440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Yanmış Saç Nasıl Onarılır

Yanmış Saç Nasıl Onarılır

 

Saç bakım ürünleri tercih ederken veya saç bakımı araştırmaları yaparken kullanıcıların aklına pek çok soru geliyor.

Özellikle de kendi saç yapılarında gördükleri problemler ile ilgili çok fazla araştırma ve okuma yapan kullanıcılar saç bakımı konusunda ne yapacaklarını belki de bilemez duruma geliyorlar.

Bu durumdakikafa karışıklıklarını gidermek için özellikle de sık sorulan yanmış saç nasıl onarılır sorusunun cevabına bakalım.

Yanmış saç nasıl onarılır sorusunun bu kadar çokça sorulmasının nedeni pek çok kullanıcının kalıcı saç şekillendirme işlemleri, ısıl işlemler ve saç açma, renklendirme işlemleri ile saçlarını diplere çobir yapıya getirmiş olmaları

Bu kırıklı, kuru, kopmaya meyilli, mat ve aşınmış görünümün temelinde de saçın yapıtaşı olan keratin proteinlerinin miktarında azalma görülmesinden ya da keratin yapının deforme olmasından kaynaklıdır.

Bu yanmış saç görünümün önüne geçmek de kırılmalar dip bölgelere çok yakın oldukları için kestirme işlemleri ile mümkün gözükmüyor. Bu nedenle yanmış saç nasıl onarılır sorusunun cevabında direkt olarak saça keratin bakım yapmak ve saça saf keratin yüklemek konusuna göz atmak gereklidir.

Yanan Saç Bakım Keratin Seti Full” ile yanmış saç nasıl onarılır bunu öğrenmek ve evde de uygulamak çok pratik. Set içerisinde bulunan Keratin Şampuan, Keratin Saç Bakım Kremi, Keratin Maskesi ve Saf Keratin Serumları sayesinde yanan saç görünümü ile sağlıklı saç görünümünün yerini değiştirmek çok kolay.

Yanmış saç nasıl onarılır sorusunun cevabı ilk olarak sıradan saç bakım ürünleri ile saçta oluşturulan silikonsu tabakaların ve kuruluğun saçtan uzaklaştırılması aşaması ile başlar.

Keratin Şampuanın ilk kullanımdan itibaren üstleneceği bu hazırlık aşamasının ardından saça Saf Keratin Serumlar ile saç tellerini bir araya getirecek ve sağlıklı bir görünüme kavuşturacak saf keratin proteinlerinin yüklenmesi gerçekleştiriliyor.

Hemen sonra Keratin Maskesi ve Keratin Saç Bakım Kremi ile de bu keratin bakım daha etkili ve kalıcı bir hale bürünüyor.

Yapılan keratin yüklemesinin korunması için de saç tellerinin dışına görünmeyecek kadar hafif ancak direnç olarak çok yoğun bir koruma kalkanı oluşturuluyor.

Bu da kullanıcıların saçlarının doğal halini bozmak isteyecekleri düşünülmese de bundan sonra uygulanacak ısıl işlemler ve kimyasal etkilerden saçı ve yapılan bu keratin bakımı korumak için gereklidir. Yanmış saç nasıl onarılır bunu öğrenmek evde yapılacak bir keratin bakım ile çok keyifli hale geliyor.

yanmış saç nasıl onarılır

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim