440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Liquid Keratin Şikayet

Liquid Keratin Şikayet


Liquid Keratin Şikayetleri Bir Kaç Ana Grupta Toplanabilir.


1. Ürünlerin yanlış kullanımından kaynaklanan şikayetler.
2. Saçının şikayetine uygun doğru ürünü tercih edememelerinden, farklı ürün seçiminden kaynaklanan şikayetler. 
3. Ürünlerin fiyatlarının yüksek olmasından dolayı yapılan şikayetler.
4. Gramajlarının diğer kalitesiz ürünlere oranla daha az olması, uzun saçlara yetmemesi. 
5. İnternet ortamında rakip firmaların Liquid Keratini Şikayet etmek ve karalamak için yaptıkları sahte yorumlar.

6. Aşırı hasar görmüş ve çok uzun saçlarda tam sonuç almak için, daha fazla keratin yüklenmesi gerekirken, ürünlerin yetersiz kalması.
7. Birdenbire ilk kullanımda büyük bir mucize bekleyen sabırsız kullanıcıların şikayetleri.
8. Fazla ürün kullanımına ihtiyacı olan kişilerin bütçelerinin yetersiz gelmesi.


Saçları hem çok uzun olduğu halde hem de aşırı hasarlı, yıpranmış, yanmış saçlarda, satın aldıkları keratin bakım ürünlerinin yetersiz gelmesi en çok şikayet konularının başında yer alıyor. Çok çabuk, hemen, ilk kullanımda olumlu netice istiyorlar ve çok sabırsızlık gösteriyorlar. Halbuki ürünler daha fazla miktarda kullanıldığı zaman bu sorunların da kesin olarak ortadan kalktığı biliniyor. 
 

Bir farklı şikayet konusu daha ilave edecek olursak, ürünlerin teslimatında hafifçe sızdırmış olması gibi bir şikayet olabiliyor. Bunun sebebi olarak da genellikle kargo firmaları çok özensiz ve dikkatsiz bir taşıma işlemi gerçekleştiriyorlar. Bu yüzden ürünlerin sık sık zedelenmesine sebep olabiliyorlar. Yine bunun bir diğer sebebi ürün ambalajlarının imalatından kaynaklanan binde bir defolu çıkması gibi bir sorun olabiliyor. Fakat bu sorun da müşteriler tarafından şirkete iletildiğinde anında sağlam ürünle eskisi değiştirilerek, müşteri memnuniyeti sağlanıyor.


Saç bakımında son yılların parlayan yıldızı olan Liquid Keratin özellikle yıpranmış saçlarda patentli ve bakanlık onaylı ürünleri ile yaptığı onarım ve bakımlarla rekora gidiyor.


Yaklaşık 2014 yılından beri on binlerce insanın saçlarını yeniden yapılandırdı. Adeta olmaz! düzelmez! ve kurtulmaz! denilen aşırı yıpranmış, yanmış ve kırık saçları birkaç seanslık Liquid Keratin bakımı ve keratin yükleme yöntemi ile kolaylıkla kalıcı bir şekilde tedavi edebiliyor.


Birçok bayan saçını kesmek istemez fakat buna bir çare bulamadıkları zaman karamsarlığa düşebiliyorlar. İşte tam bu noktada Liquid Keratin devreye giriyor ve %100 doğal yöntemi ile en olmaz denilen saçları hayata geri döndürüyor.

Liquid Keratin ŞikayetBazı firmaların taklit ürünler üretmeleri ve rakipleri olan Liquid Keratin hakkındaki sosyal medyada yapay ve uydurma şikayet oluşturmaları da sıkça karşılaşılan bir durum.


Ayrıca müşterilerimizin doğrudan kendileri de bazı yanlış kullanımlar sonucu firma ile çözüm için iletişim kurmadan 'Liquid Keratine şikayet' oluşturabilmektedir.


Örneğin; Keratin yüklenmiş saçın hiçbir zaman bağlanmaması, sarılmaması toplanmaması ve ıslakken üzerine yatılmaması gerekiyor.  Böyle bir durumda saçlar keratinler sayesinde aslında birbirine kemik gibi kaynar ve tararken açılması zor bir hale gelebilir. İşte buna dikkat etmeyen müşterilerimiz sanki Liquid Keratin saf serum içerisinde kimyasal madde varmış gibi bir yanılgıya kapılıyorlar.


Hâlbuki saçı koparan kimyasal madde değil tam tersine doğal keratin proteinlerinin hasarlı noktalara kaynaması esnasında geçici olarak saçların birbirine yapışmasından sonra kullanıcıların saçlarını tararken acele ederek, zorlaması elbette  gereksiz yere saçların  kopmasına sebep olabiliyor.


Bir diğer şikayet konusu ise aşırı yıpranmış adeta ölmüş ya da mısır püskülü gibi olmuş tamamen varlığını kaybetmiş bazı saçlardan bir çok başarı elde edilmesine rağmen 100 kişi den birkaç tanesinde erken sonuç almak bazen zorlaşıyor. Yani daha fazla keratin kullanmak gerekiyor ve bir süre sabırlı olmak gerekiyor.


Bu tür bazı problemli saçlarda saçların uzunluğu, kıvırcık ve gür olması da devreye girdiğinde elbette diğer kişilere göre kat kat daha fazla keratin kullanılması gerekiyor. Bazı müşterilerimiz bunu Liquid Keratin firmasının daha çok ürün satmak için müşterilerine daha fazla kullanması gerektiği tavsiyesinde bulunuyor gibi bir yanılgıya düşüyorlar.

Liquid Keratin Şikayet


Halbuki bu olması gereken bir tavsiyedir. Çünkü omuz hizasında bulunan bir saça bir şişe keratin bakım yüklemesi yapılırken beline kadar olan bir saça iki şişe gerekmektedir.


Bu durumda müşterin doğal olarak bütçesi yeterli gelmediği zaman buna büyük bir tepki veriyor. Burada malumunuz üzere ürün asla suçlu değil, firma da suçlu değildir. Firma belli bir saç standartına göre ürün üretmiş, fakat müşterinin saçı çok uzun ve çok yıpranmış olduğu için, herkes bir tane kullanırken o kişinin birden fazla kullanması gayet doğaldır.

 

Bir diğer şikayet konusu ise dökülme seti ve hızlı saç uzatma konularında yaşanıyor.

 

 

Bilindiği gibi doğal ve bitkisel ürünler saç derisine uygulandığı zaman, insanların anatomik ve biyolojik yapısına göre etkisi ve sonuçları muhakkak değişiyor ve farklılıklar gösterebiliyor.


Bazı saçlar Liquid keratin ile yapılan saç bakımına anında olumlu cevap verdiği gibi, bazı saçların yapısı dirençli olup daha geç cevap verebiliyor. Bu bakımdan ürünlerin kalitesi ne kadar iyi olursa olsun, ürünün uygulandığı saç derisi, yapısı, bulunduğu radyasyon ve elektronik ortamlar ve insanın yaşantısı da sonuçları etkileyebiliyor. 

 

Türkiye'de ilk defa bir saç bakım firması ürünlerine garanti veriyor ve ücret iadesi yapıyor. Bu pek raslanılmayan büyük bir avantaj diyebiliriz. Sizleri mutlaka Patentli Liquid Keratin ürünlerini kullanmaya davet ediyoruz. Liquid Keratin ürünleri hem ulusal hem de uluslararası patent sahibi olan Türkiye'nin ilk ve tek markasıdır.

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Merve Bağlar
03 Eylül 2021
saf keratin serum sayısını az kullandığım için etkili ürünler değil zannetmiştim. Fakat bakım yapmaya devam ettikçe saçımı çok güzel kendine getirdi. Tavsiye üzerine almıştım ben de tavsiye ederim doğru ve yterli kadar kullanınca etkisini görmeme şansınız yook

19 Nisan 2019
Evet benim de sacın Çok uzundu o yüzden gec duzeildi. Memnun kaldım. Teşekkürler

ayşen iplik
22 Ocak 2019
mükemmel bir ürün eski saçlarıma sizler sayesinde tekrar kavuştum.

Alışveriş Sepetim