Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili 1

Ürün Kodu: KR1300

Marka: Liquid Keratin

Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili Set 1 

 

Garantili Keratin Saç Bakım Seti sayesinde, evde yapacağınız Saç Botoksu ile boya, düzleştirme, renk açma, fön, maşa, deniz, güneş, tuz ve radyasyonun etkisiyle yıpranmış, yanmış ya da aşırı kırık, çabuk kopan, sert, kuru, mat ve zor taranan saç problemleri son buluyor. 

Türkiyenin ilk Uluslararası Patentine sahip olan ve saça botoks etkisi gösteren Garantili Keratin Saç Bakım Setidir.

Formeldehit ve benzeri zararlı kimyasal katkı içermez, slikon barındırmaz. Saça ve cilde zarar vermez. Yan etki yapmaz. Hamileler ve çocuklar rahatlıkla kullanabilirler.

Not: Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili Set 1 kullanımı ve diğer özellikleri daha detaylı incelemek için alt kısma bakınız.

660.00 TL 345.95 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

KERATİN SAÇ BAKIM SETİ NEDİR VE NASIL KULLANILIR? 

 

Keratin, saçların %73'ünü oluşturan, zayıf ve güçsüz saçları güçlendiren, bir proteindir. Göz çevresindeki ve yüzde oluşan kırışıklıkları gidermede botoks yöntemi kullanıldığı gibi: Keratin proteinleri de yıpranmış, aşınan saç yüzeyine dolgu yaparak,  pürüzsüz,  parlak ve daha kalın yapmasıyla, saçları daha sağlıklı görünüme kavuşturmaktadır. Özellikle saç boyama, düzleştirme, şekillendirme, güneş, rüzgâr, stres, sülfat ve paraben gibi etkenlerden oluşan saç  problemleriniz, Keratin saç Bakım Seti - Garantili Set 1 ile evde yapacağınız saf keratin içeren saç botoksu saç problemlerinize son verecektir. 

Keratin Saç Bakım Seti ile evde saç botoksu yapmanın en iyi yolu, saça saf, doğal ve katkısız keratin yüklemektir. Bu bakımdan kuaförlerde saça çok yüksek ısı ve kimyasal içeren Keratin Saç Bakım Ürünleri ile  saça keratin bakımı yapmanın kalıcı etkisi olmamaktadır. Hatta saçı, fazlasıyla yorar ve yıpratır.  %100 güvenli ve garantili Saf Keratin içeren ve Hem Türk Patent Kurumundan Hem de Uluslararası Patent Birliği tarafından çifte Patentli Keratin markası olan LIQUID KERATIN kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece yanan, yavaş uzayan, yıpranan, incelen, koparak dökülen, kırılan ve zor taranan saçlarınız evde kolayca yapabileceğiniz Saç Botoksu ile problem olmaktan çıkıyor.  

Türkiye'nin ''Türk Patent ve Marka Kurumu'' tarafından 201712588 nolu Patent Numarası ile koruma altına alınan ilk Doğal Keratin Yükleme Seti, yaptığı başvuru ile Hem Türk Patent Kurumundan Hem de Uluslararası Patent Birliği tarafından 2018-GE-360832 nolu başvurusu ile çift patentli olma özelliğine kavuşmuştur. Ürün içerisinde TUZ, ALKOL, SÜLFAT, SİLİKON, PARABEN FORMALDEHİT İÇERMEZ.

Sitemizde setler menüsünde bulunan ve 4 parça ürünlerden oluşan Yıpranan Saç Bakım Setimize bu sette Keratin Yağı da ilave edilerek, saçın 2. aşamadaki lazım olan nemlendirme ve beslemeyi yaparak saçları bir kat daha yapılandırır ve saç liflerine koruma yapararak yıpranmasına fırsat vermez.

 

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

 

Keratin Saç Bakım Seti - Garantili 1 Nasıl Etki Ediyor?  

Yoğun işlem gören saçlar bazen kazaya uğrayarak yanarlar, ya da zamanla yıpranırlar. Yani saçlar zamanla keratin kaybına uğrarlar. Saçın ana maddesi keratindir. Eksilen, kaybolan keratinlerin tamamlanması için saça keratin yüklenmesi yapılır. İşte Keratin Saç Bakım Seti - Garantili Set 1 saça sürülerek, içeriğindeki mikro keratinler, saçın çatlak ve kırıklara hızla yerleşerek saç botoksu yapar. Saçlara hem dolgu, hem kaynak yaparak saçın onarılmasını gerçekleştirirler. Aynı zamanda saçın çevresinde, adeta bir kalkan oluşturarak saçı kaplar. Keratin Saç Bakım Seti - Garantili Set 1 saçları daha kalın ve pürüzsüz yaparak, işlemlere karşı saçın direncini arttırır ve saçın yüzeyini sıva gibi kaplar. Saç daha parlak ve pürüzsüz olurken, çok daha kolay taranır hale gelir.

 

Keratin Saç Bakım Seti - Garantili Set 1'in Diğerlerinden Farkı Nedir?

Keratin Saç Bakım Seti - Garantili Set 1, Türkiye’nin ilk saça botoks etkisi yapan kalıcı etkiye sahip ve memnuniyet garantisi veren Keratin Saç Bakım Onarım Setidir. Tamamen doğal yöntemler ile saça yüklenir.  Kimyasal içermez, yan etki yapmaz, saça ve cilde asla zarar vermez. Keratin Saç Bakım Seti - Garantili 1 ürününü hamileler rahatlıkla kullanabilirler. Keratin Saç Bakım Seti yıkamayla ve zamanla saçtaki etkisi asla kaybolmaz.

 • Keratin Saç Bakım seti saçın içyapısına hâkimiyet kurarak kalıcı çözüm sağlar.
 • Keratin Saç Bakım seti Kısa sürede saçı yapılandırarak yoğun nem yükler.
 • Saçın hassasiyetine göre kür halinde uygulanması durumunda daha etkili ve daha verimli olur.
 • İçeriğindeki doğal keratin ve proteinler sayesinde saçın hasarlı noktalarına dolgu yaparak ''keratin saç botoksu'' faydası sağlar. 
 • Keratin Saç Bakım seti - Garantili 1 Nolu sete ilave olarak, (kuru, sert ve mat saçlar için) Keratin Yağı ile yeniden yapılanan saçlara 2. aşamada saça nem, yumuşaklık, dolgunluk ve koruma sağlar.  

 

 

Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili 1 Kullanımı

Uyarı: Keratin Saç Bakım seti  ile saçınıza keratin yüklemeden en az bir hafta önce, herhangi bir saç bakım yağı kullanmayın. Kuaförde kalıcı bakım ya da düzleştirme yapmayın.  

Keratin Saç Bakım seti  içindeki Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan ile saçınızı iki defa yıkayın. Saçınızdaki fazla suyunu havluyla alın ve saçınızı tarayın. Mümkünse sıcak düz fön çekerek saçınızı tamamen kurutun.  Liquid Keratin Serumu saç dipleri hariç tüm saçınıza boya yapar gibi sürün ve tam kuruyuncaya kadar 5-6 saat bekletin. Bu esnada saçınızı toplamayın ve sarmayın ıslakken yatmayın. Saçlarınız ıslakken 5-10 dakikada bir saçınızı tarayın. Saçınızın daha çabuk kuruması için 5-10 dakikada bir ılık ayarda düz fön çekebilir ve saçınızın düz bir şekilde kurumasına yardımcı olabilirsiniz. (Saçlarınız kuruyunca birbirine dolaşır ya da yapışırsa taramak ve fön çekmek için zorlamayın.) Saçlar tamamen kuruduktan sonra ılık suyla bol bol durulayın.

Fazla suyu alınmış olan hafif nemli saça Liquid Keratin Maskenizden bolca uygulayın ve 10-15 dakika sonra tekrar durulayın. 

Yine fazla suyunu alın ve nemli saçınıza  Liquid Keratin Saç Kreminden yine bolca uygulayın ve işlemi sonlandırın. Keratin saç bakım kremi saçta kalma özelliğine sahiptir, saça ağırlık hissi vermez. Uygulama yapıldıktan sonra durulama işlemi gerektirmez fakat saçınızı yıkadığınız taktirde saçtaki kalıntıları kolaylıkla arınır. 

Keratin Saç Bakım Seti ile yaptığınız kertin yükleme uygulamasını 3 günde bir tekrarlayın. Serumlar bittiğinde saçınız tam olarak onarıldıysa, tekrar kullanmak zorunda değilsiniz. Bunun dışında şampuan ve kreminizi her gün, maskenizi ise haftada 1-2 defa kullanabilirsiniz. Bunlar size yaklaşık 2 ay yetecektir. Ayrıca çok uzun veya çok hacimli saçlara ve defalarca röfle, renk açma ve düzleştirme yapılarak aşırı yıpranmış saçlara, Keratin 3’lü Serum kutusunu ya da keratin sprey 50 gr ürünümüzden ilave satın almanızı ve seanslara 3 günde bir ara vermeden devam etmenizi tavsiye ederiz. Çok uzun veya aşırı yanmış, yıpranmış saçlarda tedavi süresinin uzamasından tereddüt etmeyin. 

 

Keratin Serumların Tamamı Bittikten Sonra, Keratin Yağı Kullanımı

Keratin yağı; yıkanmış ve fazla suyu alınmış hafif nemli saça dipler hariç, her yerine yeteri kadar sürülür. Sabaha kadar saçlar açıkta bekletilir. Sadece saçlar ılık suyla hafifçe durulanır. İsteğe göre saça şekil verilerek  işlem sonlandırılır.  Bu uygulama ortalama 10 günde bir yapılması yeterlidir. Keratin bakım isteğe göre daha sık veya seyrek kullanılması mümkündür. Ayrıca tercihe göre argan yağı tarzında da günlük saç uçlarına sürülür isteğe göre durulanabilir veya saçta bekletilebilir.  

Keratin serumlarını tamamen bitirmeden, ya da tedavi tam tamamlanmadan, Keratin Yağını kullanmayın, keratinlerin saça tutunmasına mani olabilirler.

 

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 numaralı telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

 

Keratin Saç Bakım Seti Garantili Keratin Saç Bakımı Set Ürünleri :

 

 • Liquid Keratin 3lü Serum    (20 ml x 3 = 60ML)
 • Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan     ( 350ML )
 • Liquid Keratin Saç Kremi   ( 200ML )
 • Liquid Keratin Maske         ( 250ML )
 • Liquid Keratin Yağı             ( 50ML )

TOPLAM GRAMAJ 910ML

 

Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili Set 1 içeriği:

 

Liquid Keratin Maske İçeriği; (pH değeri 3.3'tür)Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimetricone,  Hydroxyethylcellulose, Amodimetricone,  C-11- 15 Pareth-5, C-11-15 Pareth-9, Aloe Barbadensis LeafExtract, Propylene Glycol, Dimethircone, Parfume, Glycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzaate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-10, Triethanolamine, Hydrolyzed, Keratin, Argania Spinosa Kemel Oil, Persea Gratissia, Oil, Citricacid, D- Limonene, Hexyl Cinnamal

 

Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan İçeriği; (pH değeri = 5,5): Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu),  Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract  (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid (Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate (Koruyucu), Benzyl Alohol (Koruyucu), Dehydroacetic (Koruyucu), Olea Europaea Leaf Extract (Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate (Koruyucu), Benzoicacid (Koruyucu), Amy Cinnamol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamol, CL 12480

 

İntense (Yoğun) Keratin Serum Ürün İçeriği: Hydrolyzed Keratine, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Extract, Equisetum Arvense Exstract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica (Nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Articum Lappa Root Extract, Lawsonia Inermis (Henna) Extract Humulus Lupulusb(Hops) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Biotin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D- Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geraniol

 

Keratin saç bakım kremi içeriği: (pH değeri 4.4'tür)Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANINIZ VAR MI?

Evet kredi kartına 3 ile 6 taksit yapma imkanınız var. Online olarak sayfamızdan işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca kapıda ödemelerde önce kredi kartı ile tek çekim işlem yaptıktan sonra kendi bankanız tarafından size aynı şekilde taksitlendirme imkanı tanır.

Müşteri Hizmetleri : 0(537) 263 80 50

KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMA İMKANINIZ VAR MI?

Siz değerli müşterilerimiz için, ürünlerimizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak iki farklı şekilde temin etmenize  imkan sağlıyoruz.

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE HİZMET SAĞLIYORSUNUZ?

Sizlere daha hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermek için Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

KARGOM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

İstanbul içi ve civarına ve 600 kilometre kadar bir günde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Daha uzun mesafeler söz konusu olduğunda ise iki üç dört gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir. İlçeden yapılan siparişlerde bu süre değişim gösterebilmektedir. Aras kargo, MNG ve Sürat Kargo gönderi takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

KERATİN İÇERİKLİ ÜRÜNLERİNİZDE SAÇ DÜZLEŞTİRME ETKİSİ VAR MI?

Ürünlerimiz kimyasal katkı maddeleri içermediğinden  saçlarınızda düzleştirme etkisi yaratmaz. Ürünlerimizin içeriği doğal olup düzleştirme gibi zararlı dış etkenlerden yıpranan saçı onarıp yeniden yapılandırır.

KERATİN SERUM ÜRÜNÜNÜZDE FORMALDEHİT VE BENZERİ GİBİ KİMYASAL MADDELER VAR MI?

Keratin serum ürünümüzün içeriğinde formaldehit ve benzeri zararlı  kimyasal madde  bulunmamaktadır. Organik olan ürünlerimiz size kimyasal ürünlerden yıpranan saçlarınızı onarmak için imkan sunuyor. Ürünlerimiz cildinize zarar vermediği gibi hamile kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu ürünlerimizi eldiven kullanmadan gönül rahatlıyla kullanabilirler.

ÜRÜNLERİNİZİ SET HALİNDE KULLANMAK ZORUNDA MIYIM? AYRI AYRI KULLANSAM FAYDALI OLMAZ MI ?

Ürünlerimizle yeni tanışmışsanız saçınızın onarım ve iyileştirme sürecini kısaltmak ve hızlı bir şekilde doğal yapısına dönmesini sağlamak için başlangıç olarak set kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçınızın ilk iyileşme süreci tamamlandıktan sonra ürünlerimizi ayrı ayrı kullanmanız ürünlerimizin etkinliğini azaltmamaktadır. 

HAMİLE VE EMZİREN ANNELER ÜRÜNLERİNİZİ KULLANABİLİR Mİ?

Ürünlerimiz doğal içeriği ve yapısı sayesinde her yaş kullanıcının gönül rahatlığı ile kullabileceği ürünlerdir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde anneler rahatlıkla ürünlerimizi kullanabilirler. Ayrıca hamilelik dönemlerinde bazı kadınlar saçlarında dökülme gibi problemlerle karşılaşmaktadır. Dökülme karşıtı ürünlerimizi bu dönemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİNİZDEN FAYDA GÖRECEK MİYİM BUNU GARANTİ EDEBİLİR MİSİNİZ?

Keratin serum ve setlerimiz saç onarımı ve bakımında sizlere kesin çözüm sağlıyor ancak her saçın yapısı ve deforme durumu farklı olduğu için saçınıza uygulanacak bakımın seansı değişiklik gösterebilir. Örneğin; sık yıpranan röfleli saçlarda istenilen sonuca ulaşmak için en az 2 kutu keratin uygulaması yani 6 seans uygulama yapılması gerekir. Dökülme ve hızlı uzama gibi setlerde kişinin bünyesine, vücut yapısına, stres ve yaşam şartlarına bağlı olarak ürünlerimizin  etkisi çok değişkenlik gösterebiliyor. Ürünler öncelikle saçınızın deforme olan yapısını onardığı için ürünün devamlı ve düzenli kullanılması sizi kesin sonuca ulaştıracaktır. 

ŞAMPUANINIZ NEDEN ÇOK KÖPÜRMÜYOR?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

ÜRÜNLERİNİZİ TEMİN EDEBİLMEK İÇİN SİZİ ZİYARET EDEBİLECEĞİMİZ OFİSİNİZ VAR MI?

Şirketimiz ürün satışlarını şuan sitemiz üzerinden yapmaktadır. Ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize daha rahat ulaştırmak için eczanelerde satışa sunma çalışmalarımız devam ediyor.

MAĞAZANIZ VAR MI?

Mağaza açma, kiralama, personel gideri ürün maliyetini çok arttırmaktadır, ve size en az iki katına gelmektedir. Bunun için pek yakında eczanelerde çalışmamız devam etmektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Sinem hanım, hem boyadan önce hem boyadan sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz ürünleri saçlarınızdaki talihsiz durum hakkında uzmanımızla 0537 623 8050 nolu telefon üzerinden görüşüp daha kesin sonuçlar elde edebilirsiniz.

Sinem f.puan
09 Haziran 2018
Merhaba saçımın geçirdiği talihsiz işlemden dolayı şuanda berbat durumda açıcı kullanıldı üzerine cila boya üç gün sonra dibi turunculaştı tekrar gittim ve iki kere dip boya yapıldı saçım almıyormuş güya saçımın yapısı kalın ve kabarık şuanda okadar berbat görünüyorki bu işlemin üzerine tekrar düz boyatmam lazım çünkü yapılan işten dolayı renkte çok kötü gözüküyor boyma yapıldıktan sonramı kullanmam gerekiyo yoksa boyadan öncemi biran önce kullanmaya başlamak istiyorum inanın uykularım kaçtı acil yardımınızı bekliyorum

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Gülşah Hanım Merhaba, Öncelikle geçmiş olsun, saçlarınız ciddi yıpranma geçirmiş. Fakat bu tür saçların panzehiri olan Liquid Keratin mega keratinsizin derdinize derman olacak kadar güçlü bir set. Bir an önce kullanmaya başlayıp sonuçlarını görebilirsiniz. Firmamız sadece hasarlı saç üzerine çalışan ve uzman olan tek firmadır. İçiniz rahat olsun güvenle alıp kullanabilirsiniz. Keratin Bakım

Gülşah H.puan
09 Haziran 2018
Öncelikle yorumların hemen hemen hepsini okudum ancak aklıma takılan bazı sorular var sizin icin tekrar olacak ancak bilgilendirirseniz çok mutlu olurum benim saçlarım kuru mat ve uçları çok kırık omuz hizama geldikçe kırıklar çoğalıyor kestiriyorum ve saclarimi bir turlu uzatamıyorum saçlarım kıvırcık ancak ben gecmisten bir iki yıl öncesine kadar sürekli presle duzlestiriyordum simdi ise sürekli fön çektiriyorum sanırım ondan oldu ancak düzeltmek istiyorum saçlarımı hangi ürünü önerirsiniz hangi üründen almalıyım şimdiden teşekkür ederim

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Kemal bey, ürünlerimiz unisex, yani hem erkek hem de kadınlarda kullanılır

Kemal H.puan
09 Haziran 2018
Bu erkekler içinde uygun mu ?

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Elif Hanım öncelikle geçmiş olsun.Gerçekten de saçlarınız ciddi bir kazaya uğramış. Ancak saçınızı Garantili 1 nolu bakım seti ile toparlayabiliriz. Çünkü buözellikle röfleden açıcıdan yani oryalden yanan saçları oldukça iyi toparlıyor kurtarıyor. Düzgün kullanırsanız herkes gibi siz de mutlu olacaksınz. Keratin Bakım

Elif H.puan
09 Haziran 2018
Saçlarıma röfle yaptırdım bayağı oryal kullandı kuaför sonra beğenmedim iki kere kahve rengine boyadım şuan saçlarım berbat durumda ıslakken lastik uzuyor ve kopuyor ne önerirsiniz lütfen yardım edin

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Gökhan bey, tabiki bu setimizi kullanabilirsiniz saçlarınızın durumu hakkında uzanımızla 0537 263 8050 nolu telefon üzerinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

gökhan b.puan
09 Haziran 2018
benım saçlarım cok sık gür ama hiç parlak değil :( ne öneririsiniz buişe yarar mı cevap verırsenız sevınırım.

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Gülnaz ve Ebru Hanımlar, merhabalar, Her ikinizin de dökülmesi yoğun ve ciddi boyutta olduğu anlaşılıyor. Bu durumda acilen bu Keratin Dip Yağı başlamanızı önemle tavsiye ederiz. 1-2 haftada olumlu sonuçları alacaksınız. Ayrıcaiçinde bulunan 4 ana üründen biri ince telli saçlara faydalıdır. Bu da sizin bir avantajınız olacaktır. Ancak ne varki saçlarınızdaki incelme ve kırık ve yıpranmalar için Garantili 1 nolu seti tercih edebilirsiniz. Ya da bir kutu 3 lü setten kullanmanızı tavsiye ederim. Ürün memnuniyet garantili olduğundan , mutlaka olumlu sonuç alacaksınız. KERATİN BAKIM

Ebru K.puan
09 Haziran 2018
Merhaba . Benim saçlarım omuzlarımda ve tepe kısmı kel denecek kadar açık çok üzülüyorum saçlarım uçlara doğru inceliyor bubana uyar mı lütfen yardımcı olur musunuz ?

Gülnaz H.puan
09 Haziran 2018
Merhabalar benim saçlarım belime geliyor. boyama falan yapmadım şimdiye kadar ama düzleştirici ve diğer ürünleri kullanarak saçlarımı kırdım yıpranma oldu ve dökülmesi mevsimlerede bağlı olarak birtürlü durmuyo. ve saçlarım ince. Hem saçlarımın kalınlaşması çoğalması hemde dökülme ve yıpranmayı engellemek için ne yapmalıyım.

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Sema Hanım Merhaba, etkisi belli sürede geçen keratin bakımlar kimyasal içerikli olup, saça belli süre etki eden niteliktedirler. Liquid keratin serum ise doğal olup, saçınızı onarıcı özelliktedirler. Onarılan ve dolgu yapılan saçınız pürüzsüz hale gelir ve taranma kolaylığı gerçekleşir. Bu olumlu sonuçları net alabilmeniz için, ürün uzmanımız ile 0537 263 80 50 den iletişime geçmenizi ve daha kesin sonuçlar almanızı tavsiye ederiz.

Sema h.puan
09 Haziran 2018
merhabalar saçlarım sarı ve çok işlem yaptırmaktan inceldiler,döküldüler ve özellikle uçları kuruyup kırılıyorlar.. ek olarak aşırı derecede seyrelmeler mevcut..korkarım bu gidişle kel kalıcam üstelik yıllardır aynı boyda hiç uzamıyorlar..bir çok çeşitli ürününüz var ve ben hangisini kullanmalıyım bilemiyorum..keratin yüklemesi diye bi tabir var halk arasında.. sizin ürünleriniz bakım mı yapıyor yoksa yükleme denilen olayın ta kendisimi..zira yükleme yapmadan sadece bakımla saçın geçici olarak düzeldiğini ve kullanmayı bırakınca eskiye döndüğüne dair bi sürü şey okudum yaptığım araştırmalarda..bu konu hakkında en doğru bilgiyi sizden almayı umuyor ve sizden yukarıda belirttiğim problemlerim için ürün tavsiyesi istiyorum..

Ayşen S.puan
09 Haziran 2018
Merhabalar öncelikle şunu söyleyebilirim ilk defa memnuniyetimi belirten bir yazı paylaşıyorum. Genellikle ürünlerin satıldığı sitedeki yapılan yorumları çok inandırcı bulmazdım!! Eminin benim gibi düşünenler vardır, bunu belirtmek için paylaşıyorum sizlerle. Saçlarım ellediğim zaman uçları sprey sıkmış gibi yanık,kıvırcık olduğundan mütevvelit kuru,mat görünüyordu yani ne ararsanız vardı:) Şuan setin içerisinde ki Keratin Bakım Seti bitirdim saçlarım yapılandı ve yumuşak hareket ediyor son derece parlak, yanıkları ise gözle görülür derecede yok oldu çoook memnunum iyi ki almışım Liquid Keratin′i şiddetle tavsiye ediyorum. Ayrıca size çok teşekkür ediyorum her soruma memnuniyetle cevap verdiğiniz için güvenli alışveriş artık vazgeçilmezim olucak.

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Remziye Hanım, ürünümüz 20 ml uzun saçta tek kısa saçlarda 2 kullanım için uygun sürekli kullanmak isterseniz keratin sprey ürünümüzü kullanabilirsiniz aynı ürün 50 ml.

Remziye Gündoğdupuan
09 Haziran 2018
Mrhb. Ben bu seti aldım ′′likid keratin serum′′ ürünün neden bu kadar küçük olduğunu soracağım, çünkü benim saçlarım uzun ve de hacimli, bir şişe yetmedi. Daha büyük ve ekonomik üretemezmisiniz. Özellikle ′′keratin serumu′′ sürekli kullanmak istiyorum.

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Arzu Hanım Merhaba, Aldığınız ürünler ve kullanımı ile alakalı ürün uzmanımıza 0537 263 80 50 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Kendisi sizi en doğru şekilde yönlendirecektir. LIQUID KERATIN

Arzu Aypuan
09 Haziran 2018
ben aldım ve bugün kullacağım ve sonucu yazacağım.çünkü BC acil bakım kürünü kullandım ve hiçde istediğim sonucu alamadım.Bu ürünüde 2 ay önce aldım ve kullanmak nasip olmadı.Ben havuza girerken seti almamıştım yağını kullandım ve işin açıkçası havuzdan çıkınca saçlarım daha iyiydi... şimdi kullanmıyorum ve saçlarım berbat... esas soru şu ben o yağı nerede nasıl kullanacağım ?

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Neslihan Hanım Merhaba, Size dipten uca bir bakım sağlamamız için ′′Mega Keratin Set′′ öneririz ki, saç köklerinizdeki canlandırma ile dökülme dursun, hızlı uzaması ve hassasiyet için etkili olabilsin. Bu arada saç köklerinin hızlı uyanması için bir tavsiyemiz de ′′Keratin Dip Bakım Yağı′′nı saçınız ve bakım yağınızı mumkunse ısıtarak kullanın. Daha detaylı bilgi için ürün uzmanımız 0537 263 80 50 ile görüşebilirsiniz. Teşekkürler LIQUID KERATIN

Neslihan D.puan
09 Haziran 2018
Keratin bakim seti 1 den almak istiyorum fakat saç kremi yerine keratin sprey almam mümkün mü ? Bir de saçlarım çok yıprandı ve inceldi artık uzamıyor şekle girmiyor dökülme ve seyrelme başladı bubenim için uygun mu ? Kapıda ödemeniz mevcut mu ?

Neslihan İ.puan
09 Haziran 2018
Bu seti keratin yükleme seti için aldım, keratin serumlarından memnun kaldım ama organik şampuana saçım geç uyum sağladı ama uyum sağladığında saçı yumuşatan bir şampuan diğer ürünlerden memnunum zaten daha önce de kullanıyordum.

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Naz Hanım Merhaba, Saçlarınızın yarım şişe kullanımda canlanması dökülmenin durması için güzel bir başlangıçtır. Kullanmaya devam edin. Şişenin tamamını kullandığınızda daha net sonuçları gözlerinizle göreceksiniz. Ayrıca, Gözenek Açıcı Keratin İksiri de satın alıp kullanırsanız muhteşem güçlü saçlarınız olacağından emin olabilirsiniz.

Naz H.puan
09 Haziran 2018
Merhaba. Seti 2 haftadır kullanıyorum, dip bakım yağınız ile birlikte yarısını bitirdim, saçlarım oldukça canlandı fakat dökülme azaldı tam olarak bitmedi. Devam ediyorum kesin sonuç olucak mı acaba?

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Bahar Hanım, ürünümüzün saçı iyileştirmeme gibi bir şansı yok. Mutlaka saçı iyileştiriyor. Yalnız bazı çok yıpranmış saçlarda her hafta aksatmadan 5-6 seans keratin yüklemesi yapmak gerekebilir.. Genelde daha kısa sürede sonuç alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bahar D.puan
09 Haziran 2018
Bugerçekten işe yaradı mı ?

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Bengisu Hanım, ürünlerimizi kullanabilirsiniz kına yakılan saçtada etkisini gösterir ürünlerimiz.

Bengi Supuan
09 Haziran 2018
Kına yakılmış saça keratin uygulanabilir mi?

Özgü Ç.puan
09 Haziran 2018
Cevap verip benimle ilgilendiğiniz için çok telekkür ederim. Kullanımda yazıldığı şekilde kullanmaya başlıyorum.

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Merhaba Özgü Hanım, ürünümüzü tarif edildiği gibi doğrudan saçınıza uygularsanız kısa sürede net sonuç alırsınız. Özellikle saçınızın yeniden yapılanması ve acil onarım için önce direk uygulayın.

Özgü Ç.puan
09 Haziran 2018
Setteki serumları kullanım şeklinde belirttiği gibi değil de direk şampuanın içine dökerek kullanılabilir mi? Yine aynı etkiyi yaratır mı?

Eylam Denizpuan
09 Haziran 2018
ben bu seti almadan önce sizin uzmanınızla görüşme yaptım arkadaşların yorumlarından etkilenip. ürünü kullanmaya başladım. uzmanınızın işinde profösyonel olduğunu bütün kalbimle onaylıyorum.şuan saçlarımdaki etkisi çok hoşuma gidiyor.hem yoğunluk verdi.hemde dokununca kendimi özel hissediyorum.saçıma bir başka hava verdi.bravo işinizde gerçekten çok iyisiniz.

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Ayşegül hanım, dilerseniz öncelikle saçınızın durumunu öğrenmek için saç uzamanımıza 0537 263 8050 nolu telefondan ulaşarak saçınıza en uygun setimizi belirlemeniz halinde saçlarınızdaki problemleriniz çözülücekdir.

Ayşe Gülpuan
09 Haziran 2018
Bende almak istiyorum ama gercekten ise yararmi bilmiyorum kararsizim?

İrem Suiçmezpuan
09 Haziran 2018
Saçlarım yıllarca röfleden aşınmıştı. seti almıştım, çok memnun kaldım. Saçlarım tamamen onarılınca çok çok memnun kaldım, saçlarım güçlü ve parlak oluyor. Ne diyeyim yapanlardan Allah razı oldun. Aldıkları para da helal olsun.

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Tuğba Hanım Merhaba, Geçmiş olsun, fakat merak etmeyin, saçınızın toparlaması için ?garantili1? sizi memnun edecektir. Fakat saçınızda yıpranma da söz konusu olduğundan, Garantili-2 nolu Keratin Seti kullanmanız uygun olur. Ya da her ikisi bir arada olan ve daha da zenginleştirilmiş, dipten en uca kür olarak uygulamanız için ′′Mega Keratin Seti′′ kullanmanızı öneririz. Ürün uzmanımız (05372638050) saçınıza özel en uygun kür kullanım şekli hakkında bilgi alınması tavsiye edilir.

Tuğba H.puan
09 Haziran 2018
Merhaba, benim saçlarım ince telli ve yağlı.Ayrıca saçımın ana rengi siyah. Bundan 1 ay önce koyu siyaha boyatmıştım.Düzleştirici kullandığımdan dolayı saçımda yıpranmalar oluştu.Ne kullandiysam eski gür hacimli haline geri getiremiyorum ne olur bana yardımcı olun daha hacimli canlı gözükmesi için hangi seti kullanmamı önerirsiniz buuygunmu?

 • *
 • *
 • *
 • *

BENZER ÜRÜNLER

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır