440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Kabaran Saçlar İçin Ne Yapılmalı ?

Kabaran Saçlar İçin Ne Yapılmalı ?

İnsanların en büyük problemi olan şekil almayan, yakışmayan kabaran saçlar artık ‘’liquid keratin bakım’’ ile pürüzsüz sakin düz canlı ve parlak oluyor. Piyasada olan birçok ürün saçlarınızı çok daha fazla kuru ve kabarık yapabilir, saçlarınızı beslemek yerine daha da kurutabilir. Kullandığınız şampuan ya da saç maskesi saçınıza ve saç yapınıza ne kadar uygun ise o oranda saçınıza güzel bir etki verebilir.
Aslında kabaran saçları iki grupta toplayabiliriz; bunlardan bir kısmı doğuştan ve kendi doğal haliyle dalgalı kabarık kuru mat ve sert bir yapıya sahip olabilir. Bu tür saçların düz pürüzsüz parlak nemli sakin ve kolay taranır olabilmesi için elbette liquid keratin saç maskesi ve keratin saç bakım kremini keratin malıbu şampuanı ile birlikte kullanırsanız eğer muhteşem sonuçlar vermektedir.

İkincisi ise saçlara yapılan yoğun işlemlerden sonra örneğin; röfle platin ombre perma ya da Brezilya fönü gibi yoğun işlemlerden sonra saçlarınız kurur. Mat soluk ve sert bir yapıya dönüşür, elektriklenme ve kabarma oluşur çok sevimsiz bir görüntü verir. İşte bu durumdan kurtulmak için yine Liquid keratin markasının onarıcı saf keratin serumlarından kullanmanız saçınızı yapılandırmanız gerekir. Hemen arkasından yumuşacık ve ipeksi saçlar elde etmek için keratin maskesini 10 dakika sonra da besleyici ve saçta kalan keratin saç bakım kremini kullanmanız gerekir daha da uzun süreli ve kalıcı düz pürüzsüz saçlar için düzleştirici krem 3 ayda bir saçınıza uygularsanız eğer muhteşem bir bakım elde edebilirsiniz.

İnsanların en büyük problemi olan şekil almayan, yakışmayan, " kabaran saçlar " artık Liquid Keratin Bakım ile sakinleşiyor. Piyasada olan kuru yağlar saçlarınızı çok daha fazla yağlandırıyor, beslemek yerine yağ oranını arttırıyor ve saçınıza uygunluğu oranında ancak geçici etki verebiliyor. Saç dibi ile saç tellerinin bitişik halde nefes almadan durması, saçınızdan fazla şekilde yararlanan bakteri oranının artmasına ve saçınızın sağlıksız hale gelmesine neden oluyor.

Asıl sorunun saç tellerinde değil saç dibinde olduğunun kanıtını saçınıza uyguladığınız tonik ile gözenek açıklığı sağlıyor ve daha sonrasında uygulanacak bakım yağı ile besliyoruz Böylelikle de sorunun derinine inmiş oluyoruz. Kabaran saçlar fiziki yapısı ve elektriklenmenin büyük bir sonucudur.

Elektriklenen ve Kabaran Saçlara Çözüm 

Bakım yağlarının içerisinde birçok kimyasal doğal olmayan madde bulunuyor fakat liquid keratin bakım yanında saçı tamamen besleyen keratin proteinleri bulunuyor ve saçın %72'sini oluşumunu sağlayan keratin protein karşılanması ile aynı bir insanın su ihtiyacı gibi saçlarınıza yaşam veriyor. Bakım toniği ve yağı düzenli şekilde kullanıldığında birkaç uygulama sonrasında bile kabaran saçlarınıza, şekil almamı gibi sorunların yok olduğunu görüyorsunuz.

kabaran saç bakım

Özellikle kıvırcık saçlarda olan şeklini tam olarak gözükmemesi saçın aşırı şekilde havada olması yapışmaması ve elektriklenme sorunu artık çözüm buluyor. Uygulayacağınız keratin bakım setleri sonra saç tellerinizin gerçek şekline ulaşması kolaylaşıyor herhangi bir saçlarda kabarma kalmıyor. Ve bunu yaparken kesinlikle saçınıza zarar vermiyor. Herhangi bir katkı maddesi kullanmıyoruz, saç tellerine dipten besleyerek şekil almasını ve elektriklenmemesini sağlıyoruz.

Kabaran Saçlarınızın Daha Sağlıklı Görünmesi İçin Liquid Keratin

Düz saçlarda da çoğunlukla görünen kabarma saçın elektriklenme sorunu süpürgeleşmiş saç görünümünü neden oluyor. Her türlü bakım yapsanız da saçlarınızdaki yanlış ürünler yüzünden bakımsızlıktan dolayı hiçbir şey yapmıyormuşsunuz  gibi sizi günlük hayatımızda mutsuz eden görünümlere artık son veriyoruz. Uzman çalışanlarımız ve gerekli denetlemeler sonucunda saçlarınıza istediğiniz görünümüne kısa sürede ulaşabilirsiniz. İçeriğini bilmediğimiz ürünlerden uzak durup bizim ürünlerimizden kullandığınız takdirde saçlarınızda gözle görülür değişikliğe sahip oluyorsunuz.

Kabaran Saçlar

 

Uzun süreli kullanımlarda mutsuz sonuçları Ulaştığınız diğer ürünleri çöpe atmak ve bizim ürünlerimizde kendinizi mutlu etme devri artık başlıyor. İçerisinde sülfat olmayan fakat başka kimyasallar içeren yatıştırıcı maddeler kullanan başka marka ürünler kabaran saçlarınıza kısa süreli yardımlarda bulunur daha sonrasında ise saçınızdaki yapısal sağlık sorunları meydana getirirler. İçeriği belli olmayan şampuanlardan dolayı saç kaybına kadar giden zararlar görülebilir.

Kabaran Saçlarınız İçin Doğru Ürünleri Tercih Etmek

Şampuandan sonra kullanılan, sadece krem özelliği sayesinde saçlarınızı yatıştırabileceğini söyleyen ürünler yalnızca saçtaki yağ oranını arttırır ve derimizin nefes almasını engeller. Duşta bol su ile yıkarsanız bile saçınızdaki ağırlığı hisseder bu sonrası kurutma işleminden sonra bile saçınızdaki aşırı nemden rahatsız olursunuz. Liquid keratin ürünlerimiz ile saçınızda ağırlık aksine hafiflik hissedersiniz fakat başka bir işlem yapılsa bile korunmasını fark edersiniz. İnce tabakalar halinde saçınızı tüm kimyasallardan koruyan organik ürünlerimizin diğer markalardan ayıran en önemli özellik az ürün ile çok destek sağlayabilmektir.

kabaran saçlar için saç bakım seti

 

Bu keratin seçeneklerimizdeki ürün fiyatlarımız, kullanım sürenize göre ayarlanmış ürün miktarları ve müşteri memnuniyeti baz alınarak tasarlanmıştır. Kabarık saçlara çözüm olarak bir başka yöntem olan duştan sonra saçınızı sıkı bir şekilde toplayarak bütün geceyi öyle geçirme seçeneği, sizi uykunuzdan alıkoyar ve aşırı baş ağrısı yapar. Bu gibi ilkel yöntemlere başvurmadan yalnızca serumlar ve yağlarımızı kullanarak rahat uykular çekebilirsiniz.

Ürünlerimizin doğal yolla kurumasını önerdiğimiz için saçınıza duştan sonra kabarmasın diye mutlaka yapmak zorunda olduğunuz, aşırı sıcak şekil verme işlemini yapmamanızı ve saçınızdaki nemin kalmasını böylelikle de kabaran saçlarınızın kabarmamasını sağlar. Diğer bir yöntem olarak bilinen sık sık saç tarama işlemi saçınızda aşırı baskıdan dolayı saç tellerinde azalmalara neden olur bu da kabarıklığı alsa bile saç azalması yapar. Fakat bizim bakım ve sorunlarımız saçları uzatır, besler, yatıştırır ve bu işlemleri masaj yaparak uygulamanızı sağlar.

Keratin bakım ile saçlarınızdaki karmaşıklık ve elektriklenme yatışır. Keratinler saç pullarınızı onararak saç tellerinizin yüzeyini pürüzsüzleştirerek kolay taranma sağlar, saçları daha parlak gösterir. Keratin yükleme sayesinde saçlarınızın kolay şekil alması da temin edilerek, daha güzel görünmenizi sağlar. 

Keratin yüklemesinden sonra keratin bakım yağı ve keratin şampuanını beraber kullanmanız durumunda, saçlarınız on kat daha kontrol edilebilir ve şekil verilebilir bir duruma gelir. Kabaran saçlar kendini en güzel ve sakin saçlara dönüştürür.  Haftada bir defa keratin maske uygulamanız saçınıza derinden nem vererek, saçınızın ipeksi ve yumuşacık olmasını sağlarken, aynı zamanda parlaklık kazanmasına da katkı sağlayacaktır.

Kabaran saçların kaderiniz olmadığını, Kabaran ve Zor Taranan Saç Bakım Seti setini kullandıktan sonra rahatlıkla göreceksiniz. 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Zeynep Kısa
05 Aralık 2018
Saçlarım çok kabarık bonus gibi oluyordu ürünleri kullanmaya başladıktan sonra saçlarımda 1 tel bile kabarmıyor. harikasınız.

Alışveriş Sepetim