200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Keratin Botooks-2 Saç Bakım Seti
YENİ

Keratin Botooks-2 Saç Bakım Seti

1,264.00 TL 2,464.64 TL
Yanan Yıpranan Saçlara Keratin Bakım Seti
YENİ

Yanan Yıpranan Saçlara Keratin Bakım Seti

970.00 TL 1,891.31 TL
Yıpranmış Saçlara Bakım Acil Onarıcı Keratin Seti
Ekstra Yıpranan Saç Onarıcı + Düzleştirici Keratin Bakım Seti
Evde Keratin Bakım Seti Süper Set (Şampuanlı)
Yıpranmış Yanmış Saçlara Bakım  Acil Onarıcı Full Set (Kremli)

Öncelikle yazımızın başında şunu hatırlatmak isterim ki; kuaför salonlarında yapılan keratin bakımlar ile evde yapılan keratin bakımları arasında neredeyse hiçbir fark bulunmuyor. Sadece şunu biliyoruz ki; kuaförlerde tecrübeli ellerden yapılan keratin bakımları daha pratik, daha kolay, daha güvenli oluyor.

Eğer siz de kullanım tarifine ve ürün adlarına dikkat ederseniz kuaför salonlarında keratin bakımları için tonlarca para ödemeye ihtiyacınız kalmaz. Kendiniz internet sitelerinden evde keratin bakım ürünlerinin kullanımını dikkatlice inceleyerek rahatlıkla evde uygulayabilir ve saçlarınızın her zamanki halinden daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey biraz cesur olmak.

Tabii ki evde keratin bakımı yaparken risk almamak için öncelikle ürünlerin güvenli, patentli, belgeli, sertifikalı, bakanlık onaylı olmalarına dikkat ederseniz işiniz oldukça kolaylaşır.

Sadece düzleştirici işlemlerin biraz zahmeti fazla ve yorucu oluyor. Fakat ne var ki evde keratin bakım setleri ile yapılan düzleştirici bakım, bir diğer adıyla brezilya fönü, normal onarıcı keratin bakım setlerine oranla ya da genel keratin saç bakım setlerine oranla çok daha zor oluyor.

Keratin bakımını kuaför salonunda yaptırabileceğiniz gibi isterseniz evde de keratin bakımını kendiniz kolayca yapabilirsiniz. Ürünlerimiz sayesinde hiçbir fark olmadan evde keratin bakımı yapmak mümkündür.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta, yaptıracağınız kuaförde keratin bakımı genellikle kimyasal ve silikon içerikli olacaktır. Bu da uzun sürede saçlarınız için zararlı olacaktır. Ancak Liquid Keratin Evde Keratin Bakımı Setleri sayesinde kuaför salonuna gitmenize gerek yok. Üstelik Liquid Keratin “Evde keratin bakım ürünleri” doğal keratin olduğundan dolayı saçınıza zarar vermez ve eski sağlığına kavuşmasına yardım eder. 

Fön, saç boyası ve maşa gibi işlemler saçı oldukça yıpratır. Saçın kendi sağlığına kavuşabilmesi için saç tellerindeki gerçek keratin dengesinin yenilenmesi ve düzenlenmesi gerekiyor. Bu yüzden evde keratin yüklemesini kolayca yapabilirsiniz. Düzenli olarak yapacağınız keratin bakımı sayesinde saçınız daha parlak ve daha canlı bir görünüme kavuşacaktır. 

Yıpranan saç bakımında geç kalınması halinde saç dökülmesi kaçınılmazdır. Bu yüzden kolayca kendi kendinize evde keratin bakımını yapabilirsiniz. Evde doğal keratin bakımı ile sağlıklı saçlara kavuşun.

Evde Keratin Bakımı Nasıl Yapılır?

  1. Önce saçınızı varsa bir keratin şampuanı ile iki defa iyice yıkayın, havluyla tamamen kurutun,
  2. Tarayarak düz hale getirdiğiniz saçlarınıza saf keratin serumları boya yapar gibi her yerine sürün,
  3. Saçınızdaki keratinler tamamen kuruduktan sonra, ortalama 5 veya 10 saat sonra ılık suyla durulayın,
  4. Nemli saçınıza keratin maskesi uygulayın ve 10 dakika kadar bekleyin,
  5. Yine nemli saçınıza durulanmayan, saçta kalan besleyici keratin kreminden uygulayın ve işlemi bitirin,
  6. Bu uygulamayı set halinde ortalama 3- 5 günde bir saçlarınız tam güçlenene kadar uygulayın.
  7. Serumlar bittikten sonra şampuan, krem, maske kullanmaya ve saçınıza günlük, haftalık olarak periyodik bakımlar yapmaya devam edin.
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim