200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Saf Gerçek Keratin Nerede Bulunur?

Saf Gerçek Keratin Nerede Bulunur?

Saçlarınızla başınız dertte ise, ya da tırnaklarınız ve kirpikleriniz ve saçlarınız eski gücünü kaybetti ise, keratin nedir, ne işe yarar ve en iyi doğal gerçek keratin ürünleri, gerçek keratin markası nerede bulunur?  gibi aklınıza bir çok sorular geldiğini tahmin edebiliyoruz. Aynı zamanda gerçek keratin nasıl anlaşılır, acilen öğrenmek istediğinizi de biliyoruz.

İşte insanların bu acil ihtiyacını keşfeden, adeta bu durumdan nemalanmak için pusuya yatmış bir çok sahte ürün çıkaran firmalar var. Hatta en büyük ve en meşhur marka sahipleri de bu boşluktan faydalanmak için saç bakım ürünlerine yok denecek kadar da olsa keratin ilave ederek yoğun bir üretime odaklanmaktadır.

İşte bu yüzden piyasa genelinde çokça yaygın olan keratin ürünlerinin nerede ise tamamına yakını, maalesef sentetik ve kimyasal içerikli ürünlerden oluşmaktadır. Bunu anlamanız aslında çok da zor değil. Çünkü bu tip ürünler, saç yüzeyine yalnızca geçici bir rahatlama sağladıkları gibi; bu kazanım da sahte bir etkiden ibaret olmaktadır. Yani asla kalıcı ve etkili bir bakım ve onarım imkânı sunmazlar.

Üstelik sık sık kullanımı tercih edenlerde saç telleri üzerinde sülfür bağlarının zedelenmesine ve saç derisinin ve kıl köklerinin tıkanmasına ve bir çok olumsuz sonuçlar doğurmalarına az da olsa rastlanmaktadır.

Bunun yanında, çok faydalı olan gerçek keratin proteinlerinin ise formaldehit gibi hiçbir kimyasal karışımlara maruz kalmadan bakanlık onaylı ve patentli, sertifikalı olarak elde edilmiş olmaları; doğal yapısının bozulmadan korunmasına ve yine buna bağlı olarak da saçın ana yapısına tam uygun bir profil oluşturmasına imkan sağlamaktadır.

Diğer tüm protein, vitamin ve mineraller gibi doğal kaynaklar ile tam adaptasyon sağlamak sureti ile kolayca formulize edilebilen gerçek likid keratin, saç yapısı üzerinde gerçekten de muhteşem etkiler ortaya çıkarmaktadır.  

Vücut için gerekli olan vitamin ve mineraller, vücudumuza nasıl gerekli ise, saçın gereksinim duymakta olduğu saf keratin de o oranda saça ulaştırılmak zorundadır. Üstelik bu işlemin herhangi bir zararı ya da yan etkisi asla bulunmadığı gibi; yıpranmış, güçsüz, zayıf saçların sağlık kazanmasına, kırık saç uçlarının onarılmasına, elektriklenmenin önlenmesine, hızlı saç uzamasına ve saçın pürüzsüz yapıya kavuşarak parlaklık kazanması gibi sayısız faydayı da sağlamaktadır diyebiliriz.

Saçlarına sürekli işlem yapan ve saçlarında güç kaybı, yıpranma, hatta yanma gibi ciddi problemlerle karşılaşanların, keratin proteinine olan şiddetli ihtiyacı ve ilgisi günden güne artmakta.. bunun en önemli sebebi, hiç kuşkusuz ki, her kullanan için adeta cankurtaran görevi görerek, yüzleri güldürmesidir. 

Bio teknolojik metodlar kullanmak sureti ile elde edilmesi mümkün olan nano düzeye sahip keratin proteinleri, o kadar küçük moleküllerden oluşan parçalardan meydana gelmektedir ki; saç telleri içindeki en minik boşluklara dahi oldukça kolayca girebilen ve hasarlı noktalara kaynayarak, saçı onaran eden bir niteliğe sahip bulunmaktadır.

Sahip oldukları yapı itibarı ile de son derece sağlam ve sert olduklarından, saç telleri üzerinde kalıcı bir etki göstermektedirler. Saç diplerine kullanıldığında ise, kıl köklerini güçlendirme ve saçı hızlı uzatma etkisi göstermektedir. Saçın orijinal düzlemi ile de anında tam bir uyum sağlama olanağına sahiptirler. Özellikle sentetik türevlerine nazaran, özelliklerinden bahsetmekte olduğumuz gerçek keratinler denizde, havuzda, suda yıkama etkisi ile akıp gitmemektedirler.

Saf Gerçek Keratin Nerede Bulunur

Özellikle Avrupa ve ABD’de ileri düzeyde bio teknoloji kullanılmak sureti ile elde edilebilen doğal ve katkısız keratinler; yoğun kimyasal karışımlar içinde tüm özelliklerini kaybedeceğinden, doğal formüllerle muhafaza edilmeye çalışılmaktadır. Bu sayede de herhangi bir deformasyona uğramaktan sakınarak, doğal yapısı ile diğer türevlerinden ayrılmayı başarmış olmaktadır. Şimdi bu bilgileri aldıktansonra,  "Gerçek Keratin nerede bulunur" diye soruyorsanız;

 Saf gerçek keratinin, maalesef büyük ambalajlar içinde bulunması pek güvenilir olmadığı gibi, ucuza toptan satışı da mümkün olamamaktadır. Bunun yerine, bilinen markaların 20 ml veya 30 ml'lik likit keratin serumlar halinde kullanıcılara sunduğu ürünleri kolaylıkla temin etmek olanağı bulunmaktadır. Bu ürünler de istenilen doğrultuda, maksimum fayda elde edilmesini sağlayabilmektedir.

Kısacası, Saf keratin nerede bulunur, soruyorsanız şu an tam aradığınız yerdesiniz. Çünkü piyasanın en iyi Liquid Keratin Markası, Hem Amerikan hem Uluslararası hem de Türk Patent kurumundan ve Bakanlık tarafından onaylı, kullanıcılar açısından en olumlu yorumlara sahip, Türkiyenin en çok satan en iyi keratin markası ünvanını almıştır.  

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
24 Temmuz 2019
Bir çok firma önerdiler , güzelce araştırdım en kaliteli en çok müşteri memnuniyeti olan firma olarak sizi gördüm almaya karar verdim saçlarım muhteşem oldu çok canlı parlak ve de yumuşacık saçlarımı gören arkadaşlarımda almak istiyor.Çok kaliteli üürn yapıyorsunuz, teşekkürler. İyi Günler..

22 Temmuz 2019
cok guzel bakim yapan bir urun bana göre tavsiye ederim

20 Temmuz 2019
Ben liquid saf keratin kullanıyorum ve çok faydasını gördüm saçlarım miss gibi oldu herkese de tavsiye ediyorum :)

15 Temmuz 2019
yakın bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım ve ilk kullanımda faydasını gördüm benim için saçlarım oldukça sağlıklıydı oysaki bu ürün bana bi saçın nasıl daha sağlıklı olabileceğini gösterdi çok memnun kaldım benim saçlarımı eskisinden daha güzel onardı

10 Temmuz 2019
formaldehit içermediğn o kadar güzelsin ki gönül rahaatlığıyla seni kullanabiliyorum saçlarıma saf keratin uyguladım hayatımda ilk defa biraz çekinsemde çok memnun kaldım saçlarım çopk güzel toparlandı fazlasıyla sağlıklılar ben çok teşekkür ediyorum bu arada makale çok faydalı olmuş

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim