Keratin Saç Dökülme Seti Full

Ürün Kodu: KR2100

Marka: Liquid Keratin

Keratin Saç Dökülme Seti 

 

Üç fazlı özel yöntemle saça çok yoğun bir bakım yapar. Saçı komple etkisi altına alır. Erkek ve kadınlarda düzenli kullanımda, saçın alt katmanlarına kadar inerek, dökülmeyi durdurmada çok başarılıdır.

 

Keratin saç dökülme seti Güçsüz, zayıf, cansız ve yavaş uzayan saçlarda çok etkilidir. Mevsimsel, dönemsel, erkek tipi dökülme, troid, sitres, doğum, hastalık ve diğer yağlanma, kepek, kaşıntı gibi saç problemlerinde rahatlıkla kullanılır. 

 

Not: Ürünümüzün kullanımı ve diğer özellikleri daha detaylı incelemek için alt kısma bakınız.

390.00 TL 184.95 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Keratin Saç Dökülme Seti Nasıl Etki Eder?

 

1. Liquid Keratin Şampuan:

 

Öncelikle keratin dökülme seti içinde bulunan Keratin Şampuanı doğal içerikleriyle, ( K ve Flavanoid ve Slicalar ) içeren ''At Kuyruğu (kırkkilit) Bitkisi'' sayesinde saç foliküllerini besler, saç derisini canlandırır ve saça nem depolar. Saçlar her yıkamada bir kat daha güçlenir.  Sentetik ve zararlı kimyasal katkı içermeyen nazik formülü sayesinde saçlara zarar vermeden kozmetik kalıntılardan, yağ ve kirlerden saçınızı güvenle temizler.  Liquid Keratin Şampuanın pH değeri 5.5'tir.

 

 

2. Gözenek Açıcı Keratin İksir: Üç fazlı etkiye sahiptir;

 

1. Doğal mentol ile tıkalı saç gözeneklerini açar, saçın nefes almasını sağlar ve kan dolaşımına yardımcı olur.

2. İçeriğindeki E-vitamini, ısırgan, ardıç, biberiye, defne, buğday, at kuyruğu (kırkkilit) ve diğer bitkisel ekstratlar sayesinde, saç derisinin beslenmesini sağlar. 

3. Gözeneklerin açılmasıyla, emilasyona hazır hale gelmiş saç derisine, bir besin deposu olan Keratin Dip Bakım Yağının kolayca emilmesini sağlar. Faydalı minerallerin derinin en alt tabakalarına kadar etki etmesi sağlanır. Bu sayede, bilimsel olarak son 6 ayda dökülen ve daha ölmeyen saçların yeniden daha hızlı çıkmasına yardımcı olur.

 

3. Liquid Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı:

 

Saçları beslemede Organik Sertifikalı ( mersin, argan ve avakado gibi) en üst düzey katkısız yağların yanı sıra, saçları dünyaca en meşhur olan (ısırgan tohumu, sarımsak ve çamterebentin gibi) bitkisel yağların; en kaliteli, en saf, en güvenli olanları kullanılarak hazırlanmıştır. Bu yağların her biri, insan ve sanayi gibi kirli hava ortamından uzak olan yörelerin, en verimli topraklarında ve temiz havada yetişen bitkilerden doğal yöntemlerle, soğuk pres yöntemiyle ve özenle elde edilmişlerdir. Ucuz ve kalitesiz katkı kullanılmamıştır. Bir damla dahi, boya, parfüm, paraben gibi kimyasal ve sentetik katkı hiç bir katkı içermez. Sizin için saçınız ne kadar değerli ise, biz de saçınıza en değerli, saf ve güvenilir ürünleri kullanarak ürünümüze ve saçınıza o kadar değer verdik.  

 

 

 • Bu ürünler set olarak ve kür halinde haftada iki defa kullanılmalıdır.
 • Bebe saçlarındaki gelişmeyi hızlandırarak hızlı uzamasına destek olur.
 • İçeriğindeki saf yağlar, cilt üzerindeki sivilce, kaşıntı, kepek, egzama, kuruma ve alerjik reaksiyon gösteren saç köklerinde hızlı bir dengeleyicidir.
 • B ve E vitaminli formülü sayesinde kafa derisinde hızla yeniden yapılanmayı sağlar..
 • Keratin Dökülme Seti, saçınızda en doğal ve en etkili ''keratin saç botoksu'' etkisi yaparak saçlarınız çok daha güçlü hale gelir. 
 • %100 bitkisel formülü sayesinde, sürekli kullanmayı gerektirmez. Kullanmayı bıraktığınızda tekrardan dökülme yapmaz.
 • Tedavi süresince saçınıza zarar verecek kimyasal ve sentetik içerikli ürünler kullanmamaya özen göstermelisiniz.

 

Keratin Saç Dökülme Seti Kullanımı

 

1- Şampuanla saçınızı 2 defa yıkayın, havluyla iyice kurutun. 

2- Enseden yukarıya doğru parmaklarınızla saç derinize 3 dakika sert masaj yaparak kan devir daimini hızlandırın.

3- Gözenek Açıcı Keratin İksirden (gümüş şişe)  saç diplerine 10-15 pompa uygulayın, 15 dakika bekletin, yıkamayın. (Bu esnada saçınızda yanma hissi olabilir. Bu normaldir.)

4- Keratin Dip Bakım Yağı’nı (gold şişe) 10-15 pompa Gözenek Açıcının üzerine, saç diplerinize sürün ve saça yedirin. En az 6 saat veya birkaç gün bekleyebilir.

5- Şampuanla  saçınızı yıkayın. İşlemi bitirin.

6- Bu uygulamayı haftada 2 gün ve 2 ay düzenli kullanın.

Zor taranan saçlarda  Liquid Keratin Saç Bakım Kremi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Doğal içerikli ürünlerimiz yan etki yapmaz. Kullanmayı bıraktıktan sonra dökülme yapmaz. Sürekli kullanmayı gerektirmez.

 

 

Not: Keratin Saç Dökülme Setimizi saçınızdaki dökülmeye göre kullanabilirsiniz, sürekli kullanım gerektirmez.  

Saçınızda normal dökülme haricinde kırılarak ve koparak saç kaybı yaşıyorsanız eğer bu durumda ürünlerimizden özellikle Intense yoğun keratin içeren saf keratin serum 20 ml üçlü setinizi kullanmanızı tavsiye ederiz.

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 numaralı telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

Keratin saç dökülme seti kullandıktan ve sonuç aldıktan sonra tekrar dökülme yapmaz sürekli kullanmayı gerektirmez. Ancak istenildiğinde ara sıra kullanılmasında faydalı olduğu görülmüştür. Ürün bilgisi ve kullanımı hakkında 05372638050 whatsapp üzerinden her zaman bilgi alabilirsiniz. 

 

Set İçerisindeki Ürünler

 • Liquid Keratin Şampuan (350ml)
 • Liquid Keratin Dip Bakım Yağı (50ML)
 • Liquid Keratin İksir Gözenek Açıcı (50ML)

TOPLAM GRAMAJ (450ML)

 

Keratin  Saç Dökülme Seti İçindekiler;

 

Keratin Şampuanı:  (pH değeri = 5,5): Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu),  Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract  (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid (Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate (Koruyucu), Benzyl Alohol (Koruyucu), Dehydroacetic (Koruyucu), Olea Europaea Leaf Extract (Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate (Koruyucu), Benzoicacid (Koruyucu), Amy Cinnamol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamol, CL 12480

Keratin İksir Gözenek Açıcı İçeriği: 

Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Panthenol, Caprylic/CapricTriglycerıde, Hydrolyzed Keratin, RicinusCommunisSeedOil, ThymusVulgarisLeafWater*, Phenoxyethanol, TocopherylAcetate, Polyquaternium-7, CetrimoniumChloride, RosaDamascenaFlowerWater*, MyrtusCommunisLeaf Water*, OleaEuropaeaFruitOil

Keratin Dip Bakım Yağı: Hydrolyzed Keratine, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avokado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı,  Sarımsak Yağı, Çam terebentin Yağı, Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANINIZ VAR MI?

Evet kredi kartına 3 ile 6 taksit yapma imkanınız var. Online olarak sayfamızdan işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca kapıda ödemelerde önce kredi kartı ile tek çekim işlem yaptıktan sonra kendi bankanız tarafından size aynı şekilde taksitlendirme imkanı tanır.

Müşteri Hizmetleri : 0(537) 263 80 50

KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMA İMKANINIZ VAR MI?

Siz değerli müşterilerimiz için, ürünlerimizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak iki farklı şekilde temin etmenize  imkan sağlıyoruz.

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE HİZMET SAĞLIYORSUNUZ?

Sizlere daha hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermek için Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

KARGOM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

İstanbul içi ve civarına ve 600 kilometre kadar bir günde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Daha uzun mesafeler söz konusu olduğunda ise iki üç dört gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir. İlçeden yapılan siparişlerde bu süre değişim gösterebilmektedir. Aras kargo, MNG ve Sürat Kargo gönderi takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

KERATİN İÇERİKLİ ÜRÜNLERİNİZDE SAÇ DÜZLEŞTİRME ETKİSİ VAR MI?

Ürünlerimiz kimyasal katkı maddeleri içermediğinden  saçlarınızda düzleştirme etkisi yaratmaz. Ürünlerimizin içeriği doğal olup düzleştirme gibi zararlı dış etkenlerden yıpranan saçı onarıp yeniden yapılandırır.

KERATİN SERUM ÜRÜNÜNÜZDE FORMALDEHİT VE BENZERİ GİBİ KİMYASAL MADDELER VAR MI?

Keratin serum ürünümüzün içeriğinde formaldehit ve benzeri zararlı  kimyasal madde  bulunmamaktadır. Organik olan ürünlerimiz size kimyasal ürünlerden yıpranan saçlarınızı onarmak için imkan sunuyor. Ürünlerimiz cildinize zarar vermediği gibi hamile kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu ürünlerimizi eldiven kullanmadan gönül rahatlıyla kullanabilirler.

ÜRÜNLERİNİZİ SET HALİNDE KULLANMAK ZORUNDA MIYIM? AYRI AYRI KULLANSAM FAYDALI OLMAZ MI ?

Ürünlerimizle yeni tanışmışsanız saçınızın onarım ve iyileştirme sürecini kısaltmak ve hızlı bir şekilde doğal yapısına dönmesini sağlamak için başlangıç olarak set kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçınızın ilk iyileşme süreci tamamlandıktan sonra ürünlerimizi ayrı ayrı kullanmanız ürünlerimizin etkinliğini azaltmamaktadır. 

HAMİLE VE EMZİREN ANNELER ÜRÜNLERİNİZİ KULLANABİLİR Mİ?

Ürünlerimiz doğal içeriği ve yapısı sayesinde her yaş kullanıcının gönül rahatlığı ile kullabileceği ürünlerdir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde anneler rahatlıkla ürünlerimizi kullanabilirler. Ayrıca hamilelik dönemlerinde bazı kadınlar saçlarında dökülme gibi problemlerle karşılaşmaktadır. Dökülme karşıtı ürünlerimizi bu dönemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİNİZDEN FAYDA GÖRECEK MİYİM BUNU GARANTİ EDEBİLİR MİSİNİZ?

Keratin serum ve setlerimiz saç onarımı ve bakımında sizlere kesin çözüm sağlıyor ancak her saçın yapısı ve deforme durumu farklı olduğu için saçınıza uygulanacak bakımın seansı değişiklik gösterebilir. Örneğin; sık yıpranan röfleli saçlarda istenilen sonuca ulaşmak için en az 2 kutu keratin uygulaması yani 6 seans uygulama yapılması gerekir. Dökülme ve hızlı uzama gibi setlerde kişinin bünyesine, vücut yapısına, stres ve yaşam şartlarına bağlı olarak ürünlerimizin  etkisi çok değişkenlik gösterebiliyor. Ürünler öncelikle saçınızın deforme olan yapısını onardığı için ürünün devamlı ve düzenli kullanılması sizi kesin sonuca ulaştıracaktır. 

ŞAMPUANINIZ NEDEN ÇOK KÖPÜRMÜYOR?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

ÜRÜNLERİNİZİ TEMİN EDEBİLMEK İÇİN SİZİ ZİYARET EDEBİLECEĞİMİZ OFİSİNİZ VAR MI?

Şirketimiz ürün satışlarını şuan sitemiz üzerinden yapmaktadır. Ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize daha rahat ulaştırmak için eczanelerde satışa sunma çalışmalarımız devam ediyor.

MAĞAZANIZ VAR MI?

Mağaza açma, kiralama, personel gideri ürün maliyetini çok arttırmaktadır, ve size en az iki katına gelmektedir. Bunun için pek yakında eczanelerde çalışmamız devam etmektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
Gozde Alperpuan
25 Temmuz 2019
Saçlarımda kabarma tel tel görüntü vardı bunlara kesinlikle iyi geldi ama aldığımdökülme engelleyici olan sac dokulmeme hiçbir etkisi olmadi bitmek üzere aldığım urunler şimdiye kadar fark etmeliydi diye düşünüyorum.

Ali Saruhanpuan
08 Temmuz 2019
İlk seti bitirdim gerçekten saçlarım canlandı saç tellerim kalınlaştı dökülmem minimum seviyede çok memnunum 2.seti alacağım şimdi size tavsiyem acele etmeyin sabırlı olun stresten uzak durun kullanma talimatlarına göre uygulama yapın farkı göreceksiniz teşekkürler keratinbakım ailesi

EMİNE GALİPpuan
05 Temmuz 2019
iyi günler oğlum 18 yaşında ve saçlarında dökülmeler başlamıştı, bir öneri üzerine keratin dökülme seti ile tanıştım şuan dökülmeler ciddi derecede azaldı.

Fatoş Başaranpuan
11 Mayıs 2019
Daha ilk deneyimimde ona rağmen direkt etkili bir sonuç aldım. Saçlarımı ağırlaştırmadığını farkettim. Özellikle saç gözenek açıcı iksirden kullandığımda saçımın nefes aldığını hissettim, çok memnun kaldım.

Serkan B.puan
19 Nisan 2019
Merhabalar keratin dökülme setinden aldım bu seti uzun süredir kullanıyorum saçlarımdaki dökülmeler baya azaldı çok memnun kaldım

keratin bakımpuan
23 Ocak 2019
Yağız AKSOY Bey ürünümüzü kullandığınızda farkı anlayacaksınız. Kertin dökülme setini kullanarak saçınız beslenecek ve saç problemini yeneceksiniz. ürünlerimizin içeriğinde kullanılan maddelerin kaliteliği ve patentli bir ürün olduğu için maliyeti biraz yüksek. eğer isteseniz bizimle iletişime geçip saç uzmanlarımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

yağız AKSOYpuan
13 Ocak 2019
bu seti kullandım diyelim bittikten sonra etkisi kalıcı olurmu bidaha almam gerekirmi fiyat pahalı geldi biraz

MELTEM TÜRKMENOĞLUpuan
16 Ağustos 2018
merhabalar keratin ailesini tesadüf int gezerken farkettim. benim saç dökülme problemim vardı. yorumları inceledim ve müşteri danışmanının desteği ile sipariş verdim. o kadar int sitesinden alışveriş yapmışımdır keratin ailesi kadar ilgili mütevazi çalışanlarıyla karşılaşmamıştım. ve sipariş sağlandıktan sonrada aynı desteği esirmeyen keratin ailesine sonsuz teşekkürler sunuyorum. ürün için sabırsızım bu akşam kullanmaya başlayacam. ilerleyen haftalarda ürünle ilgili düşüncelerimi yazacağım.harika site güvenle alışveriş ve müşteri memnuniyetinin tavan yaptığı yer....GÖRÜŞMEK ÜZERE...

Batuhan ÖZDENpuan
03 Temmuz 2018
21 yaşındayım 2 yıldır saçlarım dökülüyor bir sürü bitkisel tedavi uygulattım faydası olmadı liquid keratinin saç dökülme setini kullanmaya başladım 2 haftada sonuç aldım şu an bile eskisine oranla dökülmelerim azaldı..

elif y.puan
02 Temmuz 2018
liquid keratin dökülme setini doğum yaptıktan sonra saçlarımın dökülmesi sayesinde kullanmaya başladım çok efsane bi ürün kötülemeye çalışanlara aldırış etmeyin gönül rahatlığıyla alabilirsiniz

Mert C.puan
02 Temmuz 2018
Bende erken yaşta dökülme problemi yaşayanlardanım malesef.Liquid keratinle tanıştım ilk önce emin olamadığım için DÖKÜLME ÖNLEYİCİ KERATİN DİP BAKIM YAĞI nı kullandım.Gerçekten 2 haftada gözle görülür sonuçlar aldım şimdide KERATİN DÖKÜLME SETİ FULL u sipariş verdim heyecanla siparişimin gelmesini bekliyorum...

yasemin karapuan
30 Haziran 2018
ilk dökülme önleyici yağınızı kullandım etkisini gördüm ve şimdi setini satın aldım şu an kullanıyorum etkisi gözle görülür düzeyde daha şimdiden .böyle giderse kel kalma olasığım %0 size şükranlarımı sunuyorum:)

Tuğba Uğurpuan
10 Haziran 2018
Öncelikle ürünü sadece 1 haftadır kullanıyorum. Saçlarım çok ince telli ve tüysü yapıda desem yeridir, 18-20 yaşlara kadar mükemmel saçlarım vardı ama sonrası dökülmeler. Bizde irsi bir durum sözkonusu. Her sabah uyandığımda resmen bebeklerin saçı gibi yapışmış bir halde buluyordum. Doktorlar vs hep gidildi tahlil tetkik yapıldı herşey normal. Ürünün siparişini tedirginlikle verdim. Dedimki kaybedersem para kaybederim. Nelere vermiyoruzki????. Siparişi bir cumartesi akşamı verdim. Pazartesi bir bayan aradı bilgilendirme amaçlı şaşırdım ilgiye. Neyse çok uzatıyorum ama. 1 haftadır ürünü kullanıyorum. Artık o sabahları kafama yapışan birbirine girmiş saçlar yok. Çok şaşırdım. Eşimde şaşırdı. 2 tarak sürüp toplayabilir oldum. Umarım memnuniyetim devam eder. Bunu paylaşmak istedim arayış içinde olan arkadaşlarla. Saçtan çok çektim çünkü. Mevcut durumda saç uçlarımda yıpranmalar var. Bundan sonraki süreçte ne kullanmam gerekir bunun bilgisini almak isterim???

Liquid Keratinpuan
22 Mayıs 2018
Damla hanım İki sene öncesinde dökülen saçlar çıkabilir Bu alandaki ürünlerimiz özellikle de ??Keratin Dökülme Seti??,halinde ve düzenli kullanıldığında dökülmeyi durdurma garantisi verir, BuTürkiye?nin en kaliteli ürünlerini içeriyor, içerisinde kullanılan hammaddeler katkısızdır, doğaldır, ve soğuk sıkım yaglar vardır. Rafine yağ kullanmıyoruz. Bu bakımdan ürünlerimiz fayda vermediğinde başka ürünleri deneyerek boşu boşuna hem yorumlayınız hem paranizı boşuna harcamayiniz. Keratin Bakım

Damla BIdıkpuan
22 Mayıs 2018
tekrar sorucam ama, bu erkek tipi dökülmelerde tekrar dökülen yerlerde saç çıkarmı yani bu setlerin ekstra faydası olurmu

Liquid Keratinpuan
21 Mayıs 2018
Merhaba Damla Hanım, ?Keratin Dökülme Seti? sizin için en doğru tercih olacaktır. ??Likid Keratin Şampuan??ı, hem bakım hem de dökülme önleyici bir şampuandır. ??Keratin İksir?? ile de saç derisindeki gözeneklerinizi açar, ??Keratin Dip Bakım Yağı?? ile de bakımınızı yaparsanız dökülmeniz duracaktır. Bazı saç dökülme problemi yaşayan vakalarda saçın cansızlığı ve inceliği de dikkat çekmektedir. Bu yüzden size ??Keratin Dökülme Seti??nin yanında bir de ??Keratin 3lü Seti?? öneriyorum. Bahsettiğim ürünleri kullandığınız takdirde saçınızın dökülmesine yol açan bütün sebepleri ortadan kaldırmış olursunuz. Keratin Bakım

Damla BIdıkpuan
21 Mayıs 2018
kolay gelsin öncelikle benim erkek tipi saç dökülmem mevcut ön kısımlarımda seyrelmeler de e var. ne yazıkki en son eczaneden ducray diye bi şampuan aldım ama dahada berbat yaptı sanki taranması ve özellikle okadar çok dökülüyoki sayamıyorum bile. benim sizden Keratin Dökülme Seti mi almam gerekir? artık şampuan değiştermekten de sıkıldım. bi süredir inceliyorum urunlerinizi. bu dökülme artık dursun istiyorum.

Liquid Keratinpuan
25 Ekim 2017
Gökhan bey Merhabalar, Ürünlerimiz sadece saç dökülmesine karşı ve hızlı saç uzatmaya yöneliktir. Saç dökülmesi kolaylıkla durdurulabilir, eğer saçlar son 6 veya 12 ay arasındaki bir zaman diliminde veya daha kısa bir dönemde ise bilimsel olarak tekrar çıkması mümkün. Ancak daha önceki yıllara ait dökülmeler maalesef geri kazanılamamaktadır

Gökhan Y.puan
25 Ekim 2017
Peki sac cikarmaya yardimci oluyor mu?

Liquid Keratinpuan
24 Mayıs 2018
Aslı hanım merhaba, Demir eksikliği saç dökülmesine etki eden sebeplerin içerisinde yer aldığı malumdur. Bu bakımdan Keratin Dökülme Seti kür halinde kullanıldığı takdirde sonuç alırsınız. Zaten dökülme seti, her türlü dökülmelerde çok etkilidir, kaldı ki demir eksikliğinde saç kökleri zayıf düşer, Keratin Dökülme Setinin ana hedefi ise saç köklerini beslemek güçlendirmektir. Yeterki düzenli kullanın. Keratin Bakım

Aslı P.puan
24 Mayıs 2018
bende demir eksikliğine bağlı dökülme var durdururmu kortizon varmı bu ürünlerde?

Liquid Keratinpuan
24 Mayıs 2018
İrem hanım sakın keratin şampuanı kullanmaya ara vermeyin. Dökülmenin durması herşeyden daha önemli. Zaten kullandığınız organik içerikli bu şampuanda kımyasal katkı olmadığı için temizleme gücü diğerlerine göre daha hafif olur, köpük az olur, fazla durulayarak ya da ovarak daha iyi sonuç alırsınız. Teşekkürler. Liquid Keratin

İrem Tanılpuan
24 Mayıs 2018
İyi günler ben dökülme paketini bir kezhalinde, toplam 3 kez de şampuanınızı kullandım. Çok memnundum hala da şampuanımı bırakmak istemiyorum, dökülmem durdu, saçlarıma çok iyi geldi. Ancak son 3. Şampuanımın yarısındayım ve saç diplerim biraz sanki yağlı gibi oldular. Ne yapabilirim. ?

Kübra V.puan
24 Mayıs 2018
Arkadaşlar merhaba, Dökülme setini aldım, dökülmem ciddi oranda azaldı, memnun kaldım, fakat şampuan tam doğal veya organık olduğu için mi nedir bilemedim ama çok köpürmüyor ve saçımı biraz geç temizliyor gibi. Dolayısıyla şampuanı fazla kullandım o yüzden de biraz erken bitmek üzere, diyerek site yetkilisini aradım. Onlar da ′′ madem dökülmeniz durdu sakın kullanmayı bırakmayın şampuana da devam edin , zaten saçın gerçek doğal bir şampuana alışması bazan 1-2 hafta sürebilir dediler,ben de mantıklı buldum ve iki adet şampuan daha aldım, gelişmeleri tekrar buradan size yazacağım. Sonra da saç uçlarımdaki çatallaşmalar için keratin serum setini almayı düşünüyorum.

Liquid Keratinpuan
24 Mayıs 2018
Ömer bey merhaba, tabiki ayrı olarak alabilirsiniz. Keratin Bakım

Ömer K.puan
24 Mayıs 2018
Maaşallah diyeyim, çünkü açılmış saçlarım ve bölgeler vardı, Şu an oralardan saç gelmeye başladı, çok çok memnun kaldım, fakat gözenek açıcı erken bitti, onu tek olarak alsam olur mu? Teşekkürler.

Liquid Keratinpuan
24 Mayıs 2018
Kübra Hanım Merhaba, saçınızın dökülmesinin ilk kullanımda durmasına sevindik. Fakat saçınızda yağlı bir his bırakması çok normal, çok da faydalı. Çünkü yıkandığı halde saça tutunan yağ parçacıkları saçı beslemeye ve korumaya devam ediyor. Şampuanın köpürmemesi de bu yağlardan kaynaklanıyor. Zaten tam organik şampuan olduğu ve içinde Sodyum Sülfat, paraben, tuz vs içermediği ve bir bebe şampuanı kadar yumuşak olduğu için diğer kimyasal içerikli şampuanlar gibi köpürmez, aksi halde saça zarar verebilir. Bunun için şampuan miktarını biraz arttırın ve bir kez daha yıkayın lütfen. Teşekkürler.

Kübra L.puan
24 Mayıs 2018
ben bu seti aldım fakt saçımdan o yaptığım dip bakım yağını arındıramıyorum yıkıyorum yine yağlı gbi kalıyor, şampuan tam köpürmüyo ne yapmam gerekiyor bir de sunu eklmek istyrm ilk kullnımımda bile gözle görülür dökülmem azaldı çok teşekkür ediyorum ve ilk defa dökülmemi durduran bir ürünle karşılaştım.

Liquid Keratinpuan
24 Mayıs 2018
Merhaba Berke Bey, Şampuan ve Keratin dip bakım yağı Liquid Keratin Kullanıcı Yorumlarında en çok beğenilen ürünlerimiz arasındalar. Elbette çok faydasını görürsünüz. Ne var ki Gözenek açıcı da dahil olduğunda Keratin Yağının etkisini arttırmakta çok katkı sağladığını bilmenizi isterim. Keratin Bakım

Berke Canpuan
24 Mayıs 2018
Saçım 2 aydır hızlı dökülüyor, setlerinizi inceledim, bu dökülme setini alsam olur mu...

Liquid Keratinpuan
24 Mayıs 2018
Hasan bey yağlanma saç derisi problemi olduğunun isaretidir. Saci besleyen deri olduğu için saç kökleri de zayıflar ve dökülmeye sebep olur. Siz yağlanma setini tercih edin. Çünkü o sette hem yağlanma hem dökülme önleyici ana ürünler hepsi bir arada.

Hasan Artpuan
24 Mayıs 2018
merhaba saçlarım yağlı dökülme oluyor saç kalınlaştırma dökülme durdurmak için hangi seti kullanmam gerekiyor yardımlarınızı rica ediyorum

Liquid Keratinpuan
24 Mayıs 2018
Büşra Hanım Merhaba, Genetik saç dökülmesi dahil, erkek tipi, sitrese bağlı, mevsimsel vb. her türlü dökülmelerde bitkisel içerikler sayesinde olumlu sonuçlar kolaylıkla alınabilmektedir. En azından dökülme azaltılması gerçekleşmiş olur. Bu bakımdan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Keratin Bakım

Büşra T.puan
24 Mayıs 2018
Genetik dökülmede etkisi var mi

Liquid Keratinpuan
23 Aralık 2017
Kadir Bey Merhaba, Keratin Dökülme Seti ürünlerimiz tamamen doğal ve organik içerikli olduklarından dolayı, diğer başka setler gibi kullanmayı bıraktıktan sonra tekrar dökülme yapmaz. sürekli de kullanmak zorunda kalmazsınız. Çünkü asıl hedef olan saç derisi ve saç kökleri güçleniyor. Sorun çözülüyor. Fakat bazı özel durumlarda, çok yoğun veya hassas dökülmelerde tedbir olarak ikinci bir seti alarak daha uzun zaman aralıklarıyla, örneğin haftada bir, 2 haftada bir ya da ayda bir kullanarak kontrolü devam ettirmeniz durumunda elbette daha güzel olacaktır. Keratin Bakım

Kadir Doğruelpuan
23 Aralık 2017
Slm. bu seti 15 ay kadar önce aldım, memnun kaldım. şu an ürünler şampuan hariç hepsi tükendi, ne yapmam lazım. Devam etmezsem dökülmem tekrar başlar mı, korkuyorum.

Liquid Keratinpuan
15 Ekim 2017
Nilay Hanım merhaba, bir çok müşterimiz de sizin gibi, bizim keratin ürünlerimizi kimyasal keratinlerle karıştırıyor. Biz, saç onarıyoruz, saç düzleştirmiyoruz. Dolayısıyla doğal ürünler satıyoruz ve ne kıvırcık saçı düzleştirir ne de düz saçı kıvırcık yapar. Aynı eski doğal halini korur. Zaten kullanacağınız ürünler saç derisine uyglanacak olduğundan dolayı, saç tellerine sürmeyeceksiniz. Sürseniz de sadece saçı besler, ama düzleştirmez.

Nilay M.puan
15 Ekim 2017
Merhabalar. Ürünü almayı düşünüyorum fakat aklımdaki soru şu. Saçlarım kıvırcık ve çok dökülüyor bu ürünü kullanırsam saçlarım düzleşecek mi. Cevabınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Liquid Keratinpuan
16 Şubat 2017
Bahar Hanım Merhabalar, Ürünlerimiz sadece saç dökülmesine karşı ve hızlı saç uzatmaya yöneliktir. Çünkü kafa derisindeki özellik ile yüzümüzdeki ve kaş derisindeki özellik oldukça farklıdır. Eşinizin dökülen saçlarının yeniden çıkmasına gelince, saç dökülmesi kolaylıkla durdurulabilir, eğer saçlar son 6 veya 12 ay arasındaki bir zaman diliminde veya daha kısa bir dönemde ise bilimsel olarak tekrar çıkması mümkün. Ancak daha önceki yıllara ait dökülmeler maalesef geri kazanılamamaktadır. Keratin Bakım

Bahar D.puan
16 Şubat 2017
keratin dökülme seti kaşlar için de uygulanabılır mı? bir sorum da eşim için... dökülen saçlarını geri kazanabılır mı busayesınde?

Deniz H.puan
13 Mayıs 2018
Gerçekten ne kadar duyduğum dökülme ürünü varsa denedim ama sonuç hep hüsran oldu. Şu an bu seti kullanıyorum ve ilk defa saç dökülmemin durduğunu gördüm. Şimdi diğer ürünlerinizi inceliyorum Onları da alıcam.

Giray I.puan
20 Ocak 2018
Arzu Hanım, bilgi verdiğiniz için çok teşekkürler.

Arzu P.puan
19 Ocak 2018
Giray Bey bende hem yoğun dökülme vardı hem de yavaş uzama, o yüzden aldım, dökülmem 2 haftada durdu ama saç uzatma 15 gün sonra tam ne kadar uzattığını anlarım. Fakat saçlarım her yönden güçlendiğini hissediyorum.

Liquid Keratinpuan
19 Ocak 2018
Giray Bey Merhaba, Ürünlerimiz unisex, yani hem erkek hem de kadınlarda kullanılır

Giray I.puan
19 Ocak 2018
Erkek ve Kadın için aynı bu ürün mü kullanılıyor. ? Ben erkek üyeyim, benım için de uygun mu.

Gülay Özdemirpuan
23 Mayıs 2018
Ürünlerim geleli bir hafta oldu daha iki defa kullandım ama mucizevi bişey bu set. saç dökülmesi neredeyse durdu, çok az bi miktara indi şu an. Her sey için çok teşekkür ederim. Şu an kendimi daha iyii hissediyorum. Allah razı olsun hepiniz den .almak isteyen herkes gönül rahatlığı ile alabilirsiniz umarım size de çare olur. Çok ilaç kullandım ama hiç biri fayda etmedi.keske daha erken sizi bulsaymışım. Gülay Ö.

Nebahat G.puan
23 Ekim 2017
Bu seti ilk kullandığımdaki gördüğüm etkisi ve doğallığı çok güzel belli oluyor. 5 üzeri 5 veriyorum .Saçlarım çok dökülen, zayıflamış durumdaydı . ama buile artık 1 ay sonra tekrar saç diplerine ve genel olarak saçlarımdaki yansıyacak etkileri i ile ilgili yorumlarımı bırakırım . teşekkürler.

Liquid Keratinpuan
09 Eylül 2017
Gamze Hanım Merhaba. Öncelikle Geçmiş olsun. Fakat merak etmeyin. Müşterilerimizin çoğu sizin gibi dökülme sorunundan kurtuldu. Siz de inşaallah kısa sürede kurtulacaksınız. Baş Örtüsünün saç dökülmesine zararı olmaz. O konuda içiniz rahat olsun.Sanırım size bu Keratin Dökülme seti yeterli gelecektir. Keratin Bakım

Gamze L.puan
08 Eylül 2017
benim saçlarım 5 6 yıldır dökülme var ama sadece tepelerde erkek tipi dökülme gitmediğim doktor ilaç kalmadı iki yıldır da kapalı bir bayanım yani onunda etkisi oldu mu bilemedim tüm testlerimi yaptırdım ama sıkıntı yok sizi de internette gezerken gördüm yorumlar da güzel son çarem siz artık ama yine hüsran yaşamak istemiyorum çünkü maddi manevi çok harcadım döküldüm . ayrıca bebe saçlarım çıkıyor ama onlar da dökülüyor. Şimdi sizin dökülme setinizi mi almalıyım?

Sude H.puan
22 Ekim 2017
saçalrımı o kadar cok düzleştiriyorum ki her seferınde ayda bır kırıkları aldırmaktan saçalrım kısa hale geliyordu. ama keratin dökülme setini kullanınca artık kuaföre gitmeme gerek kalmıyor :)

Liquid Keratinpuan
13 Eylül 2017
Merhaba Hakan Bey, Dökülmenizin şiddetine göre setin yanına bir adet daha dip bakım yağı ilave etmenizi öneririz. Kürü mutlaka tamamlayınız yarım bırakmayınız.

Hakan S.puan
13 Eylül 2017
mrb benim ciddi boyutta dökülmem var setin tamamını kullanmazsam olur mu ? ya da ne yapmam gerek ?

Sema K.puan
22 Nisan 2017
harika birçok memnun kaldım. saç bakım uzmanınıza ayrıyetten teşekkür ederim çok yardımcı oldu çok teşekkürler dökülmem durdu saçlarım daha gür artık :)

Liquid Keratinpuan
22 Ağustos 2017
Emrah bey, bay bayan fark etmez. önemlı olan sorunun ne olduğu. ancak size Keratin Dökülme Seti çok çok uygun, tum sorularınıza cvp verecek kadar komple bir set. Hem dökülme hem yavaş uzama hem de ince telli saçlara aynı anda etkı eder. KERATIN BAKIM

Emrah Ç.puan
22 Ağustos 2017
Selam acaba bu Keratin bakım seti erkekler içinde uygun mudur? saclarımı uzatmak ıstıyorum keratin dip bakım mı daha iyi.. ama saçım hem ince tellı hem cok dokuluyo hemde sureklı kırıklar olusuyo ne onerırsınız. teşekkürler

Liquid Keratinpuan
22 Mayıs 2018
Merhaba Onur Bey, Keratin Dökülme setini kullanırsanız dökülmeniz büyük ölçüde azalacaktır. Küre devam etmeniz halinde dökülme probleminizi tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Onur ü.puan
22 Mayıs 2018
MERHABA benim sacalrım 2 3 senedir dökülüyor ve bunu nasıl öneleyebilirim önünde baya bir sac döküldü ve geri kalanalrı kurtarabilrimiyim ne önerirsiniz seti uyguladığımda düzelir mi ?

Liquid Keratinpuan
14 Ağustos 2017
Çağatay Bey merhaba Tabii ki sizin saçınızın problemine uygun keratin dip bakım setimiz var. Eğer saç köklerinizde canlı pigment (ince tüy) varsa, Kür halinde kullanıldığında onların sertleşip uzamasını sağlar. Ayrıca saç köklerinizdeki ben oranını dengeleyip pigmentlerinizin sıklaşmasını sağlar.

Çagatay N.puan
14 Ağustos 2017
merhaba benim saçlarım 4-5 sene önce üniversitedeyken çok fazla dökülme oldu şimdi çok az dökülüyo. benim istediğim budökülen saçlarımı tekrar çıkartıp saçlarımın sık olmasını sağlar mı

Liquid Keratinpuan
18 Mart 2018
Merhaba Muhammed Bey, Saçlarınız ve saç dipleriniz hakkında bilgi alabilmek ve doğru ürün kullanımı için Uzmanımızdan destek alabilirsiniz. 0537 263 80 50

Muhammet B.puan
17 Mart 2018
Merhaba, saçlarımı uzattığımdan beri pek sorun göremiyordum. Yıkadıktan sonra dökülmeler oluyor ki bu normal derecede. Son zamanlarda başımın arka kısmında bir açılma söz konusu gibi, bu konuda ne yapmam gerekiyor?

Keziban Y.puan
01 Mayıs 2018
Ben dökülme önlemesi için aldım, çok memnun kaldım, dökülmenin azaldığından eminim. Bir de saç derimde kaşıntı ve pullanma vardı, onlardan da eser kalmadı, gerçekten inanamıyorum, doktorlar ne verdiyse bunun kadar faydalı olmamıştı. Şampuanı da çok doğal, bayılıyorum, bir dahakinde ikişer adet sipariş vereceğim artık.

Ulviye A.puan
02 Mayıs 2018
Bu seti aldım ve çok memnun kaldım..

Tuğçe Çekiçpuan
15 Mayıs 2018
Slm kargo konusunda bu kadar hızlı ve özenli olduğunuz için çok teşekkür ederim 1 günde elime ulaşması ve bu kadar güzel paketlenmesi çok iyi elime ulaştığı an yazmak istedim özeniniz ve hızınız için teşekkürler.

emre gülerpuan
04 Mayıs 2018
Evlendikten sonra iş güç derken stres dolayı saçlarım döküldü benim işim gereği saçlarım göz önünde yani erkekte olsa kadın da olsa saç insanoğlunun makyajıdır. Dökülmem için bir çok derma ürünler kullandım eşimin kullandığı ürünler olunca aldım denedim, ben 2 haftalık gibi bir sürede dökülmemin tamamen durduğunu gördüm

ahmet tanpuan
24 Nisan 2018
ilk baktığımda ürünlerin sadece bayanlara özel olduğu algısına kapılmıştım sonra müşteri temsilcinizin verdiği bilgiler doğrultusunda ürünü alarak kullandım beklediğimin üzerinde sonuç aldım çok güzel bir ürün dökülmelerim çok şükür bitti.

duygu yucepuan
18 Mart 2018
Slm. size birşey sorcam, daha önce içeriğinde bulunan bazı yağları Baharatçıdan kendim alıp karıştırdığımda pek fayda göremedim, dökülmem de durmadı. Ben bu keratin dökülme setini kullandıktan sonra bebe saçlarımda gürleşme başladı, çok memnun kaldım, sizlere teşekkür ediyorum

zeynep akarsupuan
19 Mart 2018
Merhaba 2 yil once saclarim yanlis kuafor uygulaması yuzunden diplerine kadar yandi. tepe bolgesi acildi, ciddi dokulmeler var. saclarim hala yanik uzamiyor ve kupkuru.defalarca kestirdim ne sekil aliyor ne uzuyor.hangi seti tavsiye edersiniz acaba?

gamze yurttaspuan
20 Mart 2018
Bende almak isterdim hem dökülen hemde uzamayan bir saçım var ama fiyatlar benim için çok fazla. Bir öğrenci olarak bunu karşılayacak bir bütçem yok malesef. Ama yorumlar iyi. Parasizlığın gözü kör olsun. ? alıp denemek isterdim. Belki bir gün bir umut işte

cigdem senerpuan
19 Haziran 2017
Merhaba uzun süredir saçlarım dökülüyor ve ne yapsam dökülmesi tamamen durmadı . Bir çok ürün denedim fakat çok da etki etmedi bukesin olarak ise yarayacak midir ve ne kadar sürede dökülme durur. Şimdiden teşekkür ederim

muhammet özarslanpuan
16 Eylül 2017
arkadaşlar öncelikle merhaba uzun araştırmamım sonucunda bu ürünü gördüm fakat terettütlerim vardı saçlarımda hemm kepek sorunu hem dökülme hemde bazı yerlerinde ufak yara çıkıyodu ve sürekli bi kaşıntı vardı yorumlarda baktım ama hep bi endişe vardı ve indirime girince almaya karar verdim sonuç beni memnun etti kepek oranı %90 oranında azattı diyebilirim saç derimde çıkan yaralardan eser kalmadı dökülme de avuç avuç gelirken şimdi oda %90 oranında azaltı bialdım şimdi ikinci seti almayı düşünüyorum.

puan
13 Nisan 2016
Doğuda görevli askerim, sitresten mi ne anlayamadım saçlarım yoğun dökülüyordu. Doktor da bir çözüm bulamadı. Bu sete başladım, şu an 10 gün oldu, memnunum, fakat asıl sonuçları daha uzun süre sonra yazacağım.

 • *
 • *
 • *
 • *

BENZER ÜRÜNLER

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır