saç beslemesi yapar. Maske ve serumlar ile birlikte yıpranan saçlara yoğun bir bakım uygulanır. Sonrasında kullanabileceğiniz bakım yağları da saçınızda dış etkenlere karşı komple bir savunma tabakası oluştururken iyileşme sürecini devam ettirir.

Yoğun işlemlerden etkilenmiş, çatallaşmış, kırılmış ve yıpranmış saçlara sahipseniz yıpranmış saç bakım setimizi mutlaka incelemelisiniz. Keratinbakim.com üzerinde bulabileceğiniz setlerimizin içeriğini, almış olduğu patentleri ve onayları görüntüleyebilir, kullanıcı deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. 

***** Anahtar Kelime: yıpranan saçlar için şampuan, yıpranan saçlar, yıpranan saçlar için bakım, düzleştiriciden yıpranan saçlar, boyadan yıpranan saçlar, boyadan yıpranan saçlar için bakım, yıpranan saçlar için şampuan, yıpranan saçlar için bakım, boyadan yıpranan saçlar için maske, boyadan yıpranan saçlar için evde bakım, denizde yıpranan saçlar için, boyadan sonra yıpranan saçlar için maske, yıpranan saç nasıl düzelir, ombre sonrası yıpranan saç, açıcıyla yıpranan saç nasıl düzelir, boyadan yıpranan saç nasıl düzelir, yıpranan saç ne kadar zamanda düzelir, yıpranan saç dökülür mü, yıpranan saç kaç ayda düzelir, yıpranmış saçlar,yıpranmış saçlar için şampuan, aşırı yıpranmış saçlar için maske, yıpranmış saç, yıpranmış saç bakımı, yıpranmış saç nasıl düzelir, yıpranmış saç bakımı nasıl yapılır,

Alışveriş Sepetim