200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Modelleri » Kıvırcık Saçlar Şampuanı

Kıvırcık Saçlar Şampuanı

Almanların Endüstri 4.0, Japonların Toplum 5.0 (Toplum için teknoloji) isimlerini koydukları günümüz çağında artık hem teknoloji hem de uygarlıklar hızla ilerlediği gibi tabiatımız da hızla geriliyor demek mümkün. Çünkü hem tabiatımız doğallığını kaybediyor, hem de tükettiğimiz besinler, kullandığımız saç bakım ürünleri giderek kimyasallaşıyor. Durum böyle olunca da saçlarımız eskisi gibi artık sağlığını koruyamıyor. Bu durumlar karşısında gerek kıvırcık gerekse düz saçlarımız oldukça zarar görüyor, matlaşıyor, kırılıyor, kopuyor.

Fakat biz bu makalemizde kıvırcık saçlar şampuanı başlığını attığımızdan dolayı kıvırcık saçlarımız için kullanabileceğimiz, kıvırcık saçlar şampuanı ürünlerine değinmek istedik. Kaliforniya’da bulunan bir üniversitede yıllar önce yapılan çalışmalarda keratin proteinlerinin saçlarımız için hammadde teşkil ettiği gibi aynı zamanda saçlarımızın anatomisinde %72 gibi devasa oranlarda bulunup, 18 aminoasitten meydana geldiği kanıtlandı.  Eğer bahsini geçtiğimiz keratin proteinleri içsel yahut dışsal sebepler dolayısıyla zarar görürse saçlarımız da perişan, yıpranık bir hâle bürünebilir.

Bu gibi durumlar karşısında kıvırcık saçlarımızın bizlere küsmemesi için de kıvırcık saçlar şampuanı ürünleri yardımımıza koşabilir. Fakat kıvırcık şampuan ürünleri konusuna geçmeden önce gelin hep birlikte kıvırcık saçlarımızın anatomisinde bulunan keratin proteinlerinin özünü bozarak, perişan, yıpranık hâle bürünmesine sebep olabilecek faktörlere kısaca bir göz atalım. Kimyasal yahut sentetik maddeleri(Formaldehit, paraben, tuz, sülfat, SLES, SLS vb.) içeriğinde barındıran saç bakım ürünleri kullanmak,

Tüm bu etmenler neticesinde saçlarımızda ham madde niteliği taşıyarak, saçlarımızın beslenmesinde büyük rol oynayan keratin proteinleri hasar görerek, saçlarımızda bulunması gereken oranın altına düşerler ve saçlarımız da perişan, yıpranık bir hâle bürünebilir.

Kıvırcık saçlar şampuanı dendiğinde akıllara ilk gelen ve elinde bulundurduğu Organik Sertifikasıyla %100 doğal, bitkisel olduğunu kanıtlayan Liquid Keratin Şampuanını, sizler de yakın zamanda temin ederek sağlıklı saçlara kısa sürede kavuşabilirsiniz.

kıvırcık saçlar şampuanı

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim