440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Saç Gürleştirme

Saç Gürleştirme

Saç gürleştirme genellikle bir çok kimsenin yanlış anladığı bir durumdur.

Çünkü saçlarınız bir organ gibidir. Nasıl ki insanların parmak sayısı değişmez aynı şekilde insanların saçların kökleri de değişmez.

Örneğin saç ekimi yapan kimseler, saçı çok olan yerden saçı dökülen köklerin üzerine saç nakli yapıldığını bilmezler, yani kökü olmayan yere saç ekimi yapıldığını zannederler, bu durum çok yanlıştır.

Hiçbir teknoloji, hiçbir insan şu ana kadar insanın saçını herhangi bir kök yuvası açmış değildir.  Saç gürleştirme için yapılan maskeler, bakımlar ve bir takım uygulamalar saçınızda yeni bir saç teli oluşumunu sağlamaz.

Saç Gürleştirme İçin Ne Yapmalıyım ?

Yeni saç teli oluşumu sağlayarak saç gürleştirme ancak ilahi bir kudretle olabilecek bir durumdur. Bu bakımdan saç gürleştirme konusunda size şöyle bilgiler verebilirim. Birincisi dökülen saçların eski yerine gelmesi mümkündür. Fakat her saç telinin tekrardan geri gelmesi bazı durumlarda maalesef başarısız olabilmektedir.

Örneğin son altı Ayla bir sene içerisinde dökülen saçlar tekrardan geri gelebiliyor. Güzel bir bakım ve uygulama ile sonuç alınabiliyor. Fakat yıllar önce dökülmüş ve saç kökleri kurumuş bir durum söz konusu olursa saçların tekrar çıkması mümkün değil. Ancak bu durumda saç ekimi ile " saçların gürleşmesi "  mümkün olur.

Bir diğer konu ise zamanla bazı saç dipleri incelebilir ve hacim kaybına uğrayarak dolgunluğunu kaybeder. Eğer siz saçınızın önceki sağlıklı halini, yani kalın telli, dolgun ve hacimli durumuna kavuşmak isterseniz, bu durumda yapılacak tek çare saçlarınıza Saf Keratin Protein yüklemesi yapılması gerekir.

Hacim kaybederek incelmiş, dolgunluğu kaybetmiş veya yıpranmış saçlara yüklenen saf keratin protein sizlere saç gürleştirme adına kesin sonuç verir ve garantilidir. 

Bu tür keratin yüklemeleri için en iyi tavsiyemiz patentli Doğal keratin yüklemesi yapmaktır.

saç gürleştirme

Bu da üç günde bir saça yapıldığı zaman saçlar belli oranda hacme kavuşur ve ondan sonra sürekli keratin yüklemenize gerek kalmaz.

Özellikle kadınlarda incelme daha sık görülen bir durumdur, kuaförlerde ya da evde çok fazla sık sık düzleştirme, maşa, pres gibi işlemlerde, saçlar incelir ve  hacim kaybeder.

Bir başka durum ise oryal ve açıcı ile saçlar koyu renkten açık renge çevrilirken, ilaçların etkisiyle yani kimyasal maddelerin aşındırmasıyla saçların kabukları yavaş yavaş incelir.

Saçlarımız cansız, cılız, zayıf ve güçsüz bir hale gelir işte bu durumlarda keratin yüklemesi yapmak mükemmel bir sonuç verir. Saç gürleştirme yada saçlarımızın gür görünmesi için saç tellerine hacim kazandırarak kalınlaşmasına kolaylıkla sebep olabilir. Bu tür uygulamalar için sizlere liquid keratin patentli ürünleri tavsiye edebiliriz.

Saç Gürleştirici Şampuan, Maske, Sprey Gibi Ürünler

Liquid Keratinin saç gürleştirmek için keratin ürünlerini kullanabilirsiniz, saç gürleştirici şampuan, maske, krem gibi ürünler içerisindeki keratin saçlarınızı çepe çevre sararak saçlarınızın yıpranmasını onararak saçlarınızın daha hacimli, daha dolgun görünmesini sağlar. Hacim ve dolgunlun kazanan saçlarınız daha gür görünmesini sağlayacaktır.

 

 

 

Görsele Tıklayarak Saç Güçlendirici ve Çıkarıcı Keratin Bakım Seti (5'li) Ürünümüze Ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
14 Haziran 2019
Saçı gürleştirmek için piyasadaki ürünlere göre saç çıkarıcı titanyumlugerçekten bir numara

14 Haziran 2019
Saçları gürleştirmek için saç çıkarıcı titanyum setini kullanıyorum ilk önce saçderisinin rahatladığını sonra ufak tüylerin çıktığını ve bunların zamanla kalınlaştığını gördüm ve saçlarımda gözle görülür derecede gürleşti.

14 Haziran 2019
Erkek tipi saç dökülmesi yaşıyordum hep tek serum tek losyon gibi ürünler denedim ama pek fayda etmedi, fayda eden ürünlerde kullanımı kesince dökülme yaptı sonra liquid keratinin saç çıkarıcı titanyum setini denedim şimdi dökülen yerlerden ufak ufak tüylerin çıktığını görüyorum

30 Mayıs 2019
Dökülen saçlarım yeniden gür çıkacak mı diye keratini deneyeceğim.

08 Mayıs 2019
Babamın saçının gürleşmesini istiyorum. Makale de hoşuma gitti. Onun saçının gürleşmesi için keratin bakım seti alacağım.

Alışveriş Sepetim