Makaleler » Saç Bakımı » Liquid Keratin Şikayet

Liquid Keratin Şikayet

Liquid Keratin ürünleri hakkında şikayetler üç ana grupta toplanabilir. Bunlardan birincisi ürün kullanımı ile ilgili şikayetler geliyor. 
Bir diğeri sosyal medya ortamında rakip firmaların Liquid Keratin Şikayet kısmına aleyhimizde sahte yorum yapmalarından kaynaklanıyor. 


Bir diğeri ise gerçekten samimi ve temiz kalpli insanların yaptıkları kötü yorumlar oluyor ki bunlar da genellikle saçları çok fazla aşırı derecede ölmüş ve tamamen bitmiş derecesinde problemli olan saçlardır. Bu gibi saçları aşırı derecede ölmüş müşterilerimiz birdenbire büyük bir mucize bekliyorlar. Saçları çok uzun olduğu için bakım yetersiz geliyor. Çabuk netice istiyorlar ve çok sabırsızlık gösteriyorlar. Ürünler daha fazla miktarda kullanıldığı zaman bu sorunlar da ortadan kalkıyor.

 


Bir diğer şikayet konusu ilave edecek olursak eğer ürünlerin hafifçe sızdırmış olması gibi bir şikayet olabiliyor. Bunun sebebi olarak da genellikle kargo firmaları çok zor bir taşıma işlemi gerçekleştiriyorlar. Ürünlerin bazen zedelenmesine sebep olabiliyorlar. Yine bunun bir diğer sebebi ürün ambalajlarının 300 ya da 400 şişe de bir defolu çıkması gibi bir sorun olabiliyor fakat bu sorun da müşteriler tarafından şirkete iletildiğinde anında sağlam ürünle eskisi değiştirilerek müşteri memnuniyeti sağlanıyor.

 

Saç bakımında son günlerin parlayan yıldızı olan Liquid Keratin özellikle yıpranmış saçlarda neredeyse tabiri caizse başarıdan başarıya rekordan rekora aldı başını gidiyor.

 

Yaklaşık 2014 yılından beri on binlerce kadının ve erkeğin saçlarını yeniden yapılandırdı. Adeta olmaz! Düzelmez! Ve Kurtulmaz! Denilen aşırı yıpranmış, yanmış ve kırık saçları birkaç seanslık Liquid Keratin bakımı ve saç botoksu yöntemi ile kolaylıkla kalıcı bir şekilde tedavi edebiliyor.

 

Birçok bayan saçını kesmek istemez fakat buna bir çare bulamadıkları zaman perişan olurlar çok üzülürler. İşte tam bu noktada Liquid Keratin devreye giriyor ve %100 doğal yöntemi ile en olmaz denilen saçları hayata geri döndürüyor.

 

Liquid Keratin ŞikayetFakat ne var ki Liquid Keratin buna rağmen bazen şikayet almakta ve maalesef müşteriler, şikayetler yüzünden özgüvenini kaybetmektedir. Neden ve nasıl diye sorulursa en başta şunu hiçbir zaman unutmamak gerekir ki, her başarılı firmanın mutlaka bir düşmanı bir rakibi olur.

 

Bazı kişilerin taklit ürünler üretmek için şirket kurup faaliyete geçmeleri ve ardından sosyal medyada rakipleri olan Liquid Keratin hakkındaki yapay ve uydurma şikayetlerini kendilerini düzenlemiş olması gibi...

 

Ayrıca müşterilerimizin doğrudan kendileri de bazı yanlış kullanımlar sonucu 'Liquid Keratin şikayet' oluşturabilmektedir.

Örneğin; Keratin yüklenmiş saçın hiçbir zaman bağlanmaması, sarılmaması toplanmaması ve ıslakken üzerine yatılmaması gerekiyor.  Böyle bir durumda saçlar keratinler sayesinde birbirine adeta kemik gibi kaynar ve tararken açılması zor bir hale gelebilir. İşte buna dikkat etmeyen müşterilerimiz sanki Liquid Keratin içerisinde kimyasal madde varmış gibi bir yanılgıya kapılıyorlar.

 

Hâlbuki saçı koparan kimyasal madde değil tam tersine doğal keratin proteinlerinin birbirine yapışması sonucu Saçların taranması zorlaşıyor.  Ve müşterimizin tarağını var kuvveti ile saçları açmak için uğraşması elbette  gereksiz yere  Saçların  kopmasına sebep oluyor.

 

Bir diğer şikayet konusu ise aşırı yıpranmış adeta ölmüş süpürge teli gibi ya da mısır püskülü gibi olmuş tamamen varlığını kaybetmiş bazı saçlardan bir çok başarı elde edilmesine rağmen 100 kişi den birkaç tanesinde sonuç almak zorlaşıyor. Yani daha fazla keratin kullanmak gerekiyor ve sabırlı olmak gerekiyor.

 

Bu tür bazı problemli saçlarda saçların uzunluğu, kıvırcık ve gür olması da devreye girdiğinde elbette diğer kişilere göre kat kat daha fazla keratin kullanılması gerekiyor. Bazı müşterilerimiz Liquid Keratin Şikayetbunu Liquid Keratin firmasının daha çok ürün satmak için müşterilerine daha fazla kullanması gerektiği tavsiyesinde bulunuyor gibi bir yanılgıya düşüyorlar.

Bu normal bir süreçtir yani omuz hizasında bulunan bir saça bir şişe keratin bakım yüklemesi yapılırken beline kadar olan bir saça iki şişe gerekmektedir.

Gür hacimli ve kalın telli saça bir buçuk şişe gerektiğini düşündüğünüzde aynı saçın bir de beline kadar uzun olduğunu düşünürsek bir buçuk şişe üzerinden hesap edince üç şişe kullanması gerekiyor.

Bu durumda müşterimiz doğal olarak bütçesi yeterli gelmediği zaman buna büyük bir tepki veriyor. Ürün suçlu değil firma da suçlu değil firma belli oranlarda bir ürün üretmiş, fakat müşterimizin saçı çok uzun ve çok yıpranmış, herkes bir tane kullanırken onun iki tane kullanması üç tane kullanması gayet doğaldır.

İşte bazı müşteriler bu konuları göz ardı edip şikayette bulunabiliyor. Bunun ne kadar doğru ya da haklı olup olmadığını sizlerin takdirine bırakıyoruz.

 

Peki, bu şikayetler neden oluyor? Liquid Keratin ürünleri garanti değil mi?

 

Bir değer şikayet konusu ise dökülme seti ve hızlı saç uzatma konularında yaşanıyor. Elbette garantili fakat bilindiği gibi doğal ve bitkisel ürünler saç derisine uygulandığı zaman insanların anatomik yapısına ve özellikle biyolojik özelliklerine göre etkisi ve sonuçları muhakkak değişik oluyor ve çok farklılıklar gösterebiliyor.

 

Bazı saçlar Liquid keratin ile yapılan saç bakımına anında olumlu cevap verdiği gibi bazı saçların yapısı dirençli olup daha geç cevap veriyor. Bu bakımdan ürünlerin kalitesi ne kadar iyi olursa olsun ürünün uygulandığı saç derisi yapısı da insanın yaşantısı da sonuçları etkileyebiliyor. 

Liquid Keratin ŞikayetÖrneğin, psikolojik yapısı, moral ve stres bunların tamamı ürünlerin kullanıldığı zamanlarda değişikliğe uğrarsa elbette etkisi de azalır. Yani stresli bir döneme giren birisine Liquid Keratin dökülme setini kullandığınızda %100 sonuç alması aksamaya uğruyor. Dış etkenler buna mani oluyor ve bunu bilmeyen ve düşünmeyen bir müşteri Liquid Keratin şikayet konusunda kendisini haklı olarak görüyor.

 

Aynı durum hızlı saç uzatma için de geçerlidir. Örneğin, saçı hiç uzamayan bir kimsenin saçını ayda 1cm uzatmak büyük bir başarıdır. Fakat bazı insanlar bunu 6cm - 7cm uzanmasını bekliyor. Bu da tabii ki yanlış oluyor. Çünkü ürünler saç uzamasının orantısına göre bir tetikleme yapabiliyor. Yani 3cm uzayan bir saçı 5cm – 6cm uzatabilirken 1 cm uzayan bir saçı ancak 2 cm uzatabilir, bu durum orantılı gider.

 

Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda Liquid Keratin markasının Liquid Keratin şikayet olarak haksızlığa uğradığını rahatlıkla söyleyebiliriz ve ne kadar da başarılı olduğunu da tahmin edebiliriz.

 

Türkiye'de ilk defa bir saç bakım firması ürünlerine garanti veriyor ve ücret iadesi yapıyor. 

Bu adeta mükemmel bir şey diyebiliriz. Sizleri mutlaka Liquid Keratin kullanmaya davet ediyoruz, Liquid Keratin ürünleri hem ulusal hem de uluslararası patent sahibi olan Türkiye'nin ilk ve tek markasıdır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Merve Bağlar
03 Eylül 2021
saf keratin serum sayısını az kullandığım için etkili ürünler değil zannetmiştim. Fakat bakım yapmaya devam ettikçe saçımı çok güzel kendine getirdi. Tavsiye üzerine almıştım ben de tavsiye ederim doğru ve yterli kadar kullanınca etkisini görmeme şansınız yook

19 Nisan 2019
Evet benim de sacın Çok uzundu o yüzden gec duzeildi. Memnun kaldım. Teşekkürler

ayşen iplik
22 Ocak 2019
mükemmel bir ürün eski saçlarıma sizler sayesinde tekrar kavuştum.

ayşen iplik
22 Ocak 2019
mükemmel bir ürün eski saçlarıma sizler sayesinde tekrar kavuştum.

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır