Hızlı Saç Uzatma 4'lü Set Full

Ürün Kodu: KR1100

Marka: Liquid Keratin

Hızlı Saç Uzatma 4'lü Set Full :

 

Hızlı Saç Uzatma 4'lü Setimiz, yavaş uzayan, zayıf ve güçsüz saçları, çift fazlı etki etme özelliği ile, hem köklerden hem uçlardan hızla etkisini göstermektedir.

 

İçeriği ve etkisi ile Türkiye'nin ilk garantili saç uzatma seti olan ürünlerimizi doğru ve düzenli kullandığınız zaman hızlı uzayan bir saç formu kazanmış olacaksınız.

 

Not: Ürünümüzün kullanımı ve diğer özellikleri daha detaylı incelemek için alt kısma bakınız.

490.00 TL 219.90 TL

Fırsatın Bitmesine Kalan Süre


LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

 

Hızlı Saç Uzatma 4'lü Set Full :

 

Bilindiği gibi saçlar iki sebepten hızlı uzamazlar.  Bunlardan birincisi saç uçlarında ki kuruluk ve kırılma sonucunda saçların çabuk koparak kayba uğramasıdır. Bu şekilde saçlar hızlı uzasa bile uzamamış gibi olur.

İkinci sebebi ise saçlar diplerden hızlı uzamazlar.  Bununda kendi arasında iki sebebi vardır. Birincisi kullanılan sentetik ve silikon içerikli kozmetik saç bakım ürünlerinin etkisiyle ve bazı saçların çok yağlanması gibi sebeplerden dolayı saç kökleri ve saç dipleri tıkanarak gözeneklerin  hava almasını engeller, kan dolaşımı yavaşlar ve saçın hızlı uzamasını durdurur.

Bir diğer sebebi ise saçları boyama, renk açma, oryal gibi düzleştirme işlemleri sonucunda saç derisi ile temas eden bu kimyasal maddeler saç derisine zarar vererek sağlığını ve düzgün çalışmasını bozar.

Bunun neticesi olarak saçlar küser ve hızlı uzama durur.

Liquid Keratin ailesi olarak Hızlı Saç Uzatma 4'lü setimiz ile bu iki probleme birden çözüm sağlayarak siz değerli kullanıcılarımızın uzun saç hayallerine ulaşmalarını sağlıyoruz.

Saç uçlarını onarırken , saç diplerinizi de açıp beslenmesini sağlayarak çift fazlı bir etki ile saçlarınızı uzatıyoruz.

TUZ, ALKOL, SÜLFAT, SİLİKON, PARABEN, FORMALDEHİT İÇERMEZ. Hamile, emziren annelerin gönül rahatlığı ile kullanabileceği setimizin içinde formaldehit gibi zararlı kimyasal maddeler bulunmaz.

Kür halinde kullanılmalıdır.

 

 

Bebek saçlarındaki gelişmeyi hızlandırarak saçın hızlı uzamasına destek olur.

Cilt üzerinde kepek, yağlanma, kaşıntı, egzama, kuruma, sivilce ve alerjik reaksiyon gösteren saç köklerinde hızlı bir dengeleyicidir.

B vitamini içeren formülü sayesinde kafa derisinde hızlı yapılanma sağlar.

Bu Hızlı Saç Uzatma 4'lü Set sayesinde saçınızda en doğal ve en etkili ''keratin saç botoksu'' faydasını maksimum seviyede görürsünüz. ,

 

Hızlı Saç Uzatan Keratin Bakım Seti  İçeriği :

 

Liquid Keratin Şampuan ( 350 ml )

Liquid Keratin İksir (Gözenek Açıcı ) ( 50 ml )

Liquid Keratin Dip Bakım Yağı ( 50 )

Keratin Serum (Sprey Şişe - 50ml)

 

Hızlı Saç Uzatma 4'lü Set Kullanımı

 

1- Şampuanla saçınızı 2 defa yıkayın. Havluyla veya kurutma makinesi ile iyice kurutun.  

2- Enseden yukarıya doğru saç derinize parmak uçlarınızla 3 dakika sert masaj yaparak kan devir daimini hızlandırın. 

3- Gözenek Açıcı Keratin İksirden (gümüş şişe)  saç diplerine 10-15 pompa uygulayın, 15 dakika bekletin, yıkamayın. (Bu esnada saçınızda yanma hissi olabilir. Bu normaldir.)

4- Keratin Dip Bakım Yağı’nı (gold şişe) 10-15 pompa Gözenek Açıcının üzerine, saç diplerinize sürün ve saça yedirin. En az 6 saat veya birkaç gün bekleyebilir.

5- Onarıcı Keratin Serumu saç dipleri hariç tüm yıpranmış bölgelere yedirerek sürün. 6 saat veya birkaç gün bekletin.

6- Saçınızı bol suyla durulayın.

7- Varsa keratin maskenizi, nemli saça dipler hariç uygulayın. 15 dk sonra bol suyla durulayarak işlemi  bitirin. Bu işlemi haftada iki defa tekrarlayın. 

 Şampuanı hergün keratin maskesini haftada 1-2 defa kullanabilirsiniz.

Keratin dip bakım yağı ve keratin iksir size 8 ila 10 hafta yeterli gelirken, keratin şampuanı 2 ila 3 ay yeterli gelecektir. Keratin Saç Uzatma Setini bitirdikten sonra ve olumlu sonuç aldıktan sonra kullanmayı bıraktığınızda etkisini kaybetmez ve sürekli kullanmayı zorunlu kılmaz yan etki yapmaz. Ayrıca kaç santim saç uzatır konusunda soru sorulduğunda saç uzatma oranın kişilerin biyolojik yapısına anatomisine psikolojik ve stres ortamına beslenme hava şartları radyasyon gibi etkilere göre farklılıklar gösterebilir.

Kullanımı bıraktığınızda tamamen doğal olmasından dolayı yan etki ve dökülme yapmaz. Saç uzatma oranı, kişilere göre farklı etki gösterir.

 

 

 

 

 

 

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor ?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

 

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 nolu telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

 

 

 

 

 

Hızlı Saç Uzatma 4'lü Set Nasıl Etki Eder ?

 

%100 Doğal formülü sayesinde saçlarınızı önce onarır, sonra uçların kopup kısalmasının önüne geçer. 

Böylece organik keratin şampuanla  saçları yıkadıktan sonra gözenek açıcı keratin iksir ile saç gözeneklerinin açılması sağlanır.

Yeni geliştirilen Gözenek Açıcı İksir, saç derisindeki tıkalı gözenekleri açmasıyla, saç derisine nefes aldırır, daha çok oksijenle teması sağlanır, kan dolaşımı artar. Köklerde bir canlanma başlar. İksir serum, adeta bir asansör görevi görür.

Kendi içeriğinde bulunan E ve  B vitaminli aktifleri ve bitkisel katkıları saç derisinin alt tabakalarına kadar ulaştırır. Keratin Dip Bakım Yağının, derinin en alt tabakalarına kadar ulaşmasını ve saçı daha çok beslemesini sağlar. Verimliliği maksimum seviyeye taşır. 

Hızlı Saç Uzatma 4'lü Setimiz, doğal nane mentolu sayesinde, saç köklerinde uyuşmuş saç foliküllerini uyararak hızlı uzamasını tetikler. 

 

 

 

 

Liquid Keratin Hızlı Saç Uzatma Setinin Diğerlerinden Farkı Nedir ? 

 

'Liquid keratin hızlı saç uzatma seti' Uluslararası Patent Birliği tarafından belgeli ve onaylı olup Türkiye'nin İlk çift Fazlı Saç Uzatma etkisine sahip Hızlı Saç Uzatma Keratin Bakım Seti olma özelliğine sahiptir. Bir çok saç uzatma metodunda sadece saçların diplerden ve köklerden beslenerek ve bakım yapılarak uzaması planlanırken Liquid Keratin Hızlı Saç Uzatma Setinde ise gözeneklerin açılmasını temin etmesi çok önemli bir fark teşkil etmektedir. Bunun yanı sıra saç uçlarında ki kırıkları hiçbir marka tarafından giderilemezken Liquid Keratin Saf Keratin Protein yüklemesi sayesinde saç uçlarındaki kayıplar kesin ve garantili olarak onarılabiliyor ve saçların hızlı uzamasını kolaylıkla temin edilebiliyor. %100 Doğal formülü sayesinde en güvenilir bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Şimdiye kadar hiçbir marka çift fazlı yöntemi yavaş uzayan saçlarda geliştiremedi ve bu ihtiyaca uygun faydalı bir ürün geliştirmedi.

Organik Keratin Şampuan sayesinde kat kat hızlı uzama etkisi elde edilir.

Diğer yöntemlerde, faydalı yağlar, saç derisinin 1. katmanında kalırlarken, gözenek açıcı sayesinde derinin en alt tabakalarına kadar ulaşabilmesi sağlanarak yüksek verim elde edilir.. 

Keratin Dip Bakım Yağı ise, tam doğal ve en saf katkısız içeriği sayesinde saçın ihtiyacı olan en önemli yağları kolayca saç derisine ve saç köklerine ulaştırarak hızla büyüme etkisi sağlanır.

 

Liquid Keratin Hızlı Saç Uzatma Setinin içeriği;

 

Liquid Keratin Gözenek Açıcı İksir İçeriği; Hydrolyzed Keratine, Mentol, De-panthonel, E-Vitamini, Ardıç ekstratı, Buğday ekstratı, Defne Ekstratı, Isırgan Ekstratı, At Kuyruğu Ekstratı, Biberiye Ekstratı, Hint Yağı.

 

Liquid Keratin Şampuanı İçeriği; (pH değeri 5,5'tir)*Organic Certified  **Approved for Organic Cosmetic,  AP :Anatollian Plant, Aqua, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Myrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium L. Sulfacate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside** , Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronic Acid**, Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate**, Xanthan Gum**,Citric Acid Anhydrous**,Perfume.

 

Liquid Keratin Serum içeriği; Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
Ebru Sezenpuan
04 Ağustos 2019
Ben yeni sipariş vericem. Kuaför istediğimden çok Daha kısa kestiği için kullanmaya karar verdim. Normalde saçlarım yeteri kadar hızlı uzar ve yumuşaktır. Kuaför sayesinde kırıkta kalmadı. Zaten normal uzayan bi saçın uzamasına etkisi ne kadar olur bilgilendirir misiniz

Ebru Sezenpuan
04 Ağustos 2019
Ben yeni sipariş vericem. Kuaför istediğimden çok Daha kısa kestiği için kullanmaya karar verdim. Normalde saçlarım yeteri kadar hızlı uzar ve yumuşaktır. Kuaför sayesinde kırıkta kalmadı. Zaten normal uzayan bi saçın uzamasına etkisi ne kadar olur bilgilendirir misiniz

ayşe yerlicepuan
15 Mart 2019
arkaşımın tavsiyesi üzerine aldım.2 hafta oldu alalı şimdiden canlılık hissediyorum

Liquid Keratinpuan
14 Şubat 2019
Kubilay Bey saç düzleştiren ürünlerde çok ağır kimyasal maddeler olur ve çok yüksek ısılı pres uygulanır ve saç ancak bu şekilde düzleşir. Oysa Liquid Keratin Saç Bakım Ürünleri tam doğal ve patentli olduğu için asla kimyasal madde içermez ve düzleştirme yapmaz. Tam tersine düzleştirmeden kaynaklanan ve açıcıdan yanan saçları onarır yeniden yapılandırır ve saçları güçlendirir.

kubilay bayraktarpuan
12 Şubat 2019
Hızlı saç uzatan keratin bakım setinizin Düzleştirme etkisi varmı

Zeliha Özcelikpuan
14 Kasım 2018
Harikasiniz

Songül Demirpuan
29 Eylül 2018
Mukemmel mukemmel duzlestiriyiciye elveda buharika denedim tavsiye ediyorum orjinal katkisiz parlak yumusak mis gibi saclarim oldu ferahlik geldi sacim canlandi cok tesekurler

havva s.kpuan
03 Temmuz 2018
öncelikle çok teşekkür ederim saçlarımı hiç bu kadar yumuşak ve güzel görmemiştim saçlarımın gözle görülür uzamasının yanında spreyin kolay uygulanması da efsane siz bi efsanesinizz

Rabia Gürbüzpuan
02 Temmuz 2018
Saçlarımı yeni kestirdim ve çok pişmanım.Neyse ki liquid keratin hızlı saç uzatma setini önerdi kuaförüm 2 haftadır kullanıyorum etkisi muhteşem iyiki bu ürünle tanışmışım ...

Liquid Keratinpuan
24 Mayıs 2018
Ahmet Bey merhaba zaten hızlı saç uzatma seti saç derisine uygulanan bir tedavidir Dolayısıyla bu konu hakkında içiniz rahat olsun saç tellerine uygulanan ise yıpranmış Saçlardaki Keratin bakımı dır ikisi birbirinden çok farklı ürünlerdir

Ahmet Ç.puan
24 Mayıs 2018
Ürünleriniz saç derisine uygulanıyor mu. Uygulanmıyorsa nasıl kullanacağız , oldu ki saç diplerini de uyguladık zararı olur mu.

Süreyya Ö.puan
23 Mart 2017
Yavaş uzama sorunum vardı, ve maksadına uygun bir setmiş, saçlarımda ciddi bir kıpırdanma yaşadım. Tekrar alacağım. İyi çalışmalar.

Gül Nazenpuan
23 Mayıs 2018
Benım saçım zaten ayda 1-2 cm uzuyordu ama düğünüme kadar hızlı uzaması için kullandım. iyiki denemişim uzatmaktan başka saçlarım güçlendi yumuşacık parlak oldu...

Beyhan F.puan
23 Mayıs 2018
Slm. Ben Malatyada klinikte doktorum. Bu setinizi saç mezatterapi sonrası hastama kullandım, böylesini görmedim. Kendim de şampuanınızı kullanmaya başladım, hanım da saf keratin yüklemesi yaptı. ilk izlenımım çok iyi. En kısa zamanda Ürünlerinizi Kliniğimde de bulunduracağım.

Liquid Keratinpuan
22 Eylül 2017
Nilaz Hanım, Zaten buhem dökülmeyi önlemede hem hızlı saç uzatmada etkili olan bir formüle sahip. Tabi kı kullanabilir çok da faydasını görebilirsiniz. Keratin Bakım

Nilaz Y.puan
22 Eylül 2017
BU SETİ HIZLI SAÇ UZATMA İÇİN KULLANABİLİRMİYİM.

Nazıkat H.puan
23 Mayıs 2018
Merhabalar ben bu setten iki gün önce sipariş vermiştim . dün uyguladım , bugün sabah da keratin spreyi uyguladım . şampuan pek köpürmüyor, ama sülfatsız ondan köpük olmuyordur diye düşünüyrum . o önemli değil. Gözenek açıcı iksir harikaydı , hem nane hem acı biber gibi etkisi var. sonra dip bakım yağ uyguladım ... Beğendim. yoksa 1000 çeşit yağ kullanmıştım , bu en güzeli diyebilirim . en son da bügün sabah uyguladığım keratin sprey serum . işe giderken uyguladım, akşam durulayacağım. bütün gün güzel kokusu vardı. ek olarak saç kremınizi aldım bugün. O da çok güzel kokuyor. bakalım bugün onu da uygulayacağım .

Asya G.puan
04 Şubat 2018
set olarak almıştım ürünü ama sanırım bundan sonra tek olarak yaz boyu sipariş vericem. inanılmaz bir ferahlık veriyo resmen serinliyo insan

Melike Nalcıpuan
02 Mayıs 2018
Bende her iki sorun da vardı, hem dökülme hem yavaş uzama. Tam aradığım bakımmış. Kullanmaya başladıktan hemen sonra etkisini hissettim. çok mutluyum.

Hazal Asnurpuan
06 Ekim 2017
Saçlarımın bu kadar hızlı uzaması ve uzarken kırılmalar falan olmaması çok iyi ayrıca kargo hizmetinize hayran kaldım 1 günde elime ulaştı ve o kadar iyi paketlenmiş ki özeniniz için teşekkür ederim :)

seda canlıpuan
08 Mayıs 2018
gercekten etki gösteren bi ürün uzamayan sacı uzatabıldım sonunda sayenızde. tesekur edıyorum sıze...

esra cakılpuan
08 Ocak 2016
gercekten ayda 4 cm e kadar uzama oluyormu ?

canan akerpuan
16 Kasım 2016
arkadaşımın tavsiyesi üzerine ürününüzü aldım ve gerçekten çok memnun kaldım anlatılanlar kadar etkili ve kaliteli biraz pahalı ama hak ediyor :)

zerrin kupcupuan
16 Nisan 2018
kullanımı dogru oldugu zaman gercekten etkılı sacımda 3 bucuk cm uzaman oldu 1 ayda hemde ustelık sacı besleyen bır ozellıgı var. gorunumu cok parlak ve ipeksı oldu tesekurler lıquııd aılesı.

nurdan yıldırımpuan
15 Haziran 2015
İçindeki yağların soğuk sıkım olduğunu öğrenince hemen aldım. Aktarlara pek güvenemiyordum zaten. Mis gibi doğallık kokuyor. Bende yavaş uzama sorunu vardı. Şu an olumlu bayagi fark etmeye başladım uzamasi hızlandı. İleride daha çok uzayacağını umuyorum.

hatıce alımepuan
18 Haziran 2015
Bende dökülme yoktu, yavaş uzama sorunum vardı, ve maksadına uygun bir ürünmüş, saçlarımda ciddi bir kıpırdanma yaşadım.

dilara sabuncupuan
24 Ağustos 2014
merhaba :) ilk defa bir ürüne yorum yazıyorum. saclarımı kırık ve kopuklardan dolayı devamlı kestırmek zorunda kaldıgım ıcın uzatamıyordum. bu uzatma setı sayesınde kırıklarımı ve kopuklarımı tedavı ettıgını gördum yaklasık 1 bucuk aydır kullanıyorum. saclarımda 5 cm uzama gördüm.gercekten cok mutluluk verıcı bı durum :) cok tesekur ederım sıze parlak görüntüsüde cabası :)

 • *
 • *
 • *
 • *

BENZER ÜRÜNLER

 • Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti-2
  %43
  685.00 TL389.00 TL
  Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti-2

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1
  %46
  615.00 TL332.00 TL
  Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Keratin Seti
  %46
  315.00 TL169.40 TL
  Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Keratin Seti

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey)
  %49
  265.00 TL136.40 TL
  Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey)

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti
  %57
  513.00 TL223.00 TL
  Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratin Saç Dökülme Seti Full
  %56
  350.00 TL154.90 TL
  Keratin Saç Dökülme Seti Full

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1
  %57
  615.00 TL264.90 TL
  Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Hızlı Saç Uzatma Seti Mini
  %45
  235.00 TL129.90 TL
  Hızlı Saç Uzatma Seti Mini

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yanan Saç Keratin Bakım Seti Full
  %41
  495.00 TL290.40 TL
  Yanan Saç Keratin Bakım Seti Full

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili 2
  %45
  760.00 TL418.00 TL
  Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili 2

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır