440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Saf Gerçek Keratin Nerede Bulunur? Nasıl Anlaşılır?

Saf Gerçek Keratin Nerede Bulunur? Nasıl Anlaşılır?


Saçlarınızla başınız dertte ise, ya da tırnaklarınız ve kirpikleriniz eski gücünü kaybetti ise, keratin nedir, ne işe yarar ve en iyi doğal gerçek keratin ürünleri, gerçek keratin markası nerede bulunur?  gibi aklınıza bir çok sorular geldiğini tahmin edebiliyoruz. Aynı zamanda gerçek keratin nasıl anlaşılır, öğrenmek istediğinizi biliyoruz.

İşte insanların bu acil ihtiyacını keşfeden, adeta bu durumdan nemalanmak için pusuya yatmış bir çok sahte ürün çıkaran firmalar var. Hatta en büyük ve en meşhur marka sahipleri de bu boşluktan faydalanmak için saç bakım ürünlerine (yok denecek kadar da olsa) keratin ilave ederek müşteri kapmaya çaba sarf etmeleri açıkça görülüyor.

İşte bu yüzden piyasa genelinde çokça yaygın olan keratin ürünlerinin nerede ise tamamına yakını, maalesef sentetik ve kimyasal içerikli ürünlerden oluşmaktadır. Bunu anlamanız aslında çok da zor değil. Çünkü bu tip ürünler, öncelikle kremsi olurlar, yani saç kremi yapısında bir formu vardır, saç yüzeyine yalnızca geçici bir yumuşaklık ve parlaklık sağlarlar, kısa süreli geçici bir etki sunarlar. Yani asla kalıcı ve etkili gerçek bir bakım ve işe yarar bir onarım imkânı sunmazlar. Oysa gerçek keratin en başta su bazlı yani sıvı formada ve çok akışkandır. 

Üstelik sık sık kullanımı tercih edenlerde saç telleri üzerinde sülfür bağlarının zedelenmesine ve saç derisinin ve kıl köklerinin tıkanmasına ve bir çok olumsuz sonuçlar doğurmalarına da rastlanmaktadır.

Bunun yanında, çok faydalı olan gerçek keratin proteinlerinin ise formaldehit gibi hiçbir kimyasal karışımlara maruz kalmadan ve bakanlık onaylı ve patentli, sertifikalı, sıvı olarak yani su bazlı üretilmiş olmaları; keratinlerin doğal yapısının korunmasına ve saçın ana yapısına tam uyum sağlamasına imkan sağlamaktadır. Hamile ve emziren anneler güvenle kullanabilmektedir.


İşte bu sıvı keratinler, tam aradığınız onarıcı keratinin ta kendisidir. Bunu anlamanın en kolay yolu, saça sürülünce saçları önce yapış yapış yapar, kurudukça da biraz sertleşir, sonra zamanla yumuşacık olur, ama bu gayet normaldir, çünkü gerçek keratin proteinleri diğer proteinlere oranla çok sert ve dayanıklı bir proteindir. 

Diğer tüm protein, vitamin ve mineraller gibi doğal katkılar ile tam adaptasyon sağlamak sureti ile kolayca formulize edilebilen gerçek likid keratin, saç yapısı üzerinde gerçekten de muhteşem etkiler ortaya çıkarmaktadır.  

Vücut için gerekli olan vitamin ve mineraller, vücudumuza nasıl gerekli ise, saçın gereksinim duymakta olduğu saf keratin de o oranda saça ulaştırılmak zorundadır. Üstelik bu işlemin herhangi bir zararı ya da yan etkisi asla bulunmadığı gibi; yıpranmış, güçsüz, zayıf saçların sağlık kazanmasına, kırık saç uçlarının onarılmasına, elektriklenmenin önlenmesine, hızlı saç uzamasına ve saçın pürüzsüz yapıya kavuşarak parlaklık kazanması gibi sayısız faydayı da sağlamaktadır, diyebiliriz.

Saçlarına sürekli işlem yapan ve saçlarında güç kaybı, yıpranma, hatta yanma gibi ciddi problemlerle karşılaşanların, keratin proteinine olan şiddetli ihtiyacı ve ilgisi günden güne artmakta.. bunun en önemli sebebi, hiç kuşkusuz ki, keratin kullananlar için adeta cankurtaran görevi görerek, yüzleri güldürmesidir. 

Bio teknolojik metodlar kullanmak sureti ile elde edilmesi mümkün olan nano düzeye sahip keratin proteinleri, o kadar küçük moleküllerden meydana gelmektedir ki; saç telleri içindeki en minik boşluklara dahi oldukça kolayca girebilen ve hasarlı noktalara kaynayarak, saçı onaran bir niteliğe sahip bulunmaktadır. 

Saç diplerine kullanıldığında ise, kıl köklerini güçlendirme ve saçı hızlı uzatma etkisi göstermektedir. Sentetik türevlerine nazaran, özelliklerinden bahsetmekte olduğumuz gerçek keratinler denizde, havuzda, suda yıkama etkisi ile akıp gitmemektedirler.

Özellikle Avrupa ve ABD’de ileri düzeyde bio teknoloji kullanılmak sureti ile elde edilebilen doğal ve katkısız keratinler; yoğun kimyasal karışımlar içinde tüm özelliklerini kaybederler.  Şimdi bu bilgileri aldıktan sonra,  "Gerçek Keratin nerede bulunur" diye soruyorsanız;

 Saf gerçek keratinin, maalesef büyük ambalajlar içinde bulunması zor olduğu gibi, ucuza toptan satışı da olmuyor. Bunun yerine, 20 ml veya 30 ml'lik onarıcı likit keratin serumlar halinde kullanıcılara sunuluyor

Aslında şu an tam aradığınız yerdesiniz. Çünkü piyasanın en iyi Liquid Keratin Markası, Hem Amerikan hem Uluslararası hem de Türk Patent kurumundan ve Bakanlık tarafından onaylı, hamile ve emziren annelerin de güvenle kullandığı ve kullanıcılar açısından en olumlu yorumlara sahip, Türkiyenin en çok satan en iyi keratin markası ünvanını almıştır. Problemli saçlarınızı onarmak için onarıcı keratin setlerimizi üst menüden incelemenizi tavsiye ederiz. 

Sadece düzleştirici ürünler için brezilya fönü kalıcı düzleştirici ürünlerimizi yine üst menüden açıp bakmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
24 Temmuz 2019
Bir çok firma önerdiler , güzelce araştırdım en kaliteli en çok müşteri memnuniyeti olan firma olarak sizi gördüm almaya karar verdim saçlarım muhteşem oldu çok canlı parlak ve de yumuşacık saçlarımı gören arkadaşlarımda almak istiyor.Çok kaliteli üürn yapıyorsunuz, teşekkürler. İyi Günler..

22 Temmuz 2019
cok guzel bakim yapan bir urun bana göre tavsiye ederim

20 Temmuz 2019
Ben liquid saf keratin kullanıyorum ve çok faydasını gördüm saçlarım miss gibi oldu herkese de tavsiye ediyorum :)

15 Temmuz 2019
yakın bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım ve ilk kullanımda faydasını gördüm benim için saçlarım oldukça sağlıklıydı oysaki bu ürün bana bi saçın nasıl daha sağlıklı olabileceğini gösterdi çok memnun kaldım benim saçlarımı eskisinden daha güzel onardı

10 Temmuz 2019
formaldehit içermediğn o kadar güzelsin ki gönül rahaatlığıyla seni kullanabiliyorum saçlarıma saf keratin uyguladım hayatımda ilk defa biraz çekinsemde çok memnun kaldım saçlarım çopk güzel toparlandı fazlasıyla sağlıklılar ben çok teşekkür ediyorum bu arada makale çok faydalı olmuş

Alışveriş Sepetim