440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Keratin Saç Bakım Yağı (50ML) Kuru Kabaran Sert Saçlar için

Kadın ya da erkek, cinsiyeti ne olursa olsun, herkes saçlarını çok önemser. Sağlıklı, canlı, dökülmeyen ve kendinden ışıltıyla parlayan saçlar için devamlı olarak bakımlar yapar. Şampuanlar, saç kremleri, maskeler, serumlar… Hepsi istediğimiz saça kavuşmanın birer basamağı.

Saç bakımında temizlik kadar sonrasında kullanacağınız ürünler de çok önemlidir. İçeriği, işlevi, sizin saçınızın ihtiyacı derken tüm maddeleri göz önüne alarak hepsi için destekleyici bir ürün tercih etmelisiniz. Keratin yağı bu amaçla üretilmiştir. Keratin yağı tüm ihtiyacınızı karşılayacak, içeriği gereksiz kimyasallar barındırmayan bir serumdur.

Yıpranmış, kuru, sert saçlarda onarıcı etki verir. Saçı yumuşatır, besler, yıpranmış görünümü azaltır, kırıkları onarır ve sağlıklı bir ışıltı verir. Düzenli birkaç kullanım sonrasında saçınız eski yıpranmış görünümden sıyrılmış, yepyeni profesyonel bakım görmüş haline kavuşur. Saçınızdaki nem oranı da bu yağ sayesinde yükselmiş olur.

Eğer saçlarınız çok fazla ısı işlemine maruz kalıyor, sık sık boyanıyorsa bu saçın güçlü yapısını bozar, sertleştirir, kırıklara neden olur. Tarama işlemi zorlaşır ve bu da koparak dökülmenin yolunu açmış olur. Saçlarınız tam da bu durumda ise keratin yağı ile yoğun bir bakım uygulamanın zamanı gelmiş demektir. Bu sorunların bir an önce çaresine bakmadığınızda saçlarınızda geri dönülmeyecek hasarlar bırakabilirsiniz.

Keratin yağı nano teknoloji ile üretilmiştir. Bu sayede mikro parçacıklara ayrışabilir ve saçınızdaki her bir noktaya detaylıca nüfuz eder. Bu sayede her noktadan saçlarınız beslenmeye ve güçlenmeye başlar. Yoğun bir şekilde onarıcı bakıma alınmış saç kısa sürede kendisini toparlar, güçlenir ve eskisi gibi esnek yapısına kavuşur. Ayrıca keratin yağı saçın dış kısmına da koruyucu bir tabaka oluşturur. Bu sayede de dışarıdan gelecek olan ısı ve çevre kirliliği gibi nedenlere bağlı yıpranmaların önüne geçer.

Keratin yağı standart saç yağları ve serumlarına karşın oldukça özel içeriklerle formülize edilmiştir. İçeriğinde yüksek oranda saf keratin barındırır. Bunun dışında ise doğal yağlar, mineraller ve vitaminler yer almaktadır. Saçı kökten uca besler. Tamamen doğal ürünler olması nedeniyle de saça ekstra bir zarar vermez, yan etki yapmaz.

***** Anahtar Kelime:  keratin yağı, keratin yağı ne işe yarar, keratin yağı nasıl kullanılır, keratin yagi, keratin yağı faydaları, saf keratin yağı, keratin yağı fiyatı, en iyi keratin yağı markası, keratin yağı saça nasıl uygulanır, keratin yağı kullananlar, keratin yağı fiyatları, keratin yagı faydaları, dip bakım yagı ne işe yarar, keratin yagı saça faydaları,keratin saf bakim yagi, keratin bakım yağı, keratin bakım yağı nasıl kullanılır,

Alışveriş Sepetim