200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Keratin Botooks-2 Saç Bakım Seti
YENİ

Keratin Botooks-2 Saç Bakım Seti

1,930.00 TL 2,464.64 TL
Yanan Yıpranan Saçlara Keratin Bakım Seti
YENİ

Yanan Yıpranan Saçlara Keratin Bakım Seti

1,555.00 TL 1,891.31 TL
Yıpranmış Saçlara Bakım Acil Onarıcı Keratin Seti
Evde Keratin Bakım Seti Süper Set (Şampuanlı)
Yıpranmış Yanmış Saçlara Bakım  Acil Onarıcı Full Set (Kremli)

Saç stilinde en çok değişikliği saç renginde yaparız. Açıktan koyuya birçok renk denemesi yapar ve en doğru rengi bulmaya çalışırız. Bazen doğal bazense cesur renkler denemeyi severiz. Bir de üstüne saç şekillendirici yüksek ısılı cihazlar eklenince saçın yıpranmaması mümkün değil. Boyaların içerisinde yer alan alkol, uygulanmaması gereken yüksek ısılar derken koruma uygulanmayan saçlar yavaş yavaş yıpranır ve yanar. Yanan saçı tekrar sağlıklı hale getirmek uzun süre alsa da doğru bakım ürünleri ve biraz zamanla mümkün.

Yanan saç bakımı için kullanacağınız ürünler mutlaka besleyici ve onarıcı içeriklere sahip olmalı. Yıpranmanın en yoğun görüldüğü saç uçlarını toparlamalı. Keratin bakımından zengin ürünler bu süreçte ihtiyacınız olan en doğru ürünlerdir. Liquid Keratin; yıpranmış saçlar için harika setler hazırladı. Tüm ürünlerin içeriği yıpranan saçları toparlamaya odaklı, yeniden yapılandırma görevi görecek şekilde geliştirildi. Saçınızı ekstra yormadan temizleyecek şampuan, bolca nem verecek ve aynı zamanda ağırlaştırmadan bakım sağlayacak saç kremi ve maskesi ile birlikte temel bakımı sağlayabileceksiniz. Ayrıca ek olarak sunulan keratinli saç serumları, saç bakım yağları da bu sürecin en büyük destekçisi olacak. Tamamlayıcı ürünlerle birlikte kullandığınızda yanmış saçlarınızın kısa süre içerisinde canlanmaya ve yeniden ışıldamaya başlayacağına şahit olacaksınız.

Liquid Keratin yıpranmış saçlar için bakım seti keratinbakim.com ‘da satışta. Birbirinden farklı içeriklere sahip setleri detaylı incelemek, ürünlerin içeriğine bakmak ve nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İhtiyacınız olan doğru sete ulaşabilir, profesyonel bakım etkisi yaratacak ürünleri güvenle sipariş verebilirsiniz.

Yanan saçı ne kurtarır, Yanmış saç en hızlı nasıl düzelir, Yanmış saça ne iyi gelir evde, Yanmış saç ne kadar sürede düzelir, Yanan saç keratinle düzelir mi, Saçın yanık olduğunu nasıl anlarız, Yanan saçlara mucize, Lastik gibi saç nasıl düzelir, Açıcıdan Yanan saça ne iyi gelir, Düzleştiriciden yanan saç nasıl düzelir, Yanmış saça hangi yağlar iyi gelir, Yanmış saç görüntüsü, Boyadan Kopan saça ne iyi gelir, Açıcılarla yanmış saçlara bakım Kadınlar Kulübü, Lastik gibi saç nasıl düzelir, Keçe gibi olmuş saç nasıl açılır, Saç en hızlı nasıl uzar, Saçın yıpranmış olduğunu nasıl anlarız.

 

Alışveriş Sepetim