440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » En İyi Keratinli Şampuanlar

En İyi Keratinli Şampuanlar

Keratinli şampuanların bilindiği gibi hem çok işlem görmüş, çok yıpranmış saçların onarımında hem de dökülen cansız, zayıf saçların güçlenmesinde çok etkisi oluyor. Saçınızda eğer yıpranma varsa ve gücünü kaybetmiş, cansız, kuru, mat ve sert bir görünümü varsa, siz de saçınızın daha yumuşak ve ipeksi olmasını istiyorsanız elbette en iyi keratinli şampuanları markasını araştırmanız doğru olacaktır.

Yine saçlarınız gücünü kaybetmişse, dökülme başladıysa ve yavaş uzuyorsa saç köklerini beslemek için tuzsuz, sülfatsız, keratinli şampuan kullanmanız çok faydalı olacaktır.

Keratin Şampuan Faydaları

Bilindiği gibi keratin proteini çok küçük fakat dayanıklı bir yapıya sahip olup, özellikle yıpranmış, hasarlı, cansız ve gücünü kaybetmiş saçlarda çok iyi bir onarıcı olarak görev yapıyor. Saçları çok kolay bir şekilde onarabiliyor ve yeniden yapılandırıp eski sağlıklı haline kavuşturabiliyor. Ve aynı zamanda dökülen saçlarda, saç köklerini besleyerek hızla güçlenmesine destek oluyor. Böylece keratin şampuan faydaları iki alanda yani hem onarıcı hem de güçlendirici olarak karşımıza çıkıyor.

Elbette gerçek, saf, doğal keratin proteinini tek başına da saçımıza uygulamak mümkündür. Ve faydasını inkâr edemeyiz. Ancak ne var ki pratik olması açısından hepimiz hemen hemen her gün saç yıkadığımız için isteriz ki şampuanla saçımızı yıkarken, bu arada saçımız da aynı zamanda keratin bakımı görsün ve saçımızın sağlığını korusun, daha bakımlı ve canlı olsun.

En iyi keratinli şampuan markasını araştırırken özellikle aşağıdaki yazacağımız noktalara çok fazla dikkat etmeniz gerekiyor;

En İyi Keratinli Şampuanlar Hangisi?

  1. Keratin şampuan organik içerikli olmalı,
  2. Keratinli şampuan doğal bir formüle sahip olmalı,
  3. Şampuanlar sülfat içerikli katkı maddesi içermemeli,
  4. Şampuanı tuzsuz olarak tercih etmeli,
  5. Fazla köpürmeyen keratinli şampuan daha faydalı olduğunu unutmamalı,
  6. Bakanlık onaylı sertifikalı ve patent belgeli keratinli şampuanları özellikle tercih etmeliyiz,
  7. Olumlu yorumları olan kullanıcı yorumları fazla olmalı.

Keratinli Şampuan Kullananlar;

Keratinli şampuan kullananlar, keratinli saç bakım kremi ve keratinli saç bakım maskesini de birlikte kullanmaları özellikle uzmanlar tarafından çok tavsiye ediliyor. Keratinli saç şampuanı, erkek kullanıcıları için aslında yıpranma amaçlı değil de dökülme veya saç derisi sağlığı için daha çok tercih ediliyor. Fakat kadınlarda saç sertleşmesinin daha çok boyadan dolayı meydana geldiğini unutmayalım.

 

Görsele Tıklayarak  Kuru Mat Sert Saçlara Keratin Şampuanı 500ml (Malibu Şampuan) Ürünümüze Ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
ayşe yağmur
10 Şubat 2023
Saçlarım o kadar kuru ki tarayamıyordum bile ama bu şampuanı kullandığımdan beri saçlarım o kadar yumuşak ve ipeksi ki sürekli tarayasım var mükemmel bir ürün

Alışveriş Sepetim