Yanan Saç Keratin Bakım Seti Full

Ürün Kodu: KR4000

Marka: Liquid Keratin

Yanan Saç Bakım Seti 

 

Türkiye'nin ilk Patentli Yanan Saç Bakım Setidir. Renklendirme ve saç açma, düzleştirme, ombre, balyaj, röfle, gölge gibi işlemler sonrası saçlarımız yanabilir ve eski  sağlıklı yapısına dönmesi uzun zaman alabilir. Bu tür ciddi sorunlarda saçların kesilmeden kurtulmasını sağlar. Liquid Keratin Yanan Saç Bakım Seti sizlere Yanan Saçı Kurtarma garantisi veren ilk doğal patentli keratin üründür. 

 

Omuz boyu uzunluğunda ve orta derecede yanmış, yıpranmış saçları yanan saç bakım seti yardımıyla üç seanslı bir keratin yükleme yöntemiyle saçları kısa sürede toparlar. Daha uzun saçlarda veya daha çok hasarlı saçlarda takviye keratin yüklemesi gerekebilir. Bu durum tamamen saçın hasar derecesiyle ve uzunluk seviyesiyle doğru orantılıdır.

 

Not: Ürünümüzün kullanımı ve yanan saç ne kadar zamanda düzelir  hakkında  daha detaylı incelemek için bu sayfanın alt kısma bakınız.

 

 

535.00 TL 299.95 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

YANAN SAÇ BAKIM SETİ

 

Koyu renkli saçlarımızı daha açık tonlara getirmek için oryalle saç açma işlemi yaptırmak zorunda kalırız. Bu işlem sonrası saçlarımız hasar görür ve yanar. Ya da saç düzleştirme, perma, sıcak fön ve maşa ile pres yaparak saça şekil vermek isteriz. Bu saç açma işlemi ve saça şekil verme yüzünden kimi zaman saçlar yanar ve keratin kaybına uğrar. Kimi zaman da saç tellerinin yapısı deforme olduğu için saçın üst tabakası soyulur ve koruyucu katmanlarını kaybeder. Bu durum bizleri yanan saç düzelir mi? Ya da yanan saç ne kadar zamanda düzelir? Gibi sorulara cevap aramaya iter. Yanan Saç Bakım Seti içerisindeki saf keratinlerin saça yüklenmesi ile saçlar kısa sürede toparlar. Katkısız saf ve doğal keratin proteinleri adeta kemik gibi saçın en derin noktalarına hızla yerleşerek orada kaynar ve kalıcı bir onarım ile saç kurtama İşlemi başarıyla gerçekleşmiş olur. Ayrıca  TUZ, ALKOL, SÜLFAT, SİLİKON, PARABEN, FORMALDEHİT gibi zararlı kimyasallar İÇERMEZ. Oryalden veya açıcıdan yanan saçlar için saç uzmanlarımız sizlere yanan saç bakım setini önermektedir.

Saçlara uygulanan  düzleştirme sıcak fön ve maşa gibi ısı işlemleri sonucunda veyahut boya, ombre, oryal gibi kimyasal işlemler sonucunda saçlarımız yıpranarak hasar görür. Bu nedenle sizlerin en çok merak ettiği yanan saç düzelir mi konusu daha fazla bilgi almak için  " yanan saç  düzelir mi ? "  adlı makalemizi okuyabilirsiniz. Boyadan yanan saçlar için " boyadan yanan saç nasıl düzelir ? " adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

 

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

 

Yanan Saç Bakım Seti Nasıl Kullanılır?

 

Saçlarınızı iki defa şampuanla yıkayıp iyice temizledikten sonra havlu ile tamamen kurutun. 

Liquid keratin serumu saç dipleri hariç tüm saçınıza boya yapar gibi sürün ve kuruyuncaya kadar 5 dakikada bir tarakla tarayın. Saçınızın düz bir şekilde kurumasına yardımcı olun. (En az 6 saat bekletin.)

Ilık suyla bir defa durulayın. Hafif nemli saçınıza, dipler hariç, boy ve uçlarına 10 dakika maske yapın tekrar durulayın ve hafif nemli saçınıza bu sefer saçta kalan ve durulanmayan Liquid Keratin saç kremi kullanın, işlemi bitirin.

Bu uygulamayı yani Yanan Saç Bakım Setinizin uygulamasını 3 günde bir tekrarlayınız. Liquid Keratin şampuan ve kremi her gün, maskenizi haftada bir iki defa kullanabilirsiniz. Saç kremi  kesinlikle saçta ağırlık yapmaz. Uygulama  yapıldıktan sonra durulama işlemi gerektirmez fakat yıkama işlemi gerçekleştiği takdirde saçtaki kalıntılar kolaylıkla arınır.

Boyadan Yanan Saçların hasarı yüksek derecede ise, veya saçlarınız çok uzun ise, seanslara ara vermeden devam etmek için bir kutu daha keratin serum ilave etmenizi tavsiye ederiz.

Saçlarınız yeteri kadar eski sağlığına kavuştuktan sonra Keratin yağı ve keratin maskesini beraber kullanarak saçlarınızın daha nemli daha bakımlı ve daha dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Hızlı uzaması için Keratin Dip bakım Yağını da satın alabilir ve saç köklerine  günde bir uygulamanızı tavsiye ederiz.    

Bu esnada saçınızı toplamayın ve sarmayın ıslakken üzerine asla yatmayın. Evde yanan saçlar için bakımın nasıl yapılabileceğine dair bilgi almak için "  evde saç bakımı " adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

 Yanan Saç Bakım Seti kullanımı hakkında herhangi bir tereddüt yaşamamanız için. ürünlerimizi kargodan teslim aldıktan sonra 05372638050 den canlı destek alabilirsiniz. Unutmayın ki, saçlarınız tam tedavi olana kadar sizlere destek vermeye devam edeceğiz.

 

 

Yanan Saçlar Ne Kadar Zamanda Nasıl Düzelir?

 

Öncelikle sizlere yanan saçlar nasıl düzelir, hangi yöntemler kesin sonuç verir, yanan saçlar ne kadar zamanda düzelir,  yanan saç hızlı uzar mı ve “yanan saçlara” evde bakım nasıl olur konularında yardımcı olacağız.

Açıcıyla ya da bir başka deyişle oryalle yanan saçlar hiçbir zaman doğal bakımlarla ve bitkisel yağlarla düzelmez.  Hatta kuaförlerde yapılan sentetik ve kimyasal içerikli saç bakım kremleri ve maskelerle hiçbir zaman kalıcı bir tedavi elde edilemez.

Yanmış saçlar nasıl ve ne zaman düzelir konusuna gelince; yanan saçlar iki şekilde düzelir.

Bunlardan en çok bilinen kısmı, saçları hızlı uzatmakla mümkün olmaktadır.  Bu da pek sabredebileceğimiz bir durum olmadığı zamanlarda Bize sıkıntı oluşturur.

Çeşitli hızlı saç uzatma yöntemleri ile ‘yanan saçlara’ çözüm bulabiliriz. Özellikle saç diplerine uygulanan gözenek açıcı keratin iksir ve keratin dip bakım yağı gibi bakımlar yapılarak saçın hızlı uzaması sağlanabilir. Fakat saçlar uçlardan ve boylarda kırılarak kopuyorsa bu durumda diplerden ne kadar uzasa bile uzamamış gibi olur. Bunun da çaresi olarak saç uçlarına ve boylarına doğal keratin yüklemesi yaparak saçları tamir etmektir. O zaman saçlar hem diplerden hem uçlardan komple bakıma girerek rahatlıkla hızlı uzayabilirler.

 

 

Oryalden Yanan Saçlar

 

Oryalden yanan saçlara bir diğer çözüm yolu keratin yüklemesi yapmaktır. Bu tür keratin bakımları kullanılan yönetimlerin doğal ve patentli olmasına veyahut sentetik ve silikon içerikli kimyasal formülü olup olmasına göre etkisi çok farklı olur. Örneğin kuaförlerde yapılan keratin bakımlar geçici ve kısa süreli sonuç vermektedir. Birkaç hafta sonra etkisini tamamen kaybetmektedir.

 

Fakat evde yapılan Keratin bakımı ise kullanılan doğal katkısız keratin proteinleri yardımıyla boyadan yanan saçlara çare bulabiliriz. Özellikle platin renklerde ya da ombre ve röfleli saçlar da açıcıyla yanan saçlar keratin yüklemesinden sonra kolaylıkla tedavi olabilir.  Bu tür uygulamalar neredeyse kesin sonuç vererek saçları kestirmeden kurtarmaya yardımcı olur.

 

 

Açıcıdan Yanan Saçlara Bakım

 

Açıcıdan yanan saçlara  bakım yapmak için evde yapılan bitkisel saç bakım yağları sürekli bakım yapmayı gerektirdiği için hem çok zahmetli hem çok zaman alıcı olmakla birlikte kalıcı bir etkiye de sahip değillerdir. Sürekli bakım yapmayı gerektirir sürekli zahmet çıkartır. Kesin bir sonuç da veremez.

 

Açıcıyla Yanan Saç Ne Kadar Zamanda Düzelir?

Bunun en güzel cevabı yapılacak keratin bakımının kalitesine göre değişiklik gösterir. Eğer siz birkaç hafta içerisinde ‘yanan saçları’ toparlamak kısmen de olsa mutlu olmak isterseniz üç günde bir saçınıza evde kendiniz keratin yükleyerek sonuç alabilirsiniz. Fakat bu durum saçların yıpranma ve yanma  derecesi ile doğrudan doğruya orantılı olduğu için bazı durumlarda bir hafta içerisinde bazen birkaç ay içerisinde saçlar kurtulur ve  kendine gelebilir.

 

Açıcı İle Yanan Saç Nasıl Düzelir?

 

Eskiden açıcıyla yanan saç nasıl düzelir diye sorulduğunda alınan ilk cevap saçları kestirmekten başka çare yok diye bilinirdi. Fakat artık gelişmiş yöntemler ve teknolojik gelişmeler yanan saçlara da çözüm üretti.  Yapılacak güzel bir Keratin bakımı sayesinde saçlarımızı kestirmeden rahatlıkla düzeltebiliriz  ve boyadan yanan saçlar kolaylıkla toparlayabilir. Hatta kuaförler dahi hata ile yanmış saçları toparlamak için boyadan yanan saça bakımını, keratin bakımı olarak tercih ederlerse ve özellikle doğal keratin ya da patentli keratin kullanırlarsa muhakkak olumlu sonuçları alırlar.

Bunun dışında sentetik ve kimyasal yöntemlerle saçlar ancak geçici bir güzel görünüme kavuşur daha fazla ileri gidemez. Evde yapılan yumurtalı, ballı, sütlü, zeytinyağlı, mayonezli maskeler ise etkisinin saçta kalma süresi ile ilgilidir. Yani yine bir hafta ya da en fazla 2 hafta gibi etkisini gösterebilir fakat onarıcı özellikleri olmaz. Yanan saç ne kadar zamanda düzelir ve nasıl düzelir konuları hakkında daha fazla bilgi almak için " yanan saç nasıl düzelir " adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

 

Yanan Saç Nasıl Olur?

 

Yanan Saçlar nasıl olur konusunda en iyi cevabı yanan saç hangi uygulamadan sonra yandı sorusuyla da ilgilidir. Örneğin açıcıyla yanan saç genellikle boyadan yanan saçlar olarak tabir edilir ki bu tür yanmalar saçlarda tiftik tiftik olma tülerik bir Vaziyette sertlik, kuruluk, matlık ve elektriklenme  hatta kırılarak kopmaların olması gibi sonuçlardan anlaşılır.

 

Bir diğer saç yanması ise düzleştiriciden yanan saçlar olarak karşımıza çıkar. Bunlar da genellikle saçlarda uzama şeklinde bir ucundan bir ucuna tutup çektiğimizde lastik gibi saç uzar ve kopar. Bu tür saç yanıkları için de yine keratin yüklemesi yapılması gayet olumlu sonuçlar verir. Bir diğer saç yanması ise aşırı sıcak kurutma makinesi kullanılmasıyla oluşur. Bu tür yanmalar da genellikle saçın üst tabakasında bulunan pulları hasar görerek saç daha çok kendi kendine büzüşmüş bir görüntü verebilir. Bu durumda saçları yapılacak keratin yüklemesi saçların bir nebze de olsa kendine gelmesine yardımcı olur.

 

Yanan Saç Uzar Mı?

 

Eğer saçlarınız uçlardan ve boylardan açıcıdan dolayı yandı ise rahatlıkla uzar hiçbir problem oluşturmaz diyebiliriz. Ancak ne var ki saça uygulanan kimyasal maddeler saç derisine temas ettiyse saç derisinin sağlığı bozulur zarar görür ve saçlar küserek hızlı uzamazlar.

Bunun için mutlaka gözenek açıcı keratin iksir ile keratin dip bakım yağı gibi ürünlerle takviye yaparak saç derisini de eski sağlığına kavuşturmak gerekir.

Sürekli röfle veya sık sık renk açma işlemi yapan, çok hasarlı omuz boyundan uzun saçlarda işlemin yarım kalmaması ve tam sonuç vermesi için "Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti 2 " ürününü tavsiye ediyoruz

 

 

 

Yanan Saç Bakım Setindeki Ürünler;

  • Yanan Saçlar  İçin Organik Arındırıcı Keratin Şampuanı (350ML)
  • Yanan Saçlar İçin 3'lü Serum Seti 20x3  (60ML)
  • Yanan Saçlar İçin Keratin Maskesi (250ML)  
  • Yanan Saçlar İçin Saçta Kalan Keratin Bakım Kremi(200ML)

TOPLAM GRAMAJ (860ML)

 

Liquid Keratin Maskesi İçerisindekiler,  (pH değeri 3.3'tür)Aqua, Behentrimonium, Chaloride, Cetrimonium, Choloride, Glycol Distearate, cocamide MEA,  Polysorbate 20, Dimethicone, Parfum, Panthenol, Ceteareth-12, Hydrolyzed Com Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, PEG-35 Castor Oil, Retinly Palmiate, HydrolyzedSoy Protein, Hydrolyzed KERATIN, Argania Spinosa Kemel Oil, Persea Gratissa Oil Hexyl Cinnamal Aesculus Hippocastanum Seed Extract, İnsitol, D-Limonene, Sacchoromyyces/ Copper Ferment, Sacchoromyces/Magnesium Ferment Sacchoromyces/İron Ferment Sacchoromyces/Slicon Ferment, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Citronellol Benzylalcohol, Alpha-İsomethyl Lonone, Tocopherol, Calcium Pantothenate, Linoleicacid, Biotin, Citricacid Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinnone, PEG-12, Dimethicone.

 

Liquid Keratin Arındırıcı Şampuanı İçeriği;  (pH değeri = 5,5): Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu),  Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract  (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid (Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate (Koruyucu), Benzyl Alohol (Koruyucu), Dehydroacetic (Koruyucu), Olea Europaea Leaf Extract (Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate (Koruyucu), Benzoicacid (Koruyucu), Amy Cinnamol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamol, CL 12480

 

Keratin Saç Kremi İçeriği: (pH değeri 4.4'tür) Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimetricone,  Hydroxyethylcellulose, Amodimetricone,  C-11- 15 Pareth-5, C-11-15 Pareth-9, Aloe Barbadensis LeafExtract, Propylene Glycol, Dimethircone, Parfume, Glycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzaate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-10, Triethanolamine, Hydrolyzed, Keratin, Argania Spinosa Kemel Oil, Persea Gratissia, Oil, Citricacid, D- Limonene, Hexyl Cinnamal

 

Liquid Keratin Serum içeriği; Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANINIZ VAR MI?

Evet kredi kartına 3 ile 6 taksit yapma imkanınız var. Online olarak sayfamızdan işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca kapıda ödemelerde önce kredi kartı ile tek çekim işlem yaptıktan sonra kendi bankanız tarafından size aynı şekilde taksitlendirme imkanı tanır.

Müşteri Hizmetleri : 0(537) 263 80 50

KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMA İMKANINIZ VAR MI?

Siz değerli müşterilerimiz için, ürünlerimizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak iki farklı şekilde temin etmenize  imkan sağlıyoruz.

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE HİZMET SAĞLIYORSUNUZ?

Sizlere daha hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermek için Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

KARGOM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

İstanbul içi ve civarına ve 600 kilometre kadar bir günde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Daha uzun mesafeler söz konusu olduğunda ise iki üç dört gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir. İlçeden yapılan siparişlerde bu süre değişim gösterebilmektedir. Aras kargo, MNG ve Sürat Kargo gönderi takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

KERATİN İÇERİKLİ ÜRÜNLERİNİZDE SAÇ DÜZLEŞTİRME ETKİSİ VAR MI?

Ürünlerimiz kimyasal katkı maddeleri içermediğinden  saçlarınızda düzleştirme etkisi yaratmaz. Ürünlerimizin içeriği doğal olup düzleştirme gibi zararlı dış etkenlerden yıpranan saçı onarıp yeniden yapılandırır.

KERATİN SERUM ÜRÜNÜNÜZDE FORMALDEHİT VE BENZERİ GİBİ KİMYASAL MADDELER VAR MI?

Keratin serum ürünümüzün içeriğinde formaldehit ve benzeri zararlı  kimyasal madde  bulunmamaktadır. Organik olan ürünlerimiz size kimyasal ürünlerden yıpranan saçlarınızı onarmak için imkan sunuyor. Ürünlerimiz cildinize zarar vermediği gibi hamile kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu ürünlerimizi eldiven kullanmadan gönül rahatlıyla kullanabilirler.

ÜRÜNLERİNİZİ SET HALİNDE KULLANMAK ZORUNDA MIYIM? AYRI AYRI KULLANSAM FAYDALI OLMAZ MI ?

Ürünlerimizle yeni tanışmışsanız saçınızın onarım ve iyileştirme sürecini kısaltmak ve hızlı bir şekilde doğal yapısına dönmesini sağlamak için başlangıç olarak set kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçınızın ilk iyileşme süreci tamamlandıktan sonra ürünlerimizi ayrı ayrı kullanmanız ürünlerimizin etkinliğini azaltmamaktadır. 

HAMİLE VE EMZİREN ANNELER ÜRÜNLERİNİZİ KULLANABİLİR Mİ?

Ürünlerimiz doğal içeriği ve yapısı sayesinde her yaş kullanıcının gönül rahatlığı ile kullabileceği ürünlerdir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde anneler rahatlıkla ürünlerimizi kullanabilirler. Ayrıca hamilelik dönemlerinde bazı kadınlar saçlarında dökülme gibi problemlerle karşılaşmaktadır. Dökülme karşıtı ürünlerimizi bu dönemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİNİZDEN FAYDA GÖRECEK MİYİM BUNU GARANTİ EDEBİLİR MİSİNİZ?

Keratin serum ve setlerimiz saç onarımı ve bakımında sizlere kesin çözüm sağlıyor ancak her saçın yapısı ve deforme durumu farklı olduğu için saçınıza uygulanacak bakımın seansı değişiklik gösterebilir. Örneğin; sık yıpranan röfleli saçlarda istenilen sonuca ulaşmak için en az 2 kutu keratin uygulaması yani 6 seans uygulama yapılması gerekir. Dökülme ve hızlı uzama gibi setlerde kişinin bünyesine, vücut yapısına, stres ve yaşam şartlarına bağlı olarak ürünlerimizin  etkisi çok değişkenlik gösterebiliyor. Ürünler öncelikle saçınızın deforme olan yapısını onardığı için ürünün devamlı ve düzenli kullanılması sizi kesin sonuca ulaştıracaktır. 

ŞAMPUANINIZ NEDEN ÇOK KÖPÜRMÜYOR?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

ÜRÜNLERİNİZİ TEMİN EDEBİLMEK İÇİN SİZİ ZİYARET EDEBİLECEĞİMİZ OFİSİNİZ VAR MI?

Şirketimiz ürün satışlarını şuan sitemiz üzerinden yapmaktadır. Ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize daha rahat ulaştırmak için eczanelerde satışa sunma çalışmalarımız devam ediyor.

MAĞAZANIZ VAR MI?

Mağaza açma, kiralama, personel gideri ürün maliyetini çok arttırmaktadır, ve size en az iki katına gelmektedir. Bunun için pek yakında eczanelerde çalışmamız devam etmektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
gamze kumcularpuan
08 Eylül 2019
netten araştırarak yanan sac setini almıştım çok memnun kaldım setin diger ürünleri bitmediğini icin keratin serumdan tekrar aldım.boyadan yanan saclarım yeniden canlandı.saçlarımdakı mat bakımsız görüntü gitti sac tellerim kalınlastı, saclarımın kopması durdu dökülmesinde de azalma oldu.keratini kullandıktan sonra saclarımın uzaması da hızlandı ve çok parlak görünüyor.kısacası kullandigim keratinden çok hızlı geri dönüş aldım.tavsiyemhalinde talimatlara göre kullanmanız.zaten şampuan maske ve krem uzun süre gidiyor.son olarak site güvenilir tedirgin olmadan sipariş verebilirsiniz

Merve Özkanpuan
26 Temmuz 2019
gerçekten parasını sonuna kadar hak eden bir marka. ilk başta çok tereddütle yaklaştım, çok araştırdım, videolarını izledim. ürünü sipariş verdiğimde çok fazla soru işareti vardı kafamda. saçlarım fazlasıyla işlem gördü ve sonuç her kadının ki gibi mısır püskülü ve yanıklar. kuaförde defalarca keratin bakımı yaptırmama rağmen 2-3 hafta sonra saçlarım eski halini alıyordu. saçlarımı kestirmemek için birde bu markayı denemek istedim. vadettiği bütün herşeyi yerine getiriyor gerçekten. keratinin daha ilk şişesini kullandım ve sonuç efsane. bundan sonra kuaföre gitmek yok :) bizleri bu markayla tanıştıran emeği geçen herkese teşekkürler.

Fatoş Temelpuan
24 Nisan 2019
Merhaba.Ben bu ürunü daha once kullanmadim böyle bir ürune ihtiyacim var yorumlari da okudum gayet olumlu ve güvendim tek sorunum var o da şu mesela ben kuaförde keratin(brezilya fönü) yaptirdigim zaman saçlarim geçici de olsa yumuşak ve düz oluyor.Sizin urunleriniz onlara göre daha iyi ama ayni zamanda duzleştirme etkisi var mi

Saliha D.puan
19 Nisan 2019
Merhaba ben yanan saç keratin bakım setinden aldım saçlarımda çok yanmalar mevcuttu bir süre kullandım ve busayesinde yüksek oranda iyileşmeler fark ettim çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

kübra çeliktaşpuan
15 Mart 2019
yanan saçlarımı kurtardım.çok teşekkürler

selvi berenpuan
19 Aralık 2018
yanan saç için bir tedavinin mümkün olmadığını genellikle kimyasalla saçı bir süreliğine iyi ettiğini araştırıp öğrenmiştim bu markanın doğallık sertifikası patenti falan olduğu için denedim ve çok çok memnunum ve sonuç çok güzel yanan saç bakım setini tüm yanma yıpranma sorunu olanlara tavsiye ederim

hatice soyalpuan
18 Aralık 2018
yanan saç bakım setiniz çok etkili çok kaliteli ve sonuç gerçekten takdire şayan ama kargo şirketinizi değiştirmenizi tavsiye ederim.

sanem kocapuan
18 Aralık 2018
saçlarım aciliyetten gitmek zorunda kaldığım beceriksiz bir kuaförün saçlarımı yaktı. yanan saçlarım için bir şeyler yapacağına umursamadı bile bir arkadaşım yanan saç bakım setini önerdi bende kullandım sonuç çok güzel tebrikler.

hande düzgünpuan
17 Aralık 2018
bu ürünü bundan birkaç yıl önce isim vermicem İstanbul′da lüks bir kuaförde yaptırdım ve röfleden yanan saçlarım yeniden canlanmış gibiydi. şimdide evde uygulanabilirürettikleri için hemen yanan saç bakım seti aldım ve sonuç mükemmel

şevval mertpuan
17 Aralık 2018
saçlarım aşırı yanmıştı ben de çok üzülüyordum annemin bana kıyamayıp yanan saç bakım setini almasıyla bu markayla tanıştım ve saçlarım eski sağlığına kavuştu artık mutluyum teşekkürler :)

duygu şenocakpuan
17 Aralık 2018
yanan saç hepimizin en büyük sorunu ve sonuca ulaşamadığımız en hassas noktalarımızdan birisi arkadaşlarım liquid keratin firmasının yanan saç bakım setini aldılar bir anlatıyorlar bir anlatıyorlar abartıyorlar sandım bu kadarda olmaz diyordum ama saçlarının düzeldiğini farkediyordum bende denemek istedim gerçekten ne yazıldıysa ne söylendiyse hepsi doğru gerçekten işe yarıyor ve doğal.

berrin feryatpuan
17 Aralık 2018
yanan saçbakım setini 3. kez alıyorum ve çok memnunum ben saçıyla uğraşmayı seven biriyim ve saçlarımı şekilden şekle sokarken de onları yine mahveden saçlarımı yakan yıpratan benim benim kurtarıcımda sizlersiniz teşekkür ederim ürünleriniz çok kaliteli

dilruba ayazpuan
17 Aralık 2018
mucizevi bir ürün yıllar dır yanan saç bakım setleri mi kulllanmadım yanan saç bakım yağlarımı kullanmadım yanan saçlar için kürler mi denemedim herşeyi yaptım ama gerçekten mucizevi bir ürün bu 2aldım ve ikisini de uyguladım saçlarım en sağlıklı halini aldı çok memnunum emeğinize sağlık benim gibi yanan saçı olan arkadaşlar kesinlikle şiddetle tavsiye ederim.

aysel yücelpuan
17 Aralık 2018
bu ürünlerle 2 yıl önce tanıştım yanan saçlarım için kuaförüm önermişti ve çok memnun kalmıştım. şimdi yine röfleden dolayı yanan saçlarım için aldım ürünler ambalaj ve kalite olarak çok daha iyi olmuş çok memnunum kalitenizden asla taviz vermeyin.

Ebru Başpuan
17 Kasım 2018
Boyamadan kaynaklı saçlarım yanmıştı ve uçları çok kopuyordu. Yanan saç setini aldım elektriklenmeler gitti ve artık saçlarım parlak duruyor. Fakat kopmalar 2. seansı yaptıktan sonra da hala devam ediyor. 3. Seansı da yapacağım ama hiç düzelme olmazsa ikinci siparişimi verdiğimde sonuç alabilir miyim? Zaten kısa olan saçlarımı daha fazla kestirmek istemiyorum. Cevabızı bekliyorum.

melike y.puan
04 Temmuz 2018
arkadaşım hızlı uzatma seti almış çok memnun kalmış tamamen doğalmış acaba yanan saçlarda ki de mi doğal

MİNE KURTpuan
30 Haziran 2018
sayenizde saçlarım kurtuldu çok teşekkür ederim iyiki de sipariş verip aldım bu ürünü arkadaşlar hepinize tavsiye ederim. ben ilk defa bu kadar etkili ve kaliteli bi ürün gördüm (DENEYEREK SÖYLÜYORUM)harika sizde kullanın yanma sorununuz varsa:):)

Esra asilpuan
30 Haziran 2018
Saçlarım oryalden yanmıştı sayenizde düzeldi yumuşacık oldu çok teşekkürler. İyi çalışmalar dilerim.

Liquid Keratinpuan
21 Mayıs 2018
Kevser hanım merhaba, İki setin de elemanları ve etkisi aynıdır, hiç bir farkı yoktur, isim olarak ayrı ürün setine vurgu yapılması, sadece bir çok müşterimiz ??benim saçım yandı yanan saça uygunvar mı?? diye sorduklarından dolayı bu isim adı altında karışıklığı önlemiş oluyoruz. Yani hiç bir fark yoktur. Keratin Bakım

kevser H.puan
21 Mayıs 2018
Bu setin yıpranmış setten farkı nedir acaba ?

Liquid Keratinpuan
25 Mayıs 2018
Meryem hanım merhabalar, Burada asıl olan saçın açıcıdan yanmasıdır. Zaten düzleştirici veya sıcak fön ve maşa veya pres gibi diğer saç yanıklarında da ürünler aynı etkiyi rahatlıkla sağlar. bu bakımdan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizin de saçınız toparlayacaktır. Ancak yanma derecesine göre seans sayısı artabilir.

Meryem E.puan
25 Mayıs 2018
Arkadaşımın ombreden yanan saçına iyi gelen bu sayfadaki keratin setiniz acaba platin sarı hayranı olan fakat yanan benim de saçlarımı kurtarabilir mi, yoksa param boşuna gitmesin? Saçıma çok para harcadığım için , artık tedirgin oluyorum.

Liquid Keratinpuan
24 Mayıs 2018
Merhaba Quins Hanım, Yüksek ısıdan yanan saçlar da tamamen ölmedikçe mutlaka iyileşme sağlanıyor. Fakat seans sayısı artabiliyor. Ayrıca bu tür yanmalarda saçın her yeri aynı oranda yanmıyor, bu bakımdan tedavi de saçın bölgesine göre sonuç veriyor. Kargo varış süresi 2-3 gün tahminidir. Keratin Bakım

Quins w.puan
24 Mayıs 2018
Anladığım kadarıyla açıcıdan boyadan vs yanan saça iyi geliyor fakat Fön makinesinin ayarının bozulmasıyla yüksek ısıdan saçımın yanmasını da onarabilir mi? Ve de Aydının Köşk ilçesi Başköy beldesine kaç günde ulaşır?

Liquid Keratinpuan
24 Ekim 2017
Nihal Hanım Merhaba, Geçmiş olsun, sanırım saçlarınız ciddi hasar görmüş. Bu durumda Yanan Saç seti size ve tüm saçı yananlara en uygun keratin seti olarak tavsiye edeim. Ancak ne var ki, hasar durumu çok fazla olduğu durumlarda. İsterseniz üç günde bir ara vermemek için erkenden alın, isterseniz önce kullanın ve bir gözlemleyin saçınız tam olarak toparlarsa ona göre karar verirsiniz.Veya Garantili Seti de kullanabilirsiniz Keratin Yağı ve Sprey Serum da olduğu için saçlarınızda onarım daha kolay olucaktır. Teşekkürler. Keratin Bakım

Nihal F.puan
24 Ekim 2017
merhaba.. saç uzunluğum omuz hizasında. üst üste yapılan yanlış açma işlemleri sonucu saçlarım çok çok inceldi ve ıslakken lastik gibi sünmeye kopmaya başladı. yaklaşık 1 yıldır bu sorunu yaşıyorum. sürekli bakım yapıyorum, diplerden yaklaşık 10 cm kendi saçım geldi fakat boy ve uçları çok kötü durumda. ne yapsam kar etmedi. saçlarımı kestirmeden iyileştirmek istiyorum. dipten gelen kendi saçlarım gayet iyi durumda. yani saçımda iyi ve kötü durumda olanlar olarak dengesiz bir dağılma var. hem iyileştirmek hem kalınlaştırmak istiyorum. hangi ürünleri kullanmalıyım? Buuygun mu?

Liquid Keratinpuan
23 Eylül 2017
Eda hanım merhaba. Yanan Saç Bakım seti size uygun. Ancak Garantili Keratin seti Ketatin Yağı da içerdiği için bir adım öndedir. Daha da iyi bakım yapar. Keratin Bakım.

Eda Orpakpuan
23 Eylül 2017
Merhaba saclarim kansizlik ve duzlestiriciden dolayi cok fazla koparak kiriliyor. Ayrica onceden kalin telli olmasina ragmen suan bebek saci inceliginden olan saclarim var. Hangi seti kullanmaliyim?

Liquid Keratinpuan
23 Mayıs 2018
Esma Hanım merhaba önce Geçmiş olsun Fakat üzülmeyin çünkü ürünlerimiz yanan saçlar için birebir iyi geliyor tüm müşterilerimiz olumlu sonuçları oluyor içiniz rahat olsun Ayrıca Ürünlerimiz garantilidir ve doğaldır kimyasal madde ve sentetik içermez uzun süre saçınızda yapılanma sağlar yıkandığı zaman akmaz.

Esma Ç.puan
23 Mayıs 2018
Merhaba benim saclarimda kuaforun kullanmis oldugu açıcidan dolayi yanma olustu bir de saclarimda incelme var hangi urununuzu kullanmam gerekir yardimci olursaniz sevinirim...kolay gelsin iyi calismalar

Liquid Keratinpuan
13 Mayıs 2018
Merhaba Turgut Bey, Sizin için Keratin Dökülme Setimiz daha uygun gibi gözüküyor. Keratin İksir ve Dip Bakım Yağı ile saçlarınızın hızlı uzamasını sağlayabilirsiniz ek olarak keratin sprey ile yanan saçlarınızı yeniden yapılandırabilirsiniz.

Turgut P.puan
13 Mayıs 2018
benım saçlarım omuzumda uzun kullanmayı seviyorum yalnız beyazlarım var ırsı olarak çıkıyor bende boyuyorum bu son boyamam da boya saçlarımı yaktı . ben hem uzamasını hemde yenıden yapılanmasını ıstıyorum bunu mu alıyım yoksa keratin dökülme setini mi. bu boyadan yanan saçlar ıcın olunca kafam karıştı :/

Liquid Keratinpuan
08 Mayıs 2018
Merhaba Meryem Hanım, Seanslar saç tipiniz ve yıpranma oranına göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için iletişim bölümündeki telefonlarımızdan destek alabilirsiniz.

Meryem G.puan
08 Mayıs 2018
Mrblar,1 buçuk şişe kullandım, 1 şişe yetmedi. Kaç seans yapmalıyım?

Liquid Keratinpuan
08 Mayıs 2018
Meryem hanım merhaba, Sizin adınıza sevındık, ancak 3 şişee serumdan sadece 1 şişe kullanarak mı bu sonuca vardınız onu da yazarsanız memnun oluruz. LIQUID KERATIN

Meryem G.puan
08 Mayıs 2018
Merhaba, saçım yanlış işlemden dolayı yanmıştı,ürünü internetten sipariş ettim. Aynı gün kargoya verilerek 2 günde elime ulaştı. Uygulamayı yaptıktan sonra saçımda inanılmaz toparlama oldu,çok memnun kaldım.Maskeyi kullandıktan sonra saçlarım yumuşacık oldu. Yanıklar kayboldu sanki. Çok tşk ederim.

Sevgi Şenpuan
22 Kasım 2017
GEÇEN SENE ORYALDEN YANAN SAÇLARIMI TAMAMMEN DÜZELTTİ :)BENDE YORUMLARI OKUYARAK AMA ÇOK GÜVENMİYEREK TEREDDÜTLE ALMIŞTIM. DAHA ÖNCE ÇOK ŞEY DENEMEMME RAĞMEN SONUÇ ALAMAMIŞTIM.....FAKAT BU ÜRÜNÜ ARKADAŞLAR ÇOK GÜVENEREK ALIP KULLANIN, BANA DUA EDECEKSİNİZ ... BEN ÜÇÜNCÜ KEZ SİPARİŞİMİ VERDİM.. Liquid Keratin Bakım?a teşekkürler.

Liquid Keratinpuan
21 Mayıs 2018
Merhaba Yıldız Hanım, Keratin Bakım ürünlerimiz röfleden, boyadan, ısıdan yanmış yıpranmış saçları kesin olarak onarır ve saçlarınızı kestirmenize gerek kalmaz. Fakat ürünlerimizi kür halinde kullanmanızı tavsiye ederiz. Detaylı bilgi için uzmanımızdan destek alabilirsiniz. 0537 263 80 50

Yıldız V.puan
21 Mayıs 2018
Merhaba, saclarım 15 yıldır yaptırtığım röfle nedeniyle çok yıprandı, uçları lastik gibi, yanma ve kopmalar var. Saçlarımı kestirmeden bu seti kullanarak, saçlarımı kurtarabilir miyim?

Liquid Keratinpuan
07 Şubat 2018
Eda hanım merhaba Geçmiş olsun. Fakat merak etmeyin. Keratin setimiz saçınızı onaraçaktır. 0537 263 8050 den canlı destek alabilirsiniz.

Eda P.puan
06 Şubat 2018
Benim saçım oryalden dolayı yandı benim için hangi ürünü kullanmamı önerirsiniz

Liquid Keratinpuan
14 Ocak 2018
Merhaba Büşra Hanım, Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için uzmanımızdan destek alabilirsiniz. 0537 263 80 50

Büşra B.puan
14 Ocak 2018
Sacimi oryelle yandi belimdeki sacim simdi ise omuzumda ve hala yaniklar var ama kestirmek istemiyorum internette arastirirken buna denk geldim ve bunun bir cozum olabilecegini dusundum ama emin degilim yardimci olursaniz sevinirm

Liquid Keratinpuan
08 Şubat 2018
Merhaba Tuğba Hanım, Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün tavsiyesi için uzmanımızdan bilgi alabilirsiniz. 0537 263 80 50

Tuğba Keserpuan
08 Şubat 2018
Saçlarım boydan dolayı açıcı kullanıldığı için yandı.önereceğiniz hangisi acaba bu uygun mu? Teşekkürler

Sabriye O.puan
19 Mart 2018
Yazılanlara bakarak yanan saçlarım için aldım. Kesinlikle değiyor. Yorum yazmayacaktım. Ama doğal yöntemler araştırırken karşıma ?katkısız keratin? adı altında kullanıcı yorumlarını görünce dayanamadım ve gerçek bir kullanıcı olarak yazmaya karar verdim. kesinlikle tavsiye ediyorum. Doğal yöntemlerle olduğu için kat kat sonuç aldım. Tercih sizin...

Liquid Keratinpuan
25 Şubat 2018
Merhaba Melike Hanım, Ürünlerin kullanımı hakkında uzmanımızdan destek alabilirsiniz. Size uygun ürünleri seçmeniz için yardımcı olacaktır. ( 0537 263 80 50 )

Melike G.puan
25 Şubat 2018
benim saçımın uçları yıprandı açıcı yüzünden kuaför bana saç botoksu yaptır demişti 2 3 ay sonra etkisinin biteceğini ve tekrar yaptırmam gerektiğini söyledi bende pek inanmadım ve botoksun etki etmesi için saçlarımın uçlarından kesmesi gerektiğini söyledi. İnternette araştırdım sizin ürününüzü almak istiyorum nasıl kullanıcam bunun hakkında bilgi verebilir misiniz ? Gerçekten işe yarıyor mu çünkü pahalı bi ürün pişman olmak istemiyorum saçlarım kötü durumda :(

Liquid Keratinpuan
17 Eylül 2017
Safiye Hanım Merhaba, Saciniza en uygun uygulama ve daha detayli bilgi icin Lutfen sabahleyin Ürün Uzmanımiza danışabilirsiniz 0537 263 80 50 LIQUID KERATIN

Safiye D.puan
17 Eylül 2017
İyi akşamlar benim saçlarım oreal ile açma işlemi yapıldı ve saçlarım yandı kestirmek zorunda kaldım yanmış olan saçıma hangi ürününüzü kullanmam gerekir bilgi verirmisiniz

Liquid Keratinpuan
17 Nisan 2018
Merhaba Ece Hanım, sorunlarınızın çözümü bizde. Detaylı bilgi için uzmanımıza ulaşabilirsiniz. Whatsapp aracılığıyla da sorularınıza cevap vermektedir. 0 (537) 263 80 50

Ece H.puan
16 Nisan 2018
MERHABA saçlarım kalın telli olmasına rağmen sarı renge boyattım.açma işlemi olduğu için saçlarım çok yıprandı ve çok kurudu ve bu yüzden çok fazla kırılmalar oluyor kuruluğundan dolayı ve saç tellerimin arasında zigzag şeklini almış teller bulunmakta acil olarak bu kuruluğu ve kırılmayı nasıl giderebilirim

Liquid Keratinpuan
16 Mayıs 2018
Emel Hanım Merhaba, Sorununuzu çok güzel açıklamışsınız. Sizi uzmanımıza yönlendirelim. Kendisi saçınızı görmek isteyebilir. Bir fotoğraf atmanız yeterlidir. Dilerseniz [email protected] adresine telefon numaranızı mail atabilirsiniz ve ya 0537 263 80 50 numaralı telefondan uzmanımıza direk ulaşabilirsiniz. Doğru yönlendirmeyi size kendisi yapacaktır.

Emel P.puan
15 Mayıs 2018
Bu seti almak istiyorum fakat tek tek ürünlerin kullanımlarına baktım sıralama olarak nasıl yapmam gerektiğini anlayamadım.Serum,Maske,Krem ve Yağ hepsi de temiz ve nemli saça uygulanıyor.Kullanım sırasını detaylı bir şekilde anlatırsanız sevinirim. Bu arada 34 yaşındayım bu yaşa kadar sadece siyah boya uyguluyordum saçlarıma (evde kendim boyuyordum).Saçlarım belime kadardı ve gürdü.son 3 ayda açtırma işlemi yaptım ve tabiki malum son oldu.Bütün saçlarım keçe ve lastik gibi kaldı.Yarı yarıya kestirdim fakat tabi ki eski sağlığına kavuşmadı saçlarım.Bu sebepten bu ürünü almak istiyorum.Doğru seti tercih etmişmiyim acaba?Şimdiden teşekkürler

Liquid Keratinpuan
05 Şubat 2017
Sinem Hanım Merhaba, Öncelikle şunu iyi bilin ki, Kuaför salonlarında kullanılan keratin bakım, keratin botox, brazilian keratin, dolgu botox, keratin maske vb gibi pareben veya ağır kimyasal ve silikon içeren ürünlerde saç yüzeyinde geçici olarak bir yumuşaklık olur, hiç bir zaman kalıcı onarım sağlamaz. Bir kaç yıkaman sonra tekrar saç eski durumunu alır. Saç analizi için saçınızın bir bölümünün resmini whatsapp üzerinden bize gönderin. Ya da ürün uzmanımız ile ( 0537 263 80 50 ) görüşün sizin saçınızın durumuna göre ürün ve seanslarınızı belirleyerek kalıcı çözüme kavuşun. LIQUID KERATIN

Sinem Ç.puan
04 Şubat 2017
bu ürünün kullanımı nasıl, benim saclarimi boya mahvetti şu son bir aydir sacima 1500 tl harcadim ve param boşa gitmesinden cok korkuyorum. gittigim her kuafor bir sey verdi ama saclarim duzelmedi dokulecek diye de çok korkuyorum. sacimi kestiler, bu ürün sacimi uzatirmi?

Sevgi Mertpuan
04 Ekim 2017
ilk kullanımda bile yanmış saçlarımı yumuşacık yaptı.kopmalar yok oldu.inanılmaz bir ürün.

Liquid Keratinpuan
04 Ağustos 2017
İrem Hanım sizi uzmanımıza yönlendirelim. Kendisine 0537 263 80 50 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize numaranızı iletin bizler size ulaşalım. Saçınızdaki problemi öğrenip, sizi en uygun ürüne yönlendirelim.

İrem S.puan
04 Ağustos 2017
Merhaba benim saçım açıcı yüzünden yandı ve bir çok şey denedim saçımı kestirdim yinede güzel bir sonuç alamadım hangi seti almamı önerirsiniz ve nasıl kullanacağımla ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim.

Liquid Keratinpuan
11 Eylül 2017
Merhaba Didem hanım, önce gecmiş olsun. Merak etmeyin, katkısız keratin yüklediğiniz takdirde, saçınızı kestirmenıze gerek yok. Ürünlerimizi uzmanımız ile 0537 263 80 50 nolu telefondan konuşarak veya whatssapp ile iletişim kurarak nasıl kullanacağınızı ve aşama aşama hangi kür size etkili olacağını öğrenebilirsiniz.

puan
11 Eylül 2017
Merhabalar benim saclarim ombreden yandi lastik gibi oldu tarama sorunu hepsi var buiyi gelirmi sacima eski haline lavusabilirmiyim yoksa sacimi yanan yerlerden kestiriyimmi lutfen yardim edin napicagimi bilemedim

Beyza A.puan
02 Mart 2018
gözle görülür düzelme var saclarımda teşekkürler.

Ayşegül Acarpuan
06 Şubat 2018
Kargoya ne kadar özen göstermişsiniz 1 gün içinde teslim edildi çok iyi bir şekilde paketlenmiş ürünler zaten müthiş saçlarım kendine geliyor artık hep böyle devam edin lütfen :)

aaysegul isbitirenpuan
06 Nisan 2017
Kerastase nin ve Bonocure un acil kurtarma serilerini kullandım bir sürü paralar harcadım ama maalesef oryalden yanan saçıma zerre faydası olmadı, Aylar sonra bu Liquid Keratin markasını duydum önce hiç önem vermedim, çünkü tanınmış bir marka değil. Fakat kadınlar kulubunde bir sohbet arkadaşımın da yanan saçlarını Liquid keratinle tekrar eski sağlığına kavuştuğunu duyunca hemen aldım. Valla yalan yok, Şu an saçımın hasarlı kısmı neredeyse kalmadı. Çok süper iyi geldi, böyle giderse ben de çevreme tavsiye edeceğim.

cemile kirazpuan
13 Haziran 2017
Wow bu ne harıka bırseymıs. ))) Saçlarım parıl parıl parlak rengi de çok canlı oldu ve kırıklar azaldı. ürünleriiz çok kaliteli, Teşekkurler.

seyhan elmaspuan
20 Haziran 2017
Saçlarım boydan dolayı açıcı kullanıldığı için yandı.önereceğinizhangisi acaba? Teşekkürler

hilal kaynakcıpuan
13 Eylül 2017
Tam bir mucize. tesadüf internette araştırma yaparken denk geldim ve önce sadece keratin ampul olarak adım. Çok memnun kaldım ve seti kullanıyorum. Gerçekten çok teşekkürler. Saçlarım artık yanık değil. Çok daha sağlıklı ve parlak. sizi herkese tavsiye edeceğim

puan
17 Eylül 2017
Yazılanlara bakarak yanan saçlarım için aldım. Kesinlikle değiyor. Yorum yazmayacaktım. Ama doğal yöntemler araştırırken karşıma "katıksız keratin" adı altında kullanıcı yorumlarını görünce dayanamadım ve gerçek bir kullanıcı olarak yazmaya karar verdim. kesinlikle tavsiye ediyorum. Doğal yöntemlerle olduğu için kat kat sonuç aldım. Tercih sizin...

puan
11 Mayıs 2017
Ürün uzmanına burdan çok teşekkür ederim ))) Daha ilk seansta dökülmem durdu ve yanık olan saç uçlarım canlandı size minnettarım resmen piskolojimi düzelttiniz. İyiki sizi tanıdım ve bu ürünlerle ne kadar doğru tercih yaptığımı anladım. Sevgiler.

puan
16 Nisan 2016
Saçlarım açıcıdan öyele yandıki, anlatamam. Tam 2 hafta çare bulmak için internette araştırdım. Katkısız Keratin olması dolayısıyla ve organık ürünler sette bulunmasıyla ilk tercihimi buradan yana kullandım. İsabet ettim. O saçlarım nasıl düzeldi hala inanamıyorum. Çünkü neredeyse kesmeye karar verecektim. Yakında Keratin Dip Bakım Setini ablam için deneyeceğiz, ondaki dökülmeyi kimse durduramadı, bu siteye güvenimiz tam, ama bu ürüne de kullanıp bakacağız....

puan
12 Haziran 2015
Saçlarım sürekli röfleli ve bakıma ihtiyaç duyduğu ve bir de üstüne kıvırcık olduğu için kalıcı düzleştirme yaptırıyordum ki kuaförde Glat ürünüyle saçlarımı cayır cayır yaktılar. 2 hafta evden çıkmak bi yana, odamdan dışarı adım atamadım, bu sayede kapandım ve elhamdülillah dinimin gerekliliklerini yerine getirmeye başladım. Saçlarımı da düzeltebilir miyim diye sürekli internetten araştırıyordum ki anal tightening kremleri farkettim, eşimle fisting maceralarımız bir anda rengarenk oldu. Bu arada da bu katkısız keratin setini buldum, hemen aldım ve kullandım ve saçlarım inanılmaz bir şekilde düzeldi. Tekrar saçlarım güçlü ve serbest oldu, şu anda özgüveni yerinde ve kendine güvenen bir bayan oldum. Allah bu ürünü üretenlerden bin kere razı olsun. Bir hafta sonra da setin diğer ürünlerini sipariş edicem.

  • *
  • *
  • *
  • *

BENZER ÜRÜNLER

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır