440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Erkek Saç Bakımı

Erkek Saç Bakımı

 

Hayat şartları, zorluklar, stres gibi durumlar da hem sağlığımızı dolayısıyla da saçlarımızı olumsuz etkilemektedirler. Bu da özellikle "erkek saç bakımı" yapılmasının önemini iyice arttırmaktadır. Yani kullanacağınız şampuandan tutun da saç bakım yağına kadar önem arz eder, bu durumda erkek saçına saf ve doğal olan keratin kullanmanızı öneriyoruz.

Eski zamanlarda kadın saç bakım oldukça basit bir terimdi diyebiliriz. Ancak gelişen teknoloji sayesinde, kuaför ve erkek saç bakımı alanında renklendirme ve şekillendirme yöntemleri çok arttı. Bu da doğal olarak arkasından saçlardaki aşınmayı son derece arttırdı. Ve böylece adım adım saçlarda yıpranma, yanma, kırılma ve diğer sorunlar da arttı.

 

Önemli 4 Madde ile Erkek Saç Bakımı

 

1. Erkek Saç Bakımında Yıkama

Kafa derisi için iyi olan doğal yağları oluşturmak için en azından bir güne ihtiyacınız vardır. Çok sağlıklı, dirençli saçlarınız varsa, haftada sadece bir defa yıkamanız tavsiye edilir. Eğer saç tipiniz sorunluysa Liquid Keratin Şampuan ile haftada 3 defa ılık suyla yıkayabilirsiniz. Erkek saç bakımında saçlarınızı doğru bir şekilde yıkamak çok önemlidir.

 

2. Erkek Saç Bakımında Ürünsel Bakım

Saç dökülmesine ve kafa derisine besin maddeleri ekleyen şampuan ve kremlerden kullanmak , mevsimsel değişikliklere karşıda saçı güçlü kılacaktır. Ancak asla 2si bir arada (saç kremi ve şampuan) kullanmanız tavsiye edilmez. Birçok stilist aynı zamanda saç kremini şampuandan önce kullanılması gerektiğini söyler. Yani, birincil şampuan olarak kremi kullanarak bir şampuanla hedeflediğiniz kirin çoğunluğunun giderilmesine yardımcı olacağına inanıyor. 

Ayrıca, "erkek saç bakımında" düzenli olarak Liquid Keratin Saç Kremi kullanın bir süre sonra gözle görülür gelişmeler fark edeceksiniz.

 

3. Erkek Saç Bakımında Fönle Kurutma

Çoğu "erkek saç bakımı"  bayanlar gibi zahmetli değildir. Erkekler genellikle saçlarına hacim vermek, dolgun göstermek veya şekillendirmek için üfleme aletlerini kullanırlar. Yalnız dikkat edilmesi gereken kısa saçlı erkeklerde özellikle fön aletlerinin verdiği zararı en aza indirmek.

Saç derisi problemleri ve saçların incelip kırılmasını veya yanmasını önlemek için saçınıza süreceğiniz bir miktar Liquid Keratin Saç Kremi saçınızda oluşabilecek hasarlara karşı korur ve bir sonraki yıkamaya kadar saçın güçlü kalmasını sağlar.

 

4. Erkek Saç Bakımında Şekillendirme

Erkek saç bakımında saçınızın uzun ömürlülüğü için en iyi stil tavsiyesi şudur: Her gün kimyasal ürün (jöle, wax vb.)  oluşumunu ortadan kaldırmak için kafa derisini günün sonunda fırçalayın ve saçları her gün durulayın. 

Ek olarak şunu söylemek istiyorum; özellikle şapka taktığınız veya çok fazla stres altındaysanız her duş aldığınızda kafa dersine çok hafif olmayan dokunuşlarla masaj yapın. Böylece kan akışını harekete geçirmiş olacaksınız.

 

Keratin Erkek Saç Bakımı:

Önceki devirlerde erkek saç bakımı doğal yağlarla yapılarak yetinilirdi. Şimdi ise değişen çevre etmenleri yüzünden yıpranan ve dökülen saçları onarmak için eski yöntemler yetersiz kalmaktadır. Buna çare olarak da erkek tipi saçlara keratin yüklemesi veya keratin bakım  yapılması saçlara adeta bir cankurtaran gibi imdadına yetişti.

Ancak erkekler için keratin bakımda dikkat edilmesi gereken şey, kuaförlerde yapılan değildir, yoksa saçları bakım yaparken daha da yıpratabilirsiniz. Erkek saç bakımında asıl olan katkısız keratin yada doğal keratin yüklemesidir.  Bunun için kendinize 50-60 gr keratin serum bulmanız yeterlidir. Gece saçınıza yükleyerek sabah durulayabilirsiniz. Üzerine keratin maske yaparak işlemi sona erdirebilirsiniz.

Bu işlemi ayda bir kere yapmanızı tavsiye ederiz. Saç bakım konusunda en iyisini keratin yüklemesiyle olreduğunu unutmamak gerekir.
 

Erkek saç bakımında en iyi uygulama keratin bakım yapmak yeterlidir. En iyi keratin bakım için ise, en iyi katkısız keratin kullanmak yeterli olacaktır. Hasarlı saçınız kısa sürede tedavi olacak demektir. 
 

Keratin eksikliği ile saçlar zamanla incelecek ve koparak dökülecektir. Hızlı uzaması da duracaktır. saçlarınızın sağlığı için erkek saç bakımı çok önemlidir. Erkekler için bir kabus olan saç dökülmesi gibi büyük sorunndur. Bu sorun için dökülme setimiz ile hem keraatin yüklemesi yapmanızı hemde saçlarınızı korumanızı öneririr.

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
25 Temmuz 2019
Faydalı bir makale olmuş, bende ürünlerinizi denemek istiyorum kullananlar hep memnun kalmış.

24 Temmuz 2019
Selamun Aleyküm bende makaleden etkilenip sizleri aramıştım benimle çok güzel ilgilenip dökülen saçlarım için saç çıkarıcı titanyumlu seti önermiştiniz daha kullanalı bir hafta oldu fakat o kadar memnun kaldım kafamın üst tarafından saçlarım çıktı çok teşekkür ederim ilgi ve de alakanıza. Çok kaliteli bir firmasınız.

23 Temmuz 2019
Merhabalar bende saf keratin serum kullanıyorum ve çok memnunum saçlarım çok bakımlı ve de yumuşak tam istediğim gibi tekrar almayı düşünüyorum.

22 Temmuz 2019
Saç maskesini kullanıyorum çok faydasını gördüm şampuanını almayı düşünüyorum çok başarılı ürün

20 Temmuz 2019
Ben saçlarıma bakım çok yaparım bu makalede okuduğuma göre yanlış bakım yapıyormuşum sülfatsız şampuanı almayı düşnüyorum bakalım memnun kalacak mıyım ?

19 Temmuz 2019
merhabalar, saçlarım çok müthiş oldu çok memnun kaldım sizlere de çok tavsiye ederim arkadaşlar

18 Temmuz 2019
Merhaba, ben şuanlık ürünlerinizden şampuan,saç kremi ve dip bakım yağını kullanıyorum ve gerçekten önceden kullanmadığım için büyük pişmanlık duyuyorum.Saçlarım da dökülme vardı azaldığını görüyorum ve de seyrek bölgelerden topak topak saçlar çıktı, çok memnun kaldım.İlgi ve alakanızdan dolayı sizlere çok teşekkür ederim. Sevgilerle.

16 Temmuz 2019
abimin saçları döküldüğü için aldım onun saçlarına bile faydalı olduysa başaralı bi ürün olduğunu düşünüyorum ve bu yüzden yorum yapmak istedim abim ve kendim adına teşekkür ediyorum güzel ürün

15 Temmuz 2019
benim ortanca oğlum kullanıyordu bu ürünleri onun memnun kaldığını görünce bende almaya karar verdim ilk başta parasını boş şeylere verdiği için kızacaktım ama siz işinizin ehli bi firmasınız simdi bende sipariş vereceğim

14 Temmuz 2019
anlattığınız kadar varmış fotoğraflarda gördüğüm beğendiğim keratin dökülme seti nizi aldım saçlarımın bu kadar kısa sürede dökülmesinin duracağını pek tahmin etmiyorum hem dökülme durdu hem saçlarım daha sağlıklı olduğu eczaneden aldığım ürünler bile bu kadar iyi gelmedi erkek saç bakımı için ürünleriniz çok ideal

13 Temmuz 2019
hep belli başlı şampuanları kullandım bu şampuan saçlarıma çok güzel geldi bırakamıyorum ben bu şampuanı diğer ürünleri de en kısa sürede almak istiyorum diğer ürünlerinizi de mutlaka deniceğim

12 Temmuz 2019
her gün fön çekiyorum saçlarım inceldi ve mat oldu makaledeki uygulamayı yapsam faydalı olur mu

12 Temmuz 2019
saçlarım çok kuruydu ve de cansızdı kepeklenme de oluyor ben okuduğum makaledekileri yaptım saçlarıma ve saçlarım çok ipeksi ve parlak oldu ve çok rahat şekil alıyorlar gerçekten ben çok memnun kaldım

10 Temmuz 2019
ben saçlarıma çok bakım gösteren bir insanımdır doğrusu saçlarıma bi çok ürün uyguladım lakin tek memnun kaldığım liquid oldu en son kullanmış olduğum saf keratin saçlarıma çok güzel bi görünüm verdi farkı görünce babam da kullanmak istedi ben memnun kaldım sizlere de tavsiye ediyorum bence beyler saç diyip geçmeyin bakım yapın saçlarınıza

20 Mayıs 2019
Saçıma fazla bakım yapmıyordum. Sonradan sakım dökülmeye başladı. Dökülmeyi önlemek için kürler denedim olmadı. En sonunda keratin yüklemesi yapınca saçımın dökülmesi engellendi. Çok da memnun kaldım.

Alışveriş Sepetim