200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Keratin Botooks-2 Saç Bakım Seti
YENİ

Keratin Botooks-2 Saç Bakım Seti

1,264.00 TL 2,464.64 TL
Yanan Yıpranan Saçlara Keratin Bakım Seti
YENİ

Yanan Yıpranan Saçlara Keratin Bakım Seti

970.00 TL 1,891.31 TL
Yıpranmış Saçlara Bakım Acil Onarıcı Keratin Seti
Evde Keratin Bakım Seti Süper Set (Şampuanlı)
Röfleli Saç Bakım Seti Full
YENİ

Röfleli Saç Bakım Seti Full

970.00 TL 1,891.31 TL
Yıpranmış Yanmış Saçlara Bakım  Acil Onarıcı Full Set (Kremli)

Her gün fön çektirmek, sık sık maşa yapmak, düzleştirici kullanmak, düzenli olarak boya yapmak… Tüm bunlar bir süre sonra saçı yıpratmaya ve öldürmeye başlar. Hiçbir önlem almadan yapılan tüm işlemler saçı giderek öldürmeye devam eder. Saçın yıpranmaması ve sürekli güçlü kalması, sağlıklı olması için tüm işlemlere karşı koruyucu önlemler almak gerekir. Eğer bu önlemleri şimdiye kadar almamış ve saçlarınızda yıpranma başlamışsa acil olarak müdahale etmeniz gerekmektedir.

Saçlarınız artık daha kuru ve mat görünüyorsa, saç uçları sertleşmiş ve çatallanmış görünüm varsa, kırıklar başlamış ve dökülmeyi de gözlemliyorsanız saçınız çok yıpranmış demektir. Bu andan itibaren elinizdeki tüm ürünleri gözden geçirip sağlıklı bir bakım seti oluşturmalısınız. Bu seti oluştururken ilk dikkat etmeniz gereken kısım ürünlerin içerikleri. İçeriği temiz, doğal, keratin bakımından zengin ürünler tercih etmelisiniz. Saçınızın ihtiyacı olan proteinler ve vitaminleri geri vermelisiniz. Tüm bu özelliklere sahip Liquid Keratin yıpranmış saç bakım seti sadece yıpranan saçlara özel üretildi ve geliştirildi. İçeriğindeki yoğun keratin oranıyla saçın kaybettiği proteini geri yükler ve iyileşme sürecini başlatır. Temizlemek için geliştirilen şampuan kimyasal içeriklerden arındırılmıştır. Temizlik görevi görürken aynı anda saç beslemesi yapar. Maske ve serumlar ile birlikte yıpranan saçlara yoğun bir bakım uygulanır. Sonrasında kullanabileceğiniz bakım yağları da saçınızda dış etkenlere karşı komple bir savunma tabakası oluştururken iyileşme sürecini devam ettirir.

Yoğun işlemlerden etkilenmiş, çatallaşmış, kırılmış ve yıpranmış saçlara sahipseniz yıpranmış saç bakım setimizi mutlaka incelemelisiniz. Keratinbakim.com üzerinde bulabileceğiniz setlerimizin içeriğini, almış olduğu patentleri ve onayları görüntüleyebilir, kullanıcı deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim