200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Hangi Keratin Şampuanı Daha İyi ?

Hangi Keratin Şampuanı Daha İyi ?

Yapılan keratin saç bakım işlemleri güzel sonuçlar verdikçe keratin şampuanı kullanımı da önemli bir konu haline geldi. Örneğin; keratin saç bakım işlemlerinden önce ya da sonra kullanılan özel keratin şampuanları var. Bunların kullanılması keratin bakımlarının etkisini, şampuanın kalitesine göre olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilir. Bu bakımdan keratin şampuanı alırken özellikle tuzsuz olmasına, sülfatız olmasına, paraben, sentetik ve silikon içermemesine çok dikkat edilmelidir.

Bir başka önemli konu da keratin bakımı sonrasında, aynı markanın şampuanını kullanmaktır. Bir bakıma kullanılan ürünlerle uyumlu olması bakımından tercih edilebilir.

Ayrıca keratin şampuanları içerisinde “Organik keratin şampuanlarını” tercih etmek, “Patentli markaları kullanmak” daha iyi sonuçlar almaya imkân sağlıyor.

Keratin saç şampuanı ne işe yarar?

Keratinin saça faydaları son zamanlarda hepimizin dikkatini çeker. Çünkü keratin gerçekten doğal bir proteindir. Saçlardaki etkisini hiç kimse inkâr edemez. Fakat normal şampuanların dışında “Keratin saç şampuanı ne işe yarar?” diye sorarsanız elbette iyi bir araştırma yapmak gerektiği zaman karşımıza ilk çıkan sorular şunlar olur; “Keratin içerisinde gerçekten doğal keratin içeriyor mu?”, “Marka güvenilir mi?”, “Patent belgesi var mı?”, “Sağlık bakanlığından onayı var mı?”, gibi ciddi bir araştırma yapmak gerekiyor. Özellikle olumlu yorumlara da dikkat etmek gerekir.

Bu araştırmaları yaptıktan sonra keratin şampuanı seçerken üzerinde “Saç onarıcı”, “Saç dökülmesine karşı”, “Hızlı uzama etkili” veya “Saç köklerini güçlendirme” gibi ibareler olmalıdır. Fakat daha çok boyalı ve işlem görmüş saçlarda, yıpranmış saçları onarıcı özelliği bakımından özel üretim arz eden  şampuanlar var ki, bunlar da aslında tek başına bu büyük problemi çözmede yetersiz kalabilir.

Çünkü öncesinde mutlaka doğal gerçek keratin proteini saça yüklemek ve keratin bakımı yapmak gerekir. Böylece kullanılan keratin şampuanı daha iyi etki verecektir.

 

 

                                            

                           Sülfatsız Tuzsuz Keratin Şampuanı Ürünümüze Ulaşmak İçin Görsele tıklayın. 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Hande Karaman
12 Eylül 2022
önceden saçlarımı yıkadıktan sonra saçlarımı tarayamazdım ve dökülürdü şimdi yumuşacık oldu hemen taranıyor keşke çok daha önce başlasaydım bu şampuana o kadar bayıldım

lale akcan
08 Eylül 2022
ben kullnıyorum çok memnun kaldım

Alışveriş Sepetim