440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Saçlara Keratin Bakımı Nasıl Yapılır ?

Saçlara Keratin Bakımı Nasıl Yapılır ?

Saçlara Keratin Bakımı Nasıl Yapılır?

 

Her kadın saçları konusunda doğuştan şanslı değil ne yazık ki. Çevre şartları, saçlarımıza şekil ve renk kazandırmak için yaptırmış olduğumuz işlemler neticesinde saçın kendi yapısını deforme edip cansız, mat ve yanmış saçlara kapıyı aralamış oluyoruz. İşte tam olarak bu nedenler saçlarımızı keratin bakımına muhtaç hale getiriyor.

Peki saçlara keratin bakım nasıl yapılıyor ve bu bakım sonucu saçlarımızın kazanımları nelerdir birlikte inceleyelim.

Boyadan yıpranan ve yanan saçlar için en etkili çözüm doğal keratin yüklemesi yapmaktır. Saçlarınıza kaybettiği nemi, canlılığı, yumuşaklığı kazandırmak market ürünleri ya da kimyasal içeriği aşırı ağır olan zararlı ürünler ile mümkün olmadığı gibi yaralı saçlarınıza daha çok zarar verecektir.

Piyasada karşınıza sıkça çıkan özellikle uygun fiyatlı ve doğal olduğunu iddia eden firmaların ürünleri zararlı kimyasal içerik yüklemelerinden dolayı saçlarınıza anlık bir yumuşaklık sağlayacaktır ancak

devamında saçı onarıp, deforme olmuş kısma yönelik bir iyileştirmeyi asla sağlamayacaktır.İşte tam bu noktada saçlara keratin bakımı adı altında yanlış müdahaleler ile olan durum daha da kötüye gitmektedir. Keratin bakımı için en önemli etken ürünlerin içinde bulunan saçı besleyen ve onaran maddelerin daha doğrusu keratin proteinin olup olmamasıdır.

Saçlara Keratin Bakımı Nasıl Yapılır?

Keratin serum setleri, ihtiyacınız olan bakımı saçlarınıza sağlarken aslında boyadan yıpranmış, yanmış ve kendini büyümeye, uzamaya veremeyen yorgun saçların  yapısını doğal formuna çevirmektedir. 

Saçlara keratin bakımının nasıl yapıldığını siz değerli okuyucularımıza anlatmadan önce dilerseniz sizleri keratin konusunda bilgilendirelim. Keratin saçlarımızda, tırnaklarımızda, dişlerimizde bulunan bir tür proteindir. Bu protein bedenimizin çevreye ve etkenlerine maruz kalan bu bölgeleri koruyup onlara esneklik sağlayıp kötü etkenlerden korumaktadır.

Saçlarımız zamanla yapmış olduğumuz yanlış müdahaleler ile yıprandıkça vücudumuzda olan keratin bu yıpranan saçları ve saç derisini onarmak için yeterli olmamaktadır. İşte tam bu noktada hanımlar, keratin bakımı ile saçlarınız beslemeniz gerekmektedir. Bizler keratin serumu ile sizlere saçlarınız için ihtiyacınız olan bu proteini sağlamaktayız.

 

Bazı güzellik ve bakım merkezlerinde saçlara keratin bakım yapılmaktadır. Çoğu güzellik merkezi ve kuaförler keratin maskesi ve keratin bakımı adı altında sizlere içeriği oldukça zararlı  ürünü uygulamaktadır ancak doğru keratin bakımı için gerekli olan ürün ve protein içerikli serumun kalitesi ve doğallığı oldukça önemli bir husustur. Paranızı çöpe atmanızla beraber saçlarınızda henüz bir gelişme göremeyebilirsiniz.

Kuaförler çeşitli ürünleri sırasıyla uygulayıp saçı olduğundan daha yorgun bir hale sokabilirler. Elbette işini en iyi şekilde yapan insanlar var fakat hem zaman hem para bakımından daha düzenli ve doğru ürünlerle kendi kendinize yapacağınız uygulama ve bakım da sizleri doğru sonuca götürebilir. Alacağınız sağlıklı ve Doğal Liquid Keratin Ürünlerimiz ile evde kendi keratin bakımınızı gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.  Düzenli kullanım sonucu saçlara keratin bakımını en doğal ve hızlı şekilde yapıp saçlarınızın doğru beslenmesini sağlamış olacaksınız.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim