440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Formaldehitsiz Keratin Düzleştirici (Brezilya Fönü)

Formaldehitsiz Keratin Düzleştirici (Brezilya Fönü)


Öncelikle "Keratin saç düzleştirir mi?" yoksa ''keratin hasarlı saçları mı  onarır?'' soruları çokça karşımıza çıkıyor. Piyasada ve özellikle de kuaför sektöründe ''düzleştirici keratin'' çok yaygın olduğu için genellikle keratin bu alanda çokça duyulur oldu. Fakat keratinin çok daha önemli etkilere sahip özellikleri var. Başlıca  3 farklı alanda etki gösterir.


Hangi Keratin?


1. Bunların en önemlisi yanan, yıpranan saçların onarımında keratinin etkisidir. Keratin hasarlı saçların yapılanmasını sağlar. Adeta saçlar eski sağlığına kısa sürede geri döner.

2. Dökülen, yavaş uzayan, güçsüz, zayıf, cansız saç diplerinin beslenmesinde, saç köklerine keratin uygulanarak iki hafta ile iki ay arasında muhteşem olumlu sonuçlar alınır.

3. En çok duyduğumuz ve keratin düzleştirici ürünleri oluyor. Bunların en meşhuru brezilya fönüdür ve en çok kuaförlerde kalıcı fön olarak tanınır.


Fakat formaldehit içerdiği için birçok insanın saçı bu işlemler yapılırken yandığı ya da koptuğu için, insanlar bu saç bakımından uzaklaşmaya başladı. Herkes formaldehitsiz keratin düzleştirici arayışına girdi. Fakat bilgi eksikliği yüzünden kafalar da çok karıştı, hatalı bakımlar, sonuçsuz kalan zahmetler ve masraflar ortaya çıktı.

 

 

 

En İyi Formaldehitsiz - Keratin Düzleştirici - (Brezilya Fönü) Markası Hangisi: 


İşte bunun önlenmesi için artık Liquid Keratin markası olarak bu üç farklı bakımı birbirinden ayırt eden ve üç farklı probleme tam manasıyla özel ürün üreten, kesin sonuç odaklı çalışan Liquid Keratin markasının ürünleri öne çıkıyor. Özellikle formaldehitsiz keratin düzleştirici ürünleriyle bu alanda korkuları ve tereddütleri yok ediyor. Muhteşem bir güven ve harika sonuçlar veriyor.

Uzmanların yaptıkları araştırmalara göre formaldehit kanserojen madde içeriyor ve uygulandığı ortamda bulunan kişilerin soluduğu havadan ciğerlerine ve kanına kadar karışan bu kanserojen maddeler birçok sağlık sorunları doğuruyor. Orantısız kullanıldığı zaman saçları da çok fazla yıpratıyor. Bu nedenle uzmanlar artık formaldehitsiz keratin düzleştirici üzerinde hem fikir olarak tavsiyelerde bulunuyorlar.

Aslında (formaldehitsiz üretilmek şartıyla) brezilya fönünde, saçlara hasar veya zarar verebilecek kimyasal anlamda neredeyse hiçbir zararlı madde yok. Sizin kaygınız varsa, ısı derecesinin ve düzleştirici cihaz  ile yapılan seans sayısının saçınızın yapısına göre azaltılmasını talep edebilirsiniz. Daha önce saçınız röfle, platin veya ombreden yıprandıysa, elbette düzleştirici cihazın ısısını düşürmekte fayda var.

 

İşte Liquid Keratin düzleştirici kremi ve setleri tam bu alanda özellikle formaldehitsiz, sağlık bakanlık onaylı, patentli ve sertifikalı olması bakımından ayrıca hamile ve emziren kadınların rahatlıkla ve güvenle kullanılabilmesi bakımından sizlere özellikle tavsiye ediyoruz.
 

Son zamanlarda olumlu kullanıcı yorumları en yüksek seviyede olan Liquid Keratin markamızı tercih etmenizi tavsiye ederiz. Saçınızda daha uzun süreli bir düzleştirici etki ve daha bakımlı, hacimli, parlak, canlı ve düz saçlar için brezilya fönü öncesinde saçınıza Liquid Keratin onarıcı serumlarından keratin yüklemesi yaparsanız elbette saçınız çift yönlü ve kökten uca komple muhteşem bir bakıma girmiş olur.

 

Düzleştirici Keratin Saç Bakım Seti - Brezilya Fönü 4'lü Full Setimize Görsele Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim