440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Boyalı Saç Bakımı

Boyalı Saç Bakımı

1. Renk dostu bir şampuan satın alın:

Herhangi bir kimyasal süreçte olduğu gibi, bu sürede de boyanın saçlarınıza zarar verdiği de doğrudur, bu da ekstra bakım gerekir demektir!

Nemi yenilemek ve matlaşmayı önlemek boyalı saçlar için özel olarak tasarlanmış Saç Bakım şampuan ve saç kremi kullanın.

Liquit Keratin Şampuan ve Saç Kremi sistemi, saç tellerinizin korunmasına yardımcı olmak, canlı renkler ve uzun ömürlü olmak için mükemmel bir çözümdür.

2. Fazla Yıkamayın:

Günlük yıkama renklerin solmasına neden olabilir, bu nedenle renklerinizin taze görünmesine yardımcı olmak için çok fazla yıkamamaya çalışın.

Boyalı Saç Bakımı3. Boyalı Saçlarınızı Nemlendirin:

Boyanan saç susuz olur, bu yüzden anahtar kilitlerinizde olabildiğince fazla nem tutmaktır.

Maskeler gibi derin koşullandırma ürünleri, saç dökülmesine neden olan hasarlara karşı beslenmek ve nem eklemek suretiyle saçlarınıza yardımcı olurlar.

Boyalı saç bakımı ürünlerinin vazgeçilmezi olan Liquit keratin maske ve saç kremi saçınızı nemlendirmek için en doğal ve en uygun ürünler olmaktadır.

4. Isıdan Koruyun:

Saç kurutucuları ve düz demirler, stil aletlerinin en azından ikisine sahipsinizdir. Ancak bu stil aletleri boyaya direk temasta zarar vermektedirler.

Yüksek sıcaklıklara karşı koruma sağlamak için Liquit Keratin Maske, krem veya yağ gibi ürünlerini kullanarak bu aletlerin vereceği hasarları sınırlayın.

Tercih ettiğiniz ısı stil aracı ne olursa olsun, renkli saçların nemli ve parlak kalmasına yardımcı olurlar.

Boyalı Saç Bakımı

5: Sıcak Sudan Uzak Durun:

Sıcak bir duş (özellikle sonbahar ve kış zamanlarında) tercih etmek cazip olabilir, ancak sıcak su saç kütikülünü açmaya neden olur, bu da renklerin açılmasına neden olabilir. Renk solmasını önlemek için sıcaklığı düşürün ve saçlarınızı ılık suyla durulayın.

6: Havuz veya Denizde Dikkat:

Yüzmeye gitmek boyalı saçlarıma zarar verir mi ? Bu sorunun cevabı evet verirdir. İşte harika bir ipucu: havuza veya denize atlamadan önce saçınızı durulama istasyonlarından birinde durulayın.

Islak saçlar kuru saçlardan daha az klor ve tuzlu su emer, bu da saçınıza gelecek hasarı büyük oranda düşürür. Ardından, kalıntıları yıkamak için havuzdan çıktıktan hemen sonra temiz su ile durulayın.

Renkli saçların solup kaybolmasından daha üzücü bir şey yok. Boyalı saç bakımı yazımızdan sonra renkli saçlara nasıl bakacağını biliyorsun. İpuçlarını takip edip liquit keratin ürünleri kullanırsanız saçlarınızda büyük bir devrim yapıp, hem canlı görünen hem de uzun ömürlü boyalı saçlara sahip olacağınızın garantisini vermekteyiz.

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim