%15YENİ

Keratin Saç Bakımı Seti Garantili 2

1,036.00 TL 1,223.00 TL
%15YENİ

Mega Keratin Seti Full

1,434.00 TL 1,692.00 TL
%15YENİ

Keratin Saç Bakımı Seti Garantili 1

820.00 TL 970.00 TL

Saçları hacimli göstermek, daha dolgun olmasını sağlamak için birçok bakım uyguluyoruz. Evdeki malzemelerle olduğu kadar özel üretilmiş ürünlerle de bu bakımları devam ettiriyoruz. Son yıllarda en popüler olan profesyonel bakım ise keratin bakımı. 

 

Keratin saçın temelinde bulunan saçın sağlıklı olmasını sağlayan ve güçlendiren temel bir proteindir. Vücut bu proteini doğal yollardan üretir. Saçların yıpranmasına, dökülmesine de bu proteinin eksikliği yol açar. Saçlara sürekli ısıl ve kimyasal işlem uygulanması, yanlış bakım yolları, hava kirliliği bunu hızlandıran dış etkenlerdir. Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı keratin oranı düşmüş saçlara özel bakım setleri bulunur. Mega keratin seti de bu setlerden biridir. 

 

keratinbakim.com sitesinden ulaşabileceğiniz mega keratin seti size profesyonel salonlarda uygulanan işlemleri vaat ediyor. İhtiyacınız olan tüm ürünlerin yer aldığı, ihtiyaca yönelik hazırlanmış setler arasında kendinize en uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. Mega keratin seti içerisinde keratin şampuanı, keratinli saç maskesi, keratinli saç kremi keratin serumları, özel bakım yağları mevcut. Tüm paketlerin içeriği çeşitli saç tipleri ve çeşitli saç sorunları düşünülerek hazırlandı. Kuru saçlar, röfleli saçlar, yanmış saçlar ve dökülme sorunu olan saçlar için paketler mevcut. 

 

Siz de saçlarınızın her zamankinden daha sağlıklı olmasını istiyor, dökülme sorunundan kurtulmak istiyorsanız mutlaka mega keratin seti çeşitlerine göz atmalısınız. keratinbakim.com üzerinden inceleyeceğiniz setleri güvenle sipariş verebilir ve kullanabilirsiniz. 

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır