200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Saç Düzleştirici Keratin Kremi - Brezilya Fönü (125ML)
Keratin Kremi (200ml) Yıpranmış Kuru Saçlar İçin (Nemlendirici Onarıcı)
Kabaran Saçlar İçin Keratin Bakım Kremi (125ML) Elektriklenen Kuru Saç Bakımı

Saç bakımı kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Her saçın yapısı ve haliyle ihtiyacı da farklıdır. Yağlı saçlar için kullanılacak ürünü kuru saçlara uygulayamazsınız. Yapısına uygun olmayan her ürün saçınıza ekstra zarar verir. 

Saç kremleri de ilk duyulduğunda kuru saç tipinin ihtiyacı gibi görünse de bu doğru bilinen yanlışlardan biridir. Saç kremleri her saç için farklı içerikte üretilir ve bu doğrultuda kullanılmalıdır. Kuru saçlar için yoğun nem verici krem, yağlı saçlar için hacim verici krem, yıpranmış saçlar içinse onarıcı krem kullanmak gerekir. 

Eğer saçlarınız boya ya da yoğun ısı işlemlerinden dolayı yıpranmış, eski canlılığını yitirmiş, esnekliğini kaybetmişse yoğun bakım destekleyici, onarıcı içeriğe sahip bir saç kremi kullanmanız gerekir. Bunun için de en doğru ürünlerin başında keratin saç kremi geliyor. Saçı kökten uca beslerken yumuşacık yapıyor. 

Keratin zaten vücutta olan, doğal olarak bulunan ve saçın yapısında bulunan bir proteindir. Ancak saça uygulanan çoğu işlem keratin oranını düşürür. Bu nedenle saç eskisi kadar parlak, güçlü, hacimli ve dolgun durmaz. Keratin eksilmesi saçların giderek zayıflamasına ve sonunda saç dökülmesiyle birlikte saç kaybına neden olur. Vücudun bu süreçte keratin oranını yükseltmesine destek olması amacıyla üretilmiş ürünlerle bu sorunların önüne geçmek mümkün. Keratin saç kremi de destek ürünlerinden biri. 

Keratin şampuanı ile birlikte kullanıldığında çok daha etkili sonuç alabileceğiniz keratin saç kreminin ilk hedefi sertleşmiş ve kurumuş saçı nemlendirmek ve yumuşatmaktır. Yıpranmış saçın gözle görülür ve hissedilir ilk özelliği kuru ve sert olmasıdır. Keratin saç kremleri sayesinde ilk önce saçınızda nem etkisiyle birlikte yumuşaklığı fark edeceksiniz. Düzenli kullanımda ise saçlarınızın daha sağlıklı, daha yumuşak ve giderek pürüzsüzleştiğiniz göreceksiniz. 

Saç bakım rutininizin ayrılmaz parçası haline gelecek olan bu krem sayesinde kısa vadede saçlarınızda eskisi gibi ipeksi dokuyu yakalayabileceksiniz. keratinbakim.com üzerinden ulaşabileceğiniz Liquid Keratin keratin saç kremi beklentinizin de üzerinde sonuçlar verebilen patentli bir üründür. Özel laboratuvarlarda test edilmiştir ve organik içerik sertifikalarına da sahiptir. Kullanmak istediğiniz saç kremlerinde aradığınız özelliklerin tümünü bu seride bulabilir ve saçlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. 

 

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim