200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Formaldehitsiz Saç Düzleştirici - Brezilya Fönü

Formaldehitsiz Saç Düzleştirici - Brezilya Fönü


Daha önce kuaförlere gittiyseniz kalıcı saç düzleştirici yapılan işlemlerde, burnunuza çok yoğun, çok ağır ve tahriş edici bir kimyasal koku geldiğini görürsünüz. Ayrıca ortalığı duman kaplar ve çok rahatsız edici bir koku oluşur. Hatta birçok kuaför brezilya fönü işlemi yaparken açık havada, balkonda veya terasta yapmayı tercih ederler.


Sürekli bu işlemleri yapan kuaför ustaları ve kalfaları bu yoğun kimyasallardan dolayı boğazları ve gözleri tahriş olur. Kanserojen içerikli bu ürünlerden herkes ciddi rahatsızlıklar yaşayabilirler.
 

Bildiğiniz gibi formaldehitsiz , brezilya fönü ya da kalıcı düzleştirici ürünleri bulmak oldukça zorlaştı. Çünkü formaldehit çok ağır bir kimyasal olduğu için saçı çok kolay ve çabuk bir şekilde yumuşatıp düz kalmasını sağlayabiliyor. Bunun yanında vermiş olduğu yan etkiler de tabii ki insan sağlığı için çok zararlı.

 

En İyi Formaldehitsiz Saç Düzleştirici - Brezilya Fönü Markası Hangisi:
 

Formaldehit içermeyen saç düzleştirici ürünler, son zamanlarda yapılan bilimsel çalışmalarda oldukça olumlu sonuçlar vermeye başladı. Ve şu anda piyasada başta Liquid Keratin Düzleştirici Kremi olmak üzere güvenle kullanabilmeniz için bu markamız bakanlık onayı aldı. Patentli, sertifikalı belgelerle satışa sunuldu.

 

 

 

Özellikle hamile ve emziren kadınların bu gibi ürünleri yıllardır rahatlıkla kullanabilmesi yan etki yapmaması ve sonuçlarının sürekli olumlu olması elbette bu ürünlere olan yoğun talebi de arttırıyor. Her şeyden önemlisi de piyasadaki ürünlerimiz hakkında yapılmış olumlu  yorumlar herkese büyük bir güven veriyor.


Şimdi siz de erkek olsun, kadın olsun saçınızı aylarca düz, pürüzsüz, parlak, canlı yapmak ve her gün karışık, dolaşık, kabarık saçlarınızı tarama zahmetinden kurtulmak isterseniz, siz de piyasadaki en iyi formaldehitsiz keratin bakım marka ürünlerimizi deneyebilirsiniz.

 

Bunun dışında çok işlem gördükten sonra saçlarınız yandıysa, yıprandıysa, tiftik tiftik, kabarık, elektriklenen, çok kuru, mat ve sert bir durumda ise mutlaka son zamanların en iyi keratin markası olan Liquid Keratin saç düzleştirici ürünlerini kullanmanızı önemle tavsiye ederiz.


Evde Formaldehitsiz Saç Düzleştirici - Brezilya Fönü Nasıl Yapılır: 


1. Yıkanmış hafif nemli saçınıza, düzleştirici kremden boya yapar gibi sürün.

2. Sık dişli tarakla 10 dakika sürekli tarayın.

3. Sonra 15 dakika kadar bekletin.

4. Ilık ayrda sıcak fön çekin.

5. Tutamlara ayırdığınız saçınıza düzleştirici cihaz ile pres yapın ve işlemi .

6. iki gün sonra saçınızı tekrar yıkayın ve tekrar düzleştirici cihaz ile normal pres yapın. 


Saçınız platin, röfle, ombre ya da perma gibi işlemlerde yıprandıysa böyle bir durumda hiç ihmal etmeden önce saçınızı güçlendirmek için, onarıcı keratin ürünlerinden saçınıza uygulamanız gerekiyor. Aksi halde saçlarınız düzleştirildiği zaman istediğiniz gibi tam olumlu sonuç vermeyebilir. Bu konuda whatapp 05372638050 hattımızdan yazarak uzmanlarımızdan destek almanızı tavsiye ederiz.

 

(Düzleştirici Keratin Seti - Evde Brezilya Fönü 5'li Full Setimize Ulaşmak İçin Görsele Tıklayabilirsiniz.)

 

 

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Sabahattin ÇETİNTAŞ
19 Aralık 2022
Muhteşem ürünleriniz var. Teşekkürler.

Sabahattin ÇETİNTAŞ
19 Aralık 2022
Muhteşem ürünleriniz var. Teşekkürler.

Sabahattin ÇETİNTAŞ
19 Aralık 2022
Muhteşem ürünleriniz var. Teşekkürler.

Alışveriş Sepetim