200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Ekstra Düzleştirici Onarıcı Mega Keratin Seti 1
Fırsatın Bitmesine Kalan Süre
Keratinli Onarıcı Set Mega Keratin Seti 1 - 3x20ML
Fırsatın Bitmesine Kalan Süre
Keratin Saç Bakımı Seti Garantili 2
Fırsatın Bitmesine Kalan Süre
%15YENİ

Keratin Saç Bakımı Seti Garantili 2

1,036.00 TL 1,223.00 TL
Ekstra Mega Full Düzleştirici Keratin Bakım Seti
Fırsatın Bitmesine Kalan Süre
%15YENİ

Ekstra Mega Full Düzleştirici Keratin Bakım Seti

1,620.00 TL 1,910.00 TL
Mega Keratin Seti Full
Fırsatın Bitmesine Kalan Süre
%15YENİ

Mega Keratin Seti Full

1,434.00 TL 1,692.00 TL
Keratin Saç Bakımı Seti Garantili 1
Fırsatın Bitmesine Kalan Süre
%15YENİ

Keratin Saç Bakımı Seti Garantili 1

820.00 TL 970.00 TL

Saçları hacimli göstermek, daha dolgun olmasını sağlamak için birçok keratin bakım uyguluyoruz. Evdeki malzemelerle olduğu kadar özel üretilmiş ürünlerle de keratin bakımları devam ettiriyoruz. Son yıllarda en popüler olan profesyonel bakım ise keratin bakımı, bu konuda sizin en çok işinize yarayacak mega keratin setini sizler için oluşturduk. Mega keratin seti beraberinde saça faydalı birçok ürünüde kullanma imkanı sunuyor.

Keratin saçın temelinde bulunan saçın sağlıklı olmasını sağlayan ve güçlendiren temel bir proteindir. Vücut bu proteini doğal yollardan üretir. Saçların yıpranmasına, dökülmesine de keratin proteinin eksikliği yol açar. Saçlara sürekli ısıl ve kimyasal işlem uygulanması, yanlış keratin bakım yolları, hava kirliliği bunu hızlandıran dış etkenlerdir. Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı keratin oranı düşmüş saçlara mega keratin bakım setleri uygulanır. Mega keratin seti de bu setlerden biridir. 

keratinbakim.com sitesinden ulaşabileceğiniz mega keratin seti size profesyonel salonlarda uygulanan işlemleri vaat ediyor. İhtiyacınız olan tüm ürünlerin yer aldığı, ihtiyaca yönelik hazırlanmış setler arasında kendinize en uygun olanı kolayca bulabilirsiniz.

Mega keratin seti içerisinde keratin şampuanı, keratinli saç maskesi, keratinli saç kremi keratin serumları, özel bakım yağları mevcut. Tüm paketlerin içeriği çeşitli saç tipleri ve çeşitli saç sorunları düşünülerek hazırlandı. Kuru saçlar, röfleli saçlar, yanmış saçlar ve dökülme sorunu olan saçlar için paketler mevcut. 

Siz de saçlarınızın her zamankinden daha sağlıklı olmasını istiyor, dökülme sorunundan kurtulmak istiyorsanız mutlaka mega keratin seti çeşitlerine göz atmalısınız. keratinbakim.com üzerinden inceleyeceğiniz setleri güvenle sipariş verebilir ve kullanabilirsiniz. 

 

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim