200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
İnce Telli Saç Bakım Seti
YENİ

İnce Telli Saç Bakım Seti

795.00 TL 1,551.11 TL

Saç yapısı insanlar arasında farklılık gösterir. Herkesin saç yapısı kendine özeldir ve genelde yapının temeli genetiğe bağlıdır. Kimimiz doğuştan gelen ince zayıf saçlara sahipken kimimiz dolgun, gür ve hacimli saçlara sahibizdir. Bu özellikler doğuştan gelse de günümüz teknolojisi bunu değiştirecek ürünler üretiyor. İnce telli saçlara sahipseniz ya da bazı dış etkenler dolayısıyla saçlarınız zayıflamış, gücünü kaybetmiş ve incelmişse son teknoloji ile geliştirilmiş ürünlerle bunu değiştirebilirsiniz.

Organik ve doğal içeriklere sahip Liquid Keratin serisi ince telli saçlara sahip kişiler için özel ürünler geliştirildi. Dünya’nın en iyi laboratuvarlarında geliştirilmiş ve patent almış içerikleriyle birlikte satışa sunduğu bu ürünler size düzenli kullanım sonucunda eskisinden çok daha sağlıklı saçlar vaat ediyor.

İnce telli saçlar çok fazla olsa da hacimsiz görüntüsü nedeniyle çok az, seyrek görünür. Hemen söner, kafa derisine yapışmış, basık bir görünüm ortaya çıkar. İnce telli saçlara özel hazırlanmış keratin seti içerisinde yer alan ürünler tüm bu nedenleri tolere etmek üzere geliştirildi. Saçlarınızı ağırlaştırmadan temizleyen ve nemlendiren şampuan, saç kremi ikilisi, saçı kökten uca besleyen, canlılık verip hacim katan saç maskesi; ısı, boya gibi zarar verici dış etkenlere karşı koruyan saç serumlarıyla birlikte tüm ürünleri paket halinde size sunuyor.

Saçlarınızın her zamankinden daha hacimli, daha gür ve daha sağlıklı görünmesine yardımcı olacak ince telli saç bakım setleri online mağazamıza özel fiyatıyla keratinbakim.com ‘da! Tüm setleri gözden geçirerek kendinize en uygun olanı seçebilir, ürünlerin içerikleri ve kullanım detaylarını yakından inceleyebilirsiniz.

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim