440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Garantili Keratin Saç Uzatma Seti

Garantili Keratin Saç Uzatma Seti

Kadınlar olarak ne kadar dikkat etsek de saçlarımızı doğal formunda kullanmak hiç kolay değil.  Şekil vermek, renklendirmek ya da güçlendirmek için yapılan işlemler saçlarımızın son derece yıpratmakla beraber saçı doğal formundan koparıp tamamen cansızlığa mahkum etmektedir. 

Garantili keratin saç uzatma seti sayesinde dış etkenler, boya ve ısı veren şekillendiriciler yüzünden yıpranıp yanan saçlar anında onarılıp doğal formuna dönmeye başlar.

Saçların uzamasına ve onarılmasına takviye olan bu ürün setimizin  kullanımını sizler için detaylıca hazırladık.

Yanmış, yıpranmış ve uzamaktan oldukça uzak olan saçları eski formuna döndürmek uzun ve yorucu bir işlemdir. Çoğu kadın yanmış ve yıpranmış olan saçlarını yeniden kurtarmak eski haline döndürmek umuduyla kuaförlere para saçıyor ancak aldıkları hizmet gerçek bir bakım olmamakla beraber saça sadece anlık çözümler sunuyor.

Saçınızın ihtiyaç duyduğu bakımı ve onarımı belirlemek ve ona göre bir yol izlemek için kuaföre gitmenize gerek yok. Saf ve doğal ürünlerle evde vakit kaybetmeden istediğiniz saatte ve uygulama ücreti olmadan kendi bakımınızı yapabilirsiniz. 

Garantili Keratin Saç Uzatma Seti

Saçlar özellikle renk açma işlemlerinden sonra tamamen doğal  yapısını kaybetmektedir. Bizler de size garantili keratin saç uzatma setimizle aşama aşama saçınızı kazanma fırsatını sunuyoruz.  İlk olarak saçınıza doğan keratin yüklemesi yaparak saçınızın kaybetmiş olduğu proteini yeniden size sunuyoruz. Bu serumlar sayesinde kısa sürede saç kendini onarma yoluna girecektir. Garanti vermemizin en önemli sebebi olan saf keratin serumu piyasada bulunan ilk patentli serum olup size tamamen bir onarım sunuyor. 

Piyasada bulunan çoğu şampuan Silikon,Paraben, SLS,SLES gibi zararlı kanserojen kimyasalı içinde bulunduruyor. Bu maddeler yüzünden saçınız onarıldığını düşündüğünüz anlarda aslında daha çok kimyasala maruz kalıyor. "Garantili keratin saç uzatma" setimizde yer alan şampuan, saç kremi ve maskesinde bu maddeler olmadığı için saçınızı doğal yollarla özüne döndürüyor. 

Keratin Saç Uzatma Seti Nasıl Kullanılmalı?

1. Banyoda saçınızı iki defa ve sıcak suyla yıkadıktan sonra havluyla kurutun. Az nemli kalırsa zarar vermez. Kuru ya da hafif nemli saça uygulanabiliyor.

2. Serumları saça boya yapar gibi dipler hariç, her yerine sürebilirsiniz. En az 5 ila 10 saat ya da sabaha kadar bekletin.

3. Ilık suyla bir defa durulayın. Hafif nemli saçınıza, dipler hariç, boy ve uçlarına 10 dakika maske yapın. Yine durulayın ve hafif nemli saçınıza bu sefer saçta kalan ve durulanmayan kremi kullanın, işlemi bitirin.

4. Bu uygulamayı 3 günde bir tekrarlayınız. Liquid Keratin Şampuan ve kremi haftada bir iki gün, maskenizi haftada bir iki defa kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim