440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Yanan ve Yıpranan Saçlara Saf Keratin Mucizesi

Yanan ve Yıpranan Saçlara Saf Keratin Mucizesi

Saç bakım ürünleri de saç şekillendirme ürünleri, saç modelleri, saç şekilleri gibi belirli bir modaya göre değişir. Son yıllarda saç renklerinde ve saç şekillerinde çok fazla değişim farkedilmiş olsa da saç bakımı teknolojileri son yıllarda tek bir noktadan yayılıyor.

Yanan ve yıpranan saçlara saf keratin mucizesi çevresinde gelişen saç bakım ürünleri son yılların keratin bakımı modasını oluşturuyor. Saçımızın yapıtaşı olan saf keratin proteininin kimyasal işlemlerle olması gereken miktara göre azalması, ısıl işlemler ile saf keratinin yapısının incelmesi ve yüksek kuvvetlere karşı direnç gösteremeyecek duruma gelmesi saçlarımızın artık yanmış ve yıpranmış, kuru, mat bir görünümde olması için yeterli.

Yanan ve yıpranan saçlara saf keratin mucizesi ile dipten uca saçlarınızı tamamen onarabilecek bir bakım uygulamak ise mümkün.

yıpranan saçlara saf keratin mucizesi

Yanmış yani saç kırıkları saç uçlarından boylarına ve hatta diplerine kadar çıkmış olan saçlar canlılık özelliğini kaybetmiştir.

Dokunduğunuzda pişmaniye gibi ellerinizde kalır saçlarınız ve kuru saç teli değilmiş gibi bir his uyandırır. Bundan kurtulmak da saçlarınıza canlılık mekanizmasını geri yüklemekle geçer.

Saça canlılık katmak da yanan ve yıpranan saçlara saf keratin mucizesi ile mümkündür.

Saç tellerinin her birinin saf keratin ile dolmasını ve saç tellerinin dışında yüklenen fazla keratinden ağırlaşma yapmayan, yumuşacık bir koruma tabakası oluşmasını sağlayan “Saf Keratin Serum” yanan ve yıpranan saçlara saf keratin mucizesin ne örnek gösterilebilecek bir üründür.

İçerisinde zararlı hiçbir bileşen içermeyen bu sıvı formdaki saf keratin serum ile saçlarınıza dipten uca tıpkı boya uygulaması yapar gibi saf keratin yüklemesini yapabilirsiniz.

Saçlarınızın keratine ne kadar ihtiyaç duyduğunu da saçlarınıza saf keratin yüklemesi yaptığınız an anlamanız mümkündür.

Saçınız saf keratini öyle hızlı emecek ki, saçlarınızda ilk kullanımdan sonra eskiye dair hiçbir kalıntı bulamayacaksınız.

Yanan ve yıpranan saçlara saf keratin mucizesi uygulamalarını içeriği saf ve doğal olan her türlü ürün ile uygulanabilir.

Ürünlerinizin içerisinde tuz, silikon, sülfat, paraben gibi zararlı bileşenlerin bulunmadığından emin olduğunuz takdirde istediğiniz sürede saçlarınıza saf keratin uygulaması yapabilirsiniz.

Yanan Yıpranan Saçlara Keratin Bakım Setine Görsele Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim