440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Güncel Keratin Bakımı Fiyatları 2024

Güncel Keratin Bakımı Fiyatları 2024

2024 Güncel Keratin Bakım Fiyatları 
 

Son zamanların oldukça çok araştırılan konularından biri olan ‘’2024 Keratin Bakım veya Brezilya Fönü Düzleştirici Keratin Güncel Fiyatlarını’’ güncel olarak sitemizdeki bu yazımızda sizler için hazırladık. Keratin bakımı ile ilgili birçok alternatif söz konusu; kimi evde kendi, kimi de kuaför tarafından keratin bakım uygulamasını yaptırmaktadır.

Keratin bakımı uygulamasını ister evde ister kuaförde yaptıracak olsanız da tek dikkat etmeniz gereken konu’Kaliteli ve gerçek keratin’’ markası olan keratin ürünleri kullanılmasına önem vermektir.

Keratin bakım fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan, farklı keratin bakım uygulamaları bulunmaktadır. Örnek olarak;
- Keratin kalıcı saç düzleştirme,
- Genel keratin saç bakımı,
- Yıpranan ve yanan saç onarımı için keratin bakımı veya
- Kabaran, kuru, mat, zor taranan saçlara keratin bakımı gibi birçok uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamaların fiyatları da saçınızın yapısına, uzunluğuna ve rengine göre farklılık gösterebilir.


 

Kuaförde 2024 Keratin Bakımı Ve Brezilya Fönü Düzleştirici Uygulaması Fiyatları 

 

Kuaförlerde keratin bakımı ve düzleştirici uygulaması  fiyatları semtlerine, şehrine ve konumuna göre değişiyor olsa da ortalama olarak;

 1. Semtlere Göre Keratin Bakımı;
 • - Ekonomik Semtlerde 500-1000 Lira
 • - Orta Düzeydeki Semtlerde 1000-2000 Lira
 • - Lüks Semtlerde ise 2000-5000 Lira arasında değişmektedir.
 1. Semtlere Göre Düzleştirici Uygulaması;
 • - Ekonomik Semtlerde 1000-2000 Lira
 • - Orta Düzeydeki Semtlerde 2000-3000 Lira
 • - Lüks Semtlerde 3000-6000 Lira arasında değişmektedir.

Artan ekonomik maliyetlere göre değişen fiyatlara dikkat etmelisiniz. Güncel fiyatlar olup zamanla fiyatlarda artışlar, azalışlar olabilir.

Farklı uygulama şekillerine ve kuaförde kullanılan ürünlerin markalarına göre değişen fiyatlara dikkat ediniz. Gittiğiniz kuaförlerde saçınıza herhangi bir zarar vermemeleri için kullandıkları keratin bakımı ürünlerine ve markalarına dikkat etmelisiniz.

 

2024 Evde Keratin Bakımı Ve Brezilya Fönü Düzleştirici Uygulaması Fiyatları 

 

Kuaföre gitmek istemeyen, maddi anlamda daha da uygun olan seçeneklere yönelen kullanıcılar, ortalama olarak 500-1800 Lira arasında gerçek keratin ürünleri ile bakımlarını evde yapabilirler. Evde uygulayacağınız Keratin bakımı ürünlerinde dikkat etmeniz gereken özellikleri;

 1. Patentli Olması,
 2. Sağlığa Zararlı Olmaması,
 3. Besleyici, Onarıcı Olması,
 4. Hayvanlar Üzerinde Deney Yapılmamış Olması,
 5. Bakanlık Onaylı Olması,
 6. Hamile ve emziren anneler de kullanabilir olmalı,
 7. Kullanıcı Yorumlarının Olumlu Olması.....
  gibi özelliklere dikkat etmelisiniz. Gerçek bakım yapabileceğiniz saf, doğal keratin ürünlerini incelemek için tıklayınız.

Keratin uygulamasının sizlere faydalı ve çok iyi sonuç vermesini istiyorsanız fiyatına ve maliyetine bakmadan kaliteli iyi sonuç veren keratin ürünleri tespit edilmelidir. Keratin bakımını kuaförde veya evde yaptırmak sizlere kalmış bir tercihtir. Keratin bakımı yaptıracaksanız dikkat etmeniz gereken en önemli husus kullanacağınız ürünlerin doğal ve saf keratin içermesidir.

Keratin ürünleri satın alarak rahatlıkla ve güvenle keratin bakımını yapabilirsiniz. Keratin bakımının  neden bu kadar önemli olduğunu ve sıkça merak edilmesindeki sebepleri, faydaları ile birlikte ilgili yazımızda bahsettik.

İlgili İçerik:  Onarıcı Keratin Bakımı ve En İyi Kalıcı Düzleştirici Keratin Krem (Brezilya Fönü) Hangisi

Yüksek fiyat farkları bulunan keratin bakım ürünlerinde, kuaförlere fazla para vermek istemeyen kişiler ‘’Keratin’’ ürünlerini satın alarak evde kendileri de rahatlıkla uygulayabilir ve gereksiz yüksek maliyetlerden rahatlıkla kurtulabilir. Ayrıca saç düzleştirme işleminde saçları yıpranan ve saçlarının onarılmasını isteyen insanlar, saç uzaması problemi olanlar keratin bakım setleri sayesinde özellikle evde rahatlıkla ve güvenle kullanabilecekleri ''keratin bakımı'' ürünlerimizi tercih edebilirler. 

 

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Esra Kaya
19 Ocak 2023
Bir çok yerde 2022 Keratin Bakımı Fiyatlarını araştırdım. Aradığım hem ürünlerin organik hem de uygun fiyatlı olmasıydı. Uzun araştırmalar sonucu Liquid Keratinle karşılaştım. Ürünleri organik ve kullanmaya başladığımdan itibaren saçlarımı hiç bir şekilde yıpratmadan bakım yaptı çok memnun kaldım. Herkese öneririm.

Derya AKBAY
30 Eylül 2022
kuaför pahalı olsada ürünler uygun fiyatta

lale akcan
08 Eylül 2022
saçlarımı yumuşacık yaptı

Melisa Tunç
03 Ağustos 2022
Evde sizin düzleştirici setinizi kullanmaya başladım saçlarım düz ve yumuşak ama asıl önemli olan kesinlikle rahatsız eden koku ve duman olmaması gerçekten çok iyi ilk yaparken tedirgin oldum kuaförde çıkan koku ve duman yüzünden ama söylediğiniz gibi rahatsız eden koku ve duman olmadı hiç :)

Alışveriş Sepetim