%43YENİ

Saç Botoksu Full Keratin Yükleme Seti 2

499.95 TL 870.00 TL
%39YENİ

Yanan Yıpranan Saçlara Keratin Bakım Seti

389.95 TL 640.00 TL

Saç stilinde en çok değişikliği saç renginde yaparız. Açıktan koyuya birçok renk denemesi yapar ve en doğru rengi bulmaya çalışırız. Bazen doğal bazense cesur renkler denemeyi severiz. Bir de üstüne saç şekillendirici yüksek ısılı cihazlar eklenince saçın yıpranmaması mümkün değil. Boyaların içerisinde yer alan alkol, uygulanmaması gereken yüksek ısılar derken koruma uygulanmayan saçlar yavaş yavaş yıpranır ve yanar. Yanan saçı tekrar sağlıklı hale getirmek uzun süre alsa da doğru bakım ürünleri ve biraz zamanla mümkün.

Yanan saç bakımı için kullanacağınız ürünler mutlaka besleyici ve onarıcı içeriklere sahip olmalı. Yıpranmanın en yoğun görüldüğü saç uçlarını toparlamalı. Keratin bakımından zengin ürünler bu süreçte ihtiyacınız olan en doğru ürünlerdir. Liquid Keratin; yıpranmış saçlar için harika setler hazırladı. Tüm ürünlerin içeriği yıpranan saçları toparlamaya odaklı, yeniden yapılandırma görevi görecek şekilde geliştirildi. Saçınızı ekstra yormadan temizleyecek şampuan, bolca nem verecek ve aynı zamanda ağırlaştırmadan bakım sağlayacak saç kremi ve maskesi ile birlikte temel bakımı sağlayabileceksiniz. Ayrıca ek olarak sunulan keratinli saç serumları, saç bakım yağları da bu sürecin en büyük destekçisi olacak. Tamamlayıcı ürünlerle birlikte kullandığınızda yanmış saçlarınızın kısa süre içerisinde canlanmaya ve yeniden ışıldamaya başlayacağına şahit olacaksınız.

Liquid Keratin yıpranmış saçlar için bakım seti keratinbakim.com ‘da satışta. Birbirinden farklı içeriklere sahip setleri detaylı incelemek, ürünlerin içeriğine bakmak ve nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İhtiyacınız olan doğru sete ulaşabilir, profesyonel bakım etkisi yaratacak ürünleri güvenle sipariş verebilirsiniz.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır