Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti-2

Ürün Kodu: KR3800-2

Marka: Liquid Keratin

Saç Botoksu Full Keratin Yükleme Seti:

 

Yüz çevresinde oluşan kırışık ve sarkmaları gidermek için botoks uygulaması yapıldığı gibi, saçta oluşan yıpranmalar, yanmalar ve kırıklar gibi hasar görmüş saçlar için de keratin saç botoksu kullanılarak saçların onarılması ve yeniden yapılanması mümkün olmaktadır.

Özellikle %100 doğal ve katkısız ve formaldehit keratin arayanlar için en güvenilir ve çift patentli hem Türk Patent Kurumu hemde Uluslararası Patent sahibidir.

Saç Botoksu Full setimiz ile saçlarınızı birkaç seans uygulaması ile rahatlıkla yeniden yapılandırabilirsiniz. 

Liquid Keratin ürünlerimizin 6 yıldan beri büyük bir güvenle yoğun bir satış başarısına ulaşmasından ve Türk Patent Kurumu ile Uluslarası Patent  Birliği Onaylandıktan sonra sahte ve taklit ürünler piyasada artmasına karşı, buna çok dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Not: Ürünümüzün kullanımı ve diğer özelliklerini daha detaylı incelemek için bu sayfanın alt kısma bakınız.

685.00 TL 389.00 TL

Fırsatın Bitmesine Kalan Süre


LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

 

Saç Botoksu Full Keratin Yükleme Seti :

 

Yüzdeki kırışıklıkları önlemede  botoks yöntemi faydalı olduğu gibi, yorgun ve yaşlı saçlarda oluşan yıpranma, aşınma, kırık ve kopmalar gibi problemlerde Saç Botoksu Full seti  ile de saç problemleri çözüme kavuşur. Saçlardaki hasarlı bölgelere dolgu ve kaynak yaparak saçların eski sağlığına kavuşması sağlanır. Bu saç botoksu işlemi sonunda saçlar daha kalın,  canlı, daha güçlü ve parlak bir görünüme kavuşmaktadır. Hasarlı saç liflerin onarılarak ve   birbirine kaynayarak saçların yeniden yapılanması sağlanır. 

Renklendirme ve yüksek ısılı şekil verme işlemlerden; özellikle boyadan, renk açma işlemlerinden, röfleden, ombreden,  platin renklerden, veya düzleştirme, perma, pres, maşa gibi uygulamlardan kaynaklanan sorunları çözmede çok etkilidir. Uluslararası Patent  onaylı ve %100 doğal içerikli ve garantilidir. İçerisinde TUZ, ALKOL, SÜLFAT, SİLİKON, PARABEN FORMALDEHİT İÇERMEZ. Bu bakımdan asla yan etki yapmaz, cilde zarar vermez, maske ve eldiven kullandırmayı gerektirmez. Hamile ve doğum  yapan kadınlar dahi rahatlıkla ve güvenle  kullanabilirler.

 

 

En başta  yıpranma, aşınma,  yanma, zor tarama sorunlarında ve kırık, mat, sert , hasara uğramış, koparak dökülen, incelen saçlarda köklü ve kalıcı  bir saç onarımı  gerçekleştirir. Saç botoks setimizi boyadan önce ve boyadan sonrada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Saç Botoksu setimiz  her biri 20 ml'lik 6 şişe keratin serum içermesiyle çok yıpranmış ve çok uzun saçlarda bolca keratin yüklemesine imkan tanır. Keratin maskesi ve keratin kremi ile de saçlarınızdaki yapılandırma aşaması tamamlanarak saçlar  yeniden yapılanır ve pürüzsüz, ipeksi bir görünüm kazanır. Ve saçta kalan keratin saç kremi  hiçbir şekilde  saçta ağırlık yapmaz ve formaldehit içermez.

 

 

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor ?

 

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

 

 

Saç Botoksu Keratin Yükleme Seti Etkisi Nedir ?

 

Bu sette, ''saf keratin serum'' saça sürülerek ve sabaha kadar bekletilerek keratin proteinlerinin saça kaynaması sağlanır. Sabah durulanır ve keratin maskesiyle 10 dakika uygulama yapılarak keratinlerin iyice yerleşmesi ve saça adapte olması sağlanır. Aynı anda sert kuru ve mat saçların bir kat daha yumuşak parlak ve nemli olması da elde edilmiş olur.

3-4 günde bir ara verilmeden uygulanarak saçlardaki etkisi anında görülür. Sürekli  sık sık renk açma işlemi yapan özellikle platin veya ombreli çok hasarlı saçlarda ürün ilavesi gerekebilir. Hatta omuz boyunu geçen çok uzun saçlarda saçların uzunluğuna orantılı olarak ilave keratin yüklemelerini tavsiye ederiz.

 

 

Saç Botoksu Keratin Yükleme Setine Dahil Olan Ürünler :

 

 1. Saf Keratin (2 kutu) Serum 6x20 = 120 ml
 2. Keratin Maske 250 ml
 3. Keratin Saç Bakım Kremi 200 ml
 4. Keratin Şampuan 350 ml

 

 

 

 

 

 

SAÇ BOTOKSU – DOĞAL KERATİN YÜKLEME SETİ NASIL KULLANIR ?

 

Saç botoksunu kullanmadan 1 hafta önce  herhangi bir saç bakım yağı veya kalıcı düzleştirme gibi işlemler yapmayın. Aksi halde keratinler saçınızda tam kaynamayacaktır. Zayıf ve güçsüz saçlarda boya öncesi uygulanması daha faydalıdır.

 

1- HAZIRLIK AŞAMASI: 

Saçınızı Liquid Keratin Şampuan ve sıcak suyla iki defa yıkayın. Tarayabildiğiniz kadar tarayın, düz bir şekilde kurutun.

 

2- UYGULAMA AŞAMASI:

Saf keratin serumu dipler hariç , her yerine boya yapar gibi uygulayın. Artanı saklayın, yetmezse diğer şişeden takviye edin. Saçınızı sarmadan ve toplamadan tam kuruyana kadar (6 saat ya da  2-3 gün) bekletin.(Zamanınız kısıtlı ise 5 dakikada bir ılık fön yardımıyla bir saatte de kurutabilirsiniz). Tülerik, tiftik olmuş saçların yapışmaması için ıslakken 5 dakikada bir tarayın, tararken fazla zorlamayın. Saçlar kurudukça sert bir görünüm alabilir. Endişe etmeyin, maske ve kremi uygulayınca yumuşak ve ipeksi olacaktır.

 

3- DURULAMA VE BAKIM AŞAMASI: 

Kuruyan saçınızı ılık suyla durulayın. Nemli saçınıza, dipler hariç, maske uygulayın. 15 dakika sonra durulayın.  Fazla suyunu alın. Saçta kalan Keratin Bakım Kremini uygulayın. Durulamadan işlemi bitirin.

 Bu uygulamayı set olarak ortalama 3 günde bir tekrarlayın. Liquid Keratin Şampuan ve Kremi her gün, Maskeyi haftada 1-2 defa kullanabilirsiniz.

 

UYARILAR: Uygulanacak seans sayısı ve keratin serum miktarı saçınızın uzunluk ve yıpranma derecesine göre artabilir. Saçlarınız çok uzun ve yıpranmış ise keratin yüklemesine, ürün takviyesi yaparak 3 günde bir ara vermeden devam etmelisiniz.

 

Saç Botoksu Keratin Seti İçeriği ;

 

Keratin saç bakım kremi içeriği: (pH değeri 4,4'tür) Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion

Saf Keratin (2 kutu) Serum 6x20 = 120 ml:Camellia Sinensis Leaf Extract, Articum Lappa Root Extract, Lawsonia Inermis (Henna) Extract Humulus Lupulusb(Hops) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Biotin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D- Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranio,  Hydrolyzed Keratine, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Extract, Equisetum Arvense Exstract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica (Nettle) Leaf Extract

Keratin Şampuanı İçeriği: (pH değeri 5,5'tir) Aqua, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Hydrolyzed Keratine, Myrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium Laurylsulfate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside**  Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronicacid*, Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate, Xanthan Gum,Citric Acid Anhydrous*, Perfume.

Keratin Maske İçeriği: (pH değeri 3.3'tür) Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion

 

 

 NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 nolu telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
Gülenay Kırışpuan
20 Temmuz 2019
Uzun zamandır saçlarıma bakım yapmıyorum bu saç botoksunu yaptırdım ve benim için genel bir bakım oldu çok memnun kaldım sizlere de tavsiye ederim arkadaşlar ????

selvi e.puan
04 Mayıs 2019
Yanan saç bakım seti alıcaktım ama saçlarım uzun olduğu için müşteri hizmetleri saç botoksu seti almamı önerdi. Saç botoksu keratin yükleme seti aldım keratinler saçıma bu şekilde tam yetti ayrı ayrı almak zorunda kalmadan saçlarımdaki yanıklardan kurtuldum. Sadece kargom 2 günde geldi

serap arslanpuan
04 Nisan 2019
kuru ve mat saçlarıma kullanmadığım yağ kalmadı genede düzelmedi.Sonra hair botox yaptık.Gerçekten saç botoksu mucizevi birşey.

mihriban c.puan
04 Nisan 2019
Saçlarımda aşırı yıpranma ve kuruluk vardı.ne yapıcam ne yapıcam derken hair botox diye bir şey duydum. Saç botoksu yaptıranlar ülkeye saç botoksunu getiren bu firmayı önerdi. aldım 2 ay kullandım ve şuan saçlarım ipeksi bir halde.Gerçekten minnettarım liquid keratin..

Nazike P...puan
28 Kasım 2018
Ürünlerinizden çok memnun kaldım sadece bulunduğum yerdeki kargo sıkıntılı olduğu için 1 gün geç geldi ama ürünlerin kalitesi ve paketlemenin kusursuz olması saçlarım kendine geliyor kullandıkça

Fatma Nurpuan
23 Kasım 2018
Ürünlerinizi ilk defa kullandım ve değişime kendim bile inanamadım saçlarım çok güzel doğal görünüyor uçlardaki sorunu çözüm şimdi de dökülme için aldım onun için de yorum yazacağım kullandıktan sonra.

Gülizar K.puan
21 Kasım 2018
Yanan saç bakım seti alıcaktım ama saçlarım uzun olduğu için bunu aldım keratinler saçıma bu şekilde tam yetti ayrı ayrı almak zorunda kalmadan saçlarımdaki yanıklardan kurtuldum.

 • *
 • *
 • *
 • *

BENZER ÜRÜNLER

 • Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1
  %46
  615.00 TL332.00 TL
  Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Keratin Seti
  %46
  315.00 TL169.40 TL
  Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Keratin Seti

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey)
  %49
  265.00 TL136.40 TL
  Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey)

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti
  %57
  513.00 TL223.00 TL
  Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratin Saç Dökülme Seti Full
  %56
  350.00 TL154.90 TL
  Keratin Saç Dökülme Seti Full

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1
  %57
  615.00 TL264.90 TL
  Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Hızlı Saç Uzatma 4'lü Set Full
  %55
  490.00 TL219.90 TL
  Hızlı Saç Uzatma 4'lü Set Full

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Hızlı Saç Uzatma Seti Mini
  %45
  235.00 TL129.90 TL
  Hızlı Saç Uzatma Seti Mini

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yanan Saç Keratin Bakım Seti Full
  %41
  495.00 TL290.40 TL
  Yanan Saç Keratin Bakım Seti Full

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili 2
  %45
  760.00 TL418.00 TL
  Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili 2

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır