Makaleler » Saç Bakımı » Güncel Keratin Bakımı Fiyatları 2022

Güncel Keratin Bakımı Fiyatları 2022

2022 Keratin Bakım Fiyatları 

Son zamanların oldukça çok araştırılan konularından biri olan ‘’Keratin Bakım Fiyatlarını’’ güncel olarak sitemizdeki bu yazımızda sizler için hazırladık. Keratin bakımı ile ilgili birçok alternatif söz konusu; kimi evde kendi keratin bakımını yapmakta kimi de kuaför tarafından keratin bakım uygulamasını yaptırmaktadır.

Keratin bakımı uygulamasını hem evde hem de kuaförde yaptıracak olsanız da tek dikkat etmeniz gereken konu’Kaliteli ve gerçek keratin’’ markası olan keratin ürünleri kullanılmasına önem verin.

Keratin bakım fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan farklı keratin bakım uygulamaları bulunmaktadır. Örnek olarak saç düzleştirme, genel saç bakımı, yıpranan ve yanan saç bakımı gibi birçok uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamaların fiyatları da saçınızın yapısına, uzunluğuna ve rengine göre farklılık gösterebilir.

Keratin uygulamasının sizlere faydalı ve çok iyi sonuç vermesini istiyorsanız fiyatına ve maliyetine bakmadan kaliteli iyi sonuç veren keratin ürünleri tespit edilmelidir. Kuaför veya evde yaptırmak sizlere kalmış bir tercihtir. Keratin bakımını kuaförde veya evde yaptırmak sizlere kalmış bir tercihtir. Keratin bakımı yaptıracaksanız en önemli husus kullanacağınız doğal ve saf keratin içeren ürünleri tercih etmelisiniz.

Keratin ürünleri satın alarak rahatlıkla ve güvenle keratin bakımını yapabilirsiniz. Keratin bakımının  neden bu kadar çok önemli olduğunu ve sıkça merak edilmesindeki sebepleri, faydaları ile birlikte ilgili yazıda da bahsettik.

İlgili İçerik: Gerçek Keratin Ne İşe Yarar ?

Yüksek fiyat farkları bulunan keratin bakım ürünlerinde, kuaförlere fazla para vermek istemeyen kullanıcılar ‘’Keratin’’ ürünlerini alarak evde kendileri de uygulayabilir. Saç düzleştirme, saçı yıpranan ve saçın onarılması isteyen insanlar, saç uzaması problemi yaşayanlara uygulanan keratin bakım setleri sayesinde özellikle evde de rahatlıkla uygulanabilen keratin bakımı günümüzde oldukça sık tercih edilen bir bakımdır. 

Kuaförde Keratin Bakımı Ve Düzleştirici Uygulaması Fiyatları 

Kuaförlerde keratin bakımı ve düzleştirici uygulaması  fiyatları semtlerine, şehrine ve konumuna göre değişiyor olsa da ortalama olarak;

 1. Semtlere Göre Keratin Bakımı;
 • - Ekonomik Semtlerde 300-600 Lira
 • - Orta Düzeydeki Semtlerde 600-1500 Lira
 • - Lükse Semtlerde 1000-3000 Lira arasında değişmektedir.
 1. Semtlere Göre Düzleştirici Uygulaması;
 • - Ekonomik Semtlerde 500-1000 Lira
 • - Orta Düzeydeki Semtlerde 750-1500 Lira
 • - Lüks Semtlerde 1500-3000 Lira arasında değişmektedir.

Artan ekonomik maliyetlere göre değişen fiyatlara dikkat etmelisiniz. Güncel fiyatlar olup zamanla fiyatlarda artışlar, azalışlar olabilir.

Farklı uygulama şekillerine ve kuaförde kullanılan ürünlerin markalarına göre değişen fiyatlara dikkat ediniz. Gittiğiniz kuaförlerde saçınıza herhangi bir zarar vermemeleri için kullandıkları keratin bakımı ürünlerine, markasına dikkat etmelisiniz.

Evde Keratin Bakımı Ve Düzleştirici Uygulaması Fiyatları 

Kuaföre gitmek istemeyen, maddi anlamda daha da uygun olan seçeneklere yönelen kullanıcılar ortalama olarak 200-800Lira arasında gerçek keratin ürünleri ile bakımlarını evde yapabilirler. Evde uygulayacağınız Keratin bakımı ürünlerinde dikkat etmeniz gereken özellikleri;

 • Patentli Olması,
 • Sağlığa Zararlı Olmaması,
 • Besleyici, Onarıcı Olması,
 • Hayvanlar Üzerinde Deney Yapılmamış Olması,
 • Bakanlık Onaylı Olması,
 • Kullanıcı Yorumlarının Olumlu Olması,

Gibi özelliklere dikkat etmelisiniz. Gerçek bakım yapabileceğiniz saf, doğal keratin ürünlerini incelemek için tıklayınız.

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Melisa Tunç
03 Ağustos 2022
Evde sizin düzleştirici setinizi kullanmaya başladım saçlarım düz ve yumuşak ama asıl önemli olan kesinlikle rahatsız eden koku ve duman olmaması gerçekten çok iyi ilk yaparken tedirgin oldum kuaförde çıkan koku ve duman yüzünden ama söylediğiniz gibi rahatsız eden koku ve duman olmadı hiç :)

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır