440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Saç Bakım Maskesi ve Faydaları

Saç Bakım Maskesi ve Faydaları

Saç bakımı konusunda bir devrim gerçekleşiyor. Artık içeriğini bilmediğiniz, saçlarda neden döküntüler yaşadığını anlamadığınız, büyük alerjik reaksiyonlarla uğraşmadığınız bir ürün, Liquid Keratin markası ile sizlerle içeriğinde saf keratin proteini bulunduran saç bakım maskesi, saçı besler ve bakımını yapar. Her türlü saç probleminiz için özel hazırlanmış setlerimiz, e internet sitemize ulaşabilirsiniz.

Farklı saç tipleri olduğu gibi farklı saç sorunları da mevcuttur bunlar için genel bir bakım önermek yerine her biri için özel tasarlanmış ürünlerimiz mevcuttur. Bu da ürünlerimizden etkili sonuçlardan birini veren saç bakım maskesidir. Duştan sonra saçımızı kurutmadan tümüne uygulayarak 10 ile 15 dakika arasında bekletiniz daha sonra ılık su ile durulayınız.

Saç Bakım Maskesi İle Farklı Saçlara Özel Bakımlar

Kullanımda saçınızı sıkarak elimizde kalan kremi tekrar Masaj yaparak geri uygulayabilirsiniz. Bu işlemi Haftada bir iki defa uyguladığınızda saçlarınızda gözle görülür bir iyileşme fark edeceksiniz. Artık açılması zor karışık saçlarınızı çok kolay bir şekilde tarama ve şekil verme işlemlerini yapabilirsiniz. Tek bir kutu saç bakım maskesi Size en az 3-4 ay bir sürede yeterli gelecektir. Uygulamayı herhangi bir eldiven yapmadan rahat bir şekilde uygulayabilirsiniz herhangi bir zararlı madde veya kimyasal olmadığı için içeriği sizin ellerinizle veya beğen herhangi bir yerinize yanma, kaşınma gibi bir reaksiyon vermeyecektir. Kullanılan sureye göre ürünün fiyatı gayet uygundur piyasada olan diğer ürünler gibi verilen paranın karşılığını almadan sizi mutlu sonuçlarla bırakmayacaktır. Uygulamadan sonra saçınızda kalan ürün hiçbir şekilde size yapış yapış bir his vermeden saçınızda kuruyarak çok daha besleyici ve işlemlerden koruyan bir tabaka halinde durur.

 

Koruma özelliğine devam ettirir ve size hiçbir rahatsızlık vermez. Saçınızı işlemden sonra da korumaya devam eden saç bakım maskeleri size ağırlık yapmaz aksine saçınızdaki hafifliği kuruma işleminden sonra hissettirir. Kolay uygulaması yapmadan sizlere evinizde rahatça kendinize bakım yapabileceğiniz ürünlerinin rahatlığını keşfedin. Ücretsiz ve hızlı kargo işlemimiz ile kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme, havale, EFT gibi kolay işlemlerle sizleri hiçbir zorunluluk yaratmadan kolayca ürüne ulaşma fırsatı veriyor. Artık kafa derinize yapışmış sönük saçlardan sizleri kurtarıyor hızlı bir şekilde saçlarınızı iyileştiriyoruz. Mutlu saçlar mutlu insanlar hedefliyoruz.saç bakım maskesi ve faydaları

Saçlarımızın daha sağlıklı, bakımlı, hacimli ve dolgun görünmesini sağlamak için "saç bakım maskesi" kullanmak gereklidir. Düzenli kullanım sonrasında saçlarınızı yeniden onarıp yapılandırarak etkisini gösterir. 

Nemlendirici Saç Maskesi

Bu maskeler sadece saçın yüzeysel görünümü değil aynı zamanda saç derisindeki sorunların giderilmesinde de yardımcı olacaktır. Evde basit malzemelerle hazırlanabilir ya da kuaföre gidip yaptırabilirsiniz. Bunun dışında da kolay kullanımlı keratin içerikli "saç bakım maskeyi" alıp evde kendiniz de uygulayabilirsiniz. Saç ve saç derinizdeki nem dengesini ayarlayarak saçlarınıza ipeksi yumuşaklık katar. 

Saçı yavaş uzayanlar, boyadan dolayı saçları yıpranmış olanlar, canlılığını ve parlaklığını kaybetmiş saçlara saç bakım maskesi uygulamak saçı besleyerek güçlendirecektir. Kimi ürünlerde deriye teması şeklinde uygulanırken kimi ürünlerde de deriye teması gerçekleştirilmeden uygulanması gerekmektedir. Hangi maskeyi ne şekilde kullanacağınız saç yapınıza ve saçınızdaki soruna göre değişiklik gösterir. Buna dikkat etmelisiniz.  Evde ki malzemelerle yapabileceğiniz saç bakım maskesi tarifleri de vardır. Bunlar arasında; yağlı saçlar için yoğurt ve yumurta ile hazırlanan maske, bal ve yumurta sarısı ile hazırlanan maske, karbonat ve sirke ile hazırlanan maske.

Kuru saçlar için yapılan maskeler arasında; yumurta akı ile yapılan maske, Hint yağı ve konyak ile yapılan maske. İnce telli saçlar için yapılabilen maskeler arasında; buğday özü ile yapılan maske. Yıpranmış saçlar için yapılabilen saç maskeleri arasında; Hint yağı ve yumurta sarısı ile yapılan maske. Kırık saçlar için yapılabilecek saç maskesi arasında; bal, sirke ve badem yağı maskesi yer alır.

Saç Bakım Maskesi ve Faydaları

Keratin Saç Maskesi

Güçlü ve sağlıklı saçlara sahip olmak için keratin içerikli saç bakım maskesi kullanarak saçlarınızı köklerinden uca doğru beslenecek ve saç telleriniz hacim kazanacaktır. Keratin Maskesinin evde uyguladığınız el yapımı maskelerinden farkı veya diğer markalardan farkı her yerde bulunmayan saf keratin içermesi hem doğal olması hem de besleyici bitkisel ürünlerinde içinde barındırmasıdır.

Saç Bakım Maskesi İle Saç Bakımında İpuçları

İşlem görmüş saçlar da memnuniyet oranı çok daha fazla şekilde görülecektir çünkü çok daha fazla zarar görmüş saç tellerini olduğundan çok daha sağlıklı hale getirir ve görünüşünüz de hızlı bir geri dönüş sağlar. Sorunsuz ve kolay bakım uygulaması ile evinizde rahatça uygulayabileceğiniz bakım maskesinin içeriğinden dolayı herhangi bir sorun yaratmaz ve sizleri içerik açıklama bölümlerinden başka herhangi bir madde yoktur. Gerekli denetim ve testler geçmiş ve sizlere gönül rahatı ile kullanmanızda herhangi sorun çıkartmaz. Kandırılmadan, gerçek çözümlü keratin saç bakım maskemiz saçlarınızı dipten uca rahatlamış saçlar sağlar.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
20 Mayıs 2019
Makale için teşekkürler. Ben kuaförde saç maskesi yaptırıyordum. Orada yaptırmış olduğum maskelerde genelde sorun çıkıyordu. İçinde kimyasallar vs. bulunuyordu. Doğal keratin maskeyi keşfettikten sonra evimde doğal keratinle saç bakım maskesi yapmaya başladım ve sonuçtan memnunum.

18 Nisan 2019
Saç bakım maskesi kullananlardan aldığım tavsiyeyle ürünlerinizden aldım kullanıyorum. Daha yeni başladım şimdiden saç bakım maskesi etkisini gösteriyor gibi.teşekkürler

13 Nisan 2019
saçlarım cansız ve mat görünüyordu denemediğim kullanmadığım maske ve yağ kalmadı saçlarım yıkandığında ilk güzel parlak görünüyor bir kaç gün sonra yine eskisi gibi mat bir görünüm alıyordu daha önce kullandığım liquid keratinin serumunu kullanmıştım memnun kalmıştım şimdide maskesini denedim gerçekten saçlarıma çok iyi geldi kuru ve mat saçlarım artık canlı ve parlak hemde ipek gibi yumuşacık

13 Nisan 2019
saçlarım cansız ve mat görünüyordu denemediğim kullanmadığım maske ve yağ kalmadı saçlarım yıkandığında ilk güzel parlak görünüyor bir kaç gün sonra yine eskisi gibi mat bir görünüm alıyordu daha önce kullandığım liquid keratinin serumunu kullanmıştım memnun kalmıştım şimdide maskesini denedim gerçekten saçlarıma çok iyi geldi kuru ve mat saçlarım artık canlı ve parlak hemde ipek gibi yumuşacık

10 Nisan 2019
Saçlarım kuru ve mat görünüyordu bu durumdan çok rahatsızdım sürekli saçlarıma badem yağı, çam terebent gibi saç bakım yağları ile saçlarıma bakım yaptım ama sonuç alamadım sonra internetten araştırma yaparken keratin saç bakımı maskesiyle tanıştım birkaç defa uygulama ile saçlarım düzeldi saç bakımı maskesinin faydalarını kısa sürede aldım.

10 Nisan 2019
Saçlarım kuru ve mat görünüyordu bu durumdan çok rahatsızdım sürekli saçlarıma badem yağı, çam terebent gibi saç bakım yağları ile saçlarıma bakım yaptım ama sonuç alamadım sonra internetten araştırma yaparken keratin saç bakımı maskesiyle tanıştım birkaç defa uygulama ile saçlarım düzeldi saç bakımı maskesinin faydalarını kısa sürede aldım.

Hümeyra Çallı
08 Aralık 2018
Saç bakım maskesi faydalı olmasının yanı sıra kullanımı da kolay ve pratik olmalı benim için bunların hepsine keratin maske de kavuştum sonunda doğal ürün olması saçlarım da fayda göstermesi ve kolay ve hızlı bir şekilde uygulanması çok güzel ayrıca bu güne kadar saç bakım maskesi olarak kullandıklarımın kendimi kandırmaktan başka işe yaramadığını farkettim yazınız ve keratin maske sayesinde artık saçlarım yumuşacık ve dolgun bakımlı görünüyor.

Alışveriş Sepetim