200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME

Makaleler » Saç Bakımı » Formaldehitsiz Keratin Düzleştirici (Brezilya Fönü)

Formaldehitsiz Keratin Düzleştirici (Brezilya Fönü)

Öncelikle "Keratin saç düzleştirir mi?" sorusu en çok kafaları karıştırıyor. Piyasada düzleştirici keratin çok yaygın olduğu için genellikle keratin bu alanda çokça duyulur oldu. Fakat keratin 3 alanda etki gösterir.

Bunlardan birincisi ve en önemlisi yanan, yıpranan saçların onarımında keratinin etkisidir. Keratin saç yapılanması sağlar. Adeta saçlar eski sağlığına kısa sürede geri döner.

İkincisi, dökülen, yavaş uzayan, güçsüz, zayıf, cansız saçların beslenmesinde saç diplerine ve saç köklerine keratin uygulanarak iki hafta ile iki ay arasında muhteşem olumlu sonuçlar alınır.

Üçüncüsü ise en çok duyduğumuz ve kafaları karıştıran keratin düzleştirici ürünleri oluyor. Bunların en meşhuru brezilya fönüdür ve en çok kuaförlerde uygulanır. Fakat formaldehit içerdiği için birçok insanın saçı bu işlemler yapılırken yandığı ya da koptuğu, fazla hasar gördüğü için insanlar bu saç bakımından uzaklaşmaya başladı. Herkes formaldehitsiz keratin düzleştirici arayışına girdi. Fakat bilgi eksikliği yüzünden kafalar da çok karıştı, hatalı bakımlar, sonuçsuz kalan zahmetler ve masraflar ortaya çıktı.

 

 

İşte bunun önlenmesi için artık Liquid Keratin markası olarak bu üç farklı bakımı birbirinden ayırt eden ve üç farklı probleme tam manasıyla özel ürün üreten, kesin sonuç odaklı çalışan Liquid Keratin markasının ürünleri öne çıkıyor. Özellikle formaldehitsiz keratin düzleştirici ürünleriyle bu alanda korkuları ve tereddütleri yok ediyor. Muhteşem bir güven ve harika sonuçlar veriyor.

Uzmanların yaptıkları araştırmalara göre formaldehit kanserojen madde içeriyor ve uygulandığı ortamda bulunan kişilerin soluduğu havadan ciğerlerine ve kanına kadar karışan bu kanserojen maddeler birçok sağlık sorunları doğuruyor. Orantısız kullanıldığı zaman saçları da çok fazla yıpratıyor. Bu nedenle uzmanlar artık formaldehitsiz keratin düzleştirici üzerinde hem fikir olarak tavsiyelerde bulunuyorlar.

Aslında formaldehitsiz düzleştirici keratin nedir, nasıl olur tam olarak anlamak için; ürünün kapağını açtığınızda burnunuzu ve gözlerinizi yakan çok sert bir koku ve saça uygulandığında yoğun bir duman çıkarması gibi ilk belirtilerinden bunu fark etmeniz oldukça kolay. Eğer bu tür yan etkileri olmayan formaldehit içermeyen bir düzleştirici keratin bulursanız ve özellikle de 2 ya da 3 ay kalıcılığı olursa hiç düşünmeden hemen kullanın derim.

 

 

İşte Liquid Keratin düzleştirici kremi ve setleri tam bu alanda özellikle formaldehitsiz, sağlık bakanlık onaylı, patentli ve sertifikalı olması bakımından ayrıca ve hamile ve emziren kadınların rahatlıkla ve güvenle kullanılabilmesi bakımından sizlere özellikle tavsiye ediyoruz.

Son zamanlarda olumlu kullanıcı yorumları en yüksek seviyede olan Liquid Keratin markamızı kullanmaktan çekinmeyiniz. Saçınızda daha uzun süreli bir düzleştirici etki ve daha bakımlı, hacimli, parlak, canlı ve düz saçlar için brezilya fönü öncesinde saçınıza Liquid Keratin onarıcı serumlarından keratin yüklemesi yaparsanız elbette saçınız çift yönlü ve kökten uca komple muhteşem bir bakıma girmiş olur.

 

Düzleştirici Keratin Saç Bakım Seti - Brezilya Fönü 4'lü Full Setimize Görsele Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim