440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Eczanelerde Saç Gürleştirme

Eczanelerde Saç Gürleştirme

Saç dökülmesi hem kadın hem de erkek için oldukça büyük bir problemdir. Dökülme oranı arttıkça saçta seyrelmeler görülür bu da bakımsız bir görünüm oluşmasını sağlar.

Kozmetik marketlerde ve eczanelerde saç gürleştirme ürünleri tavsiye edildiğinde, almadan önce mutlaka ürün içeriğinde olan kimyasallara dikkat edilmeli ve araştırılmalıdır.

İçeriğinde amodimethicone, paraffinum liquidum, formaldehit ve paraben gibi kimyasallar olan saç bakım ürünleri saç derisinde ki gözenekleri tıkadığı için dökülmeyi arttırırken sağlıklı saç diplerinden yeni saçların çıkmasını da engellemiş olur.

Liquid Keratin – Keratin Saç Dökülme Seti eczanelerde saç gürleştirme seti olarak da satılan, içinde ki tüm ürünlerin saç için sağlıklı ve içeriğinin temiz olmasından dolayı tavsiye edilen bir üründür. 

Set içerisinde ki Keratin Şampuan formülünde atkuyruğu bitkisi ile saf keratin proteinlerini bulunduran ve sülfat, silikon ve paraben içermeyen bir ürün olduğu için saç derisini tahriş etmeden derinlemesine temizler ve bir sonra ki adımlara saçı hazırlar.

Ardından kullanılan Gözenek Açıcı İksir ve Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı saçta etkisini daha hızlı ve kalıcı bir şekilde gösterebilir.

eczanelerde saç gürleştirme

Düzenli kullanıldığında saçta dökülmeler azalırken, açılan gözeneklerden yeni saçlar çıkmaya başlar ve bu sayede saçlarda gürleşme görülür.

Keratin Saç Dökülme Setinin eczanelerde saç gürleştirme ismiyle de geçmesinin sebebi aynı etkiyi sağlayabilen bir ürün olmasıdır. Özellikle Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı formülünde saçı gürleştiren, uzatan ve kalınlaştıran tüm bitkisel yağları içeriğinde bulundurduğundan, saça ve saç derisine tam olarak bir bakım yapar.

Kuaförlerde ve eczanelerde saç gürleştirme adı altında satılan ve içeriğine dikkat edilmeden güvenilip alınan ürünler çoğunlukla hüsran yaratmakta, kimi zamanda saçı yıpratarak telafisi zor olan noktalara ulaştırmaktadır.

Liquid Keratin ürünlerinin hepsinde saçın yapısını oluşturan keratin proteinleri bulunur.

Saf Keratin saça yada saç derisine temas ettiği anda onarma işlemi başlar ve saçın renginde dahi canlılık görülür.

Eczanelerde saç gürleştirme ürünleri incelenirken tamamen doğal olamayacağı bilinmeli ve formüllerine bakılmadan alınmamalıdır. Liquid Keratin ürünlerini temiz ve doğal içeriği sayesinde emziren kadınlar ve saç derisi rahatsızlığı olan kişiler gönül rahatlığıyla kullanabilir.

Hızlı Saç Uzatma 5'li Setimize Görsele Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim