440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Keratin Saç Dökülme Önleyici 4'lü Set
%32YENİ

Keratin Saç Dökülme Önleyici 4'lü Set

1,111.00 TL 1,627.24 TL
Saç Güçlendirici ve Çıkarıcı Keratin Bakım Seti (5'li)
Titanyumlu Saç Çıkarıcı  Güçlendirici  Keratin Bakım Seti (Slgn)

Saç dökülmesi neredeyse herkesin dönem dönem yaşadığı en sık rastlanan saç problemidir. Medikal ilaçlar, işlemler, bakımlar… Bu sorunun önüne geçmek için onlarca yol denenir. Keratin bakım da bu yollardan birisi. Özellikle son yıllarda çok daha fazla popüler hala gelen bu keratin yüklemesi saça ihtiyacı olan gücü geri verirken saç dökülme sorununu da sona erdirmeyi vaat ediyor. 

Liquid keratin titanyumlu saç güçlendirici ve çıkarıcı set de bu ihtiyaç doğrultusunda doğmuş bir bakım setidir. İçeriğinde keratin yüklemesi yapacak tüm ürünler mevcuttur. Keratin şampuanı, keratinli saç kremi, saf keratin serumları yer alır. Tüm bunlara ek olarak saç çıkarıcı titanyum hair growth yer almaktadır. Bu aparatta titanyumdan üretilmiş mikro iğneler bulunur. Saça hafifçe uygulanan bu roll sayesinde saç kökleri ve saç derisi uyarılır. Uygulanacak serumların ve keratinin daha yüksek performansla nüfuz etmesini sağlar. Tüm ürünlerden alacağınız verimi maksimuma çıkarır.  

keratinbakim.com ‘da dökülen saçlara özel birbirinden farklı setler bulabilirsiniz. Şampuanlar, saç kremleri, saç serumları ile birlikte özellikle kullanmanız gereken mikro titanyum iğneli hair growth yer alır. Tüm bu ürünleri daha detaylı olarak sitemizden inceleyebilir, online mağazamıza özel indirimli fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.

****** Anahtar Kelime: Saç Güçlendirici, saç güçlendiren, saç gürleştirici, saç gürleştiren, saç yoğunlaştıran, saç çoğaltma, saç güçlendirme, saç çoğaltıcı, saç gürleştirme yolları, saç gürleştirme, saç çıkarıcı ürünler erkek, saç gürleştirici, saç çoğaltıcı ürünleri öne çıkar, saç kuvvetlendirici, saç çıkaran formül, gerçekten saç çıkaran bir şey var mı, saç çıkaran ürünler, titanyumlu keratin seti,

Alışveriş Sepetim