440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Keratin Sütü Nedir?

Keratin Sütü Nedir?

Saçlarınızın çok kuru, mat, donuk ve kabarık bir görüntüye sahip olduğunu düşünüyorsanız, ya da saçlarınızın zayıflayarak döküldüğünü görüyorsanız, elbette çözüm olarak sizlere keratin sütünü önemle tavsiye ederim. Çünkü keratin sütü özellikle nemini ve gücünü kaybetmiş, pH değeri yükselmiş ve sertleşmiş saçlarda oldukça işe yarıyor.

En iyi keratin sütü için bence önce saçınızdaki problemi ya da şikayetlerinizi tam olarak tespit ederek işe başlayabilirsiniz. Örneğin saçınızda çok fazla boyama işlemi ve düzleştirici uygulaması varsa yani ısıya maruz kaldıysa, öncesinde keratin sütünün etkisini arttıran saf keratin dediğimiz gerçek keratin yüklemesini yapmanız çok daha faydalı olur.

Bu işlem tamamlandıktan sonra artık saçınıza günlük bakım olarak keratin sütü ya da nem ve fön sütü adı altında likit keratin sütü kullanabilirsiniz ve çok faydasını görürsünüz.

Saçınızda dökülme varsa ve hızlı uzamasını istiyorsanız o zaman yine keratin sütü kullanmadan önce, keratin sütünü hiç aratmayacak, hatta ondan çok çok daha verimli sonuçlar alabileceğiniz gerçek likit keratin yüklemesini saç derinize ve kıl köklerine 3 günde bir uygulamanız yeterli olacaktır.

Bu kadar basit bir işlemle çok muhteşem sonuçlar alabilirsiniz. Saçlarınız köklerden güçlenerek gelir, dökülmeler azalır ve hızlı uzaması kolaylaşır. Saç sağlığınız düzelerek saç kayıpları durur ve yeni saçların gelmesi kolaylaşır.  Böylece saç problemlerinizin stresinden de kurtulursunuz.

Görsele Tıklayarak Keratin Nem (Fön) Sütü Çilekli (250ML) Ürünümüze Ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
ayşe yılmaz
10 Şubat 2023
Elekriklenen saçlar için bir numara bir ürün

Alışveriş Sepetim