440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » En İyi Keratin Saç Düzleştirici Krem Markası

En İyi Keratin Saç Düzleştirici Krem Markası

Saçlarımız bazen değişik saç renkleri denemekten deforme olur. Kuru, mat, sert bir hal alır. Bazen de saçlarımızın doğuştan elektriklenen bir yapısı olabilir. Bizler ise saçlarımızın çok güzel gözükmesini, düz, yumuşak, canlı ve parlak olmasını isteriz. İşte tüm bu istekleriniz için en iyi saç düzleştirici krem markasını sizler için piyasaya sunduk.

Genel olarak baktığımızda tüketicilerimiz isteği şudur; “Benim saçım aylarca düz kalsın, beni hiç uğraştırmadan yumuşacık, ipeksi ve pürüzsüz bir şekilde sürekli güzel olsun, hiç zahmet çekmeden saçlarıma kolaylıkla ve pratik bir şekilde bakım yapayım” diyorsunuz. Evet bu konuda içiniz rahat olsun. Çünkü keratin saç düzleştirici krem kullandığınız zaman bu isteklerinize rahatlıkla kavuşabilirsiniz. Şimdi sizlere saç düzleştirici keratin hakkında önemli bilgiler vereceğim.

  Keratin saç düzleştiricinin adından da anlaşıldığı gibi hem saçlarımızın düzleştirilmesini hem de keratin proteinini kullanarak saçımızın yeniden yapılandırılmasını isteriz. İsterseniz çok işlem görmüş, yıpranmış ve yorgun saçlarınızı, isterseniz doğal ama kabaran ve elektriklenen kuru saçlarınızı hem bakımlı, pürüzsüz ve yumuşacık olmasını hem de aylarca düz kalmasını istiyorsanız brezilya fönü adıyla piyasada çok bilinen keratin düzleştirici uygulaması yapmanız gerekmektedir. Aslında brezilya fönü ile saç düzleştirici keratin kremleri aynı görevleri görür, aralarında pek bir fark yoktur.

  Ancak ne var ki brezilya fönü özellikle doğuştan aşırı kıvırcık saçlarda uygulandığı için yüksek oranda formaldehit gibi ağır kimyasal maddeler içerir. Çok fazla duman ve koku yayarak rahatsız eder ve zararı da bir hayli fazla olabilir. Nefes alırken boğazımızı yakar, duman çıkardığı zaman etrafı rahatsız eder. Kanserojen madde içerdiği için genel sağlığımızda ve üzerimizde olumsuz etkiler bırakabilir.

  Daha önemlisi saçımıza kalıcı düzleştirici keratin yapalım derken saçımızı koparabiliriz. Brezilya fönü ya da saç düzleştirici keratin ürünlerinden araştırma yaparken hem formaldehit içermediğinden emin olmalısınız hem de gerçekten saçı yapılandıran, güçlendiren, onarıcı ve saçı koruyucu özelliği bulunan gerçek keratinin içeriğinde bulunmasına çok dikkat etmelisiniz.

En İyi Saç Düzleştirici Keratin Krem Markası

  Bir diğer önemli konu ise; saçınızın durumuna göre en iyi keratin düzleştirici krem markasını seçmeniz gerekiyor. Çünkü saçınızın dayanıklılığı keratin düzleştirici yapmak için çok önemlidir. Aksi halde saç telleriniz dayanamaz ve saçınız hasar görür. Örneğin saçınızda daha önce işlem yapıldıysa yorgun ve yıpranmış bir saç olabilir. Böyle durumlarda keratin düzleştirici uygulamadan önce gerçek keratin yüklemesi yapmanız gerekir.

En İyi Saç Düzleştirici Keratin Kremleri Hangileri;

  1. Formaldehit içermeyen kremler,
  2. Duman ve kötü koku yaymayan kremler,
  3. Göz ve boğaz tahrişi yapmayan kremler,
  4. Bakanlık onaylı kremler,
  5. Patentli kremler,
  6. Olumlu kullanıcı yorumları çok olan düzleştirici kremler.

  Keratinli saçlar veya keratin yüklü saçlar; genellikle oryal ile saç açma işlemlerinde ve saç düzleştirici krem kullanıldığı zaman çok daha dayanıklı olur. Ve istediğiniz düz saçlara kavuşmak için size çok büyük bir kolaylık sağlar. Özellikle evde saç düzleştirici keratin işlemi yapmak istiyorsanız bu konuya önem vermeniz gerekir. Çünkü kuaförlerde yapılan düzleştirici saç bakım işlemleri profesyonelce olduğu için hata payı daha az olur. Eğer evde bu işlemi çok fazla yapmadıysanız tabii ki bir parça riskli olabilir. Bunu önlemek için hem formaldehit içermeyen bir düzleştirici saç bakım kremi olması, hem de saçınıza önceden keratin yüklemesi yapılarak saçınızın güçlendirilmesi gerekir.

 Uzman kuaförlerin görüşüne göre saçlarınıza düzleştirici yapmadan önce doğal keratin sütü kullanmanız çok faydalı olacaktır. Bunun dışında yine bilimsel araştırmalara göre işlem görmüş saçlara düzleştirme öncesi saf keratin ya da doğal keratin kullanarak güçlendirilmiş keratinli saç elde edersiniz. Ve böylece en iyi keratin bakımını yapmış olursunuz.

  Kuaförlerin kullandığı keratin genellikle yoğun sentetikli oluyor. Ama bizim evde yapacağımız formaldehitsiz keratin çok daha faydalı olacaktır. Şimdi aklınızdan diğer bir önemli konu olarak “Düzleştirici keratin fiyatları ne kadar?” diye sorduğunuzu tahmin edebiliyorum. Bu konu hakkında size ancak genel bir bilgi verebiliriz. Çünkü markalara kaliteye ve saçın durumuna göre uygulanacak düzleştirici keratin fiyatları değişkenlik gösteriyor.

  Bizler sizlere yine de genel düzleştirici saç keratin fiyatlarını veriyoruz.

  1. Normal kaliteli kuaför salonlarında ortalama 3 ay kalıcı düzleştirici keratin bakımı “500” TL ile “800” TL arasında değişiyor.
  2. Elit kesim kuaförlerde ise bu rakam en az “1000” TL’den başlayıp “2000” TL’ye kadar çıkıyor.
  3. Evde yapacağınız keratin bakımları ise çok kalitesiz markaları bir kenara bıraktığımızı düşünürsek “200” TL’den “600” TL’ye kadar değişen saç düzleştirici keratin krem fiyatları vardır.
  4. Eğer saçınıza evde hem saç düzleştirici keratin bakımı hem de onarıcı keratin saç bakımını yapmak ve set olarak kullanmak istiyorsanız bunun da maliyeti en az “500” TL ile “1500” TL arasında değişiyor. Bu güzel çift yönlü etkisi olan bakımı da Liquid Keratin markasını inceleyerek denemenizi çok tavsiye ederiz.

Düzleştirici Keratin Seti - Evde Brezilya Fönü 5'li Full Setimize Uaşmak İçin Görsele Tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim