200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 30ML SAF KERATİN SERUM SPREY HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 30ML SAF KERATİN SERUM SPREY HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 30ML SAF KERATİN SERUM SPREY HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 30ML SAF KERATİN SERUM SPREY HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 30ML SAF KERATİN SERUM SPREY HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 30ML SAF KERATİN SERUM SPREY HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 30ML SAF KERATİN SERUM SPREY HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 30ML SAF KERATİN SERUM SPREY HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 30ML SAF KERATİN SERUM SPREY HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 30ML SAF KERATİN SERUM SPREY HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 30ML SAF KERATİN SERUM SPREY HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 30ML SAF KERATİN SERUM SPREY HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 30ML SAF KERATİN SERUM SPREY HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Formaldehitsiz Saç Düzleştirici - Brezilya Fönü

Formaldehitsiz Saç Düzleştirici - Brezilya Fönü

Daha önce kuaförlere gittiyseniz kalıcı saç düzleştirici yapılan işlemlerde, burnunuza çok yoğun, çok ağır ve tahriş edici bir kimyasal koku geldiğini görürsünüz. Ayrıca ortalığı duman kaplar ve çok rahatsız edici bir koku oluşur. Hatta birçok kuaför brezilya fönü işlemi yaparken açık havada, balkonda veya terasta yapmayı tercih ederler. Çünkü sürekli bu işlemleri yapan kuaför ustaları ve kalfaları bu yoğun kimyasallardan dolayı boğazları ve gözleri tahriş olur. Kanserojen içerikli bu ürünlerden ciddi rahatsızlıklar yaşayabilirler.

Bildiğiniz gibi formaldehitsiz , brezilya fönü ya da kalıcı düzleştirici ürünleri bulmak oldukça zorlaştı. Çünkü formaldehit çok ağır bir kimyasal olduğu için saçı çok kolay ve çabuk bir şekilde yumuşatıp düz kalmasını sağlayabiliyor. Bunun yanında vermiş olduğu yan etkiler de tabii ki insan sağlığı için çok zararlı. Formaldehit içermeyen saç düzleştirici ürünler son zamanlarda yapılan bilimsel çalışmalarca oldukça olumlu sonuçlar vermeye başladı. Ve şu anda piyasada başta Liquid Keratin Düzleştirici Kremi olmak üzere güvenle kullanabileceğiniz bu markalar bakanlık onayı aldı. Patentli, sertifikalı belgelerle satışa sunuldu.

 

 

Özellikle hamile ve emziren kadınların bu gibi ürünleri rahatlıkla kullanabilmesi ve sonuçlarının sürekli olumlu olması elbette bu ürünlere olan yoğun talebi de arttırıyor. Her şeyden önemlisi de piyasadaki ürünler hakkında yapılmış olan olumlu ya da olumsuz yorumlar oluyor. Şimdi siz de erkek olsun, kadın olsun saçınızı aylarca düz, pürüzsüz, parlak, canlı yapmak ve her gün karışık, dolaşık, kabarık saçlarınızı taramaktan bıktıysanız, siz de bu formaldehitsiz keratin bakım ürünlerimizi deneyebilirsiniz.

Bunun dışında çok işlem gördükten sonra saçlarınız yandıysa, yıprandıysa, tiftik tiftik, kabarık, elektriklenen, çok kuru, mat ve sert bir durumda ise mutlaka son zamanların en iyi keratin markası olan Liquid Keratin saç düzleştirici ürünlerini kullanmanızı önemle tavsiye ederiz.

Saçınız platin, ombre ya da perma gibi işlemlerde yıprandıysa böyle bir durumda hiç ihmal etmeden önce saçınızı güçlendirmek için, onarıcı keratin ürünlerinden saçınıza uygulamanız gerekiyor. Aksi halde saçlarınız düzleştirildiği zaman olumlu sonuç vermeyecektir. Bu konuda uzmanlarımızdan destek almanızı tavsiye ederiz.

 

(Düzleştirici Keratin Seti - Evde Brezilya Fönü 5'li Full Setimize Ulaşmak İçin Görsele Tıklayabilirsiniz.)

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim