440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Keratin Yağı Nasıl Kullanılır?

Keratin Yağı Nasıl Kullanılır?

Keratin yağları kullanımı son zamanlarda oldukça popüler olan ve kadınlar arasında farklı uygulama yöntemlerinin olması sebebi ile sıkça tartışılan konulardan biridir. Bu yazımızda sizlere keratin yağı nasıl kullanılır anlatıp, siz değerli hanımların keratin yağını en doğru şekilde uygulamasını sağlayacağız. 

Keratin yağı saçlarınızı doğal ve sağlıklı formuna kavuşturmak adına oldukça yararlı bir üründür. Son zamanlarda piyasada oldukça fazla sayıda saç yağı bulunuyor. Liquid Keratin Yağımız içerisinde barındırmış olduğu birinci kalite katkısız "Keratin yağı", Argan yağı, Mersin yağı, Okaliptus ağı, Sedir ağacı yağı, Avakado yağı, Jojoba yağı, Kayısı yağı,  H. Cevizi yağı,  Hint yağı sayesinde saça çok yönlü bir bakım sunuyor.

 Oldukça fazla onarım ve beslenme sözü veren bu ürünlerin çoğu ne yazık ki iyi performan gösteremiyor. Keratin içeriği az olan protein bakımından zayıf ürünler yüzünden çoğu kadın hem parasını çöpe atmış oluyor hemde saçlarında umutla .             beklediği değişimi göremiyor

Türkiye'nin ilk organik sertifikalı ürünü olan "keratin yağımız" sayesinde saçlarınız kısa sürede doğru bir şekilde beslenerek saçlarınızı sağlıklıo bir forma sokacaktır. Şimdi gelelim bu harika ürünü nasıl uygulayacağınız konusuna.

Keratin Yağı Nasıl Kullanılır?

Liquid Keratin Yağı Nasıl Kullanılır?

1) Doğal ve organik keratin yağımız yapısı gereğince kuru ve ıslak saça uygulanabilir bir formdadır.

2) Daha iyi bir sonuç almak için öncelikle saf keratin şampuanınızla saçlarınızı yıkayıp temizleyin.

3) Kuru veya nemli olan saç uçlarına ve boylarına eşit miktarda bolca sürüp 2-10 saat bekletin ve şampuanla yıkayın. Saçlarınıza sürüp gece uyuyabilirsiniz. Ürün tamamen doğal olduğu için saçınızda kalış süresi herhangi bir ağırlaştırma yapmayacaktır.

4) Tamamen organik ve doğal olan ürünümüzü yıkamadan saçınızda kalacak şekilde de kullanabilirsiniz. İstediğiniz zaman, avucunuza bir miktar yağı alığ kuru veya nemli saçınıza özellikler uçlara olmak suretler eşit şekilde hafifçe sürün. Bu uygulamada saçlarınızı yıkamanıza gerek kalmaz. 

5) Eğer saçlarınız yaptırmış olduğunuz işlemler yüzünden yıpranmış ve yanmış haldeyse ve bu durumu ortadan kaldırmak için Liquid Keratin Üçlü Serum Setini almışsanız keratin yağınızı kullanmadan önce serum setinizin bitmesi daha uygun olacaktır. Bunun sebebi ise yağınızı önce kullanmanız halinde saçınızda olan mevcut yağlar keratin proteinin saça tutunmasını engellemesidir. Saç onarımı için Liquid Keratin 3'lü serum setiniz varsa, önce serumları bitirin. Serumların tamamı bittikten sonra Keratin yağını kullanın. Keratin Yağını önce kullanmanız durumunda, saçta kalan yağlar keratinlerin tutunmasına engel olacağından serumların etkisi azaltabilir. 

6) Organik patentli ürünümüzden en etkili şekilde sonuç almak için siz değerli okurlarımıza en önemli tavsiyelerimiz ürünleri düzenli kullanmanızın yanında, keratin şampuanı ürünümüzle saçlarınızı en zararsız şekilde doğal içerikle temizleyip keratin yağı kullanımına saçınızı hazırlamanız olacaktır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim