%47YENİ

Mega Keratin Seti Full

654.95 TL 1,240.00 TL

Mega Keratin Seti sayesinde saçlarınızı daha sağlıklı ve hacimli görünüme kavuşturabilirsiniz. Keratin bakımı sayesinde saçlarınız kökten uca korunur ve hızlıca uzamaya başlar. Evde keratin bakımı yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta işlemlerin düzenli ve dikkatli yapılmasıdır. 

Keratin bakımı yapmadan önce saçınızın asıl sorunun ne olduğunu teşhis etmekte fayda vardır. Eğer saçınız dökülüyorsa ve bunun için keratin bakımı yapmak istiyorsanız o zaman dökülmelere karşı özel olarak geliştirilen saç dökülme setlerine göz atabilirsiniz. Saçınızdaki asıl sorun dökülme değil, yıpranma ise o zaman yıpranan saç bakımı ürünlerini kullanmanız gerekiyor. Eğer saçınızda dökülmeler arttıysa, normalden daha fazla yıprandıysa o zaman en kısa sürede saçınıza keratin bakımı yapmanız gerekiyor. Bunun için Mega Keratin Seti'ni tercih edebilirsiniz. 

 

Keratin bakım uygulamaları saçların daha güçlü ve sağlıklı olmasına yardımcı olurken, saç kurutma makinesinin etkilerini azaltmaya da yardımcı olur. Bu yüzden evinizde düzenli olarak keratin bakımı yapmanız saçınızın sağlığını korumada yardımcı olacaktır. 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır