440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Sülfatsız Tuzsuz Besleyici Keratin Şampuanı (350ML)
Keratinli Mor & Silver Saç Bakım Şampuanı 350 ML
Yoğun Bakım Dökülme Önleyici ve Onarıcı Keratin Şampuanı
Brezilya Fönü Saç Düzleştirici 2'li Keratin Seti Şampuan ve Düzleştirici Krem

Keratin Şampuanı: Sülfat, Paraben ve Zararlı Kimyasal içermediğinden Tuzsuz Şampuan, Sülfatsız Şampuan, Yağlı Saç Şampuanı ve Kepek Şampuanı ile birebir aynıdır.

Saç bakımı temelden başlar. İyi ve kaliteli ürünlerle temizlenmiş bir saça uygulanacak bakımı aynı şekilde sıradan bir şampuanla temizlenmiş saça uygulandığınızda aynı sonucu alamazsınız. İçeriğindeki temizleyici özellikteki maddelerin saça verdiği etki farklıdır. Bu nedenle sağlıklı bir saç elde etmek istiyorsanız önce işe şampuan seçimiyle başlamalısınız. 

Piyasada yüzlerce çeşit şampuan bulmak mümkün. Hepsinin vaadleri, verdiği sonuç, içerikleri apayrı. Bunlar arasında doğru şampuana ulaşmak için içeriği incelemeniz ve okumanız önemlidir. Sağlıklı saçlara sahip olmak için öncelikle temiz içerikli bir şampuan seçmelisiniz. 

Saçın temel yapı taşında bulunan en önemli madde keratin adlı proteindir. Saça esneklik, yumuşaklık, ışıltı ve kuvvet veren temel maddedir. Bu nedenle saçta bulunan keratin oranı çok önemlidir. Eksikliği saçta yıpranma, sertleşme, kırılma ve dökülmeye neden olur. Bu hasarların önüne geçmek için saçta bulunan keratin dengesini korumak, azaldığında eksikliğini hemen kapatmak gerekir. 

Keratin bakımına şampuanı da keratin içerikli bir şampuan seçerek başlamalısınız. Keratin yüklemesini serumlarla, maskelerle destekleyebilirsiniz ancak kullandığınız şampuanlar bu bakımları tamamlayıcı etkide olmalıdır. Tuz, sülfat, sls ya da paraben içerikli şampuanlar saçta tutulması gereken keratini aşındırıcı etkileriyle söker ve akıtırlar. Buna neden olmamak için de kullanacağınız şampuanın keratin içerikli olması önem arz eder. 

Saç derisi ve saç telleri için temizleme amaçlı kullanılacak şampuanın içeriği özenle seçilmelidir. Saç derisini yormayan, nazikçe temizleyen, saç tellerine zarar vermeyen içerikler barındırmalıdır. Keratin şampuanları da tam da bu amaçla üretilmiştir. Daha önceleri kullanılan şampuanlar nedeniyle zarar görmüş saçları yeniden onarmayı hedefler. Saç tellerinde meydana gelmiş kırıkları, mikro çatlakları ve delikleri keratin özleriyle doldurur. 

Liquid Keratin keratin şampuanı içeriğindeki özlerle birlikte size bakım öncesi saça zarar vermeden temizlik yapmayı vaat eder. Sls, paraben, sls ve türevlerini içeriğinde barındırmaz. Temizleme özelliğini doğanın sunduğu bitki özlerinden alır. İçeriğindeki tüm maddeler saçı nazikçe temizler, aynı anda da saç köklerini besler. Organik içerikleri sayesinde de her yıkama sonrası yumuşacık saçlara sahip olabilirsiniz.

***** Anahtar  Kelime: şampuan, keratin şampuan, tuzsuz keratin şampuan, sülfatsız keratin şampuan, keratinli şampuan markaları, en iyi keratin şampuan, keratin şampuan, keratin şampuan ne işe yarar keratin şampuan fiyatları, kuru saçlar için keratin şampuan, keratinli şampuan, liquid keratin şampuan, en iyi keratin şampuan, keratin şampuan faydaları, en iyi keratin şampuan markası, sampuan,

Alışveriş Sepetim