Keratin Yağı (50ml)

Ürün Kodu: KR400

Marka: Liquid Keratin

Keratin Yağı (50ML) 

 

Keratin Yağı saça ışıltı, canlılık, nem vererek ipeksi bir yumuşaklık kazandırır. Keratin Yağı özellikle çok işlem görmüş yıpranmış ya da kuru, mat ve sert saçları daha güzel bir görünüme kavuşturur. Saçların tüm katmanlarına nüfuz ederek saçı besleyerek saçlarda çok yönlü bakım gerçekleştirir. 

Elektriklenen, kabaran, zor taranan, zor şekil alan saçları kontrol altına almak için de çok etkilidir. İçeriğinde ki saf, katkısz keratin proteini ve Hindistan cevizi yağı ile özel bileşimi sayesinde yıpranmış saçların onarımını ve aynı zamanda ipeksi görünüm almasını sağlar. Keratin proteini zenginliği bakımından Türkiye'nin en yoğun keratin yağıdır.

Not: Dökülme ve yavaş uzama sorunlarında Keratin Dip Bakım Yağı ürünümüzü kullanabilirsiniz.

Not: Ürünümüzün kullanımı ve diğer özellikleri daha detaylı incelemek için alt kısma bakınız.

125.00 TL 79.95 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

KERATİN YAĞI NEDİR?

 

Öncelikle yıpranmış saçların cankurtaranı olan keratin, onarıcı özelliğe sahip güçlü ve mucizevi bir proteindir.

Bu keratin proteini, Hindistan cevizi özü ile birlikte özel bir formül sayesinde yeni bir yapıya kavuşarak keratin saç bakım yağı olarak problemli saçlar da mucizevi bir bakım gerçekleştirir. Yıpranmış, sert, kuru ve mat saçların daha güzel bir görünüme kavuşmasında oldukça faydalıdır. Saçların doğal parlaklık, canlılık ve nem oranını yükseltmek için mutlaka keratin yağı kullanılmalıdır.

Ayrıca saç boyama, düzleştirme, fön gibi işlemler nedeni ile aşınmış, yorgun düşmüş saçların yeniden yapılanmasına ve güçlenmesine yardımcı olur.

Bilindiği gibi saçlar  yıpranmaya  maruz kaldığında  taranmaz ve kabarık sağlıksız bir görünüm alır. İşte bu gibi durumlarda saçlar gerçek güçlü bir bakıma ihtiyaç duyar.

Çünkü bu sorunlar giderilmediğinde  bir  süre  sonra  saçlarda incelerek, kırılarak ve koparak dökülme sorunları baş göstermeye başlayacak böylece  saçlar tamamen  cansız bir  görüntü verecek. 

Böyle bir durum da karşımıza cankurtaran olarak  son yıllarda  hemen  hemen  pek çok kadının tercih ettiği  Liquid Keratin Yağı imdadımıza yetişiyor. 

 

Keratin Yağı Ne İşe Yarar?

 

Nano teknoloji ile üretilen ve oldukça küçük parçalara ayrılan ''Keratin Yağı'' saça derinlemesine nüfuz eder. Bu sayede saçın her bir yıpranmış noktasına kolay bir biçimde ulaşır. Tüm bu işlemler yıpranan bölgelerin hızlı bir biçimde eski gücüne kavuşturur. Böylece Keratin Yağı ile, ortaya güçlenmiş ve önceki esnek yapısına dönmüş bir saç yapısı çıkar. Ayrıca keratin yağının düzenli kullanımı sayesinde, dış etkenlere ve yoğun işlemlere karşı saçlara yoğun nem depolaması sayesinde saçı koruma altına alır, zararları absorbe eder.

Keratin Yağı’nda normal saç bakım yağlarının çok çok üzerinde bir protein, vitamin ve mineraller bulunuyor. Bu da saçların rahat bir biçimde yapılanmasını sağlıyor. Ayrıca  bu  Keratin Yağı  su  geçirmez özelliği sayesinde saçı çok daha uzun süreli koruma altına alıyor. Bu ürünler tamamen doğal olduğu için yan etki yapmıyor, güvenle kullanabilmenizi ve sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlıyor

NOT: Dökülme ve yavaş uzama sorunlarında çözüm için, saç diplerine 3 günde bir uygulanan Keratin Dip Bakım Yağı ürünümüzü kullanmanız gerekmektedir. Fiziksel saç aşınmaları ve yıpranmalar geçiren saç için, Hidrolize Keratin içeren doğal keratin serumunu kullanınız. Keratin Yağı fiyat konusunda ucuz ve etkisiz ürünlerden kaçınmanızı tavsiye ederiz.

 

Keratin Yağı Nasıl Kullanılır 

 

Keratin yağı; yıkanmış ve fazla suyu alınmış hafif nemli saça dipler hariç, her yerine yeteri kadar sürülür. Sabaha kadar saçlar açıkta bekletilir. Sadece saçlar ılık suyla hafifçe durulanır. İsteğe göre saça şekil verilerek  işlem sonlandırılır.  Bu uygulama ortalama haftada 1-2 kez yapılması yeterlidir. Keratin bakım isteğe göre daha sık veya seyrek kullanılması mümkündür. Ayrıca tercihe göre argan yağı tarzında da günlük saç uçlarına sürülür isteğe göre durulanabilir veya saçta bekletilebilir.

 

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 numaralı telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

Keratin Yağ Kullanımı ve diğer konularda 05372638050 den bilgi alabilirsiniz. Unutmayın ki, profesyonel ve uzman kişiler yardımı saçınızın daha kolay ve hızlı bir çözüme kavuşmasında önemli rol alacaktır.


Not: Ürün içerisinde yer alan ürünlerin tamamı 1. sınıf katkısız saf yüksek kaliteli yağlardan oluşmaktadır. 

 

İÇERİKLER : Keratin Yağı, Argan Yağı, Mersin Yağı, Okaliptus Yağı, Sedir Ağacı Yağı, Avakado yağı, Jojoba Yağı, Kayısı Yağı,  H. Cevizi Yağı,  Hint Yağı.

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANINIZ VAR MI?

Evet kredi kartına 3 ile 6 taksit yapma imkanınız var. Online olarak sayfamızdan işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca kapıda ödemelerde önce kredi kartı ile tek çekim işlem yaptıktan sonra kendi bankanız tarafından size aynı şekilde taksitlendirme imkanı tanır.

Müşteri Hizmetleri : 0(537) 263 80 50

KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMA İMKANINIZ VAR MI?

Siz değerli müşterilerimiz için, ürünlerimizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak iki farklı şekilde temin etmenize  imkan sağlıyoruz.

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE HİZMET SAĞLIYORSUNUZ?

Sizlere daha hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermek için Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

KARGOM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

İstanbul içi ve civarına ve 600 kilometre kadar bir günde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Daha uzun mesafeler söz konusu olduğunda ise iki üç dört gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir. İlçeden yapılan siparişlerde bu süre değişim gösterebilmektedir. Aras kargo, MNG ve Sürat Kargo gönderi takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

KERATİN İÇERİKLİ ÜRÜNLERİNİZDE SAÇ DÜZLEŞTİRME ETKİSİ VAR MI?

Ürünlerimiz kimyasal katkı maddeleri içermediğinden  saçlarınızda düzleştirme etkisi yaratmaz. Ürünlerimizin içeriği doğal olup düzleştirme gibi zararlı dış etkenlerden yıpranan saçı onarıp yeniden yapılandırır.

KERATİN SERUM ÜRÜNÜNÜZDE FORMALDEHİT VE BENZERİ GİBİ KİMYASAL MADDELER VAR MI?

Keratin serum ürünümüzün içeriğinde formaldehit ve benzeri zararlı  kimyasal madde  bulunmamaktadır. Organik olan ürünlerimiz size kimyasal ürünlerden yıpranan saçlarınızı onarmak için imkan sunuyor. Ürünlerimiz cildinize zarar vermediği gibi hamile kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu ürünlerimizi eldiven kullanmadan gönül rahatlıyla kullanabilirler.

ÜRÜNLERİNİZİ SET HALİNDE KULLANMAK ZORUNDA MIYIM? AYRI AYRI KULLANSAM FAYDALI OLMAZ MI ?

Ürünlerimizle yeni tanışmışsanız saçınızın onarım ve iyileştirme sürecini kısaltmak ve hızlı bir şekilde doğal yapısına dönmesini sağlamak için başlangıç olarak set kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçınızın ilk iyileşme süreci tamamlandıktan sonra ürünlerimizi ayrı ayrı kullanmanız ürünlerimizin etkinliğini azaltmamaktadır. 

HAMİLE VE EMZİREN ANNELER ÜRÜNLERİNİZİ KULLANABİLİR Mİ?

Ürünlerimiz doğal içeriği ve yapısı sayesinde her yaş kullanıcının gönül rahatlığı ile kullabileceği ürünlerdir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde anneler rahatlıkla ürünlerimizi kullanabilirler. Ayrıca hamilelik dönemlerinde bazı kadınlar saçlarında dökülme gibi problemlerle karşılaşmaktadır. Dökülme karşıtı ürünlerimizi bu dönemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİNİZDEN FAYDA GÖRECEK MİYİM BUNU GARANTİ EDEBİLİR MİSİNİZ?

Keratin serum ve setlerimiz saç onarımı ve bakımında sizlere kesin çözüm sağlıyor ancak her saçın yapısı ve deforme durumu farklı olduğu için saçınıza uygulanacak bakımın seansı değişiklik gösterebilir. Örneğin; sık yıpranan röfleli saçlarda istenilen sonuca ulaşmak için en az 2 kutu keratin uygulaması yani 6 seans uygulama yapılması gerekir. Dökülme ve hızlı uzama gibi setlerde kişinin bünyesine, vücut yapısına, stres ve yaşam şartlarına bağlı olarak ürünlerimizin  etkisi çok değişkenlik gösterebiliyor. Ürünler öncelikle saçınızın deforme olan yapısını onardığı için ürünün devamlı ve düzenli kullanılması sizi kesin sonuca ulaştıracaktır. 

ŞAMPUANINIZ NEDEN ÇOK KÖPÜRMÜYOR?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

ÜRÜNLERİNİZİ TEMİN EDEBİLMEK İÇİN SİZİ ZİYARET EDEBİLECEĞİMİZ OFİSİNİZ VAR MI?

Şirketimiz ürün satışlarını şuan sitemiz üzerinden yapmaktadır. Ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize daha rahat ulaştırmak için eczanelerde satışa sunma çalışmalarımız devam ediyor.

MAĞAZANIZ VAR MI?

Mağaza açma, kiralama, personel gideri ürün maliyetini çok arttırmaktadır, ve size en az iki katına gelmektedir. Bunun için pek yakında eczanelerde çalışmamız devam etmektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
Esma B.puan
29 Nisan 2019
Keratin yağı çok etkili bir ürün memnun kaldım ulaşımda çok iyiydi siparişi verdim hemen ertesi gün elime ulaştı.

başak s.puan
03 Nisan 2019
keratin yağı kullananlar burayı önerdi.Yeni geldi ürün daha kullanmadım ama hız ve güleryüz süper

başak s.puan
03 Nisan 2019
keratin yağı kullananlar burayı önerdi.Yeni geldi ürün daha kullanmadım ama hız ve güleryüz süper

aysel yerlicepuan
03 Nisan 2019
Keratin yağı kullananlardan aldığım tavsiyleyle aldım.ürün gercekten saf. ve etkısı cok cok ıyı derecede saf keratın bulmak gercekten zor siz 3. urun aldıgım sırketsınız. dıger 2 sı neydı bılmıyorum. ama bu gercekten etkılı.

emine e.puan
02 Nisan 2019
ürün gerçekten kısa sürede etkisini gösteriyor. ilk önce keratin yağı fiyatları biraz pahalı diye düşünüyordum ama gösterdiği etkiye göre hakkediyor.

leyla pilcipuan
04 Temmuz 2018
kuaförümün yanlış teknik kullanması yüzünden ilk saç boyatma serüvenim mahvolmuştu saçlarım toplum içine çıkılmıcak kadar kötüydü ama liquid keratin yağı sayesinde kısa zamanda topladı herkese tavsiyemdir

deniz aydemırpuan
02 Temmuz 2018
aslında saçlarıma hep keratin özlü bakımlar yaparım ama hiç biri liquid gibi etli göstermedi doğal oluşu araştırdığımda vitaminlerle zenginleştirmeleri gerçekten severek kullanıyorum önerimdir

Liquid Keratinpuan
24 Mayıs 2018
Emine Hanım Merhaba. Geçmiş olsun. Fakat merak etmeyin. Eğer Keratin 3 lü serum kullanırsanız ve keratin yağı ile de desteklersenız mükemmel bir kurtarma olacaktır.

Emine H.puan
24 Mayıs 2018
Merhaba saçım saç kurutmasına sıkıştı ve belli kopmalar oldu. Saç aralarımda kısa saçlar kaldı. Bunların iyileştirilmesi ve güçlendirilmesi için ne önerirsiniz? ürünlerinizi inceledim fakat karar veremedim.

Yusuf ÖZpuan
24 Mayıs 2018
slm. saç bakım yağı içinde özellikler yağlı saçlara sahip olanlar için gözenekleri tıkayacak yağlar olması etkisini azaltmaz mı?

Liquid Keratinpuan
24 Mayıs 2018
Sinem hanım evet keratin yağı bu işi rahatlıkla görür. Keratin maske de saçı yumuşak ve sakin ve parlak yapmada muhtesem. Beraber de düşünebilirsiniz. Biri besler diğeri kontrol eder. Hatta saç kremi de sıfır şikayetle sattığımız bir ürün.

puan
24 Mayıs 2018
merhaba saçlarım oldukça kabarık ve mat sadece bu yağı ve şampuanınızı kullanmayı düşünüyorum yeterli mi ikisi

Liquid Keratinpuan
15 Haziran 2017
Banu Hanım bizi telefonla aradığınızda size bilgi verdik. Sorun yok. Ancak buradan da aynı cevabı yazıyorum. Keratin yağı doğal olduğu ve içinde hiç uçucu aromatik yağ olmadığı için, saçları asla düzleştirmez. Ve saç rengine asla etki etmez. Tam tersine renk koruyucu özelliği ve boyaya canlılık katma özelliği vardır. Sizin saçınız başka diğer sebeplerden, ortam, işlem, radyasyonlu ortam havuz suyu vs gibi farklı bir sebepten etkilenmiş olabilir. KERATİN BAKIM

Banu H.puan
15 Haziran 2017
Merhaba,ben keratin yağını aldım kullanıyorum çok memnunum, fakat saçlarım dalgalı keratin yağı saçlarımı biraz düzleştirdi sanki, ve rengini biraz açtı mı tam emin de değilim ne yapabilirim ? Teşekkürler.

Liquid Keratinpuan
23 Mayıs 2017
Banu Hanım, Merhaba. Keratin yağı kullanım olarak diğer tüm saç bakım yağları gibi kullanılabilir. Dilerseniz akşam saçınızı yıkayıp havluyla biraz kurutup nemli saça kuruya yakın olsun, sürün ve sabaha kadar bekletin sabah şampuanla yıkayın. Ya da Keratin Yağı daha çok saç boy ve uçlarına banyodan sonra hafif nemli saça sürülüp sacta kalabilir.

Banu F.puan
23 Mayıs 2017
Keratin yağını aldım nasıl kullanıcağım ? kuru saça mı nemli saçamı bilemedim bakım olarak kullanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ?teşekkürler

Liquid Keratinpuan
23 Mayıs 2018
Özlem hanım merhaba, Keratin Yağı zaten kuru sert ve mat saçlarda çok etkili, nemi hapsedici özellikleri var. Bu bakımdan kabarmayı da yatıştırarak saçlarınızın görünümünü güzelleştirecektir. Yalnız siz saçınıza bir kaç yöntem var herbirini deneyerek hangisinin saçınıza en verimli olduğunu tespit edebilirsiniz. Örneğin gece saçınıza sürerek sabaha kadar bekletmek ve sabah şampuanla yıkamak şeklinde.. Veya yıkadıktan sonra nemli saçınıza beş on damla avuç içinizde dağıtarak sürün ve yıkamadan saçta bırakın. Ya da kuru saçınıza her gün avucunuzda 3-5 damla keratin yağını dağıtarak ve saça eşit dağıtarak sürebilirsiniz. Keratin Bakım

Özlem Ş.puan
23 Mayıs 2018
Merhaba ben saçımı sadece ayda bir dip boya yapttırıyorum ve koyu renk yani yanmış bir saç değil. Ama kuru, kabarık ve elektrikli. Saç yağınız benim sorunumu çözmede yeterli olur mu? Teşekkürler

Tülin E.puan
23 Mayıs 2018
Banyodan sonra argan yağı tarzında saç uçlarıma kullanmayı seviyorum, saçımı yumuşatıyor ve parlatıyor. Nemli yaptığı için yıpranmayı da önlediğini hissettim.

Liquid Keratinpuan
22 Eylül 2017
Nevin Hanım, Garantili Keratin Bakımden kullanmanız gerekiyor. Bu sette keratin yağı da ilave olduğu için, saçınıza nem yuumuşaklık parlaklık da katacaktır, yapılanmaya katkı sağlayacaktır ve daha yüksek bir fayda olacaktır. Hızlı uzama da isterseniz Keratin dip bakım setimizi incelemenizi tavsıye ederiz. KERATİN BAKIM

Nevin F.puan
22 Eylül 2017
Keratin seti mi önerirsiniz ?

Liquid Keratinpuan
22 Eylül 2017
Nevin hanım merhaba, geçmiş olsun, saçınızın durumuna üzüldük. Fakat bir citten de şanslı sayılırsınız, çünkü yanan saçları kurtaran LİQUİD KERATİN GARANTİLİ ile tanışacaksınız. Zaten saçınızı diğer vitaminler bpantenler vs asla kurtaramazdı. Oysa liquid keratin ile Saçlarınızı güçlendirerek çok daha rahat renklendirmeler yapabileceksiniz. KERATİN BAKIM

Nevin F.puan
22 Eylül 2017
Merhabalar . Saçlarım arka arkaya yaptırdığım röfleden yandi ve koptu. Biraz kestirdim ama hâla yanık var. 2 Aydır bepanthene serum uyguluyorum ama düzelmedi . Sarıdan da vazgeçemiyorum . Önerebileceğiniz ürün nedir ?

Liquid Keratinpuan
22 Ekim 2017
Merhaba Bahar Hanım, tester ürünümüz bulunmamaktadır.

Bahar S.puan
22 Eylül 2017
Merhaba ürünü denemem için bana tester ürün göndermenizi rica ederim... Daha sonrasında Memnuniyetime Göre Üründen Satın Alabilirim.

Betül K.puan
18 Ekim 2017
Yorum yazmak için tam 2 hafta bekledim, ??Keratin yağı?? gerçekten saçlarımı yapılandırmada ve parlatmada çok başarılı çıktı. ??Keratin Şampuanı?? da çok hoşuma gidiyor. Şimdi sıra diğer ürünlerinizi de denemede.... umarım onlardan da memnun kalırım, yoksa olumsuz yorumlarımı yazmaktan çekinmem. ))

puan
11 Eylül 2017
Mrb öncelikle bu ürünü almadan önce çok arastirmistim hatta adminin önerdiği uzmanınızı arayarak onun önerileri ile sampuani,maskeyi ve keratin yağını aldım ve uzmanın önerileri ile düzenli kullandım ve su an o yoğun saç kiriklarim tamamen azaldı diyemem çünkü daha üç seans kullandım yapılanması içinde bu defa iki hafta da bir kullanacağım daha şimdiden böyle olumlu sonuç aldiysam ötesini düşünemiyorum bile.. teşekkür ederim keratin ailesi herseyinizle mukemmelsiniz.. abu arada her soruma bıkmadan usanmadan cevap veren beni yönlendiren uzmanınıza özellikle çok teşekkür ederim

Liquid Keratinpuan
19 Mayıs 2018
Melehat Hanım, hafta sonu yapılan siparişleriniz pazartesi günü kargolanacaktır. Bilginize...

Melahat H.puan
19 Mayıs 2018
ben sipariş verdim lakin ne zaman geleceği bildirilmedi nasıl olacak yardım eder misiniz lütfen .

Feryal E.puan
03 Mayıs 2018
İlk defa saçlarım, yumuşak ve ipeksi yapan bir bakım yağına kavuştu diyebilirim.

Esra Z.puan
17 Mart 2018
Liquid Keratin markasını çok araştırdım ve gerçekten müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar çok ilgili keratin yağı dışında liquid keratin maske önerdiler ve gerçekten saçınızdaki sorun neyse ona göre size ürün öneriyorlar, ürünler elime 2 hafta önce ulaştı sırf etkisi görmek için bekledim, öyle yorum yazmaya karar verdim gözle görülür şekilde saçlarım eki görünümüne kavuştu saçlarım kuru ve mat halde olmasından çok sıkılmıştım liquid keratin beni bu durumdan kurtardı ürünler bittiğinde tekrar almak için düşünmeyeceğim bile aklında sorusu olan veya aklına bir şey takılan varsa diye yazıyorum eşimin saçındaki dökülmeler için dökülme önleyici dip bakım yağı?nı önerdiler maaş günü onuda alacağım çok teşekkür ederim liquid keratin..

Melek Sakpuan
01 Mayıs 2018
Kargo hizmetinizin hızı ve paketleme şekliniz çok iyi ürün 1 günde hasarsız şekilde elime ulaştı çok teşekkürler :)

semra yıldız puan
08 Mayıs 2018
evet kesınlıkle saf bı yağ. keratin serumuda böyle saf simdilik 2 sini denedım hosuma gıttı. maas alınca dıger ürünlerinizide denemek ıstıyorum.

asya gülpuan
11 Nisan 2018
ürün gercekten saf. ve etkısı cok cok ıyı derecede saf keratın bulmak gercekten zor siz 3. urun aldıgım sırketsınız. dıger 2 sı neydı bılmıyorum. ama bu gercekten etkılı.

remziye gundogdupuan
11 Nisan 2017
merhaba, saçlarımda aşırı yıpranma yok ancak ilk önce tamamen açıcıyla rengi açıldı daha sonraki boyamada bir kaç yerine ışıltı vermek niyetiyle paket atıldı ve tabiki çok bekledi bir kaç ton açık beklerken paketten beyaz çıktılar :) . bitkisel yağlarla bakım yaparak yıpranmaları minimuma indiriyorum, morfose keratin serum kullanıyorum ama tabi o da kimyasal içeriyor malesef. 2 gün önce açıcı özelliği bulunan bir boyayla dip boya yapıp uçlarına doğru yedirdim dolayısıyla paket atılan platin kısımlar oldukça yıprandı. göze batmıyor ama ben takıntılı olduğum için rahatsız oluyorum. kalan sağlar hala yumuşak ve parıltılı :) ben şimdi Liquid Keratinhalinde mi kullanmalıyım yoksa likid keratin yağı yeterli olur mu? ya da ne yapmalıyım? yardımcı olabilir misiniz :)

puan
20 Eylül 2017
Kırık saç uçlarım için almıştım çok begendım cunku saç derımde biraz olsun nem kazandırdı, Saçlarımın hızlı uzadığını hıssedıyorum

puan
12 Nisan 2016
Ürün çok kaliteli, ben saç bakım yağı uzmanıyım. Bu ürünü tam bir ay test ettim, çok çok güzel. Kokusuna da 10 puan veriyorum o da önemli. fiyat bıraz pahalı tek sorun bu :)

Kevser .rrpuan
16 Ağustos 2014
Verdiğim 5 puan hizmet kalitesinden dolayı. Müşteri ile ilginiz bilgilendirmeniz ve ürünün hızlı bir şekilde elime ulaşması gerçekten çok iyi.

  • *
  • *
  • *
  • *

BENZER ÜRÜNLER

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır